Proč by mohlo být ethereum v roce 2021 dobrou investicí?

Vzhledem k tomu, že cena bitcoinů (BTC) prudce vzrostla na konci roku 2020 a dosáhla nových maxim v roce 2021, je druhá kryptoměna podle tržní kapitalizace primárním výběrem mnoha investorů jako další velká věc v investičním prostoru.

Ethereum (ETH) má od 17. února 2021 druhou největší tržní kapitalizaci na světě, která činí 208,87 miliardy USD. Ethereum se označuje jako inteligentní smlouvy nebo DAPPS (Decentralized Digital Applications). Jedná se o blockchain open-source pro provádění transakcí a nejde jen o digitální peníze. Zabezpečená blockchainová technologie společnosti Ethereum by mohla pomoci při revoluci v odvětvích vzdělávání, elektronického obchodu, sociálních médií a telekomunikací, právního a zdravotnického průmyslu.

Ethereum hraje v bitcoinech druhé housle již několik let, ale postupně vytváří vlny nejen v oblasti kryptoměny, ale i v celém investičním prostředí. V současné době jeho popularita znamená, že začínající investoři do kryptoměny nemusí primárně používat BTC jako svůj první testovací experiment na trhu s kryptoměnami, protože cena BTC je vyšší než zkušební cena, na kterou jsou někteří začínající investoři zvyklí.

Největší hnací silou Ethereum jsou jeho fanoušci, kteří mají pocit, že tato technologie blockchain by v nedaleké budoucnosti vytvořila základ internetu. Není proto překvapením, že existuje několik bitcoinů, které byly zabaleny do blockchainové sítě Ethereum.

Díky tomu, že by i jeho hlavní konkurenční bitcoin byl kompatibilní s inteligentními smlouvami, by uživatelé snadno odemkli a vytvořili tradiční nástroje, jako je pojištění a půjčky. Mnoho budoucích aplikací by fungovalo na blockchainu Ethereum, takže každý investor, který by chtěl vidět obrovské zisky, by měl zvážit přidání kryptoměny do svých portfolií.

Na rozdíl od jiných kryptoměn, které nabízejí pouze digitální peníze, je Ethereum otevřeno vytvoření systému, který ostatním umožňuje využívat jejich blockchain, a co je důležitější, zajistit, aby lidská stránka jednotlivců mohla být plně vyjádřena online.

Will Ethereum Go Up v roce 2021?

cena ethereum

Ethereum nedávno zažilo extrémně býčí běh. Bylo to teprve v září 2020, kdy bylo Ethereum rozsáhle prozkoumáno a jeho tržní kapitalizace byla v té době úbohých 43,9 miliard $ s cenou 390,30 $ a 112 450 000 v oběhu.

Aktuální cena, kterou si kryptoměna užívá, přichází v důsledku toho, co Bitcoin udělal v posledních měsících, a v důsledku toho si získala zvláštní pozornost několika jednotlivců (začínajících i zkušených obchodníků), kteří mají pocit, že by se mohla stát dalším bezpečným útočištěm pro investory.

Vzhledem k tomu, že toto tvrzení je silné, stojí za rallye další faktory, které potvrzují, že Ethereum by mohlo v roce 2021 potenciálně stoupnout a překročit několik cenových hranic, stejně jako jeho krypto sourozenec.

Faktory by mohly v roce 2021 dále zvýšit cenu etherea:

  1. Inovace na její platformě

  2. Spuštění Etherea 2.0

Tempo inovací na jeho platformě je obrovské

Technologie společnosti Ethereum je budoucností internetu a připravují se plány, které povedou k tomu, aby se současný web dostal od 2,0 do nových výšek ve Web 3.0. Na Ethereu se odehrávají téměř všechny aktivity, které se odehrávají v prostoru kryptoměn. Podle spoluzakladatele Dharmy Brendana Forstera došlo v roce 2018 k setkání v polychainových kancelářích v San Francisku, kde se diskutovalo o budoucnosti digitální měny. Úžasně všech 150 lidí, kteří se zúčastnili schůzky, souhlasilo s jedním společným tématem, „decentralizované finance (DeFi)“.

V roce 2020, kdy pandemie srazila akciový trh na kolena, se začaly objevovat četné startupy využívající model DeFi, což osvědčilo kurz Ethereum nejen jako druhý největší blockchain podle tržní kapitalizace, ale kryptoměna, která byla dosud dostatečně vytrvalá přežít a být plně přijat.

Decentralizované finance si klade za cíl odříznout prostředníka (banky) a zavést systém finančního peer-to-peer, který je umožněn decentralizovanými technologiemi postavenými na blockchainu Ethereum. Díky tomu mohou uživatelé investovat, půjčovat a půjčovat si prostřednictvím inteligentních kontraktů prostřednictvím protokolů a finančních nástrojů, jako jsou Yearn Finance, Compound a Aave. DeFi jako všechny formy startupů je extrémně riskantní věřit, ale to v žádném případě nezastavilo investory.

Podle společnosti Forbes bylo k projektům DeFi investováno přibližně 20,5 miliardy USD k lednu 2021. Uživatelé si navíc mohou zakoupit pojištění, které jim pomůže chránit jejich podíly. Nexul Mutual poskytuje krytí pro inteligentní smlouvy a to chrání uživatele před jakýmkoli neúmyslným použitím jejich kódů inteligentních smluv. Uživatelé mohou také generovat další příjem ze svých kryptoměn prostřednictvím svých „etherových tokenů“.

Spuštění Etherea 2.0 přidalo do blockchainu bezpečnost a škálovatelnost

Inovace se zvýšila na podzim roku 2020 a díky ní je používání platformy velmi příjemné. Jeho primárním cílem je zvýšit rychlost, efektivitu a škálovatelnost sítě Ethereum zmírněním úzkých míst a zpracováním více transakcí.

Ethereum 2.0 využívá mechanismus proof of stake (PoS), zatímco Ethereum 1.0 používá mechanismus proof of work (PoW).

Síť v Ethereu 2.0 podporuje 100 000 transakcí za sekundu, zatímco síť v Ethereu 1.0 podporuje až 30 transakcí za sekundu. Navíc většina sítí PoS snížila zabezpečení sítě, protože má malou sadu validátorů, díky nimž je centralizovanější. Nový upgrade je ale zabezpečený, protože je decentralizovaný a vyžaduje minimálně 16 384 validátorů.

Ethereum není jen digitální měna, ale nabízí platformu, která bude hostit světové finance. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí je unavených z toho, že jsou psychologicky ovládaní a je jim upírána svoboda dělat si s penězi, co chtějí, decentralizované finance se postupně stanou novou normou, nebo jak to říká Global Fintech Co-Head Lex Sokolin „Jsme co by kamenem dohodili z globálního finančního průmyslu běžícího na společné softwarové infrastruktuře. “ Ethereum má světlou budoucnost a bude se shromažďovat na základě svého vlastního úspěchu, nikoli na základě využití svého staršího sourozence (BTC).

Je Ethereum dobrá investice?

Cena Etherea se v posledních několika měsících vzrostla a v následujících měsících bude i nadále stoupat. Ceny mincí, jako jsou akcie, komodity a kovy, se daří na základě zákonů poptávky a nabídky. Jak se více lidí vzdělává v oblasti finančních možností blockchainu a kryptoměny, více investic půjde do decentralizovaného financování prostřednictvím tržních burz.

Jelikož je Ethereum druhou největší blockchainovou platformou, experti na kryptoměny věří, že ETH je dobrá investice ve srovnání s jinými krypty a aktivy. analytici se domnívají, že cena etherea by mohla z dlouhodobého hlediska dále růst.

Jedním z faktorů, které ovlivní cenu Ethereum, je rostoucí využívání blockchainové technologie, která přitahuje stále více úspěšných kryptoměnových investorů.

Dalším důvodem, proč je Ethereum dobrou investicí, je Ethereum 2.0, druhá iterace Ethereum. Ethereum 2.0 se zaměří na energetickou účinnost a vytyčování místo těžby.

Skvělým příkladem toho lze připsat Uniswap, protokol založený na etherea, který zmocňuje obchodníky, vývojáře a poskytovatele likvidity na finančním trhu, který je přístupný a otevřený všem. Decentralizovaná burza Uniswap dosáhla v pondělí 15. února objemu obchodu 100 miliard dolarů. Jedná se o první decentralizovanou burzu (DEX), která dosáhla tohoto ohromného počtu. V lednu 2021 Uniswap poprvé dosáhl měsíčního objemu 20 miliard dolarů.

To je nesmírně důležité pro investory, kteří uvažují o dlouhodobém investování do Etherea. Je to proto, že objem obchodu je jedním z důležitých prvků obchodování, které si nemůžete nechat ujít. Objem obchodování není jediným nástrojem, ale přináší neocenitelný pohled na vaše investiční rozhodnutí. Jak říká Dan Moskowitz ze společnosti Investopedia „logicky, když více peněz přemisťuje akcie, kryptoměny, komoditu nebo kov, znamená to, že po tomto aktivu existuje větší poptávka“.

Predikce cen etherea na rok 2021

Aktuální cena Etherea se pohybuje od 1700 do 1 842,88 USD. V únoru 2021 doposud největší novinkou nebo prohlášením byl generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk, který prošel rozhovorem a v pondělí 8. února 2021 koupil za bitcoiny 1,5 miliardy dolarů, což oznámil Wall Street Journal.

Pan Musk byl jedním z horlivých zastánců používání kryptoměn. Společnost (TESLA) dále uvedla, že „směřuje k tomu, aby zákazníci mohli platit za své produkty kryptoměnou“. Vzhledem k tomu, že téměř všechna krypta mají nějakou formu spojení s Ethereem v důsledku jeho pokročilého softwaru, znamená to, že jakákoli investice uskutečněná do jednoho kryptoměny přímo pozitivně ovlivňuje cenu Etherea.

Stejně jako hlavní jméno v technologickém sektoru učinilo odvážné prohlášení v jedné kryptoměně, bude následovat několik investorů a protože Ethereum je druhou nejpopulárnější kryptoměnou a drží druhou největší tržní kapitalizaci, je dalším v řadě bezpečné útočiště pro investory.

V následujících měsících bude Ethereum pokračovat ve svém obrovském slibu, že bude investicí i technologií. Mnoho odborníků, jako je James Todaro z Blocktown Capital, je toho názoru, že „ethereum může mít hodnotu až 9 000 $.“

Jeho názory jsou založeny na fundamentální analýze, která ukazuje, že Ethereum silně profituje z trendu Decentralized Finance (DeFi) a může být druhým kryptoměnou, která dosáhne milníku tržního limitu 1 bilion $, protože bitcoinová (BTC) rally znamená, že bude určitě první. Tuto představu sdílí také Managing Partner ve společnosti Moonrock Capital a spoluzakladatel společnosti Blockfyre Simon Dedic, který rovněž odhaduje, že v roce 2021 bude hodnota Etherea činit 9 000 $ za minci.

Přečtěte si více: Cenové předpovědi etherea na období 2021–2025

Jak investovat do etherea?

Jak se kryptoměny stávají populárními, existuje několik burz, kde můžete investovat. Na základě zkušeností a snadného použití, eToro poskytuje skvělou platformu, kde můžete nakupovat a investovat do Etherea.

Prvním krokem jako vždy při online účtu je PŘIHLÁSIT SE. Ujistěte se, že poskytnuté údaje jsou autentické.

Druhým krokem je OVĚŘENÍ ÚČTU. Abyste zajistili bezpečnost svého účtu a jako součást KYC (Knowing Your Customer), budete muset nahrát řidičský průkaz nebo pas) a doklad o adrese (internetový účet a výpisy z bankovních nebo kreditních karet), které vám pomohou prokázat vaši totožnost.

Třetím krokem je VKLAD FIATOVÉ MĚNY. Po úspěšném absolvování procesu ověření můžete postupovat podle pokynů a uložit fiatovou měnu (USD, GBP nebo EURO), což je nezbytný krok k umožnění nákupu ETH.

Posledním krokem je VYKUPTE SI PRVNÍ ETHEREUM. S prostředky na vašem účtu jednoduše přejděte na stránku „Ethereum“ a váš první nákup je na cestě.

eToro – nejlepší platforma pro nákup etherea

eToro se v kryptoprůmyslu po mnoho let osvědčilo – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Závěr

Ethereum by bylo schopné rozšířit a upevnit svůj status na druhém místě, pokud jde o popularitu a tržní kapitalizaci, když je mnoho investorů vzděláváno o rozsáhlé službě, kterou poskytuje internetu. Ethereum není jen digitální měna, ale jeho technologie je budoucností internetu, kde by posunula současný Web 2.0 na novou úroveň ve Web 3.0.

S radikálním kryptoměnou, jako je touha. Finance (YFI) klesly z méně než 1 000 $ v polovině července 2020 na více než 30 000 $ v srpnu 2020 a 42 700 $ v únoru 2021 posíleno vydáním yInsure Finance, humbukem od vedoucích pracovníků v průmyslu a růstem decentralizovaného financovaného sektoru, cenou Ethereum se předpovídá, že se ve velkém zvýší, což by do konce roku 2021 zvýšilo jeho cenu a tržní kapitalizaci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me