Mohlo by být Cardano mincí milionáře?

Společnost Cardano zaznamenala od začátku roku výrazné zvýšení ceny, kdy investoři obnovili zájem o kryptoměnu.

Cardano je v současné době třetí největší kryptoměnou s tržním stropem více než 31 miliard dolarů. S tím, jak stále více investorů projevuje zájem o Cardano, by bylo chytré sledovat kryptoměnu. Může to být jen chybějící kousek skládačky, pokud jde o vaše investiční portfolio.

Cardano má potenciál být milionář, s přihlédnutím k významnému růstu, o kterém se předpokládá, že kryptoměna zažije v příštích několika letech.

Než si promluvíme o potenciálu Cardana jako investice, pojďme se podívat na to, co je Cardano, faktory, které by z něj mohly udělat hvězdnou investici, a něco o jeho cenové historii. V současné době se Cardano blíží svému historickému maximu a každá předpověď naznačuje, že by mohla jít ještě výše.

Cardano: Co to je??

Cardano je kryptoměna a chytrá smluvní platforma, jako je Ethereum. Často je popisován jako kryptoměna třetí generace, která řeší problémy se škálovatelností, které trápí kryptoměny první a druhé generace, jako je bitcoin. Cardano nabízí lepší škálovatelnost prostřednictvím své vrstvené architektury.

Transakce lze provádět pomocí nativní měny platformy, Cardano. Uživatelé jej mohou použít k dokončení transakcí a k odesílání nebo přijímání finančních prostředků. Platforma využívá kryptografii k rychlým a bezpečným transakcím. Cardano’s blockchain je první recenzovaný blockchain na světě. Vědci a akademici přezkoumávají protokoly od institucí, jako je Tokijský technologický institut a University of Edinburgh.

Cardano založili spoluzakladatel společnosti Ethereum Charles Hoskinson a bývalý generální ředitel společnosti Ethereum Jeremy Wood. Tři organizace zajišťují, že Cardano funguje bez problémů. Tyto jsou

  • Cardano Foundation: Cardano Foundation dohlíží na vývoj blockchainu Cardano.
  • IOHK: IOHK je organizace, která postavila Cardano a navrhla Ouroboros, jedinečný mechanismus Proof-of-Stake, který Cardano používá.
  • Emurgo: Emurgo propaguje Cardano v podnikových firmách a podporuje používání a přijímání jeho technologií.

Číst dále: Ethereum vs Cardano: Které kryptoměny byste si měli koupit

Je Cardano investicí milionáře?

Společnost Cardano zaznamenala od začátku roku 2021 výrazné zvýšení cen, přičemž kryptoměna přitahovala vážnou pozornost investorů. Několik předpovědí předpovídá, že Cardano dosáhne rekordních cen v roce 2021. Podívejme se na to, jak si Cardano vedlo od začátku roku, abychom lépe pochopili nárůst jeho ceny.

Cardano začal rok na 0,18 USD, ale rychle se vzchopil a do týdne se obchodoval za 0,32 USD. Cardano si od začátku roku udržuje pozitivní cenový trend, i když zaznamenal trochu volatilitu. Největší rally pro Cardano začala v únoru, kdy měna za méně než dva týdny vyskočila z 0,34 USD na 0,95 USD. Do 21. února kryptoměna prolomila hranici 1 USD a aktuálně se obchoduje za 1,08 USD.

Co si tedy z Cardana uděláme? Je to investice milionáře? Mnoho investorů má pocit, že kolem kryptoměn, jako je Cardano, existuje spousta humbuku, protože investoři a nadšenci kryptoměn chtějí najít další velký token. Významní kupující dále podporují humbuk. Příkladem toho může být oznámení Gene Simmonsa, že si koupil 300 000 USD od společnosti ADA.

Cardanoova cenová rally však není způsobena pouze humbukem. Nejdůležitějším důvodem, proč by Cardano mohlo být investicí milionáře, je růst decentralizovaného financování (DeFi) a nárůst příležitostí v DeFi. Platformy DeFi, jako je Cardano, zaznamenaly vlnu zájmu, protože stále více spotřebitelů a společností hledá řešení DeFi a stále více finančních institucí začíná pracovat na integraci kryptoměn do systému. Tým stojící za Cardanem má pocit, že v příštích několika letech se Cardano dočká významného růstu.

Faktory, díky nimž by se Cardano mohlo stát milionářem

Na cenu Cardana má vliv několik faktorů, od vývojového týmu až po jeho fungování. Tyto faktory mohou přispět k tomu, aby se Cardano stalo životaschopnou volbou pro investory. Zde je několik faktorů, díky nimž by se Cardano mohlo stát milionářem.

Cardano má zkušený vývojový tým

Cardano má výjimečný tým podporující platformu. Založil ji spoluzakladatel společnosti Ethereum Charles Hoskinson a bývalý generální ředitel společnosti Ethereum Jeremy Hood. Cardano získalo významnou popularitu po svém uvedení na trh jako jediný recenzovaný blockchain, který zajišťuje, že v jeho protokolu nejsou žádné chyby zabezpečení. Cardanův tým také testoval několik protokolů, aby zabránil jakýmkoli chybám a hackům v protokolu.

Vícevrstvá architektura

To je jedna z největších výhod, které má Cardano oproti svým kolegům. Cardano implementuje výpočetní vrstvu a vrstvu vypořádání, což zajišťuje škálovatelnost a rychlé transakce. Cardano lze také aktualizovat bez jakéhokoli zásahu do fungování platformy.

Podívejte se: Proč Cardano exploduje v roce 2021

Cardano je blockchain třetí generace

Zakladatelé společnosti Cardano ji popisují jako blockchain třetí generace, který řeší problémy, které trápí první a druhou generaci. Cardanoova kryptoměna, ADA, je považována za jednu z nejspolehlivějších měn v krypto prostoru, která zaznamenává další zlepšení a překonává významné výzvy. Cardano je také decentralizovanější než bitcoin a škálovatelnější než ethereum, a to díky svému jedinečnému konsensuálnímu mechanismu Proof-of-Stake, Ouroboros.

Cardano je platforma s otevřeným zdrojovým kódem

Cardano je zcela open-source. Kód platformy je napsán ve dvou programovacích jazycích. Haskell a Plutus. Haskell je funkční programovací jazyk a existuje od roku 1990. Poslední stabilní vydání Haskella bylo v roce 2010. Plutus je programovací jazyk vyvinutý vývojovým týmem Cardano a je velmi podobný Haskellu.

Vynikající zabezpečení

Cardanoův mechanismus konsensu Proof-of-Stake zajišťuje lepší bezpečnost než jiné protokoly. Zabezpečení v prostoru kryptoměny je vzhledem k nárůstu kybernetických útoků a hackerských hrozeb zásadní. Cardano má vynikající výsledky při implementaci bezpečnostních funkcí a soukromí na svém protokolu.

Cardano může poskytnout přístup nebankovním

Vzhledem k tomu, že Cardano je decentralizovaná kryptoměna, může umožnit přístup a poskytnout digitální identitu občanům bez bankovního účtu po celém světě. To platí v případě rozvojových zemí. Cardano již zahájilo úsilí v různých částech světa umožnit přístup nebankovních populací k finančním systémům.

I když mají většinou funkční povahu, mají tyto faktory významný vliv na sentiment investorů a cenu společnosti Cardano.

Ouroboros: The Game Changer

Ouroboros je Cardanoův mechanismus konsensu Proof-of-Stake. Poskytuje zabezpečení konsensuálního mechanismu Proof-of-Work za zlomek energie, kterou by normálně vyžadoval. Ouroboros zaručuje výkon, integritu a životnost protokolu Cardano pomocí kryptografie, kombinatoriky a matematické teorie her.

Ouroboros dělí čas na epochy. Epochy jsou tvořeny sloty, které mají pevnou periodu. Časový rozsah, který každý slot definuje, lze v rámci algoritmu upravit. Epochy také fungují nepřetržitým kruhovým způsobem. Když jedna epocha skončí, další se stane online.

Může se Cardano stát milionářem?

Cardano je 5. největší kryptoměnou na světě podle tržní kapitalizace s tržním stropem téměř 30 miliard dolarů. Předpokládá se, že Cardano zažije výrazný růst v roce 2021 a dále díky svým technickým výhodám oproti jiným kryptoměnám. Díky decentralizované povaze Cardana a jeho vrstvené architektuře je Cardano lákavou investiční možností.

Vzestup DeFi bude také hrát významnou roli v ceně Cardano. Prostor DeFi zaznamenává velký růst a Cardano se svou vrstvenou architekturou je v dokonalé pozici, aby využilo růstu prostoru DeFi.

Úspěch společnosti Cardano závisí také na počtu chytrých kontraktů a dApps, které platforma může podporovat. S ohledem na tuto skutečnost víme, že tým, který stojí za Cardanem, aktivně upgraduje platformu. Cardano, který je jediným recenzovaným blockchainem, je více než schopný překonat všechny výzvy, které se mu postaví do cesty. Abych tedy odpověděl na otázku, ano, Cardano se může stát milionářským výrobcem.

Závěrečné myšlenky

Cardano má jeden z nejvýznamnějších denních objemů obchodování a jeho tržní kapitalizace také exponenciálně roste. Kryptoměna je nesmírně oblíbená jak u nadšenců kryptoměn, tak u investorů, kteří si myslí, že Cardano se může stát další investicí milionáře.

Podíváme-li se na cenovou historii Cardana, zjistíme, že cena zůstala relativně stabilní a udržovala si pozitivní trend. Cardiův růstový potenciál podporuje několik cenových předpovědí.

Ačkoli většina technických analýz a cenových předpovědí předpovídá, že Cardano bude v příštích několika letech býčí, trhy s kryptoměnami zůstávají relativně volatilní. Cena společnosti ADA mohla být ovlivněna náladami na trhu, které se mohly kdykoli změnit, což by vedlo k vážné ztrátě investorů.

Ceny kryptoměny je notoricky obtížné předvídat, takže je rozumné, abyste před investováním do Cardana nebo jakékoli jiné kryptoměny dobře zvážili všechny faktory a provedli průzkum..

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Cardano ADA

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Nenechte si ujít: Je Cardano dobrá investice a měl bych investovat do Cardana?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me