Kryptoměna v Austrálii – nejlepší kryptoměny k investování v Austrálii v roce 2021

Zajímá vás, jaké kryptoměny budou nejlepší v Austrálii v roce 2021? V tomto příspěvku budeme zkoumat trendy v kryptoměně, abychom vám v příštích letech přinesli deset potenciálně výbušných kryptoměn.

Jakých 10 nejlepších kryptoměn investovat v Austrálii v roce 2021?

1. Bitcoin (BTC)

2. Ethereum (ETH)

3. Bitcoinová hotovost (BCH)

4. Zvlnění (XRP)

5. Litecoin (LTC)

6. Cardano (ADA)

7. IOTA (MIOTA)

8. TRON (TRX)

9. Stellar (XLM)

10. EOS (EOS)

Nejlepší 4 kryptoměny pro nákup a prodej v australských dolarech

Další informace o tom, jak investovat kryptoměny v Austrálii

Nejlepší makléř kryptoměny v Austrálii

Klíčové body

Existuje více než 7 000 kryptoměn a jejich počet každým dnem neustále roste. Výběr správné kryptoměny k investování je jedním ze základních faktorů pro dosažení vynikající návratnosti investice.

Pokud jste z Austrálie a hledáte správnou kryptoměnu k investování, jste ve správný čas na správném místě. V tomto článku jsme uvedli 10 nejlepších kryptoměn, které se mají investovat v Austrálii v roce 2021, takže budete mít představu, kde začít.

Warren Buffet má dvě pravidla investování: "Pravidlo č. 1: Nikdy nepřijdete o peníze. Pravidlo č. 2: Nikdy nezapomeňte na pravidlo č. 1".

A jsme tady, abyste neztratili peníze nevhodnými investicemi. Ačkoli 7000 je opravdu značný počet, v oblasti investic do kryptoměn v Austrálii lidé obvykle používají nejuznávanější mince. Existuje několik faktorů, proč bychom šli s renomovanou kryptoměnou, ale hlavním důvodem je bezpečnost.

Nenechme se však oklamat. Mnohokrát rostou nejvíce nové mince. Investice do nich se tedy ukazuje jako správné rozhodnutí i přes nedostatek jistoty.

Rok 2020 byl navíc pro kryptoměny nutkavým rokem. S polovinou, ke které došlo v květnu as výskytem pandemie koronavirů, se do popředí dostala volatilita. Kvůli pandemii koronavirů ceny kryptoměny selhaly, ale pak se zvedly.

Mějte na paměti, že k půlení bitcoinů dochází každé čtyři roky a v historii kryptoměn k tomu došlo třikrát. Obvykle poté kryptoměny drasticky rostou.

A to je hlavní důvod, proč by rok 2021 mohl být rokem, kdy kryptoměny explodují. Odborníci předpovídají výrazný růst hodnoty kryptoměn a velké firmy investují obrovské množství peněz v kryptoměnách, což je známkou toho, co přijde.

Zůstaňte tedy naladěni a pokračujte ve čtení článku, abyste zjistili nejlepší mince, které můžete investovat v Austrálii v roce 2021.

Chcete se naučit obchodovat s kryptoměnami? Tady na Trading Education jsme připravili nejlepší kurzy obchodování s kryptoměnami, kde se můžete naučit obchodovat s kryptoměnami od nejvýznamnějších osobností v oboru.

Jakých 10 nejlepších kryptoměn investovat v Austrálii v roce 2021?

Zde je pohled na 10 nejlepších kryptoměn, které si v Austrálii v roce 2021 nakoupíte.

1. Bitcoin (BTC)

Tržní kapitalizace: 302 165 391 228 USD

Mluvit o kryptoměnách a nezmínit bitcoin je jako mluvit o částech automobilu a nezmínit motor. Bitcoin je jednou z nejlepších kryptoměn, které lze v Austrálii investovat. Jednalo se o první kryptoměnu, která byla vydána v roce 2009, což znamenalo začátek éry kryptoměny. Často se označuje jako "nový druh peněz". Bitcoin zůstává preferovanou kryptoměnou pro investování pro Australany.

Bitcoin se letos většinu času držel jen kolem 10 000 $, ale podle odborníků ukazují grafy býčí známky.

Alistair Milne, hlavní investiční ředitel společnosti Altana Digital Currency, sdílel na Twitteru graf, který předpovídá, že bitcoin může do roku 2021 dosáhnout ceny 120 000 USD. Podle Milna byl graf zaslán Citibank Seznam adresátů FX Wire.

Bitcoin dosáhl v roce 2017 svého historického maxima 20 000 $ a může znít trochu přehnaně, když řekneme, že v nejbližší době vyletí na 100 000 $. Bitcoin však ví, jak překvapit. Zůstaňte tedy naladěni!

2. Ethereum (ETH)

Tržní kapitalizace: 51 507 291 691 USD

Ethereum je jednou z nejlepších kryptoměn, které investují v Austrálii. S vydáním Etherea bylo ve světě kryptoměn představeno něco nového; chytré smlouvy. Zavedení platformy umožnilo lidem vytvářet Žetony ERC-20.

Ethereum překvapilo nadšence kryptoměn, když 2. září dosáhlo 480 $, což byla ve skutečnosti nejvyšší cena pro rok 2020.

Vývojáři mohou vytvářet aplikace v síti prostřednictvím blockchainu Ethereum. V kryptologii se jim také říká dApps; decentralizované aplikace. Zásadním vývojem v poslední době byl růst DeFi, což znamená "decentralizované finance". To lze považovat za další vývoj dApps.

Společnosti DeFi jsou poskytovatelé služeb, kteří například poskytují úvěrové služby na blockchainu Ethereum, kde je pro export potřeba pouze inteligentní smlouva.

Podle DigitalCoin do května 2021 cena etherea dosáhne přibližně 1040 $.

Vitalik Buterin vyvinul Ethereum v roce 2015 a populární se stalo v roce 2017, kdy jeho hodnota dosáhla od 10 do téměř 900 dolarů.

3. Bitcoinová hotovost (BCH)

Tržní kapitalizace: 4 630 146 203 USD

Bitcoin Cash je jednou z nejpreferovanějších kryptoměn, které lze v Austrálii investovat. Bitcoin Cash je vidlice bitcoinu, která byla vytvořena v roce 2017, a někdy se označuje jako Bcash.

Bitcoin Cash je elektronický hotovostní systém, jehož cílem je stát se globálními penězi s rychlými platbami, nízkými poplatky, ochranou soukromí a vysokou kapacitou transakcí (velké bloky).

Podle Primexbt v lednu 2022 se očekává, že bitcoinová hotovost bude stát kolem 318 USD a do konce roku 2021 to bude 405 USD.

V roce 2017 došlo k obavám o škálovatelnost bitcoinů a bitcoinová hotovost byla vytvořena jako těžká vidlice, která nese poslání bitcoinu jako "peer-to-peer elektronický platební systém". Účelem bitcoinové hotovosti je škálovat, aby uspokojila celosvětovou poptávku po digitálních platbách.

4. Zvlnění (XRP)

Tržní kapitalizace: 12 393 914 767 USD

Ripple není jen kryptoměna. Jedná se o digitální aktivum, které je vytvořeno pro platby. U Ripple je jedinečné to, že se jedná o bezdůvodnou a decentralizovanou technologii blockchain, která dokáže vypořádat transakce za 3–5 sekund.

Společnost Ripple je známá svou nízkou cenou, která umožňuje každému, kdo má malý rozpočet, přispět do společnosti Ripple. Díky tomu je XRP vynikající investiční příležitostí pro lidi, kteří chtějí investovat malé částky.

Podle Crypteria s technologií blockchain, která získává větší uznání a XRP udržuje nebo vylepšuje svou současnou pozici na trhu, je možné v roce 2021 zaznamenat pohyby nad hranici 2 $, zejména pokud bude nadále růst institucionální zájem.

Předpovědi zvlnění ceny: Kolik se zvlnění vyplatí v roce 2021 a dále?

5. Litecoin (LTC)

Tržní kapitalizace: 4 451 393 965 $

Litecoin je jednou z nejvýznamnějších kryptoměn k obchodování v Austrálii. Litecoin vydal v roce 2011 Charle Lee, bývalý technický ředitel společnosti Coinbase, a je to jen spinoff bitcoinů. Litecoin získal velké uznání v listopadu 2013, kdy zaznamenal masivní růst, včetně 100% skoku do 21 hodin.

Litecoin je známý pro rychlé transakce, jejichž cílem je zpracovat blok každé 2,5 minuty, zatímco bitcoin to dělá každých 10 minut.

Ačkoli se litecoin jeví jako kryptoměna s tichou povahou, jeho komunita je aktivní, což slibuje altcoinům jasnou budoucnost. Podle CoinSwitch do roku 2021 by cena litecoinu mohla dosáhnout 600 $. Pro altcoin jsou to úplně nové výšky.

6. Cardano (ADA)

Tržní kapitalizace: 3 192 136 382 USD

Cardano bylo vydáno v roce 2015 a jedná se o blockchainovou platformu proof-of-stake. Cardano je neustále se vyvíjející technologie, která přilákala důvtipné obchodníky a investory. Je to kryptoměna, kterou ADA překvapila svým pozitivním výkonem v Austrálii i na celém světě.

Cardano má za tím specializovaný tým "decentralizovaná budoucnost bez zprostředkovatelů, v nichž se jednotlivci vrací moc".

Dle Coinmarketcap, Cardano v tuto chvíli činí 0,10 USD. Podle Primexbt, nový nárůst cen může Cardano vynést až na 2,18 $. Poté se předpokládá pokles zpět na minimum 0,10 USD před příjezdem roku 2023.

7. IOTA (MIOTA)

Tržní kapitalizace: 703 892 418 $

IOTA používá usměrněný acyklický graf s názvem Tangle k ukládání transakcí do své hlavní knihy. IOTA je navržena tak, aby zaznamenávala a dokončovala transakce mezi stroji a zařízeními v ekosystému Internet věcí (IoT).

V IOTA věří, že Tangle je rychlejší a efektivnější než typické blockchainy používané pro jiné kryptoměny.

IOTA dosáhla svého historického maxima 5,25 USD 19. prosince 2017. V tuto chvíli je cena IOTA 0,25 USD.

Podle Coinswitch, IOTA by mohla prudce vzrůst a do roku 2023 dosáhnout 5,62 USD. Investice do IOTA v roce 2021 se proto zdá být správným rozhodnutím, s dobrou šancí na vynikající návratnost investice.

8. TRON (TRX)

Tržní kapitalizace: 1 825 286 288 USD

TRON je další platforma založená na blockchainu, jejímž cílem je vybudovat globální zábavní systém digitálního obsahu. Tato mince byla vytvořena za účelem změny způsobu publikování obsahu a publikací. V roce 2017 jej našel čínský podnikatel Justin Sun. Jeho kryptoměna TRX zůstává jednou z nejoblíbenějších investic v Austrálii.

Společnost TRX zaregistrovala své historické maximum na 0,23 USD 5. ledna 2018. Právě teď je cena TRX na 0,025 USD.

TRX je jednou z nejrychleji se rozvíjejících mincí Coinswitch, má velký potenciál pro růst na trhu v blízké budoucnosti. Předpokládá se, že do roku 2023 bude cena TRONu činit 0,54 USD.

Cena TRX závisí na přijatelném poměru jeho platformy založené na blockchainu – TRON. Jak si technologie osvojuje více organizací, mince se stává cennější.

9. Stellar (XLM)

Tržní kapitalizace: 1 695 085 952 USD

Stellar zahájil v roce 2014 zakladatel Mt. Jed McCaleb. Gox a spoluzakladatel společnosti Ripple spolu s bývalou právničkou Joyce Kim. Stellar je jinak známý jako "Tajný bitcoinový projekt" takhle McCaleb nejprve nazval web, kde hledal alfa testery.

Jeho nativní aktivum, kryptoměna, se nazývá Lumen (XLM). XLM napájí síť Stellar a všechny její operace, podobně jako ether (ETH) napájí síť Ethereum.

Stellarova cena je nyní na 0,08 $ a může se zdát příliš nízká, ale podle Digitalcoin do listopadu 2021 by Stellarova cena mohla stoupnout až na 0,21 USD.

Stellar je jednou z těch mincí, které mají nízkou cenu, ale jak jsme řekli na začátku článku, ne vždy jsou ty nejuznávanější mince to nejlepší, do čeho můžete investovat. Takže Stellar nás všechny může v příštích letech překvapit.

10. EOS (EOS)

Tržní kapitalizace: 2 371 458 834 USD

Přestože Australané investují do nejvýznamnějších kryptoměn jako bitcoin nejvíce, mince jako EOS nejsou vynechány. EOS je chytrá smluvní platforma, která si klade za cíl eliminovat transakční poplatky a také zpracovávat miliony transakcí za sekundu.

Soukromá společnost block.one vydal 1. června 2018 software s otevřeným zdrojovým kódem, který začal nabízet tokeny EOS. Ve společnosti EOS se snaží být nejvýkonnější infrastrukturou pro decentralizované aplikace.

Cena EOS právě teď činí 2,53 USD. 29. dubna 2018 dosáhl EOS svého historického maxima 22,71 $. Podle PrimeXBT, Cena společnosti EOS může zažít další pozoruhodně silný vzestup, který v letech 2021 nebo 2022 umístí nové historické maximum téměř 100 USD za EOS.

Nejlepší 4 kryptoměny pro nákup a prodej v australských dolarech

1. Bitcoin na australský dolar – BTC / AUD

bitcoin v Austrálii

BTC / AUD vám umožňuje nakupovat a prodávat bitcoiny v australských dolarech.

Jak nakupovat a prodávat bitcoiny v Austrálii

Pokud jste Australan a chcete nakupovat a prodávat bitcoiny, máte štěstí. Bitcoiny můžete nakupovat a prodávat v AUD. Obchodníci, kteří věří, že cena bitcoinu vzroste proti AUD, mohou chtít otevřít dlouhou pozici a nakupovat, zatímco ti, kteří si myslí opak, otevřou krátkou pozici a prodají.

Měli byste investovat do bitcoinů / australských dolarů?

Obchodujte bitcoiny za australské dolary

2. Ethereum Classic na australský dolar – ETC / AUD

ethereum classic

ETC / AUD vám umožňuje nakupovat a prodávat Ethereum Classic v australských dolarech.

Jak nakupovat a prodávat Ethereum Classic v Austrálii

Australané mohou nakupovat a prodávat ETC ve své vlastní měně. Nakupovat a prodávat páry ETC / AUD na základě toho, zda máte pocit, že cena ETC vzroste oproti AUD.

Pokud byste investovali do Ethereum Classic / australského dolaru?

Obchodujte Ethereum Classic s australským dolarem

3. Ripple na australský dolar – XRPAUD

vlnění v Austrálii

XRPAUD vám umožňuje nakupovat a prodávat Ripple v australských dolarech.

Nákup a prodej zvlnění v Austrálii

Jedná se o měnový pár, který představuje cenu každé mince Ripple v australském dolaru.

XRP je skutečně ovlivněn tím, jak dobře se s ostatními kryptoměnami obchoduje po celém světě, a také jeho přijetím předními finančními institucemi.

Otevřete dlouhou pozici pro nákup těchto mincí nebo krátkou pozici pro jejich prodej na základě jejich předpokládaného výkonu a vašeho úsudku.

Pokud byste investovali do zvlnění / australského dolaru?

Obchodujte Ripple na australský dolar

4. Ethereum do Australský dolar – ETH / AUD

ethereum v Austrálii

ETH / AUD vám umožňuje nakupovat a prodávat ethereum v australských dolarech.

Nakupujte a prodávejte etherea v Austrálii

ETHAUD je měnový pár, který představuje cenu každé mince Ethereum v australských dolarech. Ethereum je druhá populární kryptoměna v Austrálii a na celém světě. Australský dolar (AUD) je oficiální měna Austrálie. Obě mince jsou populární, přičemž ETH je z hlediska tržní kapitalizace považována za druhou po bitcoinu a AUD je nejlepší globální rezervní měna.

Obchodníci, kteří předpovídají, že cena etherea poroste, mohou otevřít dlouhou pozici a koupit ETCAUD, a ti, kteří se cítí jinak, mohou otevřít krátkou pozici a prodat ETCAUD.

Měli byste investovat do ethereum / australský dolar?

Obchodujte s ethereem za australský dolar

Klíčové body

  • Výběr správné kryptoměny k investování ve správný čas je klíčem k dosažení zisku.
  • Bitcoin a ethereum zůstávají nejlepšími kryptoměnami, které se v Austrálii investují.
  • Poloviční bitcoin by mohl v příštích několika letech vést k prudkému nárůstu ceny kryptoměny.
  • Očekává se, že hodnota Etherea poroste a do konce roku 2021 dosáhne 1040 USD.
  • Cena společnosti EOS by měla do roku 2022 dosáhnout 100 USD.
  • Australští obchodníci mohou nakupovat a prodávat nejlepší kryptoměny v australských dolarech

Další informace o tom, jak investovat kryptoměny v Austrálii

Opět existuje mnoho kryptoměn, které byste si mohli vybrat a investovat, ale investice do té správné je rozhodujícím faktorem pro zvýšení vašich šancí na úspěch.

Tady na Trading Education učíme nejlepší strategie investování do kryptoměny a techniky obchodování. Pokud máte pocit, že jste připraveni začít se učit, podívejte se zde na naše obchodní kurzy.

Stojí za zmínku, že výše uvedené cenové předpovědi by pro vás mohly vypadat nereálně, ale kryptoměny nás vědí, jak nás překvapit. Nezapomeňme, že během boom kryptoměn v roce 2017, mnoho lidí bylo ohromeno a ohromeno.

Nejlepší makléř kryptoměny v Austrálii

Nyní víte, jaké jsou nejlepší kryptoměny, které lze v Austrálii investovat. Pokud jste tedy ochotni zahájit svou obchodní cestu, budete potřebovat makléře kryptoměny.

eToro podporuje všechny výše uvedené kryptoměny. Celkově můžete investovat do kryptoměnových aktiv a CFD až Více než 90 kryptoměn na eToro. Dále je společnost eToro zvolena jako nejlepší broker v Austrálii.

eToro má jedinečnou funkci obchodování s kopiemi, kde můžete kopírovat obchodníka a všechny obchody, které otevřou, se automaticky otevřou na vašem účtu s poměrným procentem z vašich určených prostředků.

eToro je jedním z nejbezpečnějších makléřů, kterého používají, protože elitní finanční úřady regulují jeho australské zbraně v AU, a je to známá fintech společnost.

Mnoho zemí neumožňuje obchodování CFD, ale v Austrálii můžete obchodování CFD provádět pomocí eToro. eToro AUS Capital Pty Ltd. je držitelem australské licence pro finanční služby (AFSL) 491139 vydané australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC) a regulované podle zákona o korporacích (Commonwealth).

Ať už jste nikdy neobchodovali s kryptoměnami nebo jste zkušeným obchodníkem, ale chcete utvářet své obchodní dovednosti, doufáme, že vám tento článek připadá cenný a užitečný. Pokud se vám to líbilo, dejte nám lajk a sdílejte je pro případ, že by někdo jiný chtěl investovat do kryptoměn v Austrálii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me