Predikce cen Binance Coin

Predikce cen Binance Coin na roky 2021, 2022, 2023, 2024 a 2025

Binance Coin právě dosáhl historického maxima. Kam si odborníci myslí, že kryptoměna půjde dál?

Binance coin (BNB) byl spuštěn v roce 2017 a zaujal komunitu kryptoměn jako celek. Binance coin se rychle etabloval mezi nejlepšími kryptoměnami a podle tržní kapitalizace se dostal do první desítky kryptoměn.

I když je mince Binance vnitřní měnou burzy Binance, stejně jako ostatní kryptoměny, podléhá tržní volatilitě a lze ji směnit za jiná kryptoměna. Predikce cen The Binance Coin však předpovídá, že token bude mít před sebou býčí býk několik let.

Co je to Binance Coin?

Binance Coin je kryptoměna burzy Binance. Je to jako jiné kryptoměny a lze jej použít výměnou za jiná aktiva. Stejně jako ostatní krypta podléhá také volatilitě v závislosti na tržních podmínkách. Binance Coin má tři hlavní funkce

  • Binance Coin lze použít jako obchodní aktivum
  • Uživatelé jej mohou použít ke snížení provizí na platformě.
  • Lze jej použít k platbě za aktiva nebo zboží na webových stránkách přijímajících Binance Coin.

Binance Coin má jedinečnou charakteristiku tam, kde dochází k pravidelnému spalování kryptoměny. Cílem je snížit rezervní Binance Coiny na 50% počáteční rezervy kryptoměny.

Předpověď Binance Coin: Historie cen

Binance Coin začal s cenou 0,1 $ v roce 2017. Na konci října cena kryptoměny překročila hranici 1 $. Cena se postupně postupně zvyšovala a v lednu 2018 zaznamenala první velkou rally, kdy měna za týden vyskočila z 8 na 24 USD. Nemohlo to však zůstat na této cenové úrovni a poté, co narazilo na určitou volatilitu, do prvního únorového týdne kleslo o 8 $. Cena zůstala několik měsíců relativně stabilní, i když celkovým vzorem byl postupný růst cen. Do června 2017 se cena Binance Coin zdvojnásobila z její únorové ceny na 17 $.

Od června 2018 došlo k postupnému poklesu ceny. Ačkoli nedošlo k náhlému poklesu hodnoty, celkovým trendem byl postupný pokles cen.

Binance Coin v prosinci 2018 dosáhla minima 4 $, než začala znovu stoupat. Rok 2019 začal pozitivně a znatelně vzrostl. Až do dubna měna stále posilovala a dosáhla maximální ceny 34 $ 25. května 2019. Navzdory tomu, že po dosažení tohoto cenového bodu po dosažení tohoto cenového bodu narazila na určitou volatilitu, Binance Coin se v červnu dále vyšplhala na 38 $ a poté za méně než měsíc klesla na 27 $. Kryptoměna zůstala relativně stabilní až do poloviny srpna, než začala klesající tendence.

Do konce září klesla Binance Coin na 15 $. Nalezlo určitou podporu za tuto cenu a udržovalo cenovou hladinu až do konce roku.

Binance Coin začal rok 2020 na 13 $, ale okamžitě začal stoupat na ceně. V polovině února se měna obchodovala za 26 USD, ale za něco málo přes měsíc klesla na 9 USD. Cena neustále rostla a do prvního srpnového týdne se obchodovala za 22 $.

V září 2020 Binance Coin prolomil hranici 30 $ a do poloviny prosince se držel mezi cenovými hladinami 25 $ a 35 $. Kryptoměna se shromáždila v posledním prosincovém týdnu 2020 a do 18. ledna se obchodovala za 45 USD. Cena krátce klesla na 38 $, než se pozoruhodně shromáždila a do 14. února dosáhla 133 $. Aktuálně se Binance Coin obchoduje za 130 $ a očekává se, že se zvýší cena.

Související: Jak investovat do mince Binance

Předpověď Binance Coin: Analýza cen

Binance Coin začal v prosinci 2020 za cenu kolem 30 $. Zůstal relativně stabilní, krátce klesl na 27 USD a poté se rychle shromáždil. Do 7. ledna se obchodovalo za 43 $. Krátce klesla na 38 $, než se znovu zvedla. Tentokrát byla rally rychlá. Do 7. února se měna obchodovala na 72 USD, což se za méně než čtrnáct dní téměř zdvojnásobilo. Tady se to nezastavilo, protože to opět prudce vzrostlo a do 14. února se obchodovalo za 133 $, což se za necelý týden téměř zdvojnásobilo.

Většina analytiků souhlasí s tím, že Binance Coin si udrží svůj býčí běh a bude pokračovat v rally. Podívejme se na predikci ceny Binance Coin pro rok 2021 a další.

Cenové předpovědi BNB: Co bude dál?

Predikce cen Binance Coin na rok 2021

Binance Coin již překonal většinu předpovědí pro rok 2021, přičemž kryptoměna se již obchodovala za 272 USD a očekávala další růst.

S rostoucím zájmem o coinu a stále více přitahovanými investory k měně se cena ještě více zvýší. Většina analytiků ceny Binance Coin nyní předpovídá, že měna v roce 2021 prolomí hranici 700 USD.

Binance Coin by mohla do poloviny roku zasáhnout 600 $ a do konce roku 2021 by mohla dokonce tlačit 800 $.

Predikce cen Binance Coin na rok 2022

Analytici předpovídají v roce 2022 pro Binance Coin velmi vzestupný rok, přičemž většina cenových analytiků Binance Coin předpovídá, že by mohl začít rok za cenu 800 $ a do poloviny roku 2022 dosáhnout 1000 $.

BNB může také najít podporu na cenové úrovni 900 USD a udržet ji po zbytek roku, přičemž některé předpovědi naznačují, že by se mohla obchodovat za 1200 USD do konce roku 2022.

Predikce cen Binance Coin na rok 2023

Cena BNB by mohla v roce 2023 zůstat na úrovni 2 000 USD. Někteří analytici předpovídají malou cenovou korekci, ale očekává se, že kryptoměna si v roce 2023 udrží pozitivní výhled a nebude vidět drastický pokles ceny.

Predikce ceny Binance Coin na období 2024-2025

Aktuální běh býků se vzepřel všem předpovědím cen Binance Coin. V letech 2024 a 2025 mohla Binance Coin překonat všechny předchozí rekordy a dosáhnout nových výšin.

Existuje skutečná možnost, že Binance Coin prolomí hranici 3000 $ někdy v roce 2025. Cena by mohla jít nahoru, protože by mohla vidět některé nové funkce, které byly do té doby přidány.

Předpovědi BNB od odborníků na kryptoměny

WalletInvestor věří, že BNB čeká býčí rok a v roce 2021 by mohl zaznamenat výrazný růst. Předpovídal, že Binance Coin do poloviny roku prolomí $ 300 – $ 400. Binance Coin však dosud tato očekávání pozoruhodně překonala.

DigitalCoinCena předpověděl, že Binance Coin posune hranici 600 dolarů do poloviny roku 2021 a poté poklesne kvůli cenové korekci. Podle jeho projekce by BNB vykázala hvězdné zotavení a skončila by rok 2021 na vysoké hodnotě 650 $.

Coinpedia předpovídal, že by Binance coin mohl do konce roku 2021 tlačit 500 $, a při pohledu na aktuální výkonnost Binance Coin. Jejich předpověď se mohla ukázat jako správná.

Binance Coin téměř všechny předpovědi vzdoroval a dosáhl cen, které nikdo nepředpokládal, alespoň ne tak rychle. Uvidíme, jestli tento běh býků vydrží, ale většina známek ukazuje na to, že si kryptoměna udržuje tento hvězdný běh.

Faktory ovlivňující cenu BNB

Vzhledem k tomu, že společnost Binance Coin vzdorovala veškerým očekáváním týkajícím se její ceny, podívejme se rychle na to, jaké faktory ovlivňují cenu BNB.

1. Čtvrtletní BNB hoří:

Binance každé čtvrtletí spaluje malé procento BNB. Cílem je zajistit, aby v oběhu zůstala pouze polovina původně vydaných tokenů.

2. Spuštění nového produktu:

Nové ceny jako Binance DEX a řetězec Binance měly pozitivní vliv na cenu Binance Coin. Binance Coin je jedním z hlavních obchodních aktiv na Binance DEX.

3. IEO:

Binance má vlastní platformu, která umožňuje začínajícím podnikům zahájit své kampaně. Binance Coin se používá k nákupu nových žetonů, což vede k tomu, že si více lidí kupuje Binance Coin.

4. Nové trhy:

Token Binance závisí na tom, jak dobře si burza Binance vede, a s expanzí burzy na nové trhy se cena Binance Coin bezpochyby zvýší.

Predikce ceny Binance: Závěr

Uvidíme, jak si Binance Coin vede v příštím roce a dále. Většina předpovědí cen Binance Coin předpovídá vzestupný trh pro měnu, což znamená, že můžeme vidět trvalé zvyšování ceny kryptoměny.

Z výše uvedeného důvodu by to mohla být vhodná doba pro investory, aby vstoupili na trh a dosáhli významného zisku.

Pokud Binance Coin nadále vzdoruje očekáváním a funguje tak, jak to bylo, lze s jistotou říci, že Binance Coin je jednou z nejlepších investic v krypto prostoru.

Mějte však na paměti, že cena závisí na tržním sentimentu, který se může kdykoli změnit a mít pozitivní nebo negativní dopad na kryptoměnu. Před investováním do Binance Coin je nezbytné důkladně se svým výzkumem zabývat.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Binance Coin BNB

makléř etoro

eToro se v kryptoprůmyslu osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Časté dotazy

Je Binance Coin rozumnou investicí?

Ano, Binance Coin je v tuto chvíli vynikající investicí. Aktuálně je uprostřed býčího běhu a očekává se, že jeho cena ještě poroste. I když vstoupíte na trh v tomto cenovém bodě a investujete do Binance Coin, můžete na své investici stále významně profitovat.

Bude Binance Coin v blízké budoucnosti zisková?

Ano, očekává se, že Binance Coin bude ziskový, přičemž téměř všechny cenové předpovědi předpovídají prodloužení býčího běhu pro kryptoměnu.

Jaká bude hodnota Binance Coin za 10 let?

Binance Coin by mohla překonat hranici 1000 $ za 10 let.

Jaké jsou výhody Binance Coin?

Binance Coin je nativní token jedné z největších burz kryptoměn na světě. Token má také silnou podporu týmu, který token neustále inovuje a vylepšuje.

Na co mohu použít Binance Coin?

Binance Coin se používá na burze kryptoměn Binance a také se používá k obchodování s aktivy.

Přečtěte si více:

Kolik stojí BNB v roce 2021 a dále?

Jak nakupovat mince Binance – Průvodce pro začátečníky

Je Binance Coin dobrá investice a měl bych investovat do Binance Coin?

Klady a zápory investování do mince Binance, bude to milionář?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me