Pochopení předpovědí šílených bitcoinů Johna McAfeeho

Šílené bitcoinové předpovědi Johna McAfeeho

V posledních letech se John McAfee dostal do pozornosti veřejnosti se svými divokými předpovědi cen bitcoinů.

McAfee dříve uvedl, že jeden bitcoin by dosáhl ceny 1 milion $ do konce roku 2020 před návratem.

Ale kdo přesně je John McAfee a měli bychom poslouchat, co říká?

V tomto článku se podíváme na to, kdo přesně je John McAfee, jeho vztah s kryptoměnou a proč bychom měli být opatrní, když ho posloucháme.

Mohlo by se vám také líbit: Jakých 10 nejlepších kryptoměn exploduje v roce 2021?

Kdo je John McAfee?

John McAfee je nejznámější pro založení společnosti McAfee Associates (nyní známá jako McAfee, LLC), která vytvořila vůbec první komerčně dostupný antivirový software, rovněž využívající název McAfee.

Po vedení McAfee v letech 1997 až 1994 rezignoval. Ale McAfee je určitě někdo, kdo vedl zajímavý život, a to nebylo to poslední, co bychom od něj slyšeli.

Před založením společnosti McAfee, LLC on pracoval jako programátor pro Nasa, a poté, co McAfee, LLC, vstoupil do řady dalších obchodních podniků, většinou souvisejících s technologiemi a zabezpečením.

Bohužel pro něj, mnoho z ovoce jeho investic se ve finanční krizi v roce 2008 vypařilo. Jeho odhadované bohatství se změnilo z výšky přibližně 100 milionů na 4 miliony dolarů.

Rebel na celý život?

McAfee je také velmi dobře známý svým ‚rebelským ‘přístupem. Údajně milující zbraně, ženy a drogy.

Stejně jako mnoho vlivných osobností v kryptoměně, McAfee je libertarián.

Pro ty, kteří to nevědí, libertariáni v zásadě věří v menší vládní kontrolu a že by lidem mělo být umožněno dělat, co chtějí.

Je známo, že Roger Ver a Ross William Ulbricht také podporují tento druh ideologie a je vysoce pravděpodobné, že podobné víry měl i Satoshi Nakamoto.

McAfee také prospívá v kontroverzích a rád hraje archetyp „zlého chlapce“, který říká a dělá to, co má rád, aniž by se staral o následky.

Pro představu o tom, jak kontroverzní je McAfee rád, stojí za to sledovat toto video s názvem Jak odinstalovat McAfee Antivirus, který vytvořil a sám hraje.

Video kritizuje antivirový software McAfee a hraje na drzé chování, pro které je známý (vylepšený pro komické účely).

McAfee také strávil mnoho let ve Střední Americe po McAfee, LLC a kolem toho, co tam dělal, je spousta polemik.

Kromě toho všeho, v roce 2016 se také pokusil kandidovat za prezidenta USA za Libertarian Party a se pokusí spustit v roce 2020 buď za Libertářskou stranu, nebo si založí vlastní stranu.

Zapojení do kryptoměny

John McAfee zapojený do bitcoinu

V roce 2016 se McAfee stal generálním ředitelem a generálním ředitelem společnosti MGT Capital Investments a rozšířil průmyslová odvětví, do nichž byli zapojeni, o těžbu bitcoinů.

Do roku 2018 McAfee opustil společnost a chtěl se více věnovat kryptoměně a od té doby se velmi angažuje v komunitě kryptoměn.

McAfee je také zastáncem toho, aby bitcoiny nebyly v cenové bublině (nebo alespoň to udělal v roce 2017).

Pro prezidentskou kampaň McAfee 2020 chce propagovat kryptoměny jako jeden ze svých primárních problémů.

Obchodujte bitcoiny online s eToro

‚Dickening ‘

Když byl McAfee zapnutý, dostával velkou pozornost Cvrlikání v roce 2017 předpovídal, že bitcoin dosáhne do konce roku 2020 1 milion dolarů.

Aby bylo to, co McAfee řekl, zajímavější, slíbil, že bude jíst svůj vlastní penis v živé televizi pokud bitcoin nedosáhl této ceny.

Krátce nato někdo vytvořil web s názvem Dickening, což se odpočítává, když McAfee bude muset splnit svůj slib pokud jeden bitcoin nedosáhne 1 milion dolarů.

V době psaní zprávy v polovině února 2020 má jeden bitcoin hodnotu 9 649,58 USD, takže můžete vidět Bitcoin by musel enormně vzrůst (103krát více!).

Každý, kdo sleduje denní, týdenní nebo měsíční grafy, to mohl vidět Bitcoin se od propadu roku 2018 stal docela stabilním, dlouho se pohyboval kolem 8 000 $.

Je velmi možné, že se z této říje dlouho nevytrhne.

A počátkem roku 2020 to vypadalo, že McAfee začíná ustupovat na jeho tvrzení, možná si to sám uvědomil.

Do 5. ledna 2020 opět Cvrlikání, Zdálo se, že McAfee tvrdí, že to byla jen „lest“, aby se více lidí zajímalo o kryptoměnu.

Místo toho se McAfee nyní zdá být což naznačuje, že bitcoin je „starodávná technologie“, srovnatelný s Fordem Model T (všeobecně považován za první komerčně vyráběný vůz).

Tím se zdá, že McAfee říká, že jiné kryptoměny předběhnou bitcoiny a další pravděpodobně vezme korunu za krále.

Ve skutečnosti je na této možnosti něco pravdy. Ačkoli bitcoin může být nejúspěšnější a nejdelší kryptoměnou, v žádném případě to nebude poslední.

V tomto konkrétním případě však připadá, jako by to bylo jen jako záminka k tomu, abyste vycouvali ze špatně provedené sázky.

Zdá se také, že naznačuje, že by nikdy nejedl svůj vlastní penis v národní televizi, s odvoláním na šílenství flotily.

Ale byla to opravdu lest … nebo jen vycouvá ze špatné sázky? … nebo se mu líbí pozornost?

To jsou všechny otázky, na které pravděpodobně nikdy úplně neznáme odpovědi.

Co se můžeme naučit z tvrzení Johna McAfeeho?

Předpovědi bitcoinů od Johna McAfee

Klíčovou lekcí, kterou se můžeme od někoho, jako je John McAfee, naučit, je, že musíme být opatrní, komu nasloucháme.

Jen proto, že má zájem o kryptoměnu, znamená, že chápe, jak se její hodnota změní.

Zatímco McAfee pravděpodobně vyvolal velký zájem o kryptoměnu, takové sázky / sliby pravděpodobně nejsou nejlepším způsobem, jak to udělat.

Představte si sebe jako začátečníka, který ví o kryptoměně málo, a narazíte na to. Kdybys nevěděl nic lepšího, mohl bys mu uvěřil.

A pokud jste byli dostatečně motivovaní, mohli byste se zapojit a koupit bitcoin a pak byste se cítili naprosto zrazeni, když vycouval ze své sázky.

Pravdou je, že je velmi možné dlouhodobě vydělat spoustu peněz obchodováním s bitcoiny, ale tyto druhy obchodů musí být dobře informované a ne založené na klepech významných osobností.

Měli bychom také zpochybnit motivy lidí, kteří činí taková tvrzení. Například McAfee tvrdí, že provedl svůj odhad, aby získal více lidí se zájmem o kryptoměnu.

Je však také možné, že prostě chtěl získat pozornost, o které je známo, že se mu daří.

Ne všechna tvrzení jsou falešná

Některé odhady se splní.

Jeden jedinec, kterému se podařilo přesně předpovědět zvýšení ceny bitcoinu, byl Tim Draper.

V roce 2014, Draper předpověděl, že cena bitcoinu dosáhne do roku 2017 10 000 $ za minci, což se skutečně stalo.

Je však těžké říci, jak je pravděpodobné, že Draper vytvoří tak přesnou předpověď.

Pravdou je, že taková tvrzení by měla být následována pouze volně, jakousi radou. Vaše vlastní předpovědi by měly být založeny na vaší vlastní analýze.

Podívejte se, co ovlivňuje cenu bitcoinu

Bitcoinové předpovědi cen

Místo toho, abyste se spoléhali na cenové předpovědi lidí, je mnohem lepší provést vlastní výzkum a dospět k vlastním závěrům.

Analýzou historických grafů a potenciálních událostí událostí, které ovlivnily jejich změnu, uvidíte, co je pravděpodobné a co nikoli.

Polovina je skvělé místo, kam se dívat. To je místo, kde bude bloková odměna za těžbu bitcoinů snížena na polovinu.

V roce 2020, bloková odměna bitcoinů se sníží na polovinu z 12,5 bitcoinu na 6,25 bitcoinu.

To znamená, že na trh bude zavedeno méně bitcoinů, což by teoreticky mělo znamenat, že cena bitcoinů vzroste.

V minulosti bylo snížení o polovinu skvělým ukazatelem růstu ceny bitcoinů. Pololetí roku 2016 je toho skvělým příkladem a mohlo přispět k býčímu běhu v roce 2017.

Předpokládá se, že polovina roku 2020 se uskuteční 10. června 2020.

Obchodujte bitcoiny online s eToro, wolrdova přední platforma pro sociální obchodování

Klíčové body

Pokud si z tohoto článku něco pamatujete, udělejte z toho tyto klíčové body.

  • Kontroverzní postava, John McAfee, je vysoce umíněný. Ne každý souhlasí s tím, co říká, a je možné, že se mu líbí pozornost.
  • John McAfee tvrdil, že bitcoiny dosáhnou do konce roku 2020 1 milion dolarů za minci. Poté ustoupil ze svých vlastních tvrzení a řekl, že to byla jen lest.
  • Podíváme-li se na grafy, 1 milion dolarů za bitcoin je ještě dlouhá cesta. Je vysoce pravděpodobné, že takového ocenění se již velmi dlouho nedočkáme.
  • Tyto cenové předpovědi by měly být považovány za hrubá vodítka. Nikdy byste neměli zakládat své obchody na informacích ostatních.

Naučte se obchodovat s kryptoměnami pomocí našeho kurzu obchodování s kryptoměnami

Chcete se dozvědět více o dalších kryptoměnách a jak s nimi obchodovat? Poté se přihlaste na náš kurz obchodování s kryptoměnami!

Pokud vás bavilo číst Pochopení předpovědí šílených bitcoinů Johna McAfeeho od Trading Education, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me