Nejlepší blockchainové hry a simulátory v roce 2020

Nejlepší blockchainové hry

Technologie blockchain transformuje náš svět a herní průmysl není výjimkou. Vzhledem k obrovským příležitostem, které blockchain nabízí, není žádným překvapením, že popularita blockchainových her roste.

Nejen hráči a vývojáři považují tyto změny za důležité; obchodníci s kryptoměnami také toto téma pečlivě sledují. Po všem, blockchain se chystá narušit náš svět daleko za finančním sektorem!

Kromě toho, ať už jste hráč nebo obchodník s kryptoměnami, musíte uznat, že hraní her je skvělý způsob, jak se učit, relaxovat a bavit se současně.

Pokračujte v čtení a dozvíte se více o některých z nejlepších blockchainových her a simulátorů v roce 2020.

Pokud jste nováček, žádný strach! Prozkoumejte naše stránky a přihlaste se k našemu online kurzu obchodování s kryptoměnami a staňte se profesionálem ve hře.

Proč jsou blockchainové hry tak populární?

Herní průmysl je jedním z největších a nejinovativnějších odvětví na celém světě. Podle údajů herní sektor do roku 2021 překročí 180 miliard dolarů. A není pochyb o tom, že technologie blockchain je významným hráčem v hraní her!

Ve skutečnosti má technologie blockchain potenciál transformovat náš svět do bodu, odkud není návratu. Herní průmysl je jednou z hlavních oblastí, kde technologie blockchain již provádí významné změny. Od skutečného digitálního vlastnictví a přenositelných herních aktiv po bezpečná a decentralizovaná prostředí, blockchain má co nabídnout vývojářům i hráčům.

Podívejte se na náš článek o blockchainu a herním průmyslu, kde se dozvíte více o implementaci technologie blockchain v hraní.

Navíc by nebylo skvělé vydělávat si peníze hraním? Tokeny a kryptoměny jsou skvělými pobídkami, které přitahují hráče (a obchodníky) z celého světa. Představte si, že sbíráte a obchodujete s omezenými virtuálními předměty … a vyděláváte zisk!

Nejlepší blockchainové hry v roce 2020

blockchainové hry

Není tajemstvím, že herní sektor je jedním z nejvíce se měnících průmyslových odvětví na světě. Vzhledem k tomu, že mnoho herních společností usiluje o technologické inovace, je spojení blockchainu a her prostě přirozené.

Počet blockchainových her se zvyšuje, postavit uživatelský zážitek a obchodování s herními aktivy na piedestál.

Zde jsou některé z nejlepších blockchainových her, které můžete v roce 2020 vyzkoušet:

 • CryptoKitties

Možná vás nepřekvapuje, že vidíte CryptoKitties na našem seznamu. Bez ohledu na to, jak je to jednoduché a orientované na výdělek, CryptoKitties je ikonický. Je to jedna z prvních blockchainových her vůbec, hra, která přetvořila celý herní průmysl založený na blockchainu.

Uživatelé mohou sbírat a chovat vzácné kočky, stejně jako děti sbírají karty Pokémonů. Někteří hráči neváhají zaplatit až 300 000 $ za jednu virtuální kočku! Například slavná virtuální kočka Dragon byla prodána za 170 000 $ nebo 600 ETH v kryptoměně.

Tato hra založená na Ethereu se setkala s obrovským úspěchem. Věřte tomu nebo ne, v prvním týdnu zpracoval miliony dolarů v transakcích. Dnes je CryptoKitties stále populární! Všimněte si, že kvůli problémům se škálovatelností se hra přesune na novou platformu Flow blockchain.

 • Moji krypto hrdinové

My Crypto Heroes je další populární hra s blockchainem. Tato RPG hra pro více hráčů ve skutečnosti přiláká více než 3 000–6 000 uživatelů denně a je považována za jednu z nejúspěšnějších blockchainových her vůbec..

Jak název napovídá, uživatelé mají možnost hrát s historickými hrdiny a sbírat vzácné předměty, zajištěné tokeny ERC-721. To je skvělé?!

 • Kouzla Genesis

Další populární hrou na hrdiny je Spells of Genesis. Měli bychom poznamenat, že někteří považují tuto adventuru za první mobilní blockchainovou hru. Spells of Genesis kombinuje strategické aspekty, arkádové funkce a obchodní pohyby současně.

Uživatelé mohou vyvíjet balíčky vzácných karet a testovat je proti ostatním. Hráči samozřejmě převádějí své karty na aktiva založená na blockchainu a přesouvají je do svých digitálních peněženek.

Všimněte si, že hra, původně postavená na bitcoinech, přidala Ethereum, což umožnilo více blockchainů.

 • OxUniverse

OxUniverse je další hra využívající technologii Ethereum, která vás může dostat do jiné dimenze. Doslova! Uživatelé mohou stavět kosmické lodě a zkoumat vesmír; mohou také kolonizovat planety, aby zpeněžit své zkušenosti.

Je zajímavé, že hra je zcela postavena na blockchainu Ethereum, takže si můžete prohlédnout a analyzovat své minulé akce a vylepšit tak svou strategii.

 • Gods Unchained

Gods Unchained je skvělá tahová hra na obchodování s digitálními kartami. Podobně jako v populární hře Hearthstone musí hráči sbírat vzácné karty a stavět z nich bitevní balíček.

Gods Unchained je postaven na blockchainu Ethereum (za účelem obchodování s nezměnitelnými tokeny). Zde bychom měli zmínit, že tato hra získala velkorysé financování, což z ní dělá významného hráče v herní komunitě založené na blockchainu.

Všimněte si, že jsme není spojen s žádnou z výše uvedených her; takže podle svých zájmů proveďte svůj průzkum a zůstaňte na špici své hry!

Samozřejmě existuje mnoho dalších úspěšných blockchainových her a mnoho dalších ještě nebude vydáno. I když se vývojáři musí vypořádat s různými problémy, jako je škálovatelnost, očekává se, že počet her založených na blockchainu se bude stále zvyšovat.

Simulátory pro obchodování s kryptoměnou

blockchainové hry a simulátory

Když mluvíme o blockchainu a hraní her, měli bychom také uvést některé populární simulátory pro obchodování s kryptoměnou. Proč? Jednoduše proto, že podle statistik, kryptotrh má tržní kapitalizaci více než 155 miliard dolarů.

Pokud se tedy chcete naučit obchodovat s kryptoměnami během hraní, zde je pět simulátorů, které vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů:

 • Kalkulačka zisku z těžby bitcoinů

Bitcoin Mining Profit je kryptoobchodní simulátor, který je ideální pro nováčky. Může uživatelům pomoci porozumět světu obchodování kryptoměn tím, že jim poskytne různé výzvy a informace.

Upozorňujeme, že se jedná o vzdělávací hru, něco jako textové dobrodružství, takže neočekávejte fantastickou grafiku a realistické zážitky.

 • Bitcoinový hrdina

Bitcoin Hero je skvělá aplikace, která vám umožní hrát a obchodovat se čtyřmi kryptoměnami. Za zmínku stojí, že tyto kryptoměny jsou Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Dash.

Nejlepší na tom je, že ceny pocházejí ze skutečného světa obchodování, takže můžete lépe porozumět světu kryptoobchodů.

 • Altcoinová fantazie

Altcoin Fantasy je další hra, která posouvá vzdělávání v obchodování s kryptoměny na novou úroveň.

Umožňuje uživatelům obchodovat s jinými lidmi za skutečné ceny. Jeden může také získávat body a vyměňovat je za virtuální položky na vyžádání, jako je CryptoKitty.

 • Bitcoin Flip

Bitcoin Flip je další působivý simulátor obchodování s kryptoměnami, který kombinuje zábavu a znalosti. Pomůže vám pochopit základy světa kryptoměn.

Uživatelé mohou sledovat ceny 24/7 a obchodovat s různými kryptoměnami online nebo pomocí aplikace.

 • Zisk Spark

Spark Profit je zajímavá hra na predikci kryptoměny. Uživatelé se vyzývají, aby předpovídali pozice bitcoinů, etherea a litecoinů – a dokonce i některých akciových trhů – aby získali body.

A Hádej co! Uživatelé Spark Profit mohou za své předpovědi skutečně dostat zaplaceno.

Všimněte si, že náš příspěvek je není přidružen k žádnému ze simulátorů uvedených výše, než se rozhodnete pro simulátor obchodování s krypto, proveďte svůj průzkum. Tento výše uvedený seznam samozřejmě není úplný – existuje mnoho dalších vzdělávacích her a simulátorů, které vám mohou poskytnout představu o tom, co od kryptoměn očekávat..

Zde bychom si ale měli uvědomit, že simulátory a ukázkové účty na vás mohou hrát špatný vtip. I když vám mohou poskytnout jasné informace o obchodování, demo účty přebírají skutečný aspekt obchodování: emoce, chamtivost, riskování a strach.

Koneckonců, porozumění psychologie obchodování s krypto je jedním z hlavních klíčů k úspěchu!

Blockchainové hry & Obchodování s kryptoměnou

Od bankovnictví a zdravotnictví po hry a hudbu – blockchainová technologie již mění svůj svět prudkým tempem.

Nejúžasnější je to všechna průmyslová odvětví jsou vzájemně propojena. Pokud si myslíte, že herní průmysl nemá vliv na vaše snahy o obchodování s kryptoměnami, zamyslete se! Rostoucí poptávka po kryptoměnách, stejně jako technické problémy, jako je škálovatelnost, mohou hluboce ovlivnit obchodování s kryptoměnami.

V neposlední řadě jsou blockchainové hry a obchodování kryptoměn podobné – uživatelé mohou vydělávat peníze a dělat to, co mají nejraději!

Klíčové body

 • Technologie blockchainu způsobí revoluci ve světě daleko za finančním sektorem, včetně herního průmyslu.
 • Blockchainové hry mohou zajistit bezpečnost uživatelů, nové ekonomické předpisy a interoperabilitu.
 • Existuje mnoho her založených na blockchainu, jako jsou CryptoKitties a Spells of Genesis, které uživatelům umožňují obchodovat s herními aktivy a vydělat zisk při hraní.
 • Pro ty, kteří se raději naučí, jak obchodovat s kryptoměnami hrou, existují různé simulátory, které mohou být vysoce informativní.
 • Není pochyb o tom, že poptávka po kryptoměnách v hrách ovlivní svět kryptoobchodů.

Lukrativní svět kryptoměn se vyvíjí. Zaregistrujte se tedy na náš kurz obchodování s kryptoměnami a buďte před námi!

Pokud se vám tento článek líbil, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli, pro koho je to užitečné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me