Nejlepší kryptoměny pro rok 2021! Těchto 5 kryptů vám může pomoci vydělat milion

5 kryptů vám pomůže vydělat milion

Vydělat milion investováním peněz na trhu s kryptoměnami je již mnoho let populární snahou. Získání sedmimístného zisku vyžaduje čas. Pravidelné získávání vysokých jednociferných ročních výnosů kryptoměny by však mohlo ze skromné ​​měsíční investice udělat miliony.

Kryptoměny existují už několik let, od něčeho, co by investovali pouze nadšenci kryptoměn, až se stala jednou z nejvyhledávanějších investičních příležitostí. Dnes kryptoměny snadno překonávají zisky plynoucí z konvenčních investičních příležitostí, jako je akciový trh.

Ale co jsou kryptoměny? Kryptoměny jsou digitální měny zabezpečené kryptografií. Díky tomu je padělání prakticky nemožné. Kryptoměny nevydávají žádné ústřední orgány, což je činí imunními vůči jakémukoli rušení třetí stranou.

Existuje mnoho investorů, nových i zkušených, kteří hledají investice na trhu s kryptoměnami, a to z dobrého důvodu, protože kryptoměny jsou v běhu a je ideální doba na jejich nákup. Existuje však více než 500 různých kryptoměn a je pravděpodobné, že jejich výběr by byl docela ohromující. To platí zejména pro začátečníky.

Existuje několik kryptoměn, ze kterých si mohou investoři vybrat. Kryptoměny jako Bitcoin a Ethereum existují již dlouhou dobu. Existují i ​​další možnosti, jako je litecoin, bitcoinová hotovost, zvlnění atd. I když je předpovídání kryptotrhu složité, odborníci se domnívají, že v roce 2021 budou kryptoměny významně profitovat díky oživení trhu po COVID a dalších faktorech.

Tento článek pojednává o nejlepších kryptoměnách, které si můžete koupit v roce 2021, a o výhledu těchto kryptoměn. Které kryptoměny jsou tedy nejlepší na nákup v roce 2021?

Top 5 kryptoměn ke koupi v roce 2021:

1. Bitcoin

2. Ehtereum

3. Litecoin

4. Vlnění

5. Bitcoinová hotovost

5 kryptů vám pomůže vydělat milion:

1. Bitcoin

Žádný seznam kryptoměn není úplný bez zahrnutí bitcoinů. Kryptoměnu není třeba nijak představovat a je na seznamu přání každého investora. Bitcoin dominuje trhu s kryptoměnami od jeho založení v roce 2009. Jedná se o největší kryptoměnu podle tržní kapitalizace a nejpopulárnější a nic nenasvědčuje tomu, že bude v nejbližší době sesazen. Odborníci předpovídají, že rok 2021 bude pro bitcoiny dosud nejsilnějším rokem. Odborníci předpovídají, že bitcoin si v roce 2021 upevní svoji pozici nejlepší kryptoměny.

Když zasáhla pandemie, hodnota bitcoinů byla velmi zasažena a dosáhla minima $ 4721. To však bylo odsunuto stranou, protože bitcoiny se ohromně uzdravily, v lednu 2021 došlo k porušení 40000 $ a dotyku 41299 $. Došlo k cenové korekci, díky níž se bitcoiny snížily na 35 000 USD a v době psaní této zprávy se kryptoměna obchodovala za 38 283 USD.

Jak bude vypadat rok 2021 pro bitcoiny? Někteří odborníci předpovídali, že bitcoin může do konce roku 2021 překročit 100 000 $. Někteří předpovídají, že by to mohlo do roku 2022 dokonce dosáhnout až 300 000 $. Pokud jsou tyto předpovědi pravdivé a bitcoiny dosáhnou těchto výšek nebo jdou ještě dále, můžete udělat to nejlepší investice do roku 2021.

Přečtěte si více: Analýza cen bitcoinů pro rok 2021

2. Ethereum

Ethereum je nejbližším konkurentem bitcoinů, druhou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace a druhým nejoblíbenějším. Ethereum bylo vydáno v roce 2015 a exponenciálně vzrostlo díky několika projektům, díky nimž si Ethereum vybralo svou platformu. Ethereum má tržní kapitalizaci téměř 138 miliard dolarů a navzdory pandemii kryptoměn chřestící se pandemií COVID-19 mělo Ethereum silný rok.

Ethereum dosáhlo 1 000 $ v prosinci 2020 a v době psaní tohoto článku se aktuálně obchoduje za 1177,67 $. Jaké jsou faktory, které stojí za nárůstem ceny etherea? Existují dva faktory. Prvním z nich je růst DeFi (Decentralized Finance). Ethereum je platforma volby pro nové projekty DeFi a platforma podporuje hlavní kryptoměny, které řídí sektor DeFi. Druhým faktorem, který stojí za růstem Ethereum, je spuštění Ethereum 2.0. Ethereum 2.0 slibuje, že bude Ethereum efektivnější a schopné zvládnout více transakcí za sekundu.

DeFi a Ethereum 2.0 budou i v roce 2021 nadále pozitivně ovlivňovat Ethereum, přičemž kryptoměna si bude užívat vzestupný rok 2021, což bude skvělý čas na investice do Ethereum.

3. Litecoin

Litecoin je vynikající možnost investovat do roku 2021. Může to být dobrá investice pro začátečníky i zkušené investory. Tržní kapitalizace Litecoinu je plachá na 10 miliard dolarů a očekává se další růst. Někteří investoři považují litecoin za kopii bitcoinu. Oproti bitcoinu však má několik výhod. Litecoin je mnohem rychlejší než bitcoin a zpracování bloku zabere jen dvě a půl minuty. Na druhé straně bitcoin trvá zpracování bloku deset minut. Litecoin také vyžaduje méně výpočetního výkonu a litecoiny mohou těžit i běžné stolní počítače.

V roce 2020 Litecoin odhalil také významný vývoj. V tomto roce byl spuštěn Litebringer, RPG, které běží na Litecoin Blockchain. Litebringer způsobil ztrojnásobení transakcí, přičemž hra představovala více než 70% transakcí. Litebringer měl takový dopad, že některé platformy předpovídaly prudký nárůst ceny litecoinu v roce 2021. Díky úzkým vazbám litecoinu na bitcoiny je investory preferovanou volbou také.

Přečtěte si více: Analýza ceny litecoinu pro rok 2021

4. Vlnění

Ripple je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí investovat do kryptoměn, aniž by chtěli utrácet příliš mnoho peněz. Ripple má nízkou cenu, aktuálně se obchoduje za 0,30 USD. Nenechte se zmást nízkou cenou. Je to čtvrtá největší kryptoměna a je vynikající volbou pro investory, kteří jsou při investování trochu opatrní.

Očekává se, že společnost Ripple zvýší cenu v roce 2021, přičemž odborníci předpovídají, že by mohla dosáhnout téměř 3 $ do konce roku 2021. Předpokládá se, že kryptoměna se sama napraví poté, co dosáhne svého cenového maxima. Dobrou strategií by bylo koupit kryptoměnu hned a prodat ji dříve, než se cena sama upraví. Ripple je dobrá volba pro ty, kteří začínají investovat do kryptoměn, nebo pro investory, kteří chtějí vstoupit na trh kryptoměn za nízkou cenu a dosáhnout zisku.

Přečtěte si více: Průvodce pro zvlnění pro začátečníky

5. Bitcoinová hotovost

Bitcoin Cash je elektronický hotovostní systém. Je považována za škálovatelnou verzi bitcoinu. Má tržní kapitalizaci přes 10 miliard dolarů a je šestou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace. Bitcoin Cash se v současné době obchoduje za 515,49 USD a jeho výhled do roku 2021 zůstává býčí, s očekáváním, že kryptoměna v průběhu roku významně zlepší. Odborníci se domnívají, že bitcoinová hotovost by mohla být jednou z nejlepších kryptoměn, které lze v roce 2021 investovat, což z něj činí vynikající čas na přidání do vašeho portfolia.

Přečtěte si více: Bitcoinová analýza cen hotovosti pro rok 2021

Závěr

Předvídání cenových trendů v kryptoměnách je složité, protože cena závisí na sentimentu na trhu, který se může kdykoli změnit. Ceny kryptoměny závisí také na ceně jiných měn. Předpokládá se však, že výše uvedené kryptoměny zaznamenají v roce 2021 značný růst. Každý investor má jiné cíle. Před investováním do kryptoměn musí investoři provést důkladný průzkum.

Jakých 10 nejlepších altcoinů vybuchne v roce 2021?

Jaké jsou výhody obchodování s kryptoměnou?

Jaká je nejlepší kryptoměna k investování v roce 2021?

Jak vydělat peníze pomocí kryptoměny – definitivní průvodce

eToro – nejlepší platforma pro kryptoměny jak pro obchodníky, tak pro investory

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me