Nejlepší 3 kryptoměny, do kterých můžete investovat, by z vás mohli udělat milionáře

O budoucnosti kryptoměn na trhu existuje několik diskusí. Pro některé lidi není kryptotrh dlouhotrvající fází. Ale pro ostatní to tu bude navždy.

Po bitcoinu následovala legie dalších populárních kryptoměn, které mají několik vynikajících funkcí. Se všemi odrůdami kryptoměn, které jsou na trhu k dispozici, je pro investory těžké rozhodnout, která je nejlepší kryptoměna, která je dobrá na dlouhé vzdálenosti. Nebojte se, zde jsou nejlepší 3 krypta, do kterých můžete investovat a které vám mohou pomoci zajistit budoucnost milionáře.

3 skvělé krypty, které by vás mohly stát milionářem

Velká otázka, jako vždy, jaké kryptoměny je nejlepší koupit?

Odpovědí by mohly být následující tři skvělé krypty. Nejen, že tato digitální aktiva mají potenciál vydělat investorům peníze, ale mají také inovace potřebné k tomu, aby milionáři z dlouhodobých kryptoinvestorů.

# 1: Bitcoin (BTC)

Pokud jste v krypto světě noví, bitcoin bude pravděpodobně první a možná jediný název, o kterém byste slyšeli.

Bitcoin je skutečně první kryptoměnou a stále má v krypto prostoru vysokou likviditu.

Bitcoin, známý jako „král kryptoměny“, je stále jedním z nejpopulárnějších a nejžádanějších kryptoměn mezi investory. Díky téměř 40% podílu na celkové tržní kapitalizaci kryptoměny vzkvétá jako nejvýznamnější kryptoměna, která je dnes k dispozici.

Pokud plánujete investovat do kryptoměny v roce 2021, bitcoin je pro vás proveditelnou možností, jak zahájit svou investiční cestu.

Cena bitcoinu, stejně jako jakékoli jiné kryptoměny, není stabilní a mění se každý den. V prosinci 2017 cena bitcoinu dosáhla maxima kolem 20 000 USD, což bylo pozoruhodné. Rok 2018 byl ale svědkem úplného kolapsu a do konce roku klesl na cenu kolem 3 234 USD. Od té doby se cena bitcoinu vzrostla a do ledna 2021 vzrostla na více než 40 000 USD s tržním stropem více než 1 bilion $. To představovalo více než 69% celého trhu s kryptoměnami.

Před investováním do jakékoli kryptoměny je vždy důležité si uvědomit technická zlepšení na trhu. Použití Lightning Network přineslo v systému BTC některé zásadní změny.

Nyní bezproblémově umožňuje implementaci bitcoinů v decentralizovaných aplikacích a platformách elektronického obchodování, což z něj pravděpodobně dělá jedno z nejlepších kryptoměn pro nové investory třídy aktiv. S institucemi jako Tesla a MicroStrategy nakupující BTC v hodnotě miliard dolarů vypadá budoucnost přední kryptoměny velmi jasně.

Není to jen část představivosti, že cena bitcoinu může letos stoupat ještě výše, což přinese vzrušující růst do portfolia investorů.

# 2: Ethereum (ETH)

První bitcoinová alternativa, ethereum, není jen digitální měnou, ale vyspělou decentralizovanou platformou založenou na blockchainu. Udělat krok vpřed od decentralizace měny, která je hlavní teorií kryptoměny.

Ethereum si klade za cíl decentralizovat internet nahrazením serverů celosvětovým systémem uzlů. Přesně, vytvoření „jednoho počítače pro celý svět“. Ether, mince Ethereum, má tržní kapitalizaci kolem 199 826 863 309 USD a stal se nejoblíbenější kryptoměnou ve světě blockchainu.

Pokud plánujete investovat do kryptoměny na dlouhou trať, mělo by být na vašem seznamu Ethereum. Počet transakcí, které se v Etheru uskuteční za jediný den, je téměř kolem 659 000. Spolu se zvýšením hodnoty měny změní Ethereum v roce 2021 svůj konsensuální algoritmus z Proof-of-Work na Proof-of-Stake. To umožní vyšší rychlost transakce s nulovým rozdělováním.

Ethereum ukazuje jasný trh pro investory a lze jej využít k zajištění milionářské budoucnosti. Tržní kapitalizace Etherea je zhruba kolem 19% velikosti bitcoinu a očekává se, že v nadcházející budoucnosti vzroste s dalším vývojem technologie blockchain.

Investoři, kteří hledají špičkové kryptoměny ke koupi, by měli zvážit Ethereum.

# 3: Cardano (ADA)

Cardano, an "Ouroboros proof-of-stake" kryptoměna, byla vytvořena jako alternativa k Etheru.

Je to krok stranou od obvyklých krypt na trhu, jak to bylo vytvořeno vědeckým přístupem skupiny matematiků, inženýrů a kryptografických odborníků. Po metodě založené na podrobném výzkumu přišlo Cardano jako první recenzovaný decentralizovaný blockchainový protokol využívající vědecký přístup. Byl vytvořen za účelem zpracování více transakcí za nižší cenu a jeho cílem je být světovým finančním operačním systémem.

Díky integraci technologie distribuované účetní knihy a infrastruktury inteligentních kontraktů zajišťuje Cardano úplnou ochranu uživatelů a nižší transakce. Vytváření inteligentních smluv, vytváření decentralizovaných aplikací a protokolů a okamžité transakce s minimálními poplatky jsou hlavními rysy blockchainu Cardano. Token nástroje Cardano ADA se liší od ostatních kryptoměn svými zajímavými funkcemi. Kromě převodu hodnoty je ADA využívána provozovateli fondů kůlů v sázkovém systému k zajištění bezpečnosti protokolu.

Od ledna 2021 má jedna ADA tržní kapitalizaci ve výši 9,8 miliard dolarů, což je skutečně pozoruhodný počet. Pro ty, kteří chtějí investovat do kryptoměn, aby si zajistili milionářskou budoucnost, je Cardano skutečně třetí položka na vašem seznamu.

Nejlepší 3 kryptoměny, do kterých se má investovat: Závěr

Pokud si chcete zajistit bohatou budoucnost, pravděpodobně nejlepší volbou dnes je investovat do kryptoměn. K tomu je důležité mít na paměti všechny měnící se trendy a vývoj ve světě blockchainu. Jedná se o rychle rostoucí volatilní prostor, kde můžete sklízet plodnou budoucnost, pokud investujete správným způsobem.

Tři výše zmíněné kryptoměny vykazují v příštích několika desetiletích značný růst a mohou být tokenem pro budoucnost vašeho milionáře.

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

5 důvodů, proč by bitcoin mohl v roce 2021 zdvojnásobit vaše peníze

Pokud byste investovali do ethereum v roce 2021?

Cardano predikce ceny

Crypto Predictions for 2021: Where to Invest

Mohl by bitcoin v roce 2021 dosáhnout ceny 100 000 $

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me