Klady a zápory investování do etherea, bude to milionář?

Výhody a nevýhody investování do etherea

Zjistěte více o výhodách a nevýhodách investování do Etherea, které vás posune kupředu, abyste věděli, zda je dobrý nápad investovat do Etherea.

Máte zájem investovat do Ethereum? Chcete znát všechny výhody a nevýhody investování do Ethereum ETC, tohoto legendárního druhého nejobchodovanějšího digitálního aktiva? Zajímá vás, zda může být Ethereum výrobcem milionářů? Pak jste na správném místě!

Ethereum může být chybějící součástí vašeho investičního portfolia. Zde je důvod, proč byste mohli zvážit investování do Etherea, výhody a nevýhody a co přesně hledat.

Sektor kryptoměn se neustále rozšiřuje rychlým tempem, dokonce rychleji než vesmír. Proto ve společnosti Trading Education poskytujeme širokou škálu vzdělávacích článků a komplexních obchodních kurzů, které mohou investorům pomoci rozvíjet cenné dovednosti a pozitivní finanční myšlení.

Před investováním do Etherea je důležité pochopit, do čeho jde. Ethereum není jen další forma měny, jako je litecoin nebo bitcoin. Ethereum není vaše průměrná kryptoměna. Místo toho nabízí něco úplně jiného než všechny ostatní typy digitálních nebo kryptoměn. A i když to představuje solidní investiční příležitost, je důležité, abyste pochopili, co je Ethereum, co dělá, a případné varovné signály, na které byste se měli zaměřit jako spekulant.

Pokud chcete nakupovat nebo investovat do Ethereum ETH rychle a snadno, podívejte se Výměna eToro!

Pokračujte v čtení, abyste zjistili, zda výhody investování do Etherea převažují nad jeho nevýhodami, a sami se rozhodněte, zda je Ethereum dobrou investicí.

Co je to ethereum?

Než prozkoumáme výhody a nevýhody investování do Etherea, je fér mluvit o Ethereu a jeho místě v odvětví kryptoměn, kde tisíce digitálních aktiv bojují o nadvládu.

Ethereum je inovativní technologie blockchainu s otevřeným zdrojovým kódem které mohou podporovat nejen finanční transakce, ale i chytré smlouvy a decentralizované aplikace (dApps).

Jeho nativní měna ether je druhou největší kryptoměnou podle tržního stropu v době psaní.

Pokud jste nováček, můžete se zeptat, co je technologie blockchainu s otevřeným zdrojovým kódem – někdy zbytečně používaná fráze zůstala bez jakéhokoli vysvětlení. Blockchain, označovaný také jako technologie Distributed Ledger Technology (DLT), je decentralizovaná platforma (provozovaná různými počítači po celém světě), která ukládá bloky informací, aby byly transakce a uložená data transparentní. Open-source jednoduše znamená, že platforma je přístupná, takže data může sledovat kdokoli z kteréhokoli koutu světa.

Zvažovali jste investování do Ethereum?

Ethereum si cení také mnoho nadšenců kryptoměny, protože platforma podporuje různé tokeny, včetně BAT – jedné z nejpopulárnějších mincí ve světě digitální reklamy a tvorby obsahu.

Vzhledem ke svému technologickému potenciálu je investice do Etherea populární finanční společností, a to jak z krátkodobého, tak z dlouhodobého hlediska.

Abychom vám pomohli učinit informované rozhodnutí o vašem dalším pohybu na trhu, zde jsou klady a zápory investování do Etherea.

Výhody investování do etherea

výhody investování do ethereum

Jaké jsou výhody investování do Etherea?

Zde je rychlý pohled na výhody investování do Etherea.

✅ Známý zakladatel a rozšiřující se vývojářská komunita:

Společnost Ethereum, která byla zahájena v roce 2015, dokázala docela rychle převrátit scénu investování do kryptoměny. Ačkoli Ethereum není první kryptoměnou, ETH se stal jedním z nejpopulárnějších digitálních aktiv. Tým stojící za Ethereem – zejména mladý Vitalik Buterin – je mnohými milován.

Jednoduše proto, že se jim podařilo stanovit jasný a transparentní plán! Jedním z hlavních cílů letošního roku je například zaměřit se na proof-of-stake a spustit Ethereum 2.0. Rozšiřuje se také ekosystém vývojářů Ethereum, s více než 250 000 aktivními vývojáři podle Consensys. Taková silná podpora je rozhodně výhodou, pokud jde o investování do Etherea.

✅ Ethereum je decentralizované:

Snad jednou z hlavních výhod investování do Etherea je jeho decentralizovaná struktura. Jak je uvedeno výše, technologie blockchain je decentralizovaná a transparentní, původně vytvořená s cílem nabídnout alternativu k tradičním bankovním systémům.

Jeden zvláštní fakt o Ethereu je, že existuje žádná nadměrná koncentrace uživatelů s 15 7911 uzly rozšířenými po celém světě. Protože Ethereum umožňuje lidem provádět obchody a transakce bez centrálních bank nebo třetích stran, může to uživatelům také pomoci vypořádat se s omezujícími předpisy, neférovými transakčními poplatky a dokonce i s celosvětovou cenzurou.

✅ Ethereum je více než kryptoměna:

Když mluvíme o výhodách, měli bychom zdůraznit skutečnost, že Ethereum je více než kryptoměna. Platforma podporuje inteligentní smlouvy, dApps (nebo aplikace, které existují na blockchainu) a řadu projektů Decentralized Finance (DeFi), což je jedna z hlavních výhod investování do Etherea.

Ethereum jako takové lze použít v různých odvětvích (například v hrách, medicíně a distribuci energie); může podporovat tokenizaci umění, patentů, historie hlasování, lékařských záznamů, ověřování ID, krypto-sběratelských předmětů a dalších složitých dohod.

✅ Ethereum láká další podniky:

Mnoho velkých společností podporuje vývoj Etherea, s Ethereum Enterprise Alliance je jednou z předních organizací monitorujících Ethereum. Jelikož je potřeba třetích stran eliminována, stále více investorů se dostává do investování do Etherea.

Jednou z hlavních osobností zajímajících se například o Ethereum je finanční guru Andreessen Horowitz. Kromě toho další výhodou investování do Etherea je skutečnost, že Ethereum usnadňuje četné nabídky počátečních mincí (ICO). Žetony ERC-20 jsou často považovány za standard pro fundraising a ICO. Když už mluvíme o tom, není tajemstvím, že Crypto Kitties – s možností zlepšit digitální vlastnictví – vzalo svět útokem a dosáhlo částky financování 12 milionů dolarů, podle Tech Crunch.

✅ Ether není omezen:

Na rozdíl od bitcoinu není ether (ETH) omezen a má praktickou užitečnost. Transakce přicházejí se samy provádějícími smlouvami a rychlými časy transakcí. Je zajímavé, že jakmile Vitalik řekl, že Ethereum bude brzy schopno zpracovat více než jeden milion transakcí za sekundu. Není to velká výhoda investovat do Etherea?

Připraveni investovat do ETH?

Nevýhody investování do etherea

nevýhody investování do ethereum

Investoři by si měli být vědomi určitých nevýhod. Stejně jako každá investice není ani vložení peněz do Etherea bez rizika. Tady je tedy to, co byste měli vědět o rizicích investování do Etherea.

❌ Ethereum se potýká se škálováním:

Na rozdíl od bitcoinu, který má jedinou funkci, funguje Ethereum jako účetní kniha, platforma pro chytré smlouvy atd., Což může vést k chybám, poruchám a hackům. I když jeho multifunkčnost může být atraktivní funkcí, někteří investoři se při investování do ETH jednoduše obávají. Kromě toho se Ethereum stále musí vypořádat s problémy se škálováním a přetížením sítě, aby přilákal více investorů do kryptoměny.

❌ Ethereum používá komplikovaný programovací jazyk:

Zatímco Ethereum je Turing kompletní a používá programovací jazyk podobný C ++, Pythonu a Javě, naučit se může být docela složitý vlastní jazyk Ethereum Solidity. Jedním z hlavních problémů je, že není snadné najít návody vhodné pro začátečníky. Zde bychom měli poznamenat, že Solidity není jen programovací jazyk; také generuje kódy na úrovni stroje a funguje jako kompilátor pro virtuální stroj Ethereum.

❌ Ether je spíš jako plyn:

Na rozdíl od bitcoinu, často považovaného za kryptozlato, někteří tvrdí, že ether je spíš jako plyn používaný k uzavírání inteligentních kontraktů. Jak víme, poplatky za plyn popisují náklady potřebné k provedení transakce. Takové podhodnocení může být pro některé investory do kryptoměny velkým podvodem.

❌ Investice do etherea může být riskantní:

Stejně jako každá jiná kryptoměna může být investice do ethereum riskantní. Kryptoměny jsou vysoce volatilní, což může zvýšit zisky, ale také několikanásobné ztráty. Ceny Etheru prošly v minulosti mnoha vzestupy i pády, což může být pro některé investory, zejména začátečníky, velkou nevýhodou. Poplatky společnosti Ethereum navíc kolísají, což je také problematické.

Je Ethereum dobrá investice a měli byste investovat do Ethereum?

Většina investic sestává z faktoru rizika vs. odměny. Jinými slovy, převažují potenciální přínosy investování do etherea nad možnými důsledky rizik?

Není žádným překvapením, že díky své inovativní technologii a obrovskému tržnímu stropu přitahuje Ethereum stále velké podniky. Navíc je Ethereum cenově dostupnější než bitcoin.

Nakonec výhody investování do Etherea převažují nad jeho nevýhodami. Jinými slovy, výhody etherea převyšují jeho rizika.

Jednoduše řečeno, Ethereum je nízkoriziková investice se spoustou potenciálních odměn. Je to něco, co byste si měli určitě udělat, než zvážíte přidání Etherea do svého portfolia.

Skutečná investiční otázka pro Ethereum, pak to opravdu funguje? Pokud jste ochotni investovat čas a energii, pak by to mohlo udělat dobře.

Ačkoli investování do Etherea může být riskantní – s množstvím konkurentů – pravdou je, že Ethereum přineslo revoluci na trhu kryptoměn a je skvělým způsobem, jak diverzifikovat své portfolio.

Konečné rozhodnutí je na vás. Jste jediní, kdo se rozhodl, zda byste měli investovat do ethereum nebo ne

Kolik investovat do etherea?

Pokud si myslíte, že výhody investování do Etherea jsou lákavé, můžete se také zeptat „Kolik investovat do Etherea?“

Jeden z hlavních pravidla ve světě investic je investovat pouze peníze, které si můžete dovolit prohrát.

Dobrou zprávou je, že dnes je investování do kryptoměny vysoce dostupné. Jeden může začít obchodovat za pouhých 100 $ a investovat jen za zlomek ethereum.

Například s eToro můžete snadno nakupovat a prodávat ETH a obchodovat CFD s více než 90 páry kryptoměn.

Bude Ethereum výrobcem milionářů? | Závěr

investice do ethereum

Možná budete chtít vědět pokud bude Ethereum milionářem.

již je – Hodnota etherea se bude pravděpodobně dále zvyšovat, protože nedostatek má tendenci podporovat růst cen. Zatímco vytváření cenových předpovědí Etherea je spekulativní kvůli vysokým úrovním volatility na trhu kryptoměn, můžeme se jednoduše pokusit analyzovat faktory, které ovlivňují investování Ethereum.

Dva z hlavních faktorů, které ovlivňují investování do kryptoměny, jsou poptávka a nabídka a sentiment na trhu. Pokud jde o ethereum, mnozí jej považují za altcoin číslo jedna vůbec. Sentiment byl poháněn rostoucími technologickými inovacemi a projekty. S miliony etherů v aplikacích DeFi se může stále zvyšovat poptávka po etherea. Například vydání Etherea 2.0 může přilákat nové investory a vést k vysoké poptávce.

A Hádej co! Odborníci jsou ohledně jeho budoucnosti pozitivní. Guru Simon Dedic například tvrdí, že Ethereum by mohlo dosáhnout 9 000 $ za minci.

I když nemůžeme vrátit čas a koupit ETH v jeho tokenovém prodeji, abychom vydělali jmění, s dostatečným zaškolením se investice do Etherea může časem stát výnosnou investicí.

Pamatujte, že každá investice zahrnuje určité riziko. Investujte tedy pouze to, co si můžete dovolit, a proveďte co nejvíce výzkumu, než učiníte konečné rozhodnutí

Nyní znáte výhody a nevýhody investování do etherea. Pokud se cítíte dostatečně inspirováni k tomu, abyste začali investovat do ETH, nebo pokud vám tento článek poskytl nějaký extra pohled na vaše stávající obchodní znalosti, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost obchodovat s kryptoměnami a CFD až na 90+ kryptoměny.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Klíčové body

  • Ethereum je jednou z nejpopulárnějších investičních možností na trhu kryptoměn. Je na druhém místě s tržní kapitalizací, hned po bitcoinu.
  • Jedním z hlavních kladů Etherea je jeho inovativní technologie, která podporuje inteligentní smlouvy, aplikace DeFi a různé tokeny.
  • Ethereum lze použít v různých sektorech, které přesahují rámec financí, včetně medicíny, hlasování a her.
  • I když nemůžeme popřít skutečnost, že Ethereum způsobilo revoluci ve světě, čeká ho ještě dlouhá cesta. Jednou z hlavních událostí, které nadšenci a investoři kryptoměny letos očekávají, je spuštění Ethereum 2.0, které se zaměří na proof-of-stake.
  • I když nikdo nedokáže předpovědět budoucnost Etherea a zaručit, že Ethereum bude dobrou investicí, mnoho finančních odborníků je pozitivních ohledně jeho růstu.
  • Ethereum je nízkoriziková investice se spoustou potenciálních odměn.

Pokud se vám náš článek líbil Klady a zápory investování do etherea, bude to milionář prosím sdílejte to s kýmkoli, kdo by mohl mít zájem investovat také do Etherea.

Nenechte si ujít:

Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021?

Nejoblíbenější kryptoměny ve Velké Británii

Ethereum VS. Zvlnění: Který by měl být ve vašem portfoliu?

Nejoblíbenější kryptoměny v USA

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me