Naroste Ripple (XRP) o 1% do konce roku 2021, když se zvýší jeho cena o 87%?

Mince Ripple (XRP) zaznamenala v posledních několika letech obrovský růst s obrovským růstem její ceny. Technologie blockchain společnosti Ripple a její bezpečnostní protokol založený na konsensu přitahují stále více investorů.

Během posledních několika měsíců byl Ripple jednou z nejvýkonnějších mincí v krypto světě, pokud jde o cenu. Investoři jsou zvědaví, zda se tato kryptoměna dostane do konce roku 2021 na 1 $, protože od začátku roku je to již 87%.

Co dělá zvlnění jedinečnou kryptoměnou?

Společnost Ripple Labs vytvořila společnost Ripple se záměrem být škálovatelnější, rychlejší a méně nákladnou kryptoměnou. Jeho cílem je snížit vysoké náklady mezibankovního převodu, a proto je všeobecně známý jako „král bankovní infrastruktury“. Díky čemu je Ripple jedinečný, je to, že na rozdíl od jiných krypt není projekt Ripple určen k tomu, aby zcela odporoval současným tradičním finančním systémům, jako jsou banky a vlády. Místo toho si Ripple klade za cíl integrovat se současným systémem, aby byl pokročilejší a přístupnější pro své uživatele.

Zvlnění má jedinečný mechanismus konsensu; zlepšuje celkovou integritu ověřováním zůstatků na účtu a transakcí. To nakonec zablokuje škodlivé položky a zajistí vysokou bezpečnost transakcí. Zvlnění má mnohem nižší náklady než jiná krypta na trhu, což je pro investory proveditelnou volbou.

Přečtěte si více: Co je to Ripple? Průvodce pro začátečníky

Zvlněná síť: XRP a XRPL

Populárně je Ripple pouze platformou pro přenos hodnot napříč řetězci vyvinutou společností Ripple Labs pro své počáteční uživatele.

Za digitální platformou je transparentní kniha známá jako XRP Ledger (XRPL). XRPL je decentralizovaná kryptografická kniha s otevřeným zdrojem, která není založena na žádném blockchainu, ale je poháněna komunitou bez ústředního orgánu. Jedná se o síť typu peer-to-peer, která je přístupná všem. XRP je nativní měna knihy Ripple a toto digitální aktivum přenáší hodnotu přes hranice okamžitě s nižšími náklady.

V síti Ripple jsou tři hlavní produkty. xCurrent, který bankám umožňuje snadný převod peněz. XRapid využívá XRP jako aktivum, které pomáhá podnikům a finančním institucím při jejich transakcích. xVia pomocí pokročilé technologie blockchain pomáhá společnostem, které pohybují penězi, při přístupu k informacím v bankách.

Mezi těmito třemi produkty se zaměřuje na řešení ODL (On-Demand Liquidity), nástroj postavený na vrcholu systému zasílání zpráv xCurrent. Jedná se o hlavní část sady RippleNet, která umožňuje levný a okamžitý převod prostředků pro poskytovatele finančních služeb napříč jurisdikcemi pomocí XRP coinů.

ODL také snižuje riziko kolísání cen měn. Toto je jedna z hlavních hodnotových nabídek společnosti Ripple. Díky své základní technologii, která může pomoci finančním institucím, si tuto kryptoměnu osvojí stále více bank. Tím se dále zvýší poptávka po XRP a do konce letošního roku je velká šance, že Ripple dosáhne vysokých rozsahů.

Současný výkon a budoucí vývoj společnosti Ripple

Kromě RippleNet a jeho tří produktů zvyšujících pozici XRP v blockchainové síti bude jeho hodnota případu použití rozšířena na smart contracting a DeFi v nadcházející budoucnosti laboratořemi Ripple. Se současnou tržní kapitalizací kolem 1 515 735 575 264 USD a pohodlně nízkou cenou za minci si XRP letos razí cestu na oblíbený seznam investorů. Oběžná nabídka mincí XRP je 45 404 028 640 a její maximální zásoba je 100 000 000 000 mincí XRP.

XRP ukazuje slibnou budoucnost, když její vedení tvrdí, že podepsalo téměř 300 bankovních a finančních zákaznických partnerství. Tento seznam obsahuje některé z největších zbraní na trhu, jako jsou Accenture, MoneyGram, BFC Bahrain atd. Dnes několik finančních institucí usnadňuje tuto digitální měnu jako alternativu k síti SWIFT, což XRP dává aplikaci v reálném světě.

Zjednodušeně řečeno, Ripple je relativně vysoká tržní kapitalizace a je zabezpečeným, rychlým a levným platebním systémem a má v dohledné budoucnosti vysoký potenciál růstu..

Nenechte si ujít: Předpověď zvlnění ceny

Will Ripple zasáhne 1 $ do konce roku 2021: Sečteno a podtrženo

V posledních několika letech společnost Ripple vykázala obrovský růst a získala významné titulky tím, že pomohla bankovnímu sektoru vylepšit jeho základní strukturu.

Díky zvlnění byly transakce levnější a rychlejší pro průměrné uživatele z celého světa. Se spuštěním DeFi v otevřené knize Ripple, investicemi několika skvělých institucí a prostorem pro lepší regulaci kryptoměn má Ripple docela dobrou šanci, že se do konce roku 2021 shromáždí na 1 $.

eToro – Nejlepší platforma ke koupi Vlnění

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me