Nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021: (hloubková kontrola)

Trading Education vybírá top 5 altcoinů k obchodování v roce 2021

Nejlepší altcoiny, které je třeba zvážit v roce 2021

Zajímá vás, na jaké top altcoiny se podíváme v roce 2021? Nejsi sám!

Krypto průmysl je jako horská dráha vzestupů a pádů, s tisíci mincí v existenci. Není žádným překvapením, že výběr altcoinu k obchodování v roce 2021 může být náročným úkolem, zejména pro začátečníky. Jako najít cestu z bludiště!

Zatímco některá krypta jako bitcoin jsou známá po celém světě, jiná zůstávají podhodnocená navzdory svému potenciálu. Tak, aby vám pomohl užít si cestu k vašemu úspěchu v obchodování s krypto, my v Trading Education vybereme prvních pět altcoinů, které budeme obchodovat v roce 2021.

Kromě toho poskytujeme různé kurzy obchodování s kryptoměnami, které vás mohou vést na vaší obchodní cestě v neustále se měnícím světě kryptoměny.

Jste připraveni se ponořit do světa inspirujícího úctou k obchodování kryptoměn?

Pokud se chcete na trh s altcoiny ponořit rychle a snadno, podívejte se Výměna eToro!

Nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021:

1. Litecoin (LTC)

2. Ethereum (ETH)

3. Vlnění

4. Tezos (XTZ)

5. IOTA (MIOTA)

Proč bych měl v roce 2021 investovat do altcoinů?

S tímto bouřlivým rokem konečně končí, mnoho obchodníků s kryptoměnou si klade otázku, co by mohlo mít 2021 pro svět kryptoměn. Které altcoiny explodují v roce 2021? Kterým altcoinům by se měli obchodníci vyhnout? Nezapomeňme, že pokračující pandemie vedla k vysoké míře nezaměstnanosti, finanční nejistotě a kolabujícím ekonomikám, takže investice do riskantních mincí je prostě nepřiměřená.

Ale už se nemusíte bát! My v Trading Education jsme tady s našimi nejlepšími tipy pro rok 2021.

Nejprve si ale vysvětlíme, proč je v první řadě dobrý nápad investovat do kryptoměny. Obchodování s krypto je vzrušující finanční podnik, který může nakonec vést k vysokým ziskům. Není divu, že – navzdory vysoké volatilitě ve světě kryptoměny – existuje po celém světě více než 50 milionů aktivních obchodníků, podle společnosti Statista.

Obchodování s kryptoměnou také poskytuje obchodníkům příležitost naučit se nové dovednosti a strategie a diverzifikovat svá portfolia.

V neposlední řadě bychom měli uznat skutečnost, že mnoho altcoinů je založeno na technologii blockchain, která má potenciál způsobit revoluci ve světě daleko za finančním sektorem. Jako příklad lze uvést, že během probíhající pandemie lze k přenosu skutečných lékařských dat transparentním způsobem použít technologii založenou na blockchainu.

Technologie blockchain se také může změnit hraní, hlasování a dodavatelské řetězce do bodu, odkud není návratu.

S tolika aplikacemi se investice do altcoinů v roce 2021 rozhodně vyplatí, nemyslíte ?! Ale které jsou nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021?

Top 5 altcoinů, které je třeba zvážit v roce 2021

Díky existenci tisíců altcoinů si mnoho obchodníků s kryptoměnami klade otázku, které altcoiny jsou nejlepší pro obchodování v roce 2021.

Pokud jste nováčkem ve světě obchodování s kryptoměnami, začněme nejprve základy. Altcoiny jsou mince, které jsou altpro bitcoiny, proto nazývané altcoiny. A jak víme, bitcoin je první a nejoblíbenější kryptoměna, která se obchoduje, s tržní kapitalizací 343 941 459 923 USD, podle CoinMarkerCap.

Ačkoli je bitcoin považován za krále všech kryptoměn, mnoho altcoinů přichází se slibnými funkcemi a speciálními funkcemi. Výsledkem je, že obchodníci s kryptoměnami se stále více zajímají o obchodování s altcoiny.

Číst dále: Altcoiny vs. tokeny: Jaký je rozdíl?

Abychom vám pomohli s výběrem altcoinu, představujeme vás na Trading Education pět z nejlepších altcoinů k obchodování v roce 2021.

1. Litecoin (LTC)

Pokud jde o známé altcoiny k obchodování v roce 2021, měli bychom to přiznat Litecoin je skvělá investiční možnost. Litecoin je jednou z prvních alternativ bitcoinu a je často označován jako stříbro ke zlatu bitcoinu. Je tedy významným hráčem – jednou z 20 největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

Je zajímavé, že Litecoin byl vytvořen v roce 2011 jako hard fork bitcoinů s limitem zásobování 84 miliony mincí, což je čtyřikrát více než bitcoin.

Měli bychom také zmínit, že Litecoin používá mechanismus konsensu proof-of-work zvaný scrypt, který je efektivnější než algoritmus používaný bitcoinem. Litecoin je také levnější a rychlejší, což může litecoinům v budoucnu pomoci stát se lídrem v oboru.

Pokud máte zájem o obchodování s litecoinem, měli byste vědět, že od listopadu 2020 je jeden LTC 128 $, s 24hodinovým objemem obchodování ve výši 6 550 578 125 USD. To znamená, že podle některých cenových předpovědí může jeho cena vzrůst, s potenciálem stát se dobrou investicí, kterou je třeba zvážit v roce 2021.

Jste připraveni obchodovat? Litecoin?

Související články s litecoinem:

Jak obchodovat s litecoiny – průvodce po LTC obchodování

Co povede k ceně litecoinu v roce 2021?

Je litecoin dobrá investice?

2. Ethereum (ETH)

Možná vás nepřekvapuje, že vidíte Ethereum na našem seznamu. Ethereum je rozhodně jedním z nejlepších altcoinů, na které se můžeme dívat v roce 2021. Ačkoli Ethereum čelí silné konkurenci tváří v tvář jiným altcoinům, jako jsou EOS a NEO (známé jako čínské ethereum), nikdo nemůže popřít skutečnost, že Ethereum je po bitcoinech druhou největší mincí.

Na rozdíl od bitcoinu je Ethereum více než virtuální mince. Tým stojící za Ethereem – s okouzlujícím Buterinem na čele – věří, že technologie blockchain má řadu aplikací mimo obchodování s kryptoměnami. Ethereum podporuje používání inteligentních kontraktů a decentralizovaných aplikací (s vlastními tokeny), což má širokou škálu výhod v různých oblastech, včetně obchodování s komoditami, vědy a podnikání.

Zde bychom měli poznamenat, že Ethereum bylo v roce 2016 rozděleno na Ethereum (mince ETH) a Ethereum Classic (mince ETC), takže vždy dvakrát zkontrolujte symboly tickerů mincí, které chcete koupit a prodat.

V době psaní tohoto článku je jeden ETH 750 $, přičemž někteří odborníci jsou ohledně jeho budoucího růstu optimističtí. Ačkoli je tedy ETH mnohem menší než bitcoiny, litecoin bude mít v roce 2021 stále místo jednoho z nejlepších altcoinů pro obchodníky.

Jste připraveni obchodovat Ethereum?

Ethereum Související články:

Kolik stojí etherea v roce 2021 a dále?

Výhody a nevýhody investování do etherea

Stojí za to investovat do etherea v roce 2021?

Jak obchodovat s ethereem 2021

3. Zvlnění (XRP)

Zatímco bitcoiny a mnoho altcoinů mají za cíl nahradit náš finanční systém odstraněním potřeby centrálních bank a tradičních platebních sítí, Ripple je jedinečný altcoin, jehož cílem je změnit skutečný systém na místě.

Ripple’s XRP byl navržen tak, aby fungoval jako most mezi měnami, jak fiatovými, tak krypto, s cílem usnadnit přeshraniční platby. Jen si představte jeho potenciál! Zatímco současný systém SWIFT využívaný významnými bankami po celém světě přichází s dlouhou dobou transakce a vysokými poplatky, Ripple může provádět mezinárodní převody během několika sekund.

Jelikož hlavním účelem společnosti Ripple je usnadňovat transakce za hranicemi, jejími hlavními osvojiteli jsou velké finanční instituce. Dosud, stále více obchodníků s kryptoměnami má zájem o obchodování s tímto revolučním altcoinem. což z něj činí cenný altcoin pro nadcházející rok a další roky.

Zvažovali byste obchodování Vlnění?

Ripple Související články:

Kolik bude zvlnění v roce 2021 a dále?

Je zvlnění dobrá investice

4. Tezos (XTZ)

Tezos je další slibný altcoin, který bude investovat v roce 2021. Čím je výjimečný? Tezos je možná nejvíce adaptivní altcoin vůbec; je to demokratický blockchainový projekt, který se zaměřuje na řízení řetězce a lepší konsenzus. Koneckonců, správa je zásadní pro zlepšení použitelnosti mince, rozhodování a vývoje v průběhu času.

Jen si představte, jestli byste také mohli navrhnout změny mince, o kterou se zajímáte, aniž byste se báli tvrdých vidlic, které znesnadňují přijetí altcoinů. Zajistit, aby o změnách diskutovala komunita jako celek, a zlepšit stabilitu uživatelů, Tezos se zaměřuje na decentralizovanou autonomní organizaci.

Společnost Tezos také spoléhá na důkaz o účasti a formální ověření, aby zajistila správnost transakcí a inteligentních smluv.

Vzhledem ke svým jedinečným vlastnostem je tu Tezos. Navzdory výzvám a drsnému začátku spojenému s jeho notoricky známou nabídkou Initial Coin (ICO) není pochyb o tom, že Tezos je jedním z nejlepších altcoinů, které je třeba zvážit.

Měli byste obchodovat Tezos?

Související články Tezos:

Kolik stojí XTZ v roce 2021 a dále?

Co je Tezos XTZ a zda se do něj v roce 2021 vyplatí investovat?

Co bude pohánět cenu Tezos v roce 2021?

5. IOTA (MIOTA)

V neposlední řadě pojďme analyzovat IOTA – jeden z nejlepších altcoinů k obchodování v roce 2021. Zatímco většina kryptoměn je založena na technologii blockchain, IOTA je jiná.

Za prvé, IOTA je směrovaný acyklický graf (DAG), nikoli blockchain. Význam? Místo umístění transakcí do řetězce IOTA umístí převody na web nebo do takzvaného Tangle.

Podle odborníků tato struktura usnadňuje transakce a doby zpracování a zajišťuje vysokou škálovatelnost pro celý ekosystém internetu věcí (IoT). A vzhledem k tomu IOTA může vytvořit obrovskou síť vzájemně propojených zařízení IoT, jeho potenciál je prostě působivý. Díky tomu je IOTA jedním z nejlepších altcoinů, které lze investovat pro ty, kteří chtějí diverzifikovat od tradičních a populárních altcoinů.

I když je tedy IOTA MIOTA často přehlížena, my v Trading Education věříme, že MIOTA je jedním z nejslibnějších altcoinů, které se budou příští rok obchodovat. Ve skutečnosti může MIOTA na základě cenových předpovědí dosáhnout potenciálního maxima 7,10 USD, v porovnání se současnou hodnotou 0,3019 USD.

Jste připraveni obchodovat JOTA?

Další altcoiny k obchodování v roce 2021

Zatímco pět výše analyzovaných mincí je naším nejlepším výběrem, měli bychom připustit, že existuje mnohem více mincí ke koupi a sledování. Dalšími známými altcoiny, které se budou obchodovat v roce 2021, jsou Bitcoin Cash, EOS, Cardano, Tether, TRON a ChainLink.

1. Bitcoinová hotovost:

Bitcoin Cash je vidlice bitcoinu, spuštěná v roce 2017. Jejím cílem je urychlit a usnadnit transakce. Ve výsledku mnoho úspěšných bitcoinových investorů podporuje obchodování BCH v roce 2021 s aktuální cena 255 $ a 24hodinový objem obchodování 1 614 271 051 $.

2. EOS:

EOS je působivá platforma inteligentních smluv, jejímž cílem je usnadnit transakce a zlepšit výkon. Ačkoli je tedy jeden EOS mnohem menší než jeden ETH (v době psaní článku 2,78 USD), mnozí tomu věří EOS může překonat Ethereum v roce 2021.

3. Tether:

Tether je další altcoin zvyšující se na popularitě. Jelikož Tether je stablecoin, přičemž jeden USDT se rovná 1 $, je investice do Tetheru ideální v době finanční nejistoty. Ve skutečnosti podle CoinMarketCap, Tether je na třetím místě podle celkového tržního stropu.

4. TRON:

TRON je další inovativní altcoin, díky kterému mohou být torrentové metody a sdílení obsahu bezpečnější a efektivnější. Dobrou zprávou je, že uživatelé mají plnou kontrolu nad svými daty a mincemi, takže není žádným překvapením více než čtyři miliony uživatelů TRON. V listopadu 2020 je společnost TRX na 16. místě v seznamu největších kryptoměn podle tržní kapitalizace.

5. ChainLink:

ChainLink je další altcoin, který se vyplatí investovat v roce 2021. Jedná se o decentralizovanou síť Oracle, která může překlenout rozdíl mezi inteligentními smlouvami a reálnými daty. Vzhledem k jeho jedinečným vlastnostem není žádným překvapením ODKAZ, Token digitálních aktiv ChainLink patří podle tržní kapitalizace mezi nejlepší kryptoměny.

eToro – nejlepší makléř pro obchodování s altcoiny

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Jak si vybrat altcoin k obchodování v roce 2021?

Obchodování s kryptoměnou je atraktivní, měnící se a riskantní zároveň, takže výběr altcoinu k obchodování v roce 2021 je vážný úkol.

Zatímco výše uvedené altcoiny mají některé působivé schopnosti, než začnete obchodovat s kryptoměnou, vždy proveďte svůj průzkum a zvažte možná rizika.

Zde bychom měli poznamenat, že likvidita, objem, tržní kapitalizace a volatilita jsou některé z hlavních faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru altcoinu k obchodování, spolu s sentimentem trhu a technologickými inovacemi. Nezapomeňte, že krypto zprávy mohou hrát klíčovou roli v popularizaci nebo démonizaci altcoinu, takže vždy sledujte novinky, abyste zůstali aktuální.

Nakonec, ať už se rozhodnete investovat do soukromé mince jako Monero nebo stablecoinu jako Tether, vždy věnujte pozornost bitcoinu a jeho cenovým výkyvům.

A nezapomeňte na to správné vzdělávání v oblasti kryptoměny a sebekázeň jsou zásadní, aby vám pomohly zvládnout umění kryptoměny. Investujte do kurzů, seminářů a knih, abyste se dozvěděli více o nejoblíbenějších altcoinech k obchodování v roce 2021 na vaší cestě stát se úspěšným obchodníkem s kryptoměnami.

Jakmile jste získali dostatek odborných znalostí, nezapomeňte se samozřejmě seznámit s kryptografickými předpisy v zemi, ve které sídlíte. Koneckonců, bez ohledu na to, zda obchodujete na plný nebo částečný úvazek, je obchodování s kryptoměnami vážnou podnik, který by mohl podléhat zdanění a dalším právním předpisům – nejen koníček.

Nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021: klíčové body

  • Obchodování s kryptoměnou je atraktivní investiční možností v roce 2021.
  • Zatímco tam jsou tisíce krypt, některé altcoiny jsou tu, aby zůstaly na dlouhou dobu.
  • Některý z nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021 jsou Ethereum, Ripple, Litecoin, Tezos a IOTA.
  • Dalšími zajímavými altcoiny k obchodování v příštím roce jsou Bitcoin Cash, EOS, Tether, TRON a ChainLink.
  • Před výběrem altcoinu k obchodování vždy proveďte svůj průzkum a věnujte pozornost bitcoinům.
  • Správné vzdělání a sebeovládání jsou také životně důležité, aby vám pomohly obchodovat s altcoiny v roce 2021.

Chcete vědět více o obchodování s altcoiny? My v Trading Education jsme zde, abychom vás provedli na vaší cestě kryptoměn a pomohli vám vybrat ty nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021.

Myslíte si, že některé altcoiny jsou lepší než bitcoiny? Zvažovali byste obchodování s altcoiny? S jakým altcoinem byste se rozhodli obchodovat v roce 2021?

Pokud se vám líbil náš článek Nejlepší altcoiny k obchodování v roce 2021 | Trading Education Vybírá top 5 altcoinů k obchodování v roce 2021, stiskněte tlačítko sdílení.

Časté dotazy

Je kryptoměna dobrou investicí v roce 2021?

Ačkoli obchodování s kryptoměnou může být riskantní, mnoho odborníků je optimistických ohledně obchodování s kryptoměnami a jeho potenciálu v roce 2021. Někteří se domnívají, že rostoucí využívání technologie založené na blockchainu během probíhající pandemie v oblastech mimo finanční sektor se může změnit sociální postoje ke kryptoměně a přitahují stále více nadšenců kryptoměny.

Jaká krypta explodují v roce 2021?

I když svět kryptoměnového obchodování ovlivňuje mnoho faktorů, včetně poptávky a nabídky, technologií a sentimentu na trhu, odborníci se domnívají, že některé z nejlepších kryptoměn, které explodují v roce 2021, jsou Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ripple, TRON, Cardano, Tezos a IOTA.

Co se stane s bitcoiny v roce 2021?

Navzdory rostoucímu počtu altcoinů je tu bitcoin – král všech kryptoměn -, aby zůstal. Mnoho odborníků se domnívá, že by to mohlo dosáhnout historicky vysokých úrovní, jak uvádí Forbes. V době psaní tohoto článku je jeden BTC 33 100 $ a mnozí očekávají, že se bitcoin brzy stane úložištěm hodnoty, která bude mnohem významnější než zlato.

Zřeknutí se odpovědnosti: Nic není zaručeno

Naše tipy “jsou ty, které považujeme na základě našeho výzkumu za nejzajímavější a jsou ne doporučení pro každého jednotlivce. Toto nelze brát jako radu při nákupu nebo obchodování.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me