Můžete skutečně vydělat peníze na trhu kryptoměn v Austrálii?

Můžete vydělat peníze obchodováním s kryptoměnou v Austrálii?

Hledáte vydělat peníze na trhu kryptoměn v Austrálii? Možná stále pochybujete o možnostech vydělávání peněz na kryptotrhu v AU. Podívali jsme se na trh kryptoměn v Austrálii a tady jsme zjistili.

  1. Dlouhodobá investice
  2. Krátkodobé obchodování
  3. CFD obchodování
  4. Sázení kryptoměn
  5. Hornictví

Metody vydělávání peněz online existovaly ještě před příchodem bitcoinu, který zahájil éru digitalizace měny, éru, která je ještě v plenkách.

Lidé, kteří se dosud nepodíleli na vydělávání peněz online, pochybovali, že je něco takového možné. Kryptoměny však rozptýlí všechny pochybnosti a navíc jsou nyní primárním nástrojem a aktivem pro vydělávání peněz online.

Austrálie má ideální infrastrukturu pro obchodování s kryptoměnami

Bitcoiny nejsou přijímány všude. Některé země částečně přijaly aktivity v oblasti kryptoměny a některé jiné kryptoměny úplně zakázaly. Například v Alžírsku, Egyptě nebo Maroku nelze provádět žádnou kryptoměnu, protože kryptoměny jsou v těchto zemích zcela zakázány. Stalo se tak proto, že vlády těchto zemí považovaly kryptoměny za hrozbu pro centralizovaný bankovní systém, vzhledem k jejich decentralizované povaze.

To však není případ Austrálie, kde kryptoměny získaly velkou podporu vlády země. Kryptoměny v AU jsou zcela legalizovány a neexistují vůbec žádné překážky, pokud chcete vydělat peníze na kryptotrhu.

2017 – klíčový rok pro krypto sféru v Austrálii

Do roku 2017 probíhala v Austrálii masivní debata o tom, jak zdanit kryptoměny. Do té doby byly kryptoměny dvakrát zdaněny na základě australské daně ze zboží a služeb (GST). Ve stejném roce, během kryptoměny, australská vláda oznámila, že s kryptoměnami bude zacházeno jako s majetkem a jako s předmětem daně z kapitálových výnosů (CGT). To byl klíčový okamžik a dobrá zpráva pro všechny obchodníky a nadšence kryptoměn v Austrálii. Kryptoměnový ekosystém proto začal růst a lidé se začali s kryptoměnami více seznamovat a více investovat.

Kryptoměna v Austrálii je stále lepší

Australská vláda přijala řadu rozhodnutí na podporu rozvoje kryptoměn v zemi. Nedávno přidělili 800 milionů dolarů na vývoj digitálních technologií, včetně 6 milionů dolarů pouze na technologii Blockchain. Blockchain Roadmap Australia v rámci Národního shromáždění vytvořila další dvě pracovní skupiny pro urychlení procesu přijetí Blockchainu v zemi. Tyto skupiny budou více zaměřeny na implementaci technologie Blockchain v dodavatelský řetězec a pověření řízení.

Při přijímání těchto rozhodnutí australská vláda uvedla, že cílem je odstranit všechny překážky implementace Blockchainu a vytvořit co nejlepší prostředí pro vývoj kryptoměn v Austrálii.

Kromě toho společnost BTC Markets, což je burza se sídlem ve městě Melbourne v Austrálii, tvrdí, že se zvýšil zájem lidí v Austrálii o práci v oblasti technologie blockchain. Generální ředitelka Caroline Bowerová uvedla, že tato burza v poslední době najala čtyři softwarové inženýry a projektového manažera.

Australan, který ve 26 letech odešel do důchodu díky ziskům, které investoval do kryptoměn

Rowan Hill Byl horníkem v Austrálii, dokud nezískal obrovské zisky díky své investici, kterou uskutečnil před kryptoměnou. Hill je milovníkem snowboardingu a na cestách po světě často zveřejňuje obrázky. V rozhovoru pro média varoval kryptoměnové investory, aby neprodávali ve špatnou dobu.

“Mnoho lidí nevydrží cenové výkyvy” v kryptoměnách, řekl Hill: “Průměrný člověk prostě prodává a ztrácí,” dodal.

Hill se snaží motivovat lidi, aby investovali do kryptoměn a učinili první krok k dosažení svých snů. Kromě toho je Hill jen jedním z jednotlivců mezi mnoha dalšími na světě, kteří vydělali miliony na trhu kryptoměn.

Proto musíme poznamenat, že na kryptotrhu v Austrálii sedí spousta peněz. Zvláště nyní, protože jsou stále v rané fázi vývoje.

Jakých 5 nejvýnosnějších strategií pro zahájení obchodování s krypty v Austrálii?

Na trhu s kryptoměnami v AU můžete provádět různé formy investování do kryptoměny. Zvolená investiční metoda závisí na vašich obchodních zkušenostech. Zde jsou některé ze strategií, které můžete použít, pokud se rozhodnete zahájit svá dobrodružství v oblasti kryptoměn.

1. Dlouhodobá investice

Tato metoda je nejjednodušší investovat na trhu kryptoměn v Austrálii. Jinak se jí říká strategie nákupu a držení, protože do své preferované mince investujete určitou částku peněz, počkáte, až se hodnota mince zvýší, a poté aktivum prodáte. Mnoho investorů vydělalo během boomu kryptoměny v roce 2017 obrovské zisky. Bitcoin dosáhl svého historického maxima 20 000 $ a ti, kteří investovali roky předtím, když byla cena mnohem nižší, využili šance a prodali své mince a naplnili si kapsy penězi.

2. Krátkodobé obchodování

Toto se jinak označuje jako „Denní obchodování“ a více ho používají profesionální obchodníci. Pokud jde o dlouhodobou investici, zvládne ji téměř každý, ale pokud jde o krátkodobé obchodování, je to trochu jiné, protože vyžaduje více znalostí a zkušeností. Pokud chcete obchodovat s kryptoměnami každý den, ujistěte se, že jste se naučili jádro obchodování. Čtení grafů a schopnost provádět technické analýzy jsou dvě složky, které každý den obchodník musí mít. Učíme to na našich kurzech zde na Trading Education.

3. Obchodování CFD

Ne všechny země to umožňují, ale v Austrálii můžete obchodovat také s CFD. Obchodování CFD znamená spekulovat o změnách cen podkladového aktiva. CFD znamená „Contract For Difference“. Pokud byste chtěli obchodovat s CFD, znamená to, že byste museli uzavřít smlouvu s makléřem, místo abyste obchodovali sami. Dobrá věc je, že eToro nabízí obchodování CFD v Austrálii.

Poznámka: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem kvůli pákovému efektu

4. Sázení kryptoměn

Sázení znamená držet kryptoměny v peněžence po určitou dobu a poté vydělávat na úroku. Chcete-li získat lepší představu, porovnejte ji s výdělkem z úroku a ponechejte své peníze na bankovním účtu. Stojí za zmínku, že sázení je vynikající volbou pro generování dlouhodobého pasivního příjmu.

5. Těžba

Těžba kryptoměn je pravděpodobně nejméně preferovaná metoda, kterou byste mohli použít, protože vyžaduje sofistikované vybavení a utrácí spoustu elektřiny. Těžba bitcoinů je v Austrálii legální. Musíte však mít svůj vlastní počítačový systém. Další metoda těžby kryptoměn se nazývá cloudová těžba, což snižuje náklady, protože se těžba provádí pomocí cloudu, a je potřeba méně úsilí na údržbu zařízení.

Poslední slovo o vydělávání peněz na trhu kryptoměn v Austrálii

Ano, můžete vydělat peníze na kryptotrhu v Austrálii. Se všemi výše uvedenými rozhodnutími australské vlády ve prospěch rozvoje kryptoměn a blockchainu as rozmachem kryptoměn neexistuje žádný důvod, proč nemůžete vydělat peníze na kryptotrhu v Austrálii, ať už se rozhodnete použít jakoukoli strategii.

Vláda a finanční instituce v Austrálii nejsou vůči kryptoměnám vůbec přísné. Naopak připravují půdu pro další vývoj kryptoměn a technologie Blockchain.

Naučte se obchodovat s kryptoměnami v Austrálii pomocí obchodování se vzděláváním

Tady na Trading Education jsme připravili obchodní kurzy, díky nimž budete velmi snadno rozumět základům obchodování. Naše kurzy jsou produktem a kombinací odborníků v oblasti obchodování s kryptoměnami.

Kryptoměny se v Austrálii a na celém světě nadále rychle rozvíjejí. Naučit se správný způsob, jak do nich investovat hned teď, jako na částečný nebo plný úvazek, v závislosti na vaší touze, je perfektní dovednost, která vám může v budoucnu přinést velké zisky.

Klíčové body

  • Austrálie patří mezi země, kde je vývoj kryptoměn a blockchainů velmi podporován
  • V roce 2017 australská vláda oznámila, že s kryptoměnami bude zacházeno jako s majetkem a jako s předmětem daně z kapitálových výnosů (CGT), a již tedy nebudou zdvojnásobeny.
  • Vláda Austrálie chce odstranit všechny bariéry, které by mohly bránit rozvoji kryptoměn a blockchainu
  • Rowan Hill pracoval v Austrálii na těžbě uhlí a odešel do důchodu ve věku 26 let, protože investoval obrovské zisky před příchodem kryptoměny.
  • Dlouhodobé investice, denní obchodování, obchodování CFD, sázení a těžba kryptoměn jsou 5 účinných metod vydělávání peněz na kryptotrhu v Austrálii.

Začněte obchodovat s krypty s eToro Australia

eToro je nejlepší makléřská společnost s nejvýznamnější reputací nejen v Austrálii, ale po celém světě. V Austrálii musí burzy kryptoměn dodržovat pravidla stanovená Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC).

Společnost eToro splnila tato pravidla a má australskou licenci pro finanční služby (AFSL) vydanou australskou komisí pro cenné papíry a investice. Takže nemusíte váhat investovat do kryptoměny pomocí eToro, protože jste v bezpečných rukou.

eToro – nejlepší kryptoobchodní platforma v Austrálii

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

S eToro, přední sociální obchodní platformou, se můžete připojit, sdílet strategie a diskutovat o investování do kryptoměny a obchodování CFD s miliony uživatelů. Poskytuje také flexibilitu, která umožňuje kopírovat špičkové obchodníky s proporcionální přesností automaticky v reálném čase. Kopírování zkušených obchodníků je skvělý způsob, jak pro začátečníky začít obchodovat s krypty.

Doufáme, že vás tento článek trochu motivoval a objasnil, že na kryptotrhu v Austrálii je možné vydělávat peníze. Pokud se vám to líbilo, dejte nám lajk a sdílejte tento článek, pro případ, že by ho někdo jiný chtěl přečíst.

Pamatujte: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem kvůli pákovému efektu. 75% účtů retailových investorů ztrácí peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me