Klady a zápory investice do mince Binance, bude to milionář?

Výhody a nevýhody investování do BNB

Jaké jsou výhody investice Binance Coin (BNB)? Jaké jsou nevýhody investice Binance Coin? Má BNB potenciál stát se milionářem?

Zjistěte více o výhodách a nevýhodách investování do Binance Coin, které vás posouvají vpřed, abyste věděli, zda je dobrý nápad investovat do Binance Coin BNB.

Pokud investujete do kryptoměny – finanční trh, u kterého se předpokládá růst v Složená roční míra růstu (CAGR) 60,2% v příštích čtyřech letech – pak není pochyb o tom, že Binance Coin je na vašem radaru.

Proč si Binance Coin zaslouží druhý pohled? Jednoduše proto, že Binance Coin je jednou z nejlepších kryptoměn, pokud jde o tržní kapitalizaci a populární obchodní aktivum s vysokou likviditou!

My v Trading Education jsme zde, abychom vám pomohli porozumět přínosu a odchodu Binance Coin a dozvědět se více o výhodách a nevýhodách investování do BNB takže se můžete sami rozhodnout, zda je tato kryptoměna hodná investice.

Pojďme tedy začít!

Co je to Binance Coin?

Binance Coin je populární digitální aktivum vytvořené společností Binance v roce 2017. Zpočátku byla Binance Coin spuštěna na blockchainu Ethereum, ale přesunuta do vlastního blockchainu, Binance Chain.

Společnost Binance Coin, která byla vydána jednou z hlavních světových platforem kryptoměn – s vedením krypto vizionáře Changpeng Zhao, měla úspěšnou počáteční nabídku mincí (ICO) ve výši 100 milionů BNB.

Pouze do tří týdnů Binance získal přibližně 15 milionů dolarů (použitých na vybudování platformy, pro branding a také pro nouzové fondy).

Binance Coin, obchodující se symbolem BNB, má omezenou zásobu 200 milionů žetonů.

Zajímavé je, že Binance má jedinečný plán, jak využít 20% svých zisků na zpětný odkup žetonů BNB a jejich likvidaci, dokud nebude zpětně odkoupeno maximálně 50% mincí BNB.

Tento proces se nazývá „vypalování“ a jeho cílem je ponechat v oběhu pouze 100 milionů tokenů, aby pomohl Binance Coin udržet jeho hodnotu a postupně růst.

Pokud jde o technické aspekty, Binance používá Tendermint Byzantine-Fault-Tolerant (BFT) konsensuální mechanismus, který zahrnuje různé typy uzlů (uzly validátoru, svědka a akcelerátoru).

Jedním z hlavních cílů BNB je podpora operací na burze Binance a usnadnit širokou škálu nástrojů, včetně obchodování s novými tokeny.

Skvělou zprávou je, že BNB se chová jako a slevový kupón také. Obchodníci obdrží slevy na poplatky za obchodování, přičemž procenta slev se každý rok sníží o polovinu. Upozorňujeme, že v roce 2017 byla sleva 50%.

Jaké další výhody však BNB nabízí?

Výhody investování do mince Binance

Vzhledem k popularitě BNB stojí za to vysvětlit výhody investování do Binance Coin, aby pomohli investorům rozhodnout se sami, zda by BNB mohl být milionářem.

Zde jsou některé z nejvýznamnějších výhod nákupu Binance Coin:

✅ Binance Coin je jedním z nejlepších užitkových tokenů:

BNB je považován za jeden z nejlepších užitkových tokenů v roce 2021. I když lze token použít k obchodování a placení poplatků na burze Binance, měli bychom zmínit, že BNB lze použít i mimo ekosystém Binance: lze jej použít pro platební metody napříč různými služby, včetně účtů za kreditní krypto karty, online nákupů, cestování, zábavy a převodů. Abychom uvedli příklad, některé aplikace umožňují uživatelům rozdělit účty a platit přátele prostřednictvím BNB.

✅ Binance Coin používá jedinečnou politiku burndown:

Jak je vysvětleno výše, spalování je základní vlastností BNB k zajištění jeho růstu a stability. Binance použije 20% svých zisků k získání BNB žetonů a spálí je ke snížení celkové zásoby, dokud nezůstane 100 milionů mincí (nebo 50% z celkové zásoby). Všimněte si, že tato deflační metoda může v průběhu času vést ke zvýšení cen, což také pomůže investorům v průběhu času spekulovat o cenových spekulacích.

✅ Binance Coin funguje jako slevový kupón:

Jednou z hlavních výhod investování do BNB je skutečnost, že uživatelé Binance dostávají slevy při placení poplatků na burze. Tato pobídka – poskytnout snížení poplatků – je chytrý způsob, jak vytvořit rostoucí komunitu příznivců, a také pomocná síla pro obchodníky, kteří provádějí každodenní operace.

✅ Binance je velmi populární:

Díky popularitě Binance dosáhla BNB stálého místa v nejlepších kryptoměnách na Coin Market Cap. Binance je společnost s vysokým růstem a jednou z největších kryptoburz na světě. Není žádným překvapením, že token získal podporu z různých partnerství, včetně Uplive – jedné z největších platforem sociální video zábavy. Navíc navzdory určitým narušením zabezpečení v minulosti bere Binance bezpečnost také velmi vážně – faktor, který tokenu přidává další vrstvu důvěryhodnosti a usnadňuje jeho přijetí.

✅ Binance nabízí rychlé transakce a nízké poplatky:

Binance nabízí rychlé transakce a jeden z nejnižších poplatků v oboru, poplatek 0,1% pro všechny obchodníky. Upozorňujeme, že Binance dokáže zpracovat až 1,4 milionu transakcí za sekundu. Navíc Binance umožňuje pravidelným obchodníkům vyhrát ceny.

Nevýhody investování do Binance Coin

I když jsou výhody BNB zřejmé, investování Binance Coin může být riskantní a má určité nevýhody. Znalost nevýhod investování do BNB je zásadní, aby vám pomohla rozhodnout, zda je nákup této kryptoměny pro vás tím správným krokem.

Zde jsou některé vážné nevýhody investování do BNB:

❌ Slevy se nadále snižují:

Ačkoli Binance nabízí slevy obchodníkům, kteří na burze provádějí transakce s Binance Coin, slevy se nadále snižují, což může být nepředvídatelné. Podle jejich whitepaperu se ve 4. ročníku sleva dále sníží na 6,75% – k čemuž údajně dojde v roce 2021.

❌ Předpisy mohou ovlivnit držení a obchodování BNB:

Regulační efekt červených očí v domovské zemi společnosti Binance – v Číně – je pouze jedním z problémů, které mohou dlouhodobě ovlivnit token. Vztah se společností Binance USA je také komplikovaný a může poškodit držitele amerických pasů, přičemž více než 15% návštěvnosti webu pochází z USA. Zde bychom měli poznamenat, že Binance zahájil specializovanou americkou burzu, která se zabývá otázkami týkajícími se její zákonnosti.

❌ Binance nedávno povolil fiat vklady a výběry:

Na rozdíl od jiných platforem, které přijímají tradiční platební metody, včetně bankovních převodů a PayPal, Binance nepoužíval k přijímání fiat vkladů ani výběrů. To obvykle znemožňuje začátečníkům začít obchodovat s krypty.

❌ BNB je omezeno na burzu Binance:

BNB je velmi závislá na reputaci burzy Binance, což jí může bránit v samotném letu. Někteří uživatelé navíc sdíleli smíšené recenze týkající se služeb zákaznické podpory poskytovaných společností Binance (někdy se vyznačují dlouhým zpožděním a žádnou telefonickou podporou).

❌ Binance je jedním z hlavních cílů kybernetických útoků:

Binance je lákavým cílem pro kybernetické útočníky. V březnu 2018 došlo k jednomu neúspěšnému pokusu o přemožení a hacknutí systému, což vedlo k programu bance odměn Binance. Binance nabídl 250 000 $ za informace o hackerech. Je smutné, že v květnu 2019 došlo k dalšímu útoku, který vedl ke ztrátě přibližně 40 milionů $. Ačkoli tým stojící za Binance bere bezpečnost vážně, někteří investoři mohou být odradeni možnými riziky.

❌ Binance Chain nepodporuje chytré smlouvy:

Jak již bylo řečeno, BNB byla spuštěna na blockchainu Ethereum, ale později se přesunula do vlastního blockchainu. Přesto je to jedna z nevýhod investování do BNB – jednoduše proto, že na rozdíl od Ethereum Binance Chain nepodporuje chytré smlouvy. A jak víme, inteligentní smlouvy a decentralizované aplikace mají obrovské potenciální výhody pro podniky a investory.

Mám investovat do mince Binance?

obchodování s binance mincí

Teď, když víš výhody a nevýhody investování do Binance Coin, je na vás, abyste se rozhodli, zda jeho výhody převažují nad možnými riziky a zda může být BNB potenciálně výhodným aktivem pro vaše portfolio.

Jelikož je nativní kryptoměnou jedné z největších kryptoburz, není pochyb o tom, že Binance Coin má řadu výhod a stojí za to do něj investovat. Kromě toho Binance nabízí různé obchodní aplikace, slevy a ceny.

Zároveň je důležité si uvědomit, že nákup a prodej Binance Coin přichází s určitými riziky, včetně rizika ztráta kapitálu. Jen proto, že můžete snadno investovat do BNB, to ještě neznamená, že byste měli.

Pokud jste ochotni investovat čas a energii do svého výzkumu a analyzovat potenciál BNB s rizikem odměny, pak by investice do BNB mohla fungovat i pro vás.

Kolik investovat do mince Binance?

Pokud si myslíte, že výhody Binance Coin převyšují její nevýhody, můžete se také zeptat „Kolik investovat do BNB?“

Pokud se rozhodnete přidat BNB do svého portfolia, nezapomeňte, že jeho současná cena je nízkou bariérou vstupu pro začátečníky v kryptoměnách a lákavou funkcí pro zavedené investory.

Dobrou zprávou je, že s kryptoměnou můžete začít obchodovat již za 100 USD.

Nezapomeňte investovat pouze peníze, které si můžete dovolit prohrát. A jak odborníci naznačují, nikdy neinvestujte více než 1% svých prostředků do jednoho obchodu!

Will Binance Coin bude milionářem?

S tržní kapitalizací 5 676 540 952 $ v době psaní tohoto článku je Binance Coin v jistém smyslu již milionářským výrobcem.

Kromě toho, s omezenou dodávkou žetonů (200 milionů mincí), hodnota BNB pravděpodobně dále poroste, protože nedostatek má tendenci podporovat růst krypto cen.

Uvedu příklad, na začátku roku 2019 se BNB za pár měsíců zvýšil z 6 na 38 USD, zatímco na začátku roku 2020 se BNB zvýšil z 15 na 25 USD, což je nárůst asi o 66%.

eToro – Koupit Binance coin BNB

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Výhody a nevýhody investování do mince Binance – klíčové body

  • Binance Coin vytvořil Binance v roce 2017.
  • Binance – s odpovědnou kryptografickou legendou Changpeng Zhao – je jednou z největších kryptoměn na světě.
  • BNB je symbol tickeru Binance Coin.
  • Binance Coin, který byl původně spuštěn na blockchainu Ethereum, se přesunul do svého vlastního blockchainu, Binance Chain.
  • Binance Coin využívá konsensuální mechanismus Tendermint Byzantine-Fault-Tolerant (BFT).
  • BNB má také jedinečnou politiku splácení a funguje jako slevový kupón, což jsou jedny z největších výhod investování do Binance Coin.
  • Binance je však terčem kybernetických útoků a může se setkat s regulačními potížemi (zejména v USA), což jsou některé ze závažných nevýhod investování do BNB.
  • Se svým působivým tržním stropem přes 5 miliard dolarů je Binance Coin svým způsobem již milionářským výrobcem a někteří odborníci předpovídají, že BNB v budoucnu dosáhne nových maxim..

Pokud vás bavilo číst náš článek Výhody a nevýhody investování do mince Binance. Bude Binance Coin milionářem, pak jej prosím sdílejte s kýmkoli, kdo by mohl mít zájem také o obchodování s kryptoměnou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me