Najděte nejlepší kryptoměny k obchodování – páry kryptoměn k obchodování

Nejlepší páry kryptoměny k obchodování

Nejlepší páry v obchodování s kryptoměnou: Úvod

Jaké jsou nejlepší kryptoměny k obchodování?

Top 9 nejcennějších kryptoměn k obchodování

 1. Monero (XMR)
 2. Zvlnění (XRP)
 3. Hvězdný
 4. Bitcoin (BTC)
 5. Ethereum (ETH)
 6. EOS
 7. Litecoin (LTC)
 8. Binance (BNB)
 9. Token základní pozornosti (BAT)

Top Five Alternative Cryptocurrencies to Trade

 1. Řetěz
 2. VeChain
 3. NEO
 4. Tether

Nejlepší páry kryptoměny k obchodování

Proč & Jak mohu začít obchodovat s páry kryptoměn?

Klíčové body

Sekce FAQ

Nejlepší páry v obchodování s kryptoměnou: Úvod

Hledáte nejlepší dvojice kryptoměn? Hledáte nejcennější kryptoměny k obchodování? Pak je tento článek právě pro vás! Podívejte se na 9 nejobchodovanějších kryptoměn a dozvíte se více o obchodování s kryptoměnami.

Nejprve si ale odpovězme na další otázku, která vám může v noci udržet drát zapojený… “Co je to kryptoobchod a proč bych měl začít obchodovat s kryptoměnou?”

Obchodování s kryptoměnou, definované jako proces nákupu a prodeje kryptoměn nebo spekulace o jejich cenách, je atraktivní investiční možností.

Navíc, pokud najdete cenné páry kryptoměny k obchodování, může obchodování s kryptoměnami časem přinést vysoké výnosy. Stačí se podívat na některé z nejúspěšnějších kryptoměnových investorů!

Nejsou to však jen peníze, které motivují obchodníky s kryptoměnami. Existuje mnoho výhod kryptoměnového obchodování, díky nimž lidé investují do špičkových kryptoměn.

Pro začátek – i když kryptoměny mohou být vysoce volatilní – vzestup technologie kryptoměn a blockchainu v oblastech daleko za finančním sektorem je obrovským motivátorem pro kryptoobchodníky. Není žádným překvapením, že někteří odborníci se domnívají, že objemy a aktivity obchodování s kryptoměnami se budou navzdory pokračující pandemii nadále zvyšovat.

Svět obchodování s kryptoměnami je poznamenán vysokou likvidita což je další faktor, který přitahuje lidi z celého světa.

Obchodování s kryptoměnou také dává investorům určitou nezávislost, protože není nutné spoléhat se na banky nebo jiné finanční instituce. Dokážete si představit život ve světě s úplně decentralizovanými finančními systémy?

A to není vše! Investice do nejlepších párů pro obchodování s kryptoměnami je něco, co si odborníci váží kvůli důležitosti diverzifikace portfolia.

I když existují některé notoricky známé podvody a negativní postoje vůči kryptům, obchodování s kryptoměnami je investiční mezera, která stojí za prozkoumání.

Můžeš začněte obchodovat s některými z nejlepších krypto párů již za 100 $. Opravdu tedy potřebujete více důvodů k zahájení obchodování s kryptoměnami?

My v Trading Education vám pomůžeme dozvědět se více o kryptoobchodě a nejlepších krypto párech. Jednoduše se přihlaste k jednomu z našich online kurzů, které vám pomohou zvládnout obchodování kryptoměn.

Jakmile získáte dostatečné znalosti o krypto párech a obchodních strategiích, můžete rychle a snadno začít obchodovat s některými z nejlepších kryptoměn – jednoduše se podívejte Výměna eToro!

Jaké jsou nejlepší kryptoměny k obchodování?

Nyní, když jste obeznámeni s výhodami obchodování s kryptoměnami, je čas se dozvědět více o nejlepších kryptoměnách k obchodování.

Není tajemstvím, že svět digitálních měn změnil nejen finanční průmysl, ale celý svět.

Kryptoměny, považované za alternativu k národním měnám v době nejistoty, mohou dokonce pomoci společnosti řeší finanční krize.

Působivá je také technologie, která stojí za kryptoměnami (blockchain nebo jeho alternativy), což podporuje vývoj stále více a více mincí k obchodování. Zajímavé je, že podle CoinMarketCap je jich nyní více než 5 000 kryptoměn.

Abychom vám pomohli zorientovat se v působivém světě obchodování kryptoměn a najít nejlepší páry kryptoměn k obchodování, představujeme 9 nejlepších obchodovaných kryptoměn. Můžete je procházet svým vlastním tempem, abyste mohli učinit informované rozhodnutí o krypto páru, o který máte zájem.

Top 9 nejcennějších kryptoměn k obchodování

Abychom obchodníkům a investorům s kryptoměnou pomohli rozhodnout, s jakými krypto páry se mají obchodovat, diskutujeme níže o 9 hlavních kryptoměnách a jejich vyhlídkách:

1. Monero (XMR)

Jste připraveni se dozvědět více o nejlepších kryptoměnách k obchodování? Začněme s Monero – jedním z nejzajímavějších a nejcennějších altcoinů, se kterými se letos obchoduje.

Společnost Monero byla uvedena na trh v roce 2014 se zaměřením na decentralizace a soukromí. Ve skutečnosti je tato kryptoměna často označována jako jediná skutečná mince na ochranu soukromí. Na rozdíl od transakcí Dash například přechody Monero nelze zveřejnit. Také není známa historie mincí, takže nikdo nemůže určit zdroj a cíl transakcí.

Díky svému potenciálu a jedinečné struktuře přitahuje Monero mnoho obchodníků po celém světě. Dobře, dobře, máte pravdu – mince na ochranu soukromí mohou přilákat škodlivé lidi. Ale i přes jeho použití v nedovolených činnostech, jako jsou obchody na Dark Web, je Monero jedním z nejlepších krypt pro obchodování. Monero je na 15. místě CoinMarketCap, s tržním stropem 2 266 674 057 USD a objemem obchodování 1 522 301 913 USD k 13. říjnu 2020.

2. Zvlnění (XRP)

Ripple je další revoluční a cenná kryptoměna k obchodování. Přesněji řečeno, Ripple je jedním z nejstarších kryptoměnových projektů, přičemž token XRP společnosti Ripple patří mezi největší coiny podle tržní kapitalizace.

Likvidita Ripple na vyžádání umožňuje přímé a rychlé zasílání XRP za účelem směny dvou různých světových měn. Ve skutečnosti byl Ripple původně navržen pro usnadnit bankovní transakce za nízké náklady.

Ačkoli jeho předními osvojiteli jsou hlavně velké finanční instituce, které pohybují penězi po celém světě, transakce typu peer-to-peer jsou také možné, přičemž mnoho investorů s malými účty je přitahováno nízkou cenou tokenu (0,257064 USD v době psaní).

Zajímá tě Obchodní zvlnění?

3. Hvězdná

Pokud hledáte hvězdné krypty k obchodování, řekněte Hvězdný na vašem seznamu. Stellar je jedním z nejslibnějších možnosti investování do kryptoměny v roce 2020, podle CoinMarketCap.

Původně založen na protokolu Ripple Labs, hlavním účelem Stellar bylo usnadnit přeshraniční transakce. Všimněte si, že Stellar’s native crypto is Lumen (XLM). Lumeny nejsou těženy, protože systém nepoužívá proof-of-work.

Na rozdíl od Ripple se Stellar zaměřuje nejen na velké finanční organizace, ale také na jednotlivé klienty. A Hádej co? Každá transakce stojí pouze 0,00001 XLM.

Vzhledem k tomu, že platforma usnadňuje přeshraniční transakce a propojuje platební systémy a obchodníky s kryptoměnami, není žádným překvapením, že mnoho obchodníků stále tvrdí, že se jedná o jeden z nejlepších kryptoměn, s nimiž lze nyní obchodovat.

4. Bitcoin (BTC)

Možná vás nepřekvapuje, že na našem seznamu vidíte bitcoiny. Bitcoin je více než deset let od svého založení jednou z nejvlivnějších kryptoměn po celém světě.

Ve skutečnosti se bitcoin – jeden z nejlepších kryptoměn pro obchodování s velkým tržním stropem a objemem obchodování – často označuje jako král kryptoměn.

Protože bitcoin je poznamenán vysokou likviditou, obchodování s BTC je skvělá volba i pro začátečníky. Navzdory pokračující pandemii je podle špičkových odborníků investice do bitcoinů stále jednou z nejlepších možností obchodování s kryptoměnou.

Navíc jsou bitcoiny omezené a jsou velmi lákavé. Všimněte si, že může existovat pouze 21 milionů bitcoinů. Již je vytěženo více než 18 466 006,25 BTC a denně se těží více než 900 BTC. Ačkoli se tato čísla mění každých 10 minut, když se přidají nové bloky, očekává se, že poslední bitcoin bude těžen kolem 2140.

Investice do bitcoinů má spoustu času, takže neváhejte přidat tuto špičkovou minci do svého obchodního portfolia!

Zajímá tě Obchodování s bitcoiny?

5. Ethereum (ETH)

Možná vás nepřekvapuje, že vidíte Ethereum na našem seznamu. Ethereum je po bitcoinu druhou největší blockchainovou platformou podle tržní kapitalizace, což z něj dělá jednu z nejlepších kryptoměn na obchodování. Na rozdíl od bitcoinu neexistuje etheret etherea, který přitahuje mnoho investorů po celém světě, horní limit nabídky.

Měli bychom poznamenat, že v roce 2016, Ethereum bylo rozděleno na Ethereum (mince ETH) a Ethereum Classic (mince ETC), vždy se proto ujistěte, že znáte zkratku mince, se kterou chcete obchodovat.

Dobrou zprávou je, že Ethereum má řadu aplikací mimo obchodování s kryptoměnami. Ethereum podporuje inteligentní smlouvy a umožňuje vývojářům vytvářet decentralizované aplikace, které mohou podporovat obchodování s komoditami, podniky, hlasování, hraní her a interoperabilitu ve vědách.

Není divu, že humbuk kolem Etherea je stále působivý. Ve skutečnosti je jednou z nejdůležitějších a nejočekávanějších událostí spuštění Ethereum 2.0, které se zaměří na vytyčování místo těžby. Tato událost může dokonce zajistit vyšší úroveň transparentnosti a bezpečnosti a může přilákat více obchodníků s kryptoměnami, aby investovali do Etherea v roce 2020 a v následujících letech.

Zajímá tě Obchodování s Etherem?

6. EOS

EOS je další cenná kryptoměna k obchodování, která může obchodníkům v průběhu času pomoci zvýšit jejich bohatství. Všimněte si, že EOS je poháněn blockchainovým protokolem EOS.IO, který podobně jako Ethereum umožňuje uživatelům vytvářet inteligentní smlouvy a decentralizované aplikace. Být přesnější, EOS.IO byl původně vytvořen k řešení problémů s rychlostí a škálovatelností v etherea a bitcoinech.

Díky své inovativní technologii dosáhla v roce 2017 nabídka počáteční mince EOS nového rekordu ve světě kryptoměny a získala více než 4 miliardy dolarů. Nyní EOS stále přitahuje mnoho obchodníků z celého světa.

Pokud vás zajímá, která mince je lepší možností obchodování, přečtěte si našeho úplného průvodce Je EOS lepší než ethereum? abychom vám pomohli rozhodnout, zda byste měli obchodovat s EOS nebo ne.

Zajímá tě Obchodování s EOS?

7. Litecoin (LTC)

Navzdory všem virtuálním měnám a kryptografickým projektům musíme připustit, že litecoin je stále jedním z nejlepších kryptoměn k obchodování. Litecoin zůstává bezpečným kryptoobchodem, jeden z 20 největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Zde bychom měli poznamenat, že litecoin je jedním z prvních altcoinů nebo alternativ k bitcoinu; platforma byla vytvořena v roce 2011 a stále roste. Je zajímavé, že litecoin má zásobovací limit 84 milionů mincí nebo čtyřikrát více než bitcoin.

Protože Litecoin má také vysokou míru likvidity, odborníci se domnívají, že tato kryptoměna neztratí svoji obchodní hodnotu v příštích několika letech. Cena LTC je 50,33 USD s 24hodinovým objemem obchodování 2 455 796 537 USD, podle CoinMarketCap. Neváhejte tedy přidat litecoin do svého portfolia.

Zajímá tě Obchodování s litecoinem?

8. Binance (BNB)

Svět kryptoměnového obchodování se neustále mění, přičemž mince Binance jsou jednou z nejlepších mincí v tomto odvětví. Ve skutečnosti mnoho obchodníků věří, že Binance je skutečný měnič her, protože podporuje operace na burze Binance.

Nezapomeňme na to Binance je jednou z nejdůvěryhodnějších burz kryptoměn po celém světě, přičemž transakce se provádějí pomocí mincí Binance.

Tato kryptoměna se vyznačuje vysokou likviditou a mnoho obchodníků nakupuje a prodává mince Binance. Žádné překvapení Binance je jedním z nejobchodovanějších a nejrychleji rostoucích kryptoměn! Neváhejte tedy přidat Binance do svého seznamu nejlepších kryptoměn k obchodování.

Investice do BNB by se dokonce mohla stát ziskovým podnikem, zvláště pokud již máte zkušenosti s jinými aktivy, jako jsou bitcoiny a ethereum.

Zajímá tě Obchodní Binance?

9. Token základní pozornosti (BAT)

Ačkoli se očekává, že v letech 2020–2021 explodují různé kryptoměny, pojďme si promluvit o BAT, jednom z nejlepších kryptoměn, se kterými se dnes obchoduje.

BAT je token ERC-20 podporovaný prohlížečem Brave; jeho hlavním cílem je vyřešit problém online reklamy a tvorby online obsahu.

Problém? Jo, velký! Není tajemstvím, že některé mobilní reklamy mohou vést ke špatnému uživatelskému dojmu a ztrátě baterie, a proto se mnoho uživatelů často obrátí na blokování reklam (což je pro podniky velkou překážkou). K vyřešení těchto problémů lze BAT použít k odměňování uživatelů, kteří sledují reklamy, a tipují online tvůrce.

Kvůli jeho potenciálu, BAT se stala atraktivní investiční možností, zejména pro mladé obchodníky a tvůrce webů po celém světě.

Zajímá tě Obchodování BAT?

Pět alternativních kryptoměn k obchodování

Svět kryptoměnového obchodování je jako rozpínající se vesmír technologických inovací, finančních předpisů a investičních příležitostí. Je tedy těžké sledovat všechny mince a jejich aplikace.

Abychom vám pomohli najít nejlepší kryptoměny k obchodování, představujeme pět alternativ, které nabraly na obrátkách a jsou tu, aby zůstaly.

1. ChainLink

Pokud hledáte cennější mince k obchodování, vložte ChainLink na svůj seznam. ChainLink je inovativní věštec, jehož cílem je překlenout propast mezi blockchainovou technologií a skutečným světem (včetně farmaceutického výzkumu, vědy a zemědělství) propojením skutečných dat s inteligentními smlouvami.

Vzhledem k jeho revolučním aplikacím není překvapením, že ChainLink přitahuje stále více obchodníků z celého světa.

Všimněte si, že LINK je kryptoměna nativní pro platformu ChainLink s cenou 11,45 USD, 24hodinovým objemem obchodování 1 877 017 944 USD a nárůstem o 2,04% za posledních 24 hodin.

2. VeChain

VeChain je další cenná mince k obchodování, která má – navzdory svým vzestupům i pádům – silnou podporu komunity.

VeChain, původně vidlice blockchainu Ethereum, vyvinul své jedinečné aplikace se zaměřením na dodavatelské řetězce, správa produktů a internet věcí.

Jedním z nejatraktivnějších aspektů je, že tato platforma zajišťuje transparentnost ekonomických dat. Výsledkem je, že velké společnosti jako Mastercard často spolupracují s VeChain.

Všimněte si, že platforma nabízí dva tokeny: VeChain Token (VET) používaný k platbám a VeChainThor Energy (VTHO) používané ke spouštění inteligentních smluv na blockchainu Thor.

3. Cardano

Cardano je další kryptoměna, do které se vyplatí investovat v roce 2020. Od svého spuštění v roce 2017 si tato blockchainová platforma a její krypto ADA získaly vysokou popularitu. Stejně jako Ethereum platforma umožňuje aplikace a chytré smlouvy a používá důkaz o sázce.

Cardano, popsaný jako „blockchainová platforma pro tvůrce změn, inovátory a vizionáře, s nástroji a technologiemi potřebnými k vytvoření možnosti pro mnoho i pro pár, a přinést pozitivní globální změnu“, si Cardano klade za cíl učinit svět kryptoměny více a decentralizovanější.

S různými burzami nabízejícími ADA, dnes nebude těžké začít obchodovat s Cardanem.

4. NEO

V dnešním světě obchodování s kryptoměnami prosazování nových kryptoměn a investičních možností, NEO je jedním z nejcennějších kryptoměn na trhu.

Často se označuje jako čínské ethereum, platforma využívá důkaz o sázce a umožňuje uživatelům vyvíjet aplikace a smlouvy na blockchainu. Nejlepší na tom je, že se platforma neustále vyvíjí, což přitahuje stále více obchodníků.

Měli bychom si uvědomit, že existují dva tokeny: NEO a PLYN. NEO je investiční token, zatímco GAS se používá k placení poplatků za platby na blockchainu. Vzhledem ke svému potenciálu je NEO mince, kterou byste měli sledovat.

5. Tether

V neposlední řadě si promluvme o Tetheru (USDT) – jednom z nejzajímavějších stabilních obchodů. Mějte na paměti, že stablecoiny nejsou navrženy tak, aby byly těkavé a jedna mince Tether se téměř rovná jednomu americkému dolaru.

Hlavním důvodem, proč byl Tether vytvořen, bylo pomoci velkým společnostem urychlit transakce a přesouvat peníze po celém světě. Ačkoli Americký dolar je přední fiat měna, Výměny v USA mohou vyžadovat spoustu času a regulačních komplikací, takže Tether se stal jednoduše přínosnějším.

A právě díky bezpečnosti je Tether jedním z nejlepších kryptoměn pro obchodování, v současnosti jednou z mincí s nejvyšší objem k obchodování, of 49 702 023 783 USD a tržní kapitalizace 15 759 080 769 USD.

Mince uvedené výše patří mezi nejlepší kryptoměny k obchodování.

To znamená, že to je jen špička ledovce; existuje mnohem více cenných kryptoměn k obchodování a mnoho dalších podhodnocených mincí, které byste měli sledovat.

Od Tron po Bitcoin Cash, obchodníci mají různé možnosti nákupu a prodeje mincí, takže si proveďte průzkum, než začnete obchodovat s krypty.

Nejlepší páry kryptoměny k obchodování

Nyní, když lépe rozumíte trhu s kryptoměnami, je čas vybrat si pár. I když existuje široká škála kryptoměn k obchodování, nezapomínejme, že ve světě obchodování vždy obchodujeme páry.

Ať už se rozhodnete obchodovat krypto-na-fiat nebo krypto-křížové páry, měli byste prozkoumat potenciál každé mince pro krátkodobé a dlouhodobé výnosy.

Upozorňujeme, že aktuální kurz kryptoměny není jediným ukazatelem, který je třeba vzít v úvahu. Jednoduše proto, že tyto indexy jsou vysoce volatilní!

Je důležité to vědět objem obchodování a likvidita jsou dva z faktorů, které také ovlivňují popularitu jakéhokoli krypto páru. Obchodníci s kryptoměnami by proto měli posoudit různé tržní faktory a datové vzorce, včetně tržní kapitalizace.

Zde bychom měli zmínit, že vysoká tržní kapitalizace znamená velké množství mincí v oběhu. Pokud jde o likviditu, nejlepší mince jako Ethereum a Bitcoin mají jedny z nejvyšších sazeb likvidity, což ukazuje skutečnou poptávku.

Ve skutečnosti, Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Tether patří mezi nejlepší základní měny, které je třeba při výběru kryptoobchodního páru zvážit – skutečnost zvětšená vysokou poptávkou po těchto měnách. Výsledkem je, že některé z nejpopulárnějších krypto párů pro obchodování na různých burzách jsou BTC / ETH, USDT / BTC, ETH / LTC, LTC / USDT a BTC / LTC.

Při rozhodování o krypto páru je třeba pochopit nejen jeho ziskovost týkající se jiných aktiv, ale i jeho vývoj v průběhu let. Jako příklad můžeme uvést, že zatímco Bitcoin Cash a Ripple patřily v roce 2018 mezi nejlepší základní měny k obchodování, v roce 2019 měly nejvyšší objemy obchodování právě společnosti EOS a Binance Coin..

Přemýšlíte o nejlepších párech kryptoměn k obchodování v roce 2021? Navzdory globálním problémům po celém světě se obchodování s kryptoměnami stále rozšiřuje, s USDT / BTC, EOS / USDT, EOS / LTC, EOS / BTC USDT / XRP a USDT / ETH patří mezi nejlepší obchodní páry s vysokými objemy obchodování.

Proč & Jak mohu začít obchodovat s páry kryptoměn?

Decentralizovaná povaha světa kryptoměny přitahuje mnoho obchodníků se zájmem o různé krypto páry. Jak bylo vysvětleno dříve, kryptoobchod může nakonec nabídnout velké výnosy a je to skvělý způsob, jak diverzifikovat portfolio.

Navíc, používání kryptoměn eliminuje administrativní nepříjemnosti, vysoké poplatky a pomalé doby zpracování – problémy spojené s tradičním bankovnictvím a fiat měnami. Jinými slovy, kryptoměny obcházejí prostředníka a dávají obchodníkům určitou nezávislost.

A nezapomeňme na to kryptotrh je otevřen 24/7, takže obchodníci mohou být flexibilní a obchodovat s krypty na plný nebo částečný úvazek.

Než se však rozhodnete pro pár kryptoměny pro obchodování, měli byste investovat dostatek času a zdrojů obchodní vzdělávání, analýza, úspěšné obchodní strategie a emoční sebeovládání. Psychologie obchodování ve skutečnosti hraje klíčovou roli ve vašem úspěchu při obchodování s populárními krypto páry nebo podhodnocenými mincemi.

Abyste mohli obchodovat s nejlepšími páry kryptoměn, musíte si být vědomi všech politických a ekonomických změn, takže se vždy ujistěte, že máte aktuální informace o nejnovějších kryptoměnách a oznámeních.

Pokud tedy máte zájem o obchodování s nejlepšími krypto páry, my v Trading Education vám můžeme pomoci začít a stát se skutečným kryptoobchodníkem.

Přihlaste se k jednomu z našich online kurzů, abyste pochopili složitost obchodování s kryptoměnami a rozhodli se pro obchodování s krypto párem. Zde se dozvíte více o tom, jak se stát úspěšným obchodníkem.

eToro – nejlepší směnárna kryptoměn & Platforma pro sociální obchodování

makléř etoro

Nyní víte, jak najít nejlepší kryptoměnové páry k obchodování. Pokud se cítíte inspirováni k zahájení obchodování s kryptoměnou, nebo vám tento článek pomohl s vašimi stávajícími obchodními znalostmi, možná vás potěší, že eToro vám dává šanci obchodovat s kryptoměnami a CFD až na 90+ kryptoměny. Obchodníci s kryptoměnami využívající služby eToro mohou vybudovat diverzifikované portfolio a začít obchodovat s nejoblíbenějšími coiny dnes.

Klíčové body

 • Obchodování s kryptoměnou roste na popularitě, protože nabízí vysokou likviditu a nezávislost na tradičním bankovnictví.
 • Bitcoin, král kryptoměn, je první virtuální mince nabízející alternativu k tradičnímu bankovnictví a peněžním převodům.
 • Mezi další významná krypta k obchodování patří Ethereum, Monero, Stellar, EOS, Binance, BAT, Litecoin a Ripple.
 • Každý kryptoobchodník by měl zvážit diverzifikaci svého portfolia výběrem alternativních virtuálních coinů, jako jsou NEO, Tether a Cardano.
 • Pamatujte, že technologie blockchain má mnoho aplikací daleko za hranicemi obchodování. Například platformy založené na blockchainu mohou umožnit používání inteligentních kontraktů a decentralizovaných aplikací k usnadnění vlastnictví a transparentnosti aktiv.
 • I když si můžete vybrat z různých kryptoměn, obchodování s kryptoměnami vyžaduje mnoho znalostí a praxe k vytvoření úspěšné obchodní strategie.
 • Než si vyberete pár kryptoměn k obchodování, proveďte svůj průzkum. Vždy zvažte rizika a analyzujte faktory, jako jsou cenové indexy, tržní kapitalizace a likvidita.
 • V neposlední řadě sledujte novinky na trhu a globální obchod, abyste získali široké porozumění světu financí.

Jste připraveni začít obchodovat s kryptoměnou? S jakou z devíti nejlepších kryptoměn byste se rozhodli obchodovat? Do kterého krypto páru byste investovali? Zvažujete obchodování s alternativními krypty?

Pokud se vám náš článek líbil Nejlepší páry kryptoměny k obchodování. Najděte top 9 nejcennějších kryptoměn k obchodování, dejte nám lajk a sdílejte ho s kýmkoli, kdo se zajímá o kryptoobchodní páry.

Sekce FAQ

Což je nejrychleji rostoucí kryptoměna?

Ačkoli je krypto svět plný inovací a nových krypto projektů, jako jsou BAND a COMP, jedním z nejrychleji rostoucích špičkových krypt je možná Tether. Tether se téměř rovná jednomu dolaru a poskytuje stabilitu a přitahuje stále více obchodníků, což zvyšuje objem obchodování a likviditu.

Která kryptoměna má nejsvětlejší budoucnost?

Svět technologie kryptoměn a blockchainu je tu, aby zůstal, přičemž bitcoiny a ethereum patří mezi kryptoměny s nejvyšším potenciálem. To znamená, že díky svým jedinečným funkcím, které podporují inteligentní smlouvy a decentralizované aplikace, je Ethereum možná kryptoměnou s nejjasnější budoucností s technologickými inovacemi.

Jaké kryptoměny porostou v roce 2021?

I když je svět obchodování s kryptoměnami poznamenán vysokou volatilitou a změnami, odborníci se domnívají, že některé z nejlepších kryptoměn, které v roce 2021 vzrostou spolu s bitcoiny a ethereem, jsou litecoin, bitcoin cash, TRON, Ripple, Cardano, Tezos, IOTA a Zcash.

Jak úspěšně obchodovat s krypto páry?

Zatímco základní a technická analýza hraje při úspěchu obchodování s kryptoměny klíčovou roli, pro úspěšné obchodování s krypto páry je třeba investovat do obchodování, vzdělávání, praxe a disciplíny. Odborníci doporučují diverzifikovat své investice, abyste snížili rizika a obchodovali pouze s tím, co si můžete dovolit ztratit. Vždy proveďte svůj výzkum a naučte se odhalovat podvody. Podívejte se na dlouhý obraz, když máte střednědobé a dlouhodobé držby, a nastavte stop lossy pro vaše krátkodobé držby – vždy věnujte zvláštní pozornost bitcoinům. Nikdy neinvestujte ze strachu, že vám chybí nebo chamtivost, a nedovolte, aby vás chyby a ztráty odradily na vaší cestě k úspěchu.

Jaké jsou nejdůvěryhodnější burzy venku?

Chcete-li úspěšně nakupovat a prodávat kryptoměny, vyberte bezpečnou a důvěryhodnou burzu a věnujte pozornost symbolům tickeru. Bylo řečeno, Výměna eToro je jednou z nejbezpečnějších burz, které obchodníkům umožňují nakupovat, ukládat a prodávat kryptoměny a na platformě je k dispozici více než 90 kryptoměn. EToro je známé jako vyspělá platforma pro sociální obchodování, která je vhodná i pro začátečníky; platforma, která umožňuje obchodníkům spekulovat o cenách a obchodovat také s CFD.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Vezměte prosím na vědomí, že CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz kvůli pákovému efektu. 62% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me