Predikce cen hvězdných lumenů

Stellar Lumens Price Prediction 2021 and Beyond, Will See See The Cryptocurrency Rebound?

Stellar Lumens je kryptoměna vyvinutá Stellar Development Foundation. Kryptoměna získala popularitu během bubliny kryptoměny 2017. Kryptoměna značně zvýšila svou tržní kapitalizaci a svou hodnotu a stala se jednou z nejdůvěryhodnějších měn na trhu.

Stellar čelil poklesu bohatství, a to díky poklesu na trhu kryptoměn. V posledních měsících došlo ke zlepšení výkonu. Podívejme se na predikci cen Stellar Lumens pro krátkodobé a dlouhodobé.

Co je Stellar Lumens?

Jed McCaleb založil Stellar Lumens v roce 2014. McCaleb je také zakladatelem Mt. Gox a je spoluzakladatelem Ripple. Jed McCalebovi se připisuje průkopnická role v krypto prostoru, díky čemuž je dnes tím, čím je. McCaleb uzavřel partnerství s Joyce Kim, aby zahájil Stellar. Po spuštění Stellar založili Stellar Foundation ve spolupráci s Patrickem Collinsonem, generálním ředitelem Stripe. Stellar Foundation je nezisková organizace podporující rozvoj a přijetí platební sítě Stellar Lumens.

Stellar obdržela 3 miliony dolarů na počáteční financování od Patricka Collinsona a Stripe. Od té doby získala Stellar Foundation finanční prostředky také od dalších partnerů.

Spojilo se jako řešení přeshraničních plateb, což jednotlivcům, kteří nemají přístup k bankovnímu systému, poskytlo zásobu bohatství a způsob převodu prostředků s minimálními transakčními poplatky.

Stellar je také známý pro své partnerství se společností IBM a budováním IBM World Wire – globální sítě pro regulované finanční instituce, která umožňuje současně zúčtovat a vypořádat přeshraniční platby v reálném čase.

Co je XLM?

XLM je nativní kryptoměna Stellar Lumens, která napájí Stellar blockchain. Bylo vytvořeno celkem 100 miliard XLM. Počet se měl zvyšovat, dokud nebylo dosaženo celkové dodávky 105 miliard. Uživatelé Stellar však tento plán vetovali v roce 2019. Stellar Foundation regulovala XLM ekonomiku a snížila XLM ze 105 miliard na 50 miliard.

Použití XLM jako paliva pro transakce v síti Stellar Lumens také poskytuje kryptoměně hodnotu. Z 50 miliard tokenů XLM je na trhu v oběhu 20 miliard, zatímco zbytek je v úschově Stellar Foundation.

Historie cen hvězdných lumenů a Předpověď

Stellar Lumens již nějakou dobu prožívá obtížné období, kdy hodnota kryptoměny klesla pod předpokládanou úroveň. Věci však hledají krypto. Stellar Lumens nabízí technologii přeshraničních plateb a očekává se, že rostoucí popularita kryptoměny bude v dlouhodobém horizontu pohánět růst.

V současné době se společnost XLM obchoduje za 0,529123 USD a její tržní kapitalizace je 53,4 miliard USD. Kryptoměna byla v roce 2017 na nejnižší cenové hladině a obchodovala se za 0,002 USD. To přineslo oživení a dosáhlo své historické nejvyšší ceny 0,93 USD.

V roce 2018 zaznamenal trh s kryptoměnami jako celek propad a XLM nebyl výjimkou. Díky medvědímu trhu patřila společnost XLM mezi nejhorší kryptoměny v krypto prostoru a ztratila více než 90% své hodnoty z rekordních cen stanovených v roce 2018. Společnost XLM skončila rok 2018 za cenu 0,09 USD.

Rok 2019 také začal obdobnou notou pro XLM, přičemž kryptoměna si vydělala nezáviděníhodnou pověst, že patří mezi nejhorší měnu. Nejvyšší cena XLM dosažená v roce 2019 byla 0,16 USD a zaznamenala nízkou cenu 0,04 USD. Kryptoměna vzrostla v roce 2020, ale brzy klesla na 0,03 USD.

Podle cenové predikce Stellar Lumens má kryptoměna zažít býčí běh díky obnovenému zájmu investorů o kryptoměny a nárůstu projektů DeFi. Je těžké předvídat, jak vysoko kryptoměna půjde přesně. Cenové předpovědi však uvádějí, že XLM by mohl překročit 1 $.

Technická analýza hvězdných lumenů

Technická analýza pomáhá investorům a odborníkům porozumět dlouhodobému růstu aktiva a jeho předpokládané hodnotě. Dělá to prostřednictvím grafů, trendů a dalších tržních signálů. Vzhledem k tomu, že XLM je poměrně nová kryptoměna, může zaznamenat volatilitu a vytvářet nové vysoké a nízké rekordy.

Stellar Lumens upadl z tempa ke konci roku 2019, přičemž kryptoměna se 31. prosince 2020 obchodovala za 0,131299 USD. Ale rok 2021 vdechl Stellar Lumens nový život a do 7. ledna 2021 se cena prudce zvýšila na 0,314850 USD. Měna v lednu zaznamenala určitou volatilitu ale opět vzrostl z 0,238419 USD dne 28. ledna 2021 na 0,549358 USD dne 13. února. V současné době se kryptoměna obchoduje za 0,529123 USD.

Platforma pro přeshraniční platby IBM World Wire ve spolupráci se Stellar Lumens měla také velmi pozitivní vliv na cenu Stellar Lumens. Projekt doufá, že pomůže finančním institucím zlepšit služby optimalizací deviz, převodů a přeshraničních plateb. Platforma pro přeshraniční platby World Wire je k dispozici ve více než 50 zemích.

Zvažovali byste investování do Stellar Lumens XLM?

Podívejme se na predikci cen Stellar Lumens odborníky na kryptoměny a predikci cen na období 2021-2025.

Predikce cen hvězdných lumenů odborníky na kryptoměny

Odborníci na kryptoměny poskytli vlastní cenovou predikci pro Stellar Lumens, což pomáhá investorům rozhodnout, zda by měli do kryptoměny investovat nebo ne a jak moc se hodnota XLM může zvýšit.

Zde jsou nejlepší předpovědi cen Stellar Lumens:

Hodnocení kryptoměny předpověděl, že XLM během jednoho roku vzroste na 0,46 USD. Delší cenové předpovědi uvádějí, že měna by mohla dosáhnout 0,69 USD. Většina odborníků se domnívá, že tyto předpovědi jsou poměrně tlumené a skromné, vzhledem k výkonu kryptoměny v minulosti.

CoinSwitch předpověděl, že partnerství Stellar Lumen s IBM a různými vládami posune do konce roku 2021 cenu XLM na 1 $.

Trading Beasts provedla konzervativní předpověď ceny Stellar Lumens, která předpovídá, že XLM bude v krátkodobém horizontu kolem 0,10 USD.

CryptoGround předpověděl, že XLM se bude obchodovat za cenu 0,74 USD.

Predikce cen hvězdných lumenů na rok 2021

Zde jsou některé předpovědi cen XLM pro rok 2021

Investor do peněženky předpověděl roční předpověď 0,3045 USD a pětiletou předpověď 0,459 USD.

Investiční útočiště byl ohledně ceny XLM spíše optimistický a předpovídal, že jeho cena by mohla do konce roku 2021 dosáhnout 4 $. Podle jeho projekce je Stellar hodnota dosažitelná, pokud neexistují žádné bezpečnostní chyby a sektor kryptoměny funguje dobře.

Monetize.info věří, že cena XLM by se mohla dotknout 3 $, a to díky partnerství s IBM, Stripe a Deloitte.

Predikce cen hvězdných lumenů na období 2022–2023

Hodnota XLM se bude po většinu roku 2022 pohybovat v rozmezí 0,60–0,70 USD. Někdy kolem srpna 2022 by mohlo dojít k mírnému poklesu hodnoty, ale očekává se, že XLM bude držet mezi 0,60 až 0,70 USD.

Do roku 2023 je pravděpodobné, že hodnota XLM vzroste na 0,80 USD. Očekává se, že se kryptoměna do konce roku vyšplhá kdekoli mezi $ 1,50 $.

Predikce cen hvězdných lumenů na rok 2025

Většina odborníků se domnívá, že do konce roku 2025 se cena XLM bude pohybovat kolem 3 $. Pokud to porovnáme s aktuální hodnotou, jedná se o 600% nárůst.

Predikce cen hvězdných lumenů: Závěr

Stellar Lumens má značný potenciál a my jsme mohli vidět jeho cenu rychle ocenit. To podléhá podmínkám, jako je stabilita trhu a výkonnost bitcoinů.

Několik modelů Stellar Lumens Price Prediction si myslí, že XLM by se mohlo stát jednou z nejvyhledávanějších kryptoměn v krypto prostoru a jeho hodnota by mohla dosáhnout až 5 $ nebo více. Pokud chcete získat více informací o předpovědích cen Stellar Lumens, můžete si udělat trochu průzkum.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Stellar XLM

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

How to Trade Stellar Lumens 2021: A Step-by-Step Guide

Stellar Forecast Forecast Forecast for 2021-2025

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me