Náš seznam nejlepších kryptoměn ke koupi v roce 2021

Během posledních několika let se kryptoměny nepochybně ukázaly jako jedna z nejziskovějších a nejúspěšnějších investičních příležitostí. Bitcoin, který byl de facto standardem pro kryptoměny, připravil v roce 2009 základy pro vzkvétající trh s digitálními měnami.

Zahájila vlnu několika dalších kryptoměn postavených na decentralizované síti peer-to-peer. Tato stále rostoucí legie následovníků staví investory do stavu nejistoty při rozhodování o nejlepších kryptoměnách pro letošní nákup.

Proto jsme pro vás sestavili seznam nejlepších kryptoměn roku 2021.

Takže bez dalších okolků…

Seznam nejlepších kryptoměn ke koupi v roce 2021:

1. Bitcoin (BTC)

2. Ethereum (ETH)

3. Binance Coin

4. Litecoin

5. Tron

6. Cardano (ADA)

Funkce, které je třeba vzít v úvahu při výběru nejlepších kryptoměn, které si nyní můžete koupit

Rok 2020 byl skutečně historickým rokem a ukázalo se, že kryptoměny mají mnohem trvalejší sílu. Zde je několik důležitých funkcí, na které je třeba se zaměřit při výběru nejlepších Cryptos dostupných na dnešním trhu.

1. Míra přijetí

Sledování míry přijetí a zaměření se na investice do kryptoměn, které se v současné době používají při transakcích v reálném světě, je vynikajícím způsobem, jak vytvořit seznam nejlepších kryptoměn, které si nyní můžete koupit..

2. Vysoká bezpečnost

Díky funkcím, jako jsou inteligentní smlouvy, které umožňují sadu pravidel pro každou transakci, lze zvýšit bezpečnost transakcí s kryptoměnou.

3. Tržní kapitalizace

Znalost tržní kapitalizace kryptoměny, do které plánujete investovat, je skvělý způsob, jak zajistit její likviditu a úspěch.

Nejlepší kryptoměny k nákupu v roce 2021

Vzhledem k historii kryptoměn bude rok 2021 nejlepším rokem pro investice do kryptoměn. Proto je procházení seznamem nejlepších kryptoměn, které si můžete koupit, jistě užitečné úsilí.

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin, „král kryptoměn“, je vždy na vrcholu investičního radaru pro investory po celém světě. Kromě toho, že jde o první kryptoměnu, je hlavním důvodem jejího významu jeho nejvyšší likvidita v krypto prostoru. Konečným cílem bitcoinu je být globální, peer-to-peer, digitální hotovost, která je zcela decentralizovaná, protože je oddělena od jakékoli formy regulace.

Pokud jde o adopci v maloobchodu, bitcoin je vládce, který vede všechny ostatní kryptoměny. S tržní kapitalizací přesahující 600 miliard dolarů je bez přemýšlení nejsilnější kryptoměna na trhu a jedno z nejlepších kryptoměn, které lze koupit, zejména pro investory, kteří jsou ve třídě aktiv noví..

Nedávno to řekl Sonny Singh z Bitpay Bloomberg v lednu 2021 to "očekává, že BTC dosáhne do příštího měsíce 45 000 $."

2. Ethereum (ETH)

Ethereum, první bitcoinová alternativa, je decentralizovaná platforma založená na blockchainu. Crypto Enthusiast nazval Ethereum jako alternativu k fiat měně. Ethereum je na druhém místě v žebříčku "nejlepší kryptoměna ke koupi v roce 2021" seznam, protože je to jedna z mála kryptoměn, kterou lze použít k nákupu dalších coinů. S tržní kapitalizací blížící se 139 miliardám dolarů se Ether, mince Ethereum, stal jednou z populárních kryptoměn ve světě blockchainu.

Ethereum, fungující jako decentralizovaná softwarová platforma, umožňuje budování a provozování inteligentních kontraktů a decentralizovaných aplikací (DApps) bez jakékoli kontroly či zásahů třetích stran.

Ethereum plánuje v roce 2021 změnit svůj konsenzuální algoritmus z proof-of-work na proof-of-stake, což připravuje cestu pro lepší rychlost transakcí v jeho síti. S tržním stropem zhruba 19% velikosti bitcoinu zůstane Ethereum v budoucnu silnou investiční volbou.

Přečtěte si více: Cenové předpovědi etherea pro roky 2021, 2022 a 2025

3. Binance Coin (BNB)

Pokud jde o použitelnost a efektivitu, Binance Coin je jednou z nejlepších kryptoměn, které lze dnes na trhu koupit. Binance Coin, oficiální token burzy Binance, umožňuje uživatelům bezproblémové obchodování s jinými kryptoměnami a zjednodušuje transakční poplatky. Decentralizované burzy Binance fungují na blockchainové platformě mincí Binance a tato burza založená Changpeng Zhao je největší burzou kryptoměn na světě na základě objemu.

Tržní kapitalizace společnosti Binance je 6,8 miliardy USD, přičemž jedna BNB má hodnotu 44,26 USD, jak byla uvedena v lednu 2021, což z ní činí jeden z nejlépe koupených krypt letošního roku.

Přečtěte si více: Je mince Binance dobrá investice a měl bych investovat do mince Binance?

4. Litecoin (LTC)

Charlee Lee, bývalá zaměstnankyně společnosti Google, chtěla vytvořit „odlehčenou“ verzi bitcoinu, aby byla méně složitá pro ty, kdo si lámou hlavu nad svou základní technologií. Vyvinul kryptoměnu nazvanou litecoin, která by mohla hrát roli „stříbra ke zlatu bitcoinu“. Litecoin je založen na open-source globální platební síti, která používá "scrypt" jako doklad o práci a je bez jakékoli kontroly ústředním orgánem.

Litecoin má dnes rychle rostoucí zboží díky své vyšší rychlosti transakcí a nižším systémovým požadavkům. Tržní kapitalizace litecoinu je 10,1 miliardy dolarů, což z něj činí od ledna 2021 šestou největší kryptoměnu.

Číst dál: Analýza cen litecoinů pro rok 2021 (hloubková kontrola)

5. Tron (TRX)

Hlavním důvodem, proč je Tron zahrnut do nejlepších kryptoměn pro nákup seznamu z roku 2021, je ten, že před několika lety získal BitTorrent. Pokud se jim Tron podaří vyvinout decentralizované a bezpečnější torrentové metody, je to skutečně prosperující platforma pro investory po celém světě.

Zakladatelé společnosti Tron vytvořili tuto platformu pro sdílení obsahu založenou na blockchainu. Spolu se zajištěním vysoké bezpečnosti umožňuje Tron tvůrcům monetizovat jejich obsah přímo prostřednictvím Tronix, což je forma kryptoměny Tron.

Uživatelé mohou také poslat milion dolarů v TRX kamkoli na světě během několika sekund bez jediného poplatku za transakci. S posláním zcela decentralizovat internet se Tron rychle rozvíjí a investoři do kryptoměny s více než 81 miliony dolarů z něj činí jednu z nejlepších kryptoměn, které jsou dnes k dispozici.

6. Cardano (ADA)

Cardano je platforma pro kryptoměnu a inteligentní kontrakty. Cardano je často definováno jako kryptoměna třetí generace, která řeší problémy se škálovatelností kryptoměn první generace a druhé generace, jako jsou bitcoiny a ethereum. Vrstvená architektura Cardano nabízí lepší škálovatelnost než jiné kryptoměny.

Proč je Cardano na našem seznamu kryptoměn ke koupi v roce 2021? Cardano už má za sebou hvězdný rok v roce 2020. Projekt má nyní více než 1400 fondů sázek a uzavřel partnerství s více než stovkou institucí. Předpokládá se, že obě tato čísla porostou v roce 2021 a dále. Cardano také rozšířilo svůj tým a uvítalo 11 nových přírůstků do týmu.

Cardanův přechod z Bryona na Shelly byl také považován za hlavní milník projektu a platforma pokračovala v práci na vývoji, jako je Voltaire. Síť Goguen by měla být spuštěna také v únoru nebo v březnu 2021. Díky tomuto startu bude Cardano skutečným vyzývatelem monopolu Ethereum. Nové funkce budou hlavním faktorem při přijetí Cardana, což z něj činí jednu z nejlepších kryptoměn, které si můžete koupit.

Sečteno a podtrženo pro nejlepší kryptoměny ke koupi v roce 2021

Kryptoměnový trh je dnes prosperujícím investičním trhem s množstvím kryptoměn a inteligentních blockchainových platforem. Ať už jste novým investorem nebo se snažíte diverzifikovat svůj trh, výše uvedené měny jsou jedny z nejlepších kryptoměn, které můžete v roce 2021 investovat, abyste vytvořili svůj úspěšný investiční příběh.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

Nyní jste si prohlédli náš seznam nejlepších kryptoměn ke koupi v roce 2021. Pokud se cítíte inspirováni k zahájení nákupu kryptoměn, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost nakupovat kryptoměny a obchodovat CFD až na 90+ kryptoměny. Obchodníci s kryptoměnami si mohou vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

7 předpovědí kryptoměny na rok 2021, s nimiž by všichni souhlasili

Celkový pohled na trh kryptoměn – co očekávat v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me