Predikce cen etherea

Cenové předpovědi etherea pro roky 2021, 2022 a 2025

Ethereum je po bitcoinech druhou největší kryptoměnou. Od své počáteční nabídky zaznamenalo Ethereum růst cen o více než 1000%. Od začátku roku 2021 predikce cen Ethereum uvádí, že vůdce chytrých kontraktů má zahájit masivní běh býků.

25. ledna 2021 dosáhlo Ethereum historického maxima 1456,26 USD, které překonalo své předchozí historické maximum 1439,33 USD. Ethereum také překonalo bitcoiny v počtu transakcí a poplatcích za transakce, přičemž Ethereum zpracovává dvojnásobný objem transakcí než bitcoiny.

Co je to ethereum?

Ethereum je autonomní, decentralizovaná platforma provozovaná tisíci dobrovolníků po celém světě. Blockchain je domovem několika tokenů DeFi. Jeho popularita v prostoru DeFi pomohla společnosti Ethereum upevnit si pozici druhé největší kryptoměny po bitcoinech a nejvyhledávanější platformy pro projekty DeFi.

Ether nativní měny Ether usnadňuje provozování inteligentních kontraktů založených na etherea a dApps založených na platformě. Ether je jak platební prostředek pro uživatele Etherea, tak pobídka. Ether lze vyměnit za jiné kryptoměny, ale nelze jej nahradit jinými měnami za účelem poskytnutí plynu pro transakce v síti Ethereum.

Chytré smlouvy na platformě Ethereum se provádějí samy, což znamená, že při splnění konkrétních předdefinovaných podmínek se smlouva automaticky provede.

Přečtěte si více: Co je to Ethereum? Průvodce pro začátečníky po ethereu a tipy pro investování do ETH

Historie cen Etherea

Stejně jako ostatní kryptoměny zaznamenal Ethereum svůj spravedlivý podíl na volatilitě. Je to však jedna z nejstabilnějších měn v krypto prostoru. Podívejme se na cenovou historii Etherea trochu podrobněji.

Ethereum zažilo svůj první výrazný nárůst mezi 17. květnem 2017 a 20. červnem 2017, kdy se kryptoměna za měsíc zvedla z 90 na 364 USD. Kryptoměna poté zaznamenala trochu volatilitu, ale v prosinci se opět zvýšila. Kolem 13. prosince překročil hranici 500 USD a v polovině prosince dosáhl 730 USD.

Na konci měsíce se Ethereum obchodovalo kolem 800 USD. V lednu nakonec prolomil hranici 1 000 USD, ale opět zaznamenal volatilitu a do února klesl na 750 USD. Od května začala hodnota Etherea klesat v květnu 2018 a v prosinci klesla pod 100 $.

Ethereum od té doby nemělo tolik pohybu, protože trochu ocenilo, ale nikdy nedosáhlo maxim v lednu 2018. S kryptoměnami, které zažily další býčí běh, se hodnota Etherea v prosinci 2020 prudce zvýšila a měna dosáhla nejvyšší ceny v lednu 25. bod, který dosáhl 1456,26 USD, čímž překonal své předchozí maximum 1439,33 USD.

Analýza cen etherea

Předpokládá se, že Ethereum v roce 2021 zaznamená silný růst a dosáhne historického maxima. V roce 2020 se Ethereum většinou pohybovalo mezi 550 a 750 USD. Zůstal mezi těmito dvěma cenovými body nějakou dobu, než se 3. ledna prudce zvýšil.

Cena dosáhla 1330 $ a poté opět klesla pod 1000 $. Nalezl však podporu na 900 $. Ethereum v tomto okamžiku zahájilo pomalé zotavení, a přestože kryptoměna narazila na docela dost odporu. Jeho největší odpor byl na 1250 $, které se snažil porušit.

Ethereum nakonec překonalo odpor a překročilo 1400 $ a stanovilo nejvyšší cenu. Kryptoměna opět nedokázala udržet cenu a zaznamenala mírný pokles, ale našla podporu na 1250 $. Ethereum se vrátilo zpět na 1300 $, ale následovala korekce, která v době psaní tohoto článku stále probíhá.

Zvažovali byste investování do Ethereum ETH?

Predikce cen etherea na rok 2021

Přijetí DeFi a dapps zvyšuje cenu Etherea. Probíhající upgrade na Ethereum 2.0 má také pozitivní vliv na cenu kryptoměny. Ethereum 2.0 slibuje, že umožní Ethereu rychleji zpracovávat transakce, což zvýší škálovatelnost sítě při přechodu z mechanismu konsensu Proof-of-Work na Proof-of-Stake. Ethereum 2.0 uvidí Ethereum schopné provádět 10 000 transakcí za sekundu z měny 30.

Přečtěte si více: Analýza cen etherea pro rok 2021

Predikce cen etherea na rok 2022

Očekává se, že společnost Ethereum vstoupí do řady partnerství v roce 2022. Tato spojení budou mít pozitivní dopad na cenu Etherea. Většina odborníků na kryptoměny předpovídala, že by měna mohla do konce roku 2022 dosáhnout 2500 USD, což je optimistický cíl, ale očekává se, že jej Ethereum splní.

Predikce cen etherea na rok 2023

Očekává se, že v roce 2023 dojde k výraznému zvýšení hodnoty etherea díky výraznému masovému přijetí. Ethereum upevní svou přilnavost k prostoru DeFi, roste se silnou kapitalizací a podstatným zvýšením hodnoty za minci.

Predikce cen etherea na rok 2024

Brian Schuster, zakladatel společnosti Ark Capital, věří, že se Ethereum bude v roce 2024 obchodovat za zhruba 100 000 USD.

Predikce cen etherea na rok 2025

V příštích několika letech zaznamená Ethereum značný růst. Aktuální cenové hladiny naznačují, že Ethereum vstoupilo do bouře a s projekty DeFi, které se stále více usazují na Ethereum, by hodnota kryptoměny mohla stoupnout na úroveň, kterou si v současné době lze jen těžko představit. Rostoucí zájem o Ethereum přiměl některé odborníky předpovědět, že Ethereum si v příštích několika letech udrží cenovou hladinu mezi 1 000 až 10 000 USD.

Nejlepší předpověď kryptoměn pro cenu etherea:

1. Zpráva Crypto Research Report použila model směnné rovnice k určení hodnoty etherea. Model předpovídal, že Ethereum dosáhne 331 $, ale kryptoměna překonala tuto hranici mnohem dříve, než kdokoli očekával.

Zpráva o výzkumu kryptoměny předpovídala, že Ethereum dosáhne do roku 2025 výše 3500 USD.

2. Simon Dedic, řídící partner společnosti Moonrock Capital, předpovídal, že z dlouhodobého hlediska by mohla cena Etherea stoupnout až na 9000 $.

3. James Todaro, řídící partner v Blacktown Capital, uvedl, že Ethereum může dosáhnout tržní kapitalizace 1 bilion $. Rovněž předpověděl, že by se Ethereum mohlo obchodovat za 9000 USD.

4. WalletInvestor.com na druhou stranu předpověděl, že se Ethereum bude do konce roku 2022 obchodovat kolem 1022 USD.

5. Brian Schuster uvedl, že do roku 2024 bychom mohli vidět, že se Ethereum dotkne 100 000 $.

Přečtěte si více: Co povede k ceně etherea v roce 2021?

Predikce cen etherea: Závěr

Podle většiny předpovědí cen Etherea je kryptoměna nastavena tak, aby byla svědkem období trvalého růstu. Tento růst je poháněn několika faktory, většinou růstem DeFi, Ethereum 2.0 a dalších projektů, které si zvolily platformu Ethereum. Toto je ideální čas na investice do ETH, vstup za konkurenceschopnou cenu a značný zisk.

eToro – nejlepší platforma pro investice do etherea

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si také:

Co je to ethereum a oplatí se do něj investovat v roce 2021?

Klady a zápory investování do etherea, bude to milionář?

Co je nejlepších 9 altcoinů, do kterých se má investovat v roce 2021?

Ethereum vs. Bitcoin: Je ethereum lepší investicí než bitcoin?

Ethereum VS. Zvlnění: Který by měl být ve vašem portfoliu?

Časté dotazy k predikci cen etherea

Co je to ethereum?

Ethereum je autonomní a decentralizovaná platforma, která vývojářům umožňuje vyvíjet a spouštět decentralizované aplikace na její platformě. Umožňuje také použití inteligentních smluv. Tyto inteligentní kontrakty se provádějí automaticky, když je splněna sada předdefinovaných podmínek. Protože Ethereum je decentralizovaná platforma, transakce a procesy mohou běžet bez jakýchkoli prostojů a zásahů.

Jak se Ethereum liší od bitcoinů?

Bitcoin založil veřejnou distribuovanou účetní knihu k ověřování a ukládání transakcí na počítačích po celém světě. Ethereum posouvá koncept bitcoinu o krok dále a využívá blockchain pro běh počítačového kódu. Zatímco bitcoin je systém elektronické hotovosti typu peer-to-peer, může Ethereum spouštět skripty kódu jako globální výpočetní síť.

Co je to Ether?

Ether je rodná měna Ethereum. Ether je kryptoměna a také napájí síť Ethereum. Používá se k úhradě transakcí a dalších služeb v síti Ethereum.

Mám investovat do ETH?

Investice do etherea je chytrý krok, protože se jedná o dobře zavedenou kryptoměnu. Před investováním však buďte důkladní a získejte dobrou představu o tržních trendech. Investoři, kteří se chtějí od bitcoinu diverzifikovat nebo chtějí investovat do jiných kryptoměn než bitcoin, by měli na Ether pohlížet jako na investiční aktivum.

Předpokládá se další růst ceny Etherea?

Ano, Ethereum má zahájit běh býků v roce 2021, přičemž se předpokládá, že kryptoměna ocení. S více projekty DeFi, které si jako svou platformu zvolí Ethereum, a Ethereum 2.0, které se bude zabývat problémy škálovatelnosti Ethereum, uvidí kryptoměna v příštích letech nárůst své hodnoty.

Jaká je budoucnost Etherea?

Platforma Ethereum má potenciál převratu ve způsobu financování. Funkce inteligentního kontraktu Ethereum přebírá prostředníka z transakcí a je samočinně proveditelná. Ethereum se bude upevňovat jako král DeFi. Ethereum také přechází z mechanismu konsensu Proof-of-Work na mechanismus konsensu Proof-of-Stake. Tato aktualizace řeší problémy se škálovatelností, kterým Ethereum čelí.

Co je to Ethereum 2.0?

Ethereum 2.0 nebo Eth2 nebo Serenity je upgrade blockchainu Ethereum. Upgrade bude vydán ve fázích, přičemž fáze 1 bude vydána v roce 2020. Každá fáze upgradu zlepší funkčnost Etherea.

Je Ethereum dobrá investice?

Ethereum si vedlo lépe než téměř všechny altcoiny a bitcoiny. Díky tomu je jednou z nejlepších investic, které můžete udělat. Ethereum je na vzestupu díky rostoucí popularitě DeFi, takže je skvělá doba pro vás investovat do kryptoměny a dosáhnout významného zisku.

Je ethereum lepší než bitcoin?

Ethereum a bitcoin nelze technicky srovnávat, protože mají různé funkce. Bitcoin je kryptoměna, zatímco Ethereum je více než kryptoměna. Jedná se o autonomní, decentralizovanou platformu, která umožňuje vývoj a zavádění dapps na svém blockchainu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me