Proč bude Cardano explodovat v roce 2021

Zjistěte, proč ADA v roce 2021 exploduje

S více než 7 000 kryptoměn, které jsou na trhu k dispozici, svět blockchainu vzkvétá a v příštích několika desetiletích bude nadále růst..

Podle nadšenců kryptoměn je rok 2021 nejlepším rokem pro investice do kryptoaktiv a jedním z nejlepších kryptoměn, na které se lze zaměřit, je Cardano. Zde je několik důvodů, proč Cardano exploduje v roce 2021.

Při pohledu na rok 2021: Je cena Cardano stanovena na obrovský rok?

Od roku 2017 zaznamenává Cardano nepřetržitý růst a v roce 2021 patří mezi nejlepší kryptoměny pro investory. Po udržení cenové rally úspěšně přeskočila Ripple a nyní je čtvrtou největší kryptoměnou na světě podle tržní kapitalizace. Cardano je open-source, decentralizovaný blockchainový projekt navržený k usnadnění transakcí typu peer-to-peer. Jedná se o platformu, která je adaptivní a škálovatelná, spolu se zajištěním vysoké bezpečnosti.

Předpověď, že Cardano exploduje v roce 2021, podporuje několik důvodů. Zde je několik z nich.

# 1: Jeho nezastavitelný růst

Cardano (ADA) je kryptoměna třetí generace a od svého vzniku zaznamenala výrazný růst. Dokázal integrovat charakteristické rysy první generace Crypto, Bitcoin a druhé generace, Ethereum. Díky využití nových technologií a integrovaných výzkumných funkcí společnost Cardano skutečně zavedla inovace na kryptotrh.

Cardano je silným hráčem v krypto prostoru a rok 2021 bude pro její kryptoměnu s jejími inteligentními a inteligentními funkcemi skutečně dalším silným rokem. Dnes je Cardano jednou z deseti nejlepších kryptoměn podle tržní kapitalizace. V červenci 2020 se tržní kapitalizace Cardana blížila 4 miliardám dolarů a míra jedné mince byla 0,15 USD, což je docela dostupné.

# 2: Významné vlastnosti, které odlišují Cardano

Klíčovým faktorem, díky kterému je Cardano nejlepší mimo jiné, je jeho blockchain Ouroboros. Jedná se o mechanismus shody, který je pro Cardano jedinečný. Přesně, jsou to dva blockchainy, které fungují společně. Systém Ouroboros je mechanismus Proof-of-Stake (PoS), který zaručuje úplné zabezpečení. Aby byla zajištěna úroveň udržitelnosti a bezpečnosti blockchainu, systém závisí na recenzovaném výzkumu a náhodně vybírá horníky, aby přijímaly transakce.

Cardano již od společnosti Ethereum udělalo krok vpřed zavedením tahu, který Ethereum dlouhodobě plánuje, pomocí algoritmu Proof-of-stake.

Kromě toho Cardano využívá časové intervaly, známé jako „epocha“. Zde musí být transakční bloky vytvořeny v časovém rámci „vedoucími slotů“, kteří hlasují zúčastněné strany. Epochy jsou jedinečnou součástí algoritmu sčítání lidu Ouroboros Praos a jsou prospěšné při zlepšování výkonu peněženky. Uložením blockchainu do souborů Epoch mohou uživatelé snížit počet souborů a místo na pevném disku potřebných k uložení blockchainu.

# 3: Cardanova architektura

Cardano má jedinečnou vrstvenou blockchainovou architekturu, která má dva hlavní prvky. Jedním z nich je Cardano Settlement Layer (CSL), který se používá k provádění transakcí kryptoměny. Druhým je Cardano Computational Layer (CCL), který umožňuje vývojářům zadávat a udržovat aplikace.

Většina ostatních kryptoměn, jako jsou bitcoiny, ethereum, litecoiny nebo zvlnění, funguje s mechanismem jedné vrstvy, který převádí prostředky a ověřuje transakce. To je jedna z vlastností Cardana, kterou oceňují investoři, a hlavní důvod, proč Cardano exploduje v roce 2021.

Tato dvouvrstvá síť snižuje přetížení sítě, pomalejší transakce a vyšší poplatky, což je často způsobeno jednovrstvou architekturou. CSL bezproblémově zajišťuje transakce typu peer-to-peer a zajišťuje bezpečný přenos tokenů mezi uživateli. CCL je zároveň mízou, která zajišťuje bezpečnost řetězce. Funguje jako základna pro nasazování inteligentních smluv a jako rámec navržený k zajištění souladu s právními předpisy v souladu s předpisy.

# 4: Cardano’s Smart Contracts

Vrstvená architektura Cardano umožňuje inteligentní smlouvy, které zajišťují její škálovatelnost, přizpůsobivost a zabezpečení. Je navržen tak, aby plně využil své inteligentní smlouvy, což platformě umožňuje uzavírat samy provádějící dohody, které nevyžadují profesionální dohled.

Nasazení inteligentních kontraktů umožňuje podporu decentralizovaných aplikací (DApps). To posiluje filozofii společnosti Cardano, aby služby, které byly kdysi nabízeny výhradně v tradičním finančním prostoru, byly zpřístupněny prostřednictvím inovativních blockchainových řešení.

Zvažovali byste investování do Cardano ADA?

Hlavní vylepšení Cardano

1. Cardanova Mary Hard Fork

Pevná vidlice Mary z Cardana je jedním z významných upgradů, které naštartovaly Shellyin přechod na Goguen. Odemkne nový svět příležitostí jak pro komunitu Cardano, tak pro podniky využívající technologii blockchain.

Pevná vidlice Mary nyní přinese nativní podporu aktiv do Cardana, což dále odemkne decentralizované financování sítě. Cardano také transformuje na síť skutečně více aktiv, která uživatelům umožňuje vydávat a distribuovat své tokeny na blockchainu Cardano.

2. Upgrade Cardona’s Goguen

Jedním z nejlepších důvodů, proč Cardano exploduje v roce 2021, je jeho upgrade Goguen, který bude nejdůležitější verzí pro blockchainovou síť Cardano.

Díky integraci inteligentních smluv bude éra Goguenů znamenat pro vývojáře větší technické možnosti pro vytváření DApps. Cardano projde dvěma vidlicemi, aby dosáhlo upgradu Goguen. Nedávno byla založena druhá éra vývoje Cardano a je známá jako Shelley.

Shelleyova éra decentralizovala jádro systému. Goguen nakonec do řetězce zavede více funkcí, včetně implementace plánu blockchainu s více aktivy.

Éra Goguenů, která je třetí érou, otevře vývojářům a podnikům konkrétnější příležitosti. Cardano zpřístupňuje širšímu publiku prostřednictvím Marlowe.

To umožňuje finančním a obchodním odborníkům vytvářet inteligentní smlouvy bez předchozích technických znalostí. Upgrade Goguen proto odemkne nový vývoj kritických, decentralizovaných aplikací inteligentních kontraktů na podnikové úrovni a bude označen jako významný krok v upgradu schopností Cardano.

Proč Cardano letos vybuchne: Sečteno a podtrženo

Cardano se pohybuje vpřed a dosahuje vyšších výšek. Přechod do éry Goguenů umožní vývojářům vytvořit zcela nový ekosystém založený na vědeckých principech a škálovatelnosti.

Cardanská ADA vzrostla minulý týden o 92% a dosáhla tržního limitu 21 miliard dolarů, a to je také důvod, proč Cardano exploduje v roce 2021, podle krypto nadšenců. ADA je tedy připravena vidět rostoucí výšky; díky svým nejnovějším a nadcházejícím aktualizacím se Cardano dostane na oblíbený seznam investorů pro rok 2021 a v dohledné budoucnosti.

eToro – nejlepší zprostředkovatel nákupu Cardano ADA

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Přečtěte si více:

Cardano predikce ceny

Průvodce pro začátečníky po Cardanu a tipy pro investování do ADA

Je Cardano dobrá investice a měl bych investovat do Cardana?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me