Nejlepší kryptoměna ke koupi

Jaká je nejlepší kryptoměna k nákupu nyní?

Nejlepší kryptoměnou, kterou nyní můžete koupit, je bitcoin nebo Ethereum.

Rok 2020 zůstane v historii financí jako jeden z nejdramatičtějších let, který otestoval ekonomiky globálně.

Současně to vidělo mnoho investorů investování do kryptoměny jako velká příležitost a zajištění proti ekonomickým hrozbám a recesi.

Kromě toho se technologie blockchain stala široce přijímanou v oblastech, jako je medicína, identifikace a dokonce i hlasování, kvůli jejímu potenciálu usnadnit interoperabilitu a bezpečnost.

Dokonce i tradiční obři mají rádi JP Morgan obrátil se ke krypto bankovnictví.

Pokud jste se nad kryptoměnou také zamysleli, podívejme se na prvních 7 kryptoměn, do kterých nyní investujeme, pokud jde o přijetí, dobu zpracování, nadšení trhu a růstový potenciál.

Od některých populárních mincí po méně známé konkurenty – zde jsou nejlepší mince, které si nyní můžete koupit:

Nejlepší 7 kryptoměny k nákupu:

1. Bitcoin

2. Bitcoinová hotovost

3. Litecoin

4. Ethereum

5. Binance Coin

6. TRON

7. JOTA

Pokud se chcete na kryptotrh ponořit rychle a snadno, s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Jak si vybrat nejlepší kryptoměnu k nákupu

Pokud jde o vyzvednutí nejlepší kryptoměny, musíte se podívat na různé důležité faktory.

Jedním z největších faktorů, které ovlivňují ceny kryptoměny, je poptávka a nabídka. Jak víme, čím vyšší je poptávka, tím vyšší je cena a naopak. Protože mnoho mincí má omezenou zásobu, odborníci se domnívají, že by to mohlo vést ke zvýšení cen.

Když například nabídka bitcoinů dosáhne 21 milionů, ceny již nebudou záviset na mechanickém mechanismu inflace, který způsobí rozpuštění bitcoinových odměn na polovinu.

Nezapomeňme, že i když kryptoměny nemají fyzickou podobu, mají skutečné výrobní náklady. Kryptoměny, které spoléhají například na těžbu, závisí na nákladech na těžbu. Pokud se náklady budou nadále zvyšovat, budou ovlivněny také ceny.

Pokud jde o bitcoiny, měli bychom zmínit, že bitcoiny vyžadují obrovské množství energie a drahé vybavení. Čísla to ukazují Těžba bitcoinů spotřebovává více energie než celé Dánsko!

Kryptografické předpisy jsou dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru nejlepší kryptoměny ke koupi. I když předpisy mohou být pozitivní, omezující pravidla mohou vést k represím a poklesu cen kryptoměny. Kryptoměny se bohužel nacházejí v šedé šedé oblasti a stále se snaží najít rovnováhu mezi technologií a předpisy.

Média jsou dalším katalyzátorem zvyšování cen. Není pochyb o tom, že nálada na trhu a spekulace podněcují nálady v krypto sektorech a ovlivňují poptávku. Manipulace způsobená krypto velryby mít také dopad na investování do kryptoměny.

Konkurence, technologické inovace a vnitřní správa věcí veřejných jsou dalším faktorem, který řídí ceny. S novými počátečními nabídkami mincí (ICO), které jsou neustále na obzoru, může být silná konkurence, zejména pokud jde o rychlost a škálovatelnost.

Zde bychom to měli zmínit zásadní je také dostupnost kryptoměn. Čím populárnější je burza, tím populárnější je mince. Popularita společnosti Binance například pomohla společnosti Binance Coin etablovat se jako jeden z lídrů v oboru.

V neposlední řadě musíme při výběru kryptoměny ke koupi zvážit hospodářská situace v dotčené zemi. Rok 2020 byl jasným příkladem toho, že finanční krize ovlivňují ceny kryptoměn. Když se zhroutí tradiční systémy, mnoho investorů se obrátí na alternativní aktiva; čím více lidí se obrací k investování do kryptoměny, tím větší je kapitalizace kryptotrhu.

Nejlepší kryptoměny, které si můžete koupit níže, vám navíc dávají možnost vybrat si mezi různými typy kryptoměn.

Stačí si tedy vybrat mince, kterým rozumíte. Čtěte dále a objevte top 7 kryptoměn, které si nyní můžete koupit.

1. Bitcoin (BTC)

S tržním stropem 686 328 177 991 USD je bitcoin bezpochyby jednou z nejlepších kryptoměn, které nyní stojí za to sledovat.

Od svého spuštění v roce 2009 vytváří bitcoiny historii. Transformovala celý finanční sektor a vyústila ve vytvoření tisíců altcoinů.

Bitcoin je více než krypto a digitální metoda provádění přeshraničních plateb! Bitcoin je pravděpodobně zlatým standardem v investování do kryptoměny.

A ačkoli jiné mince také získaly úžasné zisky, bitcoin zůstává nejobchodovanější a nejpoužívanější kryptoměnou v roce 2021. Bitcoin je jako aktivum s modrým čipem!

Navzdory své hrbolaté cestě a asociacím s Dark Webem vzrostly bitcoiny v lednu 2021 na více než 40 000 dolarů, přičemž bitcoiny představovaly více než 69% kryptotrhu. Pro dlouhodobé držitele to byla skvělá příležitost.

Bitcoin zůstává vysoce volatilní. Všimněte si, že poté, co BTC dosáhl svých historických maxim, ztratil téměř 26% své hodnoty za méně než 32 hodin, což byl drastický výprodej.

Přesto jsou analytici optimističtí ohledně cen BTC na základě institucionální poptávky a negativních postojů k tradiční měnové politice. Upozorňujeme však, že pokud americký dolar znovu získá energii, může to způsobit tlak na BTC a další digitální aktiva.

Podívejme se tedy, co rok 2021 čeká na bitcoiny a celý trh kryptoměn!

2. Bitcoinová hotovost (BCH)

Bitcoin Cash je další kryptoměna, kterou nyní stojí za zvážení. Bitcoin Cash je, jak název napovídá, přirozeně spojen s bitcoinem. Bitcoin Cash je jednou z nejoblíbenějších bitcoinových forek vytvořených v roce 2017.

Ve skutečnosti, s tržní kapitalizací ve výši 7 900 800 002 USD a působivou komunitou uživatelů, je Bitcoin Cash jednou z největších bitcoinových rozdvojek. Vzhledem k podpoře, kterou získává v krypto sektoru – mezi jeho nejvášnivějšími obhájci patří Roger Ver (známý jako Bitcoin Jesus) – není žádným překvapením, že Bitcoin Cash se nyní vyplatí sledovat.

Nezapomeňme na to Bitcoin Cash také vedl k trendu rozdvojení bitcoinového blockchainu.

Zde bychom měli vysvětlit, že Bitcoin Cash byl navržen tak, aby vyřešil problémy se škálovatelností bitcoinů změnou limitu velikosti bloků z 1 MB na 8 MB, dále zvýšeného na 32 MB. Větší bloky také vedou k rychlejší době zpracování a nižším poplatkům.

Kvůli svému potenciálu se mnozí odborníci domnívají, že BCH v budoucnu zvýší hodnotu a může to být zisková investice. Upozorňujeme, že podle některých optimistických předpovědí se ceny BCH mohou v příštích několika letech pohybovat mezi 500 USD (min.) A 1900 USD (max.).

Hromadné přijetí může brzy po lednu 2021 dále zvýšit jeho cenu, takže si BCH necháme na našem seznamu sledovaných!

3. Litecoin (LTC)

Pokud jste ve světě investování do kryptoměny nováčkem, vložte na svůj seznam také litecoin. Toto kryptoměna byla vytvořena, aby pomohla uživatelům porozumět základní technologii kryptotrhu a vytvořte odlehčenou verzi bitcoinu.

Jak mnoho lidí říká, Litecoin je stříbro ke zlatu bitcoinu.

Litecoin vytvořil v roce 2011 Carlie Lee za účelem zkrácení doby zpracování bitcoinů. Litecoin je ve skutečnosti jedním z kryptoměn s nejnižší dobou zpracování, pokud jde o těžbu.

Všimněte si, že na rozdíl od litecoinu trvá ověření transakcí s bitcoiny až 10 minut.

Není žádným překvapením, že i když litecoin není mincí s nejlepším výkonem č. 1, nikdy neopustil prvních 10 let; v současné době je na 8. místě podle CoinMarketCap. Mnoho odborníků věří, že rok 2021 nebude výjimkou, tvrdí, že LTC se může za pár let vyšplhat až na 347 $.

Podle některých ještě optimističtějších předpovědí provedených společností CoinSwitch může LTC v roce 2021 dosáhnout 600 $!

Měli bychom zmínit, že ceny mohou být dále poháněny inovacemi a projekty, jako je první videohra na hrdiny založená na litecoinech LiteBringer. Jak víme, hraní her je jedním z největších a nejrychleji se rozvíjejících odvětví na celém světě, přičemž blockchain technologie je dnes hlavní silou ve vývoji her.

Tak LTC je rozhodně stále ve hře!

4. Ethereum (ETH)

Ethereum je jednou z nejlepších kryptoměn, které lze koupit pro investory nové ve třídě aktiv.

Zatímco jednou z hlavních myšlenek bitcoinu a dalších coinů je decentralizace peněz a plateb, Ethereum udělalo krok dále a decentralizovalo nejen platby, ale i služby. Zavedení inteligentních smluv a decentralizovaných aplikací (dApps) vedlo k úplné revoluci ve finančním sektoru.

Ethereum také vytvořilo Ethereum’s World Computer, jeden počítač pro celý svět s uzly rozmístěnými po celém světě.

Kromě toho bylo mnoho coinů původně vyvinuto na blockchainu Ethereum, což zvýšilo popularitu Ethereum.

Ethereum také podporuje různé krypto platformy, které jsou aktivní v oblasti Decentralized Finance (DeFi). Všimněte si, že v roce 2020 dosáhl ekosystém DeFi nových maxim a přílivu uživatelů.

Není divu, že nativní mince Etheru Ether (ETH) je jednou z nejobchodovanějších mincí v krypto sektoru. S tržním stropem 161 726 694 608 USD je Ethereum na druhém místě za bitcoinem.

Ethereum vykázalo vynikající výkon v průběhu roku 2020, což byl pro ekonomiky náročný rok, a zažil býčí začátek roku 2021. Podle čísel se ETH v posledních několika dnech (do 24. ledna) zvýšil o 13,09%.

Odborníci se domnívají, že ETH může prorazit úroveň 1 500 $ a může testovat rezistenci na 1 750 $. Můžeme jen čekat a uvidíme!

5. Binance Coin (BNB)

Binance Coin je další špičková kryptoměna, kterou se letos vyplatí koupit. Binance Coin byl původně vytvořen na blockchainu Ethereum, ale později se přesunul do vlastního blockchainu, Binance Chain. Svou počáteční nabídku mincí dokončila v roce 2017 a za méně než několik let se stala jednou z nejlepších mincí, které stojí za zvážení.

Binance Coin byla vytvořena populární burzou Binance jako alternativní metoda k placení poplatků za obchodování a jako slevový kupón. Tato slevová strategie je rozhodně magnetem pro uživatele!

Nezapomeňme, že obchody v hodnotě miliard se odehrávají na Binance, což je jeden z důvodů, proč se Binance etablovala jako lídr v krypto oblasti.

Binance Coin je však mnohem víc než jen to a rozšířil se tak, aby se stal jednou z mincí s nejlepšími případy použití. Binance Coin lze použít k provádění plateb za zboží a služby, včetně majetku, cestování a virtuálních dárků.

Díky své široké škále použití, BNB se stala mincí s hlubokými zásobami likvidity a tržním stropem ve výši 6 776 923 662 USD.

Zatímco mnoho faktorů může ovlivnit ceny BNB, včetně ukončení nabízených slev, odborníci předpovídají, že hodnota Binance Coin poroste.

Podle TradingBeasts dosáhne BNB na začátku února 34 557 USD s očekávanou maximální cenou 43 584 USD a minimální cenou 29 637 USD.

6. TRON (TRX)

A zatímco spojujeme krypta s kryptoobchodováním a investováním, pravdou je, že digitální aktiva mají potenciál transformovat oblasti daleko za hranice financí, včetně zábavního průmyslu.. TRON je jedním z lídrů, jehož cílem je demokratizovat a zlepšit vytváření obsahu a uživatelský komfort.

TRON je síť typu peer-to-peer vytvořená v roce 2017, kterou lze také použít jako platformu pro sdílení obsahu. Ti, kdo vytvářejí obsah, jsou odměněni. TRON je mnohem transparentnější než kanály sociálních médií a nevyžaduje prostředníka, jako je AppStore.

Jinými slovy, TRON není o krádeži dat jako jiné služby, ale o ochraně svých zákazníků a dokonce odměňovat je prostřednictvím Tronix (TRX).

Věřte tomu nebo ne, transakce TRON dApp překonaly objemově i Ethereum, což z TRON dělá jednoho z hlavních konkurentů Ethereum. Není žádným překvapením, že TRON spolupracuje s vysoce postavenými společnostmi, jako jsou Samsung a Baofeng, označované jako čínský Netflix.

Navzdory úspěchu se vývoj společnosti TRON nezastavil: v roce 2020 Protokol TRON 4.0 Great Voyage byl implementován jako upgrade představující funkce ochrany osobních údajů. Díky tomu jsou odborníci pozitivně informováni o vzestupné budoucnosti společnosti TRON.

Rok 2021 tedy může být pro TXR pozitivním rokem, který je v současné době na 21. místě. TradingBeasts předpovídá, že do konce letošního roku má TRON dobré možnosti dosáhnout za určité období 0,4 USD.

7. IOTA (MIOTA)

A pokud jde o alternativní kryptoměny, nemůžeme v roce 2021 ignorovat IOTA a její investiční potenciál!

IOTA byla navržena tak, aby se stala novou vrstvou pro přenos dat a vypořádání transakcí pro internet věcí (IoT).

IOTA má potenciál shromažďovat data mezi miliony lidí, strojů a běžných zařízení, což zlepšuje interoperabilitu mezi službami.

Protože se internet věcí spoléhá na senzory, software a další inovace při získávání a výměně dat, mnozí tomu věří internet věcí je chytřejší než internet. Podle údajů jsou k internetu věcí připojeny miliardy zařízení.

Jeho základní technologie distribuované účetní knihy Spleť je to, co dělá tuto minci jedinečnou v krypto sektoru; mnozí věří, že Tangle je bezpečnější a efektivnější než blockchainy používané jinými krypty.

Ačkoli tržní strop IOTA klesl z maxim roku 2017, mnozí věří, že IOTA se bude zlepšovat i po roce 2021. Některé předpovědi pro Například únor 2021 naznačuje, že MIOTA dosáhne 0,502 USD.

Mám si koupit kryptoměny hned teď?

I když existuje mnoho faktorů, které je třeba zvážit před nákupem kryptoměn, vždy byste měli provádět nezávislý výzkum a zvážit toleranci vůči riziku. Podívejte se na historické grafy, data technické analýzy a oznámení o kryptoměnách.

Upozorňujeme, že současné ceny nejsou jediným faktorem, který je třeba vzít v úvahu; místo toho věnujte pozornost tržnímu sentimentu, oběhu a tržní kapitalizaci. Pokuste se pochopit technologii a problémy, které se kryptoměna, kterou vás zajímá, snaží vyřešit.

Například ICO vám nabízejí dobrou příležitost získat velké zisky, aniž byste se spoléhali na minulá data, ale nedávné trendy.

Prozkoumejte také vedení mince! Jako příklad můžeme uvést, že i když je Tezos jednou z nejinovativnějších platforem, měl projekt nerovný začátek, protože po jeho ICO následovalo interní drama a různé právní záležitosti.

Chcete-li rozdělit riziko, hledejte stabilitu a diverzifikujte své portfolio. Mince s nízkými výkyvy cen jsou ideální, zejména pro začátečníky v kryptoměnách. To znamená, že i když jsou bitcoiny vysoce volatilní, stále se považují za bezpečnou investici!

Před výběrem kryptoměny, držet se faktů, ne emocionálních rozhodnutí, a buďte ostražití, abyste zajistili možné lukrativní výnosy.

Závěrečná slova o nejlepším krypto na nákup

Rok 2021 začal jasnými přísliby pro široké přijetí kryptoměn a blockchainových technologií.

Uprostřed koronaviru pandemic, zájem o sektor kryptoměn stále roste. Jednoduše proto, že mnoho lidí považuje krypta za bezpečnou alternativu ke zhroucení tradičních systémů!

Bitcoin vzrostl na 40 000 $ v lednu 2021 byl jen jedním ze signálů, které prokázaly, že kryptoměny zde zůstanou dlouho po konci roku 2021.

Přestože krypta zůstávají riziková a nestálá, odborníci se domnívají, že tento rok bude dobrým rokem pro celý trh. Stále více nových produktů se vyrábí v regulovaných prostředích, přičemž stále více a více případů použití je na obzoru.

Kromě toho nárůst zájmu mezi institucionálními investory bude i nadále tlačit ceny nahoru až do roku 2021. K trendu se připojí také centrální banky a začnou vyrábět své vlastní tokeny. Čínský digitální jüan je jasným příkladem vzestupu kryptoměny!

Pravdou je, že rok 2021 umožní kryptům dále prospívat. Jelikož se tedy seznamy nejlepších kryptoměn, které je možné zakoupit, často liší, stojí za to zvážit i jiné giganty, jako je Cardano, Ripple, Dash, EOS, NEO, ChainLink a Tezos, každý s jeho výhodami a výzvami.

Například Cardano je jednou z nejslibnějších mincí v roce 2021, která má dvouvrstvou strukturu, která zlepšuje transakce i vývoj chytrých kontraktů. Na druhé straně společnost Tezos přitahuje stále více investorů svou demokratickou správou; vzhledem k tomu, že cílem společnosti ChainLink je revoluce v tomto odvětví povolením blockchainovým platformám přístup k datům v reálném světě.

Seznam populárních a méně známých, často podhodnocených mincí, pokračuje dál a dál. Jedna věc je jistá: i když se masové očkování osvědčí, kryptoměny tu zůstanou dlouho po konci roku 2021

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměnu

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíč Body

  • Nejlepší kryptoměnou, kterou nyní můžete koupit, je bitcoin nebo Ethereum.
  • Rok 2020 byl pro světové ekonomiky náročným rokem. Přestože virus infikoval investice, kryptům se podařilo dosáhnout nového zajištění proti inflaci a recesi.
  • Bitcoin je stále nejvíce obchodovanou mincí s největším tržním stropem a přijetím v maloobchodu.
  • Bitcoinová hotovost je jednou z nejpopulárnějších alternativ k bitcoinu, která nabízí rychlejší časy zpracování a větší bloky.
  • Litecoin, známý jako stříbro ke zlatu bitcoinu, také nabízí rychlé časy zpracování.
  • Ethereum, známý jako král inteligentních smluv, je na druhém místě za bitcoinem a nabízí působivé příležitosti pro inteligentní nasazení kontraktů a dApp.
  • Binance Coin roste v popularitě, což je podporováno působivými pověřeními samotného Binance – jedné z největších kryptoměn.
  • TRON je jednou z nejlepších mincí, které mohou transformovat zábavní odvětví a zlepšit tvorbu obsahu.
  • IOTA nabízí působivé alternativy k blockchainům a může transformovat ekosystém internetu věcí jako celek.
  • Další kryptoměny, které je nyní třeba zvážit, jsou Cardano, Ripple, Dash, EOS, NEO, ChainLink a Tezos.

Kryptoměny jsou tu, aby zůstaly! Pokud si tedy chcete vybrat nejlepší kryptoměny, které chcete koupit, jednoduše se zaregistrujte pomocí eToro který vám umožní nakupovat a prodávat kryptoměny, stejně jako obchodovat CFD s více než 90 páry s 0% provizí.

Pokud se vám náš článek líbil Nejlepší kryptoměna ke koupi, prosím, sdílejte je s kýmkoli, kdo má zájem o investování do kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me