Předpovědi zvlnění ceny: Kolik bude XRP platit v roce 2021 a dále?

Půjde Ripple XRP nahoru nebo se zhroutí? Přečtěte si naši cenovou predikci Ripple XRP na roky 2021 – 2025

Hledáte předpovědi Ripple? Nebo jste se snažili odpovědět na otázku „je Ripple dobrá investice?“ Čtěte dále. Zjistěte nejlepší předpovědi predikce ceny Ripple XRP pro rok 2021 a dále a zjistěte, kolik by Ripple mohlo stát.

Když se trh s kryptoměnami mění téměř denně, co bude dál s cenou Ripple XRP? V době psaní tohoto článku mělo kdykoli impozantní aktivum cenu 0,4371 USD a tržní kapitalizaci 19,8 B $. To zní pozitivně, když jej porovnáme s jeho cenou v říjnu. Když jsme poprvé sdíleli seznam cenových předpovědí Ripple na konci roku 2020, cena XRP byla 0,2261998 $ a její tržní kapitalizace byla 11,8B $. Přestože se obě tato čísla zvýšila, Ripple rychle zaostává za svými konkurenty.

Dnes je Ripple XRP sedmou největší kryptoměnou na světě – nejnižší pozice za poslední roky. Toto aktivum je čtvrtým největším kryptoměnou na světě od doby, kdy jej stabilnícoin Tether porazil na třetím místě, takže tento nedávný propad byl pro investory vážným zklamáním.

Vzhledem k tomu, že býčí běh zřejmě stále silní (alespoň u některých kryptoměn), mnoho lidí si klade otázku, zda si Ripple obnoví svůj náskok nebo bude nadále zaostávat.

V tomto článku jsme některé sestavili aktualizované předpovědi za cenu Ripple XRP. Podíváme se na krátkodobé a dlouhodobé vyhlídky tohoto aktiva a pokoušíme se odpovědět na otázku „zvedne se Ripple?“. Pokračujte v čtení a zjistěte, o čem se domnívají špičkoví odborníci na kryptoměny, za cenu XRP v letech 2021–2025.

Zvlnění XRP je jednou z hlavních kryptoměn na světě – a jednou z nejzajímavějších. Na rozdíl od bitcoinu, etherea a dalších velkých jmen se na své decentralizaci neprodává. Místo toho je kryptoměna úzce spojena s řadou bank, investičních společností a podniků po celém světě.

To se může zdát kontraproduktivní, když se mnozí obchodníci domnívají, že největším prodejním místem kryptoměny je její svoboda od externích společností. Experti na kryptoměny však stále častěji tvrdí, že by to mohl být klíčový faktor Zvlnění je úspěch. I když svět kryptoměny lze notoricky obtížně předvídat, někteří věří, že jedinečná pozice Ripple XRP na trhu znamená, že by mohla uniknout některým turbulencím, které by mohly v příštích několika letech otřást průmyslem..

Ať už vás zajímá „je Ripple dobrá investice do roku 2021?“ Nebo si prostě chcete udržet náskok před trendy v kryptoměně, čtěte dále a objevte některé klíčové předpovědi cen Ripple pro rok 2021 a další období.

Pokud chcete koupit Ripple XRP rychle a snadno, s 0% Provize, podívejte se Výměna eToro!

Co je Ripple XRP?

Abychom porozuměli každé predikci ceny Ripple, je důležité přesně pochopit, co je Ripple XRP a proč se liší od většiny ostatních krypt na trhu.

Ripple byl poprvé spuštěn v roce 2012 a, hodně jako Ethereum, jeho název se běžně používá k popisu platební platformy i nativní měny. Jeho platforma se vlastně nazývá RippleNet, zatímco jeho krypto je Ripple XRP. (Na burzách je často uveden pouze jako XRP).

Většina altcoinů, které vstoupily na trh, byla navržena tak, aby vyřešila některé problémy, o nichž se jejich zakladatelé domnívali, že by mohly nakonec omezit úspěch bitcoinu, takzvaného krále kryptoměny. Mnoho, jako např Bitcoinová hotovost, se zaměřili na nedostatečnou škálovatelnost bitcoinů. Společnost Ripple se však zaměřila na další definující rys kryptoměny: její decentralizaci.

Místo toho, aby nabízel obchodníkům a investorům způsob, jak provádět online transakce, aniž by museli procházet centralizovaným finančním orgánem (který může být pomalý, potenciálně nejistý a nákladný), byl Ripple navržen tak, aby těmto stejným centralizovaným finančním orgánům usnadnil provádění samotné platby. Přeshraniční platby mohou být ještě pomalejší, s mnohem vyššími transakčními poplatky než tuzemské platby – a globální podniky mohou provádět stovky těchto transakcí každý den.

Aby se zabránilo nebývalým transakčním poplatkům a nepříznivým směnným kurzům, umožňuje Ripple společnostem odesílat a přijímat platby v Ripple XRP. Poskytuje globalizovanou měnu, která obchází některé problémy, které mohou oba sužovat fiat měna a naprosto decentralizované krypty.

Mezi banky a podniky, které aktuálně podporují Ripple, patří:

 • Santander
 • Axis Bank
 • Crédit Agricole
 • UBS
 • Royal Bank of Canada
 • Westpac
 • American Express
 • Mezinárodní devizy

Nechal vás nedávný výkon Ripple zmatený? Jste na správném místě. Sestavili jsme některé z nejlepších cenových předpovědí Ripple na období 2021–2025, které vám pomohou odpovědět na otázku „je XRP dobrá investice?“

Krátkodobá prognóza zvlnění ceny

Předpověď ceny Ripple XRP na rok 2021

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Ripple XRP v roce 2021?

Když jsme v říjnu 2020 poprvé sdíleli seznam předpovědí cen Ripple, předpovědi pro rok 2021 byly ohromně býčí. Od analytika Roberta Arta po Brada Garlinghouse (generálního ředitele společnosti Ripple) všechny názory, které jsme sdíleli, věřili, že XRP čeká rekordní rok.

Není překvapením, že žádný z nich nepředpovídal rozsah tržního býčího běhu, který nechal Ripple zaostávat za konkurenty, jako jsou Cardano a Binance Coin i když jeho cena prudce vzrostla. Jak se tedy srovnávají předpovědi od špičkových kryptoměn?

Naše první krátkodobá predikce ceny Ripple XRP pochází z ceny Digital Coin Price. Jak vidíme z níže uvedeného grafu, Digital Coin Price věří, že Ripple půjde od síly k síle – i přes období volatility po celý rok.

Za prvních šest měsíců roku se platforma pro investiční analýzu domnívá, že cena Ripple projde řadou vrcholů a poklesů, než se vyrovná v srpnu 2021. Od tohoto bodu se bude cena stabilně stoupat a stoupat z 0,6224337 USD na 0,709158 USD do konce prosince. Nebude to roční maximum aktiva – dojde k němu relativně brzy, přičemž cena XRP dosáhne v březnu vrcholu 0,726403 USD.

Podle výpočtů Digital Coin Price bude nejnižší cena, kterou Ripple během roku 2021 dosáhne, 0,574406 $. To je již výrazně vyšší než jeho současná cena 0,4371 USD, což ukazuje, že jeho předpovědi již mírně zastaraly.

Vzhledem k tomu, že se trh tak rychle mění, mnoho platforem musí ve velmi krátké době upravit své předpovědi, aby udržely krok. To neznamená, že bychom měli zdiskreditovat zbytek predikce ceny Digital Coin Price, ale mohlo by to naznačovat, že její odhady byly přehnaně optimistické.

To znamená, že to není jediná platforma, která věří, že Ripple má stále prostor pro růst. Podle analýzy analytika Shyny v Trading View by mohla být cena XRP nastavena tak, aby prolomila úroveň odporu 0,5 $.

zvlněný cenový graf

V článku publikovaném společností Inside Bitcoins obchodní analytik Azeez Mustapha tvrdil, že pokud Ripple během příštích několika měsíců úspěšně dosáhne 0,5 $, můžeme očekávat pokračování býčího trendu aktiva.

Vzhledem k tomu, že XRP-USD soustavně získává více než 4% v sérii 24hodinových období, jeho růst zanechal mnoho investorů zájem o další. Mustapha však zdůraznil, že v této fázi by cenový výkyv mohl stále jít oběma směry. Stejně jako mnoho analytiků nevylučuje možnost medvědí úpravy – zvláště pokud Ripple nedokáže prorazit svůj odporový bod 0,5 $ v 21denním klouzavém průměru.

Bohužel platforma Long Forecast jednoznačně upřednostňuje medvědí teorii. Podle jeho výpočtů je cena Ripple XRP nastavena na pokles zpět na úroveň před rokem 2021, což naznačuje, že jeho býčí běh je v pořádku a skutečně na cestě ven.

XRP Cenové předpovědi pro rok 2021

Měsíc Otevřeno Nízká-Vysoká Zavřít
Mar 0,42 USD 0,27 $ – 0,47 $ 0,38 $
Dubna 0,38 $ 0,31 $ – 0,46 $ 0,33 $
Smět 0,33 $ 0,27 $ – 0,33 $ 0,29 $
Červen 0,29 $ 0,29 $ – 0,36 $ 0,34 USD
Jul 0,34 USD 0,27 $ – 0,34 $ 0,29 $
Srpen 0,29 $ 0,29 $ – 0,36 $ 0,34 USD
Září 0,34 USD 0,32 $ – 0,36 $ 0,34 USD
Října 0,34 USD 0,27 $ – 0,34 $ 0,29 $
listopad 0,29 $ 0,29 $ – 0,34 $ 0,32 $
Prosinec 0,32 $ 0,32 $ – 0,40 $ 0,37 USD

Dlouhá předpověď předpovídala roční minimum 0,27 USD a roční maximum 0,47 USD. To se zpočátku zdá být dobrou zprávou, vzhledem k tomu, že aktuální cena Ripple je 0,4371 $ – platforma však očekává, že k ročnímu minimu i výšce dojde počátkem roku. S Ripple maxing do konce března je jediná cesta odtamtud a kryptoměna nezasáhne znovu 0,40 $ až do samého konce roku.

To naznačuje, že aktivum Ripple dosáhne v průběhu roku 2021 velmi malého pokroku. Ačkoli všechny ceny v tabulce představují zlepšení hodnot Ripple v průběhu roku 2020, jsou stále docela zklamáním, zvláště když je porovnáme s prognózami z Digital Cena mince.

Někteří investoři nevěří, že medvědí trend je čeho se obávat. Renomovaný analytik „Ronin“ z TradingView věří, že cena Ripple XRP se v současné době řídí vlnovým vzorem, což by znamenalo, že jakmile cena dosáhne 0,21 USD, začne se snižovat.

zvlnění / USD cenový graf

Existují další náznaky, že by společnost Ripple XRP mohla čekat na prosperující rok 2021. Na konci srpna 2020 bude partnerem společnosti Ripple, Flare Network, oznámila, že plánuje vybudovat důvěryhodný obousměrný most s Etherem.

To by umožnilo aplikacím založeným na platformě Ethereum přístup do hlavní knihy XRP a také naopak. Integrací Etherea chytré smlouvy s Ripple bude Flare Network schopen vylepšit funkčnost kryptoměny – což by potenciálně mohlo zvýšit poptávku po XRP.

Analytik Robert Art byl také optimističtější ohledně krátkodobého výhledu společnosti Ripple. Vzhledem k tomu, že Art je poměrně tvrdě pro-XRP, někteří investoři se domnívají, že jeho předpovědi jsou býčí, než je ospravedlnitelné vzhledem k nedávným důkazům.

Jiní se však domnívají, že udržování dlouhodobých pozic v kryptoměně, jako je Ripple, je nejrozumnějším přístupem – koneckonců, pokud by první bitcoinoví investoři ignorovali zloděje a drželi se svých zbraní, viděli by ohromující návrat. Totéž by mohlo platit pro XRP?

Není překvapením, že generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse rozhodně si to myslí. V roce 2018 vyzval všechny investory Ripple, aby přemýšleli o měsících a letech, na rozdíl od dnů a týdnů, kdy bylo možné očekávat zisky z jejich investic.

Brad poukázal na nedávné vzestupy na trhu kryptoměn tím, že „vzrostl zájem institucionálních investorů“. Navíc také popsal Bitcoin (BTC) jako užitečné zajištění proti inflaci. Pokud jde o Ripple XRP, Garlinghouse opět zmínil, že XRP je důležitý a užitečný pro platební řešení.

Podle Roberta Arte cena Ripple XRP jednoho dne dosáhne 200 $. Nedávno na Twitteru předpověděl, že „XRP přinese lepší výnosy než bitcoiny. Proč? Bitcoin do něj investuje 16krát větší kapitál. Přesun 8 až 80 miliard dolarů je mnohem jednodušší než přesun 140 miliard dolarů na 1,4 bilionu dolarů. “

Stejně tak společnost Crypto Coin Society předpověděla, že cena XRP dosáhne před koncem roku 2021 0,95 USD, což představuje nárůst o přibližně 325% oproti její současné ceně. CoinLiker.com je také optimistický ohledně vyhlídek Ripple XRP v roce 2021. Předpovídá, že cena během příštích čtyř měsíců dosáhne 0,64 USD.

Zvažovali byste nákup Zvlnění XRP?

Co se stane s cenou zvlnění (XRP) v roce 2021?

Rozdíl mezi předpovědi ztěžuje odpověď na otázku „co se stane s cenou Ripple XRP v roce 2021?“ S velkou jistotou. Zatímco Digital Coin Price očekává, že XRP dosáhne nových výšek 0,7 $, Long Forecast si myslí, že aktivum klesne zpět dolů na 0,27 $.

Skutečnost, že cena digitálních mincí již mírně překročila, může naznačovat, že investoři by měli zůstat opatrní, zejména proto, že Azeez Mustapha věří, že cena by mohla potenciálně poklesnout, pokud aktivum neprorazí bod odporu 0,5 $.

Zvýší se cena Ripple v roce 2021?

Podle Digital Coin Price se cena XRP zvýší v roce 2021 a vzroste na výšky 0,5 – 0,7 USD.

Mezi další předpovědi cen pro XRP v roce 2021 patří:

 • Obchodní bestie: 0,72 $
 • Previsioni Bitcoin: 1,156056 USD
 • Investor do peněženky: 0,5 $

Dlouhodobá předpověď zvlnění ceny: 2022-2025

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro Ripple XRP v roce 2022 a dále?

Pokud vás zajímá „měl bych investovat do Ripple XRP“, krátkodobé předpovědi kryptoměny nejsou nijak zvlášť přesvědčivé. Co se ale dá očekávat v dlouhodobém horizontu, když se podíváme do roku 2022 a dále,?

Nyní, když jsme viděli, o čem se domnívají některé z nejlepších platforem pro kryptografii, za cenu Ripple XRP v roce 2021, pojďme se podívat do roku 2022-2025. Pomohou dlouhodobé předpovědi investorům rozhodnout, která z krátkodobých předpovědí je nejpravděpodobnější?

Po předpovědi maxim přes 0,7 $ pro rok 2021 dala platforma Digital Coin Price následující předpovědi pro roky 2022, 2023, 2024 a 2025:

graf predikce zvlnění ceny

Pokud je tato prognóza správná, můžeme očekávat, že v následujících letech uvidíme následující zvlnění:

 • 2022: 0,75 USD
 • 2023: 0,86 USD
 • 2024: 1,08 $
 • 2025: 1,37 USD
 • 2026: 1,55 $
 • 2027: 1,34 USD
 • 2028: 2,03 $

Ve skutečnosti si společnost Digital Coin Price myslí, že cena Ripple bude v roce 2021 0,7 USD, do konce roku 2022 vzroste na 0,75 USD, do konce roku 2023 na 0,86 USD, do konce roku 2024 na 1,08 USD a do konce roku 2025 působivých 1,40 USD.

Pokud jste si říkali „dosáhne Ripple XRP 1 $?“ Cena digitálních mincí očekává, že aktivum dosáhne milníku 1 $ do roku 2024, přičemž cena bude i nadále stoupat až do roku 2028.

Platforma se ve skutečnosti domnívá, že cena Ripple se mezi lety 2024 a 2028 téměř zdvojnásobí. Ačkoli tento pokrok nepřesáhne hodnotu aktiva nad jeho současnou historicky nejvyšší hodnotu (ATH) přes 3 $ v roce 2018, stále ukazuje významný příslib – a je mnohem optimističtější než některé pochmurné předpovědi na trhu.

Jedna z těchto pochmurných předpovědí pochází z Dlouhé předpovědi. Stejně jako jeho očekávání pro rok 2021 je nepravděpodobné, že jeho předpověď na období 2022–2025 bude pro investory vítanou zprávou. Platforma věří, že cena Ripple XRP bude v nadcházejících letech nadále klesat a v roce 2023 klesne pod 0,2 $ a v roce 2024 dokonce pod 0,1 $. Pro roky 2022, 2023 a 2024 je uvedena následující roční minima a maxima:

 • 2022: roční maximum = 0,39 $, roční minimum = 0,19 $
 • 2023: roční maximum = 0,26 USD, roční minimum = 0,10 USD
 • 2024: roční maximum = 0,11 USD, roční minimum = 0,06 USD

To ukazuje silný medvědí trend v průběhu času, kdy cena Ripple XRP klesla na nejnižší cenu od roku 2017.

Naštěstí má platforma Changelly optimističtější výhled.

Podle svých předpovědí se Ripple bude pohybovat mezi 0,5 a 1 USD v roce 2022, přičemž vzroste na 3,84 USD v roce 2023, 4,20 USD v roce 2024 a 5,10 USD v roce 2025.

Připouští však, že se jedná o nejlepší scénář, který uznává, že realita nemusí být tak jasná.

Společnost Crypto Coin Society se drží svého optimistického výhledu a tvrdí, že očekává, že cena XRP by mohla v průběhu roku 2022 někdy dosáhnout 2,50 USD – neuvěřitelný nárůst o 854%. Existuje několik faktorů, které by mohly potenciálně řídit tuto úroveň změn. Vzhledem k tomu, že vlády se dostávají pod rostoucí tlak na regulaci odvětví kryptoměn, má Ripple lepší pozici než většina konvenčních krypt, aby zvládla jakékoli regulační zákroky.

Podle analytika CryptoWhale: „Jediným projektem na celém trhu, který prosazuje Crypto Regulations, je XRP. Vědí, že jakmile budou tyto předpisy přidány, úplně vyhladí téměř všechny ostatní altcoiny a poptávka XRP prudce vzroste. “

CryptoWhale věří, že pokud vláda Spojeného království nebo USA dosáhne shody ohledně regulací kryptoměny, poptávka po Ripple prudce vzroste. Vzhledem k tomu, že společnost Ripple už roky „tiše spolupracuje s vládními agenturami, aby zajistila dodržování předpisů“, je mnohem méně pravděpodobné, že by ji ukously nová pravidla nebo daňová opatření, která by mohla investory odrazit od konvenčních krypt.

Dalším faktorem, který by mohl potenciálně signalizovat vzestupnější období 2022–2025, je právě ta věc, která v březnu loňského roku poslala spirálu kryptoměny – koronavirus. Společnost ZyCrypto předpokládá, že pandemie by mohla naopak způsobit prudký nárůst ceny Ripple XRP, protože usnadňuje vzdálené transakce mnohem snadněji než mnoho tradičnějších poskytovatelů plateb. I když se to v této fázi stále předpokládá, mohli bychom v příštích pěti letech vidět optimističtější cenové předpovědi Ripple XRP?

Zdá se, že by tomu tak mohlo být. Platforma WalletInvestor nabízí krátkodobě jednu z nejvíce medvědích předpovědí Ripple XRP, pokud jde o to, že to není dobrá jednoroční investice, protože její cena by mohla klesnout na 0,24 USD.

Jako dlouhodobá investice však předpokládá, že Ripple by mohl fungovat mnohem lépe. Podle jeho předpovědí by mohla hodnota tokenu Ripple XRP do samého konce roku 2021 vzrůst na 0,76 USD, v roce 2022 vzrůst na 0,98 USD a do roku 2025 dosáhnout průměrné ceny 2,32 USD.

Cryptoground dal podobnou projekci. Pomocí svého interního algoritmu hlubokého učení k analýze dosavadního výkonu Ripple XRP předpověděl jeho systém v období před rokem 2025 následující ceny:

xrp cenový predikční graf

Cryptoground si ve skutečnosti myslí, že cena Ripple bude v roce 2021 0,6 USD, na konci roku 2022 1,18 USD, na konci roku 2023 1,56 USD, na konci roku 2024 1,78 USD a na konci roku 2025 působivých 2,10 USD.

Bude cena zvlnění (XRP) stoupat v letech 2022–2025?

Po potenciálních ziscích v roce 2021 se rok 2022 může ukázat jako nejistý. Ačkoli Digital Coin Price a Changelly optimisticky hodnotí potenciál společnosti Ripple, předpovídají, že by mohla mít hodnotu 0,5–1 $, respektive 0,754248 $,

Porota je venku. S tolika rozdíly v předpovědích výše jsme sestavili několik dalších cenových předpovědí Ripple XRP na období 2022–2025:

pojďme se podívat na některé z odborných předpovědí Ripple XRP na příští roky:

2022

 • Crypto Coin Society: 2,5 $
 • CryptoWhale: 3,2 $
 • WalletInvestor: 1,45 $

2023

 • Obchodní bestie: 0,7 $
 • Coingape: 10 $

2024

 • Coingape: 15 dolarů
 • Investor do peněženky: 1 247 $ (maximum)

2025

 • Cryptoground: 1,9 $
 • Coinpedia: 6,20 $
 • Prime XBT: 6 $
 • Investiční útočiště: 20 USD
 • Novinky Ripple Coin: 70 $
 • Investor do peněženky: 1 465 USD (maximum)

Závěr: Prognóza předpovědi zvlnění (XRP)

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoké a nízké předpovědi cen Ripple (XRP) v letech 2021, 2022, 2023, 2024 a 2025 nabízené technickými analytiky a odborníky z oboru.

Rok Vysoký Nízký
2021 0,95 $ 0,25 $
2022 2,5 $ 1,2 $
2023 7,5 $ 3,2 $
2024 15,3 $ 4,1 $
2025 26 $ 5,6 $

Zvažovali byste nákup XRP?

koupit zvlnění

Jak se v minulosti změnila cena zvlnění?

Přestože cena Ripple nikdy nedosáhla závratných výšek bitcoinů, které v prosinci 2020 dosáhly 23 000 $ za token, za 8 let od svého prvního uvedení na trh stále došlo k dramatickým výkyvům.

Analýza minulého výkonu kryptoměny je jedním z nejdůležitějších kroků, které je třeba podniknout, pokud hledáte nejlepší kryptoměny, do kterých chcete investovat, pojďme se tedy podívat na to, jak se cena Ripple XRP v minulosti změnila.

Ripple XRP byl poprvé uveden na burze kryptoměn 4. srpna 2013 za cenu 0,01 USD. Od té doby až do prosince 2019 uvidíme, jak se tato cena zvýšila, při pohledu na graf z webu Coinlib.io:

xrp cenový graf

Jak vidíme z grafu, cena Ripple XRP zůstala relativně stabilní až do roku 2017. Tento rok byl pro odvětví kryptoměn rekordním rokem. Cena bitcoinu se zvýšila o 2 000% – ale to nebylo nic ve srovnání s Ripple, který vzrostl o ohromujících 36 000%! Jeho následná havárie byla neuvěřitelně rychlá, ale už nikdy nedosáhla minim, která zažila během prvních pěti let (zatím). Pokud jsou pochmurné předpovědi od Wallet Investor a Long Forecast správné, lze to změnit.

Zvlnění je neobvyklé v tom, že jeho cena zůstala relativně odolná během havárie koronavirů v březnu 2020. Mezi 1. březnem a 1. dubnem cena aktiva vzrostla z 0,163 na 0,215 USD, což je tempo růstu, které zastavilo obecný tržní trend. Bylo to také před náskokem, když na konci roku 2020 došlo k býčímu odvětví. Zatímco většina aktiv zaznamenala v prosinci nárůst cen, Ripple začal růst již 1. října.

Mezi 1. říjnem a 1. listopadem XRP vzrostl z ceny 0,242 USD na 0,625 USD. Jednalo se o nejvyšší cenu aktiva od roku 2018. Bohužel se jí zatím nevyrovná – i když jsou některé předpovědi, které jsme do tohoto článku zahrnuli, správné, může se to brzy stát.

Jaké faktory ovlivňují cenu zvlnění XRP?

Kromě analýzy historických cen společnosti Ripple je důležité určit klíčové faktory, které by mohly v budoucnu ovlivnit její cenu. To vám usnadní vytváření vlastních předpovědí na základě aktuálních trendů v kryptoměně a nakonec najdete informovanou odpověď na otázku „mám investovat do Ripple?“

Podívejme se na hlavní faktory, které mohou ovlivnit cenu XRP.

Soudní spor SEC

Na konci prosince 2020 podala Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) žalobu na platformu Ripple XRP, jejího generálního ředitele Brada Garlinghouse a předsedu za prodej neregistrovaných cenných papírů v hodnotě 1,3 miliardy $. Garlinghouse označil soudní spor za „útok na krypto zeširoka“ – a ačkoli tento incident ještě neměl nijak zvlášť ničivý dopad na cenu XRP, investoři mohli určitě očekávat, že v případě úspěchu soudního procesu dojde k pádu ceny.

Garlinghouse řekl CNN: "SEC je ze zákona a ze skutečnosti zásadně špatná. SEC povolila, aby XRP fungovalo jako měna více než osm let, a zpochybňujeme motivaci k podání této akce jen několik dní před změnou správy."

Předpisy o kryptoměně

Úsvit nových regulací kryptoměny pravděpodobně ovlivní cenu téměř každé kryptoměny na trhu. Ale jak jsme již zmínili dříve v tomto článku, mnozí odborníci se domnívají, že Ripple má lepší předpovědi bouři přísných vládních zásahů. Výsledkem je, že i když nové předpisy pravděpodobně způsobí nejistotu investorů a mohly by snížit cenu konvenčních krypt, mohlo by to vést k tomu, že cena Ripple stoupá.

Nabídka a poptávka

Čím vyšší je poptávka po jakékoli kryptoměně a čím nižší je nabídka, tím je pravděpodobnější nárůst ceny. Na rozdíl od kryptoměn, jako je bitcoin, je hodnota Ripple přísně kontrolována její mateřskou společností, Ripple Lab. Společnost v současné době drží více než polovinu všech celkových tokenů Ripple, aby udržovala cenu pod kontrolou. Pokud by se však Ripple Lab najednou rozhodl tyto odprodat, zaplavilo by to trh novými tokeny, což by mělo obrovský dopad na cenu.

Velrybí roboti

Přítomnost tzv velrybí roboti na kryptoměnových burzách může masivně manipulovat s cenou kryptoměn. Velrybí roboti jsou velcí držitelé, kteří provozují software, který provádí obchody automaticky, často na velkém množství různých platforem a aktiv současně. To má za následek umělé vytváření volatility, což následně zvyšuje nebo zvyšuje cenu kryptoměn.

Digitální transformace ve finančním sektoru

Digitální transformace je dnes jedním z největších módních slov ve finančním sektoru. Podle nedávných statistik označila třetina všech britských společností poskytujících finanční služby za svou hlavní obchodní prioritu pro nadcházející roky „digitální transformaci“.

Vzhledem k vysokým směnným kurzům a starším systémům, které společnostem ztěžují provádění online plateb, je pravděpodobné, že více bude směřovat k technologii, jako je Ripple. Díky zprávám, že společnost Ripple bude brzy schopna nabízet inteligentní smlouvy, je to o to pravděpodobnější – a pokud ji začne přijímat více bank, vzroste poptávka po XRP, což úspěšně zvedne cenu.

Zvažovali byste nákup XRP?

koupit zvlnění

Klíčové body

 • V současné době je to 7. největší kryptoměna na světě, po pádu ze 3. a 4. nejvyššího místa.
 • Na rozdíl od většiny kryptoměn Ripple XRP uzavřela partnerství s řadou velkých fiat bank, aby usnadnila přeshraniční platby
 • Ripple byl spuštěn v roce 2012 a poprvé byl uveden na burzu kryptoměn v srpnu 2013 za cenu 0,01 USD
 • Santander, Royal Bank of Canada a Crédit Agricole jsou jen tři z bank, které podporují Ripple XRP
 • Počet zmínek, které Ripple XRP obdržel na Twitteru, se v prvním čtvrtletí snížil o 16%
 • Nejoptimističtější předpovědi Ripple XRP tvrdí, že by v blízké budoucnosti mohla dosáhnout cen 200 USD
 • Podle výpočtů Digital Coin Price bude nejnižší cena, kterou Ripple během roku 2021 dosáhne, 0,574406 $. Tento aspekt jeho predikce již zastaral.
 • Podle analýzy analytika Shyny v Trading View by mohla být cena aktiva nastavena tak, aby prorazila úroveň odporu 0,5 $ a dosáhla 1 $.
 • Long Forecast předpovídal pro rok 2021 roční minimum 0,27 USD a roční maximum 0,47 USD.
 • Cena digitálních mincí očekává, že aktivum dosáhne milníku 1 $ do roku 2024, přičemž cena bude i nadále stoupat až do roku 2028.
 • Long Forecast věří, že cena Ripple XRP bude v příštích letech nadále klesat a propadne se pod 0,2 $ v roce 2023 a dokonce pod 0,1 $ v roce 2024.
 • Podle Changelly se Ripple bude v roce 2022 pohybovat mezi 0,5 a 1 USD, v roce 2023 vzroste na 3,84 USD.
 • Faktory, které mohou ovlivnit cenu Ripple XRP, zahrnují soudní spor SEC, regulace kryptoměny, vztah mezi nabídkou a poptávkou, velrybí roboti a digitální transformace ve finančním sektoru.
 • Nejvýbušnějším rokem Ripple byl rok 2017, kdy jeho cena vzrostla o 36 000%

Pokud jste hledali cenové předpovědi Ripple XRP na období 2021–2025, doufáme, že vám tento článek pomohl. Investování do kryptoměny je notoricky riskantní a je důležité mít zavedenou robustní strategii řízení rizik, pokud uvažujete o přidání Ripple XRP do svého portfolia – zejména proto, že současné předpovědi kryptoměny se výrazně liší, pokud jde o cenu XRP v letech 2021-2025.

Podle těchto předpovědí a doporučení samotného ředitele Ripple Lab Brada Garlinghouse se zdá, že je nejlepší investovat do Ripple XRP, pokud jste připraveni hrát dlouhou hru. Je nepravděpodobné, že zaznamenáme dramatický nárůst cen, ale grafy naznačují, že by to mohla být chytrá investice pro ty, kteří rádi zaujímají dlouhodobé pozice.

Pokud se cítíte inspirováni k zvážení obchodní zvlnění, nebo tento článek poskytuje další informace o vašich stávajících obchodních znalostech, možná vás potěší, že etoro poskytuje možnost obchodovat s krypto aktivy a CFD až na 90+ kryptoměny. Obchodníci s kryptoměnami si mohou vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

eToro – Kupte si Ripple s provizí 0%

obchodní zvlnění

Přihlásit se pro eToro a začněte obchodovat s Ripple nebo kopírováním nejlepších investorů XRP bez dalších poplatků. Nejsou zahrnuty žádné poplatky za správu ani jiné skryté náklady.

makléř etoro

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Může XRP dosáhnout 10 $?

K tomu, aby Ripple XRP dosáhl hodnoty 10 USD, musí mít aktuální cirkulující dodávka hodnotu kolem 10 miliard USD, zatímco celková dodávka (99 990 887 319 XRP) musí mít hodnotu přibližně 23 miliard USD.

Protože cirkulující nabídka Ripple je v současné době 45 312 488 850 XRP, máme před sebou dlouhou cestu, než se tato předpověď může splnit. To může být zklamáním pro každého, kdo se zoufale snaží vědět „dosáhne XRP 10 $?“ I když je velmi nepravděpodobné, že by se to stalo v příštích 5 letech, odborníci na kryptoměny nevylučují, že bychom mohli vidět, že XRP dosáhne 10 $ v roce 2030 nebo 2040 Pokud by se americký dolar zhroutil v důsledku koronaviru, mohl by být tento cíl zasažen mnohem dříve.

Je XRP dobrou investicí do roku 2021?

Odpověď „je XRP dobrá investice do roku 2021“ bude v konečném důsledku záviset na vaší investiční strategii. Pokud hledáte minci, která by vám mohla přinést rychlé vítězství v roce 2021, Ripple XRP pravděpodobně není vaše nejlepší sázka, protože se obecně předpokládá, že hodnota mince poklesne dříve, než začne znovu růst..

Pokud však do svého portfolia přidáte XRP v roce 2021 s úmyslem udržet si svoji pozici dalších pět let, může to být pro vás chytrá investice.

Bude XRP dosáhnout 1000 $?

Ne, Ripple XRP nikdy nedosáhne 1000 $. Je to proto, že jeho celkový oběh je méně než 100 miliard, což znamená, že aby dosáhlo ceny 1000 dolarů, bylo by zapotřebí tržní kapitalizace 100 bilionů dolarů.

Kolik bude XRP v roce 2021?

XRP může do roku 2021 dosáhnout 1,40 USD.

Jaká bude hodnota Ripple XRP v roce 2025?

Ripple XRP může mít v roce 2025 hodnotu vyšší než 4,5 USD.

Další čtení:

Je Ripple dobrá investice a měl bych investovat do Ripple?

Co bude pohánět cenu Ripple XRP v roce 2021?

Top 10 kryptoměn, které se mají investovat v roce 2021

Ethereum VS. Zvlnění: Který by měl být ve vašem portfoliu?

Klady a zápory investování do Ripple, bude to milionář?

Ripple je jednou z nejpopulárnějších kryptoměn v USA?

Top 10 nejdůležitějších kryptoměn jiných než bitcoin

Jako vždy jsou předpovědi zvlnění ceny diskutované v tomto článku názory průmyslových analytiků. Proto důrazně doporučujeme provést nezávislý průzkum a / nebo konzultaci s kvalifikovaným odborníkem před provedením jakýchkoli investičních rozhodnutí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me