Prognóza predikce cen IOTA – Kolik bude IOTA v roce 2021 a dále ??

Předpověď cenové předpovědi IOTA (MIOTA):

Kolik bude IOTA platit v roce 2021 a dále?

Půjde IOTA nahoru nebo havaruje? Přečtěte si naši cenovou předpověď IOTA MIOTA na roky 2021 – 2025

Hledáte předpověď IOTA na roky 2021 – 2025? Nebo jste se snažili odpovědět na otázku „je IOTA dobrá investice? Jste na správném místě. Budeme sdílet nejlepší predikci cen IOTA pro rok 2021 a dále. podíváme se na IOTA (MIOTA), abychom zjistili, co mají odborníci říkat na její budoucí výkon a kolik bude IOTA v roce 2021 a dále.

The Internet věcí (IoT) je jedním z nejvýznamnějších technologických pokroků v posledních letech. IoT znamená, že téměř jakékoli zařízení může být součástí digitálního ekosystému, od chytrých hodinek a fitness trackerů až po samořídící auta. Díky tomu je snadné se spojit s řadou různých strojů – ať už se jedná o inteligentní produkty v domácnosti nebo stroje ve výrobním sektoru.

IOTA (MIOTA) je platforma a nativní kryptoměna, jejímž cílem je usnadnit transakce mezi zařízeními v síti IoT. S tržní kapitalizací 697 785 265 USD a cenou 0,25 1044 USD je aktuálně zařazen jako 29. největší kryptoměna na světě. Možná to zatím nepatří mezi nejvýznamnější kryptoměny, ale mohlo by se to změnit během příštích 5 let?

Pokud vás zajímá „je IOTA dobrá investice?“, Jste na správném místě. V tomto článku prozkoumáme některé z nejpřesvědčivějších cenových předpovědí IOTA na období 2021–2025. Ať už uvažujete o přidání aktiva do svého portfolia, nebo jste již investovali do altcoinu, čtěte dále a zjistěte, co by mohla budoucnost IOTA přinést.

Pokud chcete nakupovat nebo investovat do IOTA rychle a snadno, s 0% provizí, podívejte se Výměna eToro!

Co je IOTA (MIOTA)?

Jak jsme se dotkli v úvodu, IOTA je distribuovaná účetní kniha, která lidem umožňuje provádět (a zaznamenávat) transakce mezi zařízeními v ekosystému IoT. Na rozdíl od většiny ostatních kryptoměn se IOTA nespoléhá na blockchain. Místo toho používá to, co je známé jako decentralizované Směrovaný acyklický graf (DAG).

DAG používá uzly místo bloků. Zatímco blockchainy mohou být velmi zranitelné vůči útoku (například pomocí metody útoku 51%), DAG jsou obecně považovány za bezpečnější. Je to proto, že umožňují koexistenci a propojení různých řetězců uzlů, což vede k neproniknutelnějšímu systému. Ze stejného důvodu jsou také škálovatelnější než většina platforem založených na blockchainu.

Stejně jako vztah mezi Ethereem a Etherem (nebo Cardano a ADA) je důležité si uvědomit, že IOTA je název platformy DAG, zatímco MIOTA je název nativní kryptoměny. Kryptoměnu založili v roce 2015 David Sønstebø, Dominik Schiener, Sergey Ivancheglo a Serguei Popov. Doufali, že MIOTA poskytne spotřebitelům i profesionálům snadný způsob, jak platit peníze do ekosystému IoT – například nakupovat potraviny přes inteligentní ledničku nebo plnit inteligentní auto benzínem.

Během několika posledních let uzavřela IOTA řadu vysoce postavených partnerství, která svým záměrům dodala legitimitu. Mezi jeho nejpůsobivější partnerství patří:

 • Bosch, strojírenská společnost pro domácí spotřebiče
 • Airbus
 • oranžový
 • Fujitsu
 • Schneider Electric
 • NTNU (Norská univerzita vědy a technologie)
 • Accenture

Krátkodobé cenové předpovědi IOTA: 2021

Prognóza cen IOTA na rok 2021

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro IOTA (MIOTA) v roce 2021?

Se stále silnějším internetem věcí předvídá mnoho kryptoanalytiků potenciální růst ceny MIOTY. Kryptoměny jsou však notoricky volatilní a MIOTA se nijak neliší – takže pokud uvažujete o přidání aktiva do svého portfolia, je důležité udělat si vlastní průzkum, abyste zůstali na vrcholu trendů v kryptoměně.

Jak vidíme z níže uvedeného grafu, krypto platforma WalletInvestor předpověděl, že cena MIOTY zažije na začátku roku 2021 obrovský skok a poprvé od roku 2018 překoná 1 $. Ačkoli tato špička nebude dlouhodobá, cena zůstane vyšší než její současná hodnota 0,251044 $ pro většinu roku, i přes výrazné propady a stoupání:

graf predikce cen iota

Algoritmus WalletInvestor předpokládá na konci roku 2021 medvědí běh, takže pokud chcete držet pozice ve střednědobém horizontu, je to určitě na paměti – ať už se rozhodnete prodat svoji MIOTU za vyšší cenu nebo držet aktiv do roku 2020. Souhlasí však s touto projekcí i jiné krypto platformy?

Trading Beasts má mírně odlišný výhled na cenu IOTA (MIOTA) v roce 2021. Jeho projekce jsou mnohem méně volatilní než projekce WalletInvestoru s vysokou úrovní konzistence mezi měsíci. V době psaní tohoto článku se Trading Beasts domnívá, že průměrná cena MIOTY by se mohla pohybovat od 0,32 do 0,35 USD po dobu roku, přičemž nejvyšší hodnota aktiva ve výši 0,3512678 USD bude v prosinci.

Mezitím, Previsioni bitcoin má ještě optimističtější výhled. Kryptoměnová platforma věří, že druhá polovina roku 2021 by mohla ohlašovat vzrušující růst, přičemž cena MIOTA raketově přesáhne 2 $!

graf predikce cen miota 2021

Jak vidíme z grafu Previsioni Bitcoin, společnost MIOTA mohla začít rok za cenu 0,3333165 USD (ve srovnání se současnou cenou 0,251044 USD), než si bude moci od března užít býčího běhu. To se bude stupňovat v červenci, kdy MIOTA překročí 0,5 $ a bude pokračovat ve stoupání. Do prosince 2021 bude mít kryptoměna téměř čtyřnásobnou cenu – před začátkem roku 2022 zasáhne závratných 2,01402 USD.

I když je tato hodnota stále méně než polovina historického maxima (ATH) společnosti MIOTA na hodnotě 5 488 $, kterého dosáhla v roce 2018, předpovědi bitcoinů Previsioni musí být pro současné investory IOTA vítanou zprávou. Na svých webových stránkách platforma tvrdí, že věří, že pokračující přijetí kryptoměny by mohlo být hnacím faktorem úspěchu společnosti MIOTA.

Připraveni investovat IOTA (MIOTA)?

Dlouhodobé cenové předpovědi IOTA: 2022-2025

Co předpovídají odborníci na kryptoměny pro IOTA (MIOTA) v roce 2022 a dále?

Mnoho investorů chce vědět, co by si mohlo dalších 5 let připravit za cenu IOTA (MIOTA).

Pokud hledáte cenovou predikci IOTA na rok 2025, nebo si dokonce říkáte „mám investovat do IOTA?“ Je pravděpodobné, že tyto trendy v kryptoměně budou pokračovat i po roce 2021? Pokud dáváte přednost dlouhodobému postavení a hledáte další předpovědi cen IOTA, čtěte dále. V této části článku jsme sestavili, co očekávají špičkoví odborníci na kryptoměny s cenou MIOTY v letech 2022–2025.

Podle DigitalCoinCena, dlouhodobý výhled ceny MIOTY je relativně býčí. Kryptoměnová platforma předpokládá vzestupný trend v přístupu do roku 2025, jak vidíme v níže uvedeném grafu:

iota miota graf

Pokud jste někdy přemýšleli „dosáhne IOTA někdy 1 $?“, Měly by být tyto předpovědi dobrou zprávou. Algoritmus DigitalCoinPrice předpovídá, že MIOTA bude mít v červnu 2024 hodnotu 1,038628 USD, což v konečném důsledku připraví cestu pro hodnoty 1,240920 USD v listopadu 2025. (I když stojí za zmínku, že v červenci, srpnu, září a říjnu 2024 může dojít k výraznému poklesu cen. Investoři bude muset toto období překonat, aby bylo možné využít potenciálních zisků později v daném roce a v příštím roce).

PrimeXBT věří, že bychom mohli vidět ještě silnější růst. Podle vlastní interní technické analýzy poskytla platforma pro cenu IOTA 2022-2025 následující předpovědi:

cenový vzor hlavy a ramen iota

V rámci své technické analýzy PrimeXBT identifikoval vzor „masivního trojitého dna hlavy a ramen“, který podle všeho následuje cena MIOTY. Vzorec hlavy a ramen nastává, když aktivum prochází řadou býčích a medvědích běhů. Na grafu je to vizuálně znázorněno třemi vrcholy, z nichž první a třetí mají podobnou výšku a střední je největší. Jedná se o tři zelené obrácené trojúhelníky, které můžeme vidět na grafu PrimeXBT výše.

Podle tohoto vzoru platforma předpověděla, že cena MIOTY pravděpodobně vzroste někdy po květnu 2021. Na svých webových stránkách uvádí, že: „Pokud IOTA může potvrdit tento vzorec, znovu se vrátí na historická maxima kolem 3 $ za token MIOTA, ale býčí hybnost by se mohla nadměrně rozšířit a do roku 2025 by aktivum dosáhlo nového vrcholu “. Pokud je to správné a skutečně vidíme „nový vrchol“, znamená to, že cena MIOTY by potenciálně mohla překročit její předchozí ATH ve výši 5,3484 USD.

Toto je předpověď Coinswitch.com souhlasí s. Web očekává, že cena MIOTY v příštích pěti letech „exponenciálně poroste“ a učinila neuvěřitelně optimistickou předpověď, že bude mít hodnotu 9 847 USD do konce roku 2025. Je dokonce zašel tak daleko, že naznačuje, že existuje možnost, že by IOTA mohla být zařazen mezi 10 největších světových kryptoměn. Do roku 2030 předpokládá hodnotu 12,43 USD – což je více než dvojnásobek jeho předchozí ATH.

Jako dlouhodobá investice předpokládá, že IOTA by mohla fungovat mnohem lépe. Podle jeho předpovědí by mohla hodnota tokenů IOTA (MIOTA) do samého konce roku 2020 vzrůst na 0,35 USD, v roce 2021 vzrůst na 0,80 USD a do roku 2025 dosáhnout průměrné ceny 4,20 USD.

Závěr: Předpověď cenové prognózy IOTA (MIOTA)

Níže uvedená predikční čísla nastiňují některé z Potenciál vysoké a nízké předpovědi cen IOTA v letech 2020, 2021, 2022, 2023 a 2025+ nabízené technickými analytiky a odborníky v oboru.

Rok Vysoký Nízký
2020 0,42 USD 0,008 USD
2021 0,81 $ 0,23 $
2022 1,22 $ 0,45 $
2023 2,32 $ 1,20 $
2025+ 6,35 $ 2,90 $

Jak se cena IOTA v průběhu času změnila?

Abychom pochopili platnost těchto předpovědí IOTA, je důležité analyzovat dosavadní výkon ceny MIOTA. Jelikož je však IOTA relativně nové aktivum, investoři nemají roky a roky historie k analýze – nicméně cena MIOTA prošla od zavedení sítě IOTA v roce 2016 různými změnami.

Tyto změny můžeme vidět v následujícím grafu z Nomika:

graf predikce ceny iota

Pozdní rok 2017 a začátek roku 2018 byl pro MIOTA výjimečným obdobím – a není v tom sám. Odvětví kryptoměn jako celek prošlo během těchto měsíců bezprecedentním (a dosud neopakovaným) růstem, kdy cena bitcoinů prudce vzrostla na ATH 20 000 $ a Ripple XRP rostl o ohromujících 36 000%.

Mezi 20. listopadem a 18. prosincem 2017 cena MIOTY vzrostla z 0,851553 USD na 4,2369 USD a do začátku ledna 2018 zůstala na více než 4 USD. Bohužel do června 2018 MIOTA klesla zpět dolů pod 1 $ a již nikdy nepřekročila tuto částku ( zatím). Od tohoto okamžiku byla cena MIOTY relativně stabilnější a do značné míry se pohybovala mezi mírnými 0,2 až 0,5 USD.

K jeho dalšímu významnému propadu, i když méně definovanému než jeho předchozí pokles na začátku roku 2018, došlo v březnu 2020. Jak se svět dostal do uzamčení v reakci na globální pandemii koronavirů, důvěra investorů byla otřesena a cena téměř každé kryptoměny rychle ve výsledku klesl. Toto se od té doby stalo známým jako selhání koronaviru.

Mezi 17. únorem a 16. březnem 2020 cena MIOTY klesla z 0,275654 USD na 0,137891 USD – což je nejnižší hodnota, jakou kdy byla. I když se trh naštěstí zotavil, MIOTA ještě nezasáhne 0,4 USD, takže v roce 2019 ještě nedosáhla svého výkonu. Pokud se však ukáže, že některé z optimističtějších předpovědí, kterým jsme se v tomto článku věnovali, jsou přesné, investoři by neměli Ještě si nedělám starosti.

Připraveni investovat IOTA (MIOTA)?

Jaké faktory ovlivňují cenu IOTA?

Cena IOTA (MIOTA) se může měnit podle různých faktorů. Abyste mohli co nejpřesněji předpovědět ceny IOTA na období 2021–2025 a odpovědět na otázku „je IOTA dobrá investice?“, Je dobré si tyto faktory uvědomit hned od začátku. To vám pomůže držet krok s aktuálními trendy v kryptoměně a zvýšit pravděpodobnost úspěšného předpovídání období volatility, které mohou ovlivnit cenu MIOTY.

Nabídka a poptávka

Souhra nabídky a poptávky je jedním z nejdůležitějších faktorů, které je třeba vzít v úvahu při tvorbě předpovědí kryptoměny. Je to proto, že když je poptávka po kryptoměně větší než nabídka (například mnoho investorů se snaží koupit, ale mnoho jich neprodává), má to pozitivní vliv na cenu. Když je nabídka větší než poptávka (když se spousta investorů snaží prodat svá aktiva, ale nikdo nechce koupit), bude to mít opačný účinek, což způsobí pokles ceny.

Internet věcí

IOTA je mezi hlavními kryptoměnami jedinečná v tom, že byla navržena k usnadnění plateb mezi zařízeními v ekosystému internetu věcí. Přestože se IoT rychle stává jednou z nejdůležitějších sítí na světě, napájí vše od našeho globálního výrobního průmyslu po úspěch smartphonů, není odolný vůči útoku.

Pokud vás zajímá „je IOTA dobrá investice?“, Je třeba si uvědomit, že největší prodejní místo této kryptoměny může být také její největší zranitelností. Pokud budou počítače v IoT hacknuty nebo jednoduše dojde k výpadku napájení, mohlo by to výrazně snížit poptávku (a tedy i cenu) MIOTY.

Zprávy a sociální média

Trh s kryptoměnami je vysoce závislý na zpravodajství a diskusi na sociálních médiích. Ať už se jedná o významného kryptoanalytika, který dělá odvážné předpovědi na Twitteru, nebo o mediální výstup, který sdílí globální zprávy s finančními dopady, cena MIOTA (a každé kryptoměny) může na základě nahlášených faktů spadnout nebo stoupat přes noc. Viděli jsme to při havárii koronavirů v březnu. Jak zprávy o koronaviru dosáhly horečky, investoři začali prodávat svá aktiva – navzdory skutečnosti, že mnoho odborníků nyní věří, že koronavirus by mohl zvýšit využití kryptoměny.

Klíčové body

 • IOTA (MIOTA) je platforma a nativní kryptoměna, jejímž cílem je usnadnit transakce mezi zařízeními v síti IoT
 • V době psaní tohoto článku je jeho tržní kapitalizace 697 785 265 USD a cena 0,25 1044 USD, což z něj činí 29. největší kryptoměnu na světě
 • IOTA se nespoléhá na blockchain. Místo toho používá takzvaný decentralizovaný přímý acyklický graf (DAG), který by měl být škálovatelnější
 • IOTA uzavřela partnerství se společnostmi včetně společností Bosch a Airbus
 • WalletInvestor předpovídal, že cena MIOTY zažije na začátku roku 2021 obrovský skok a poprvé od roku 2018 překoná 1 $
 • Trading Beasts věří, že průměrná cena MIOTY by se mohla pohybovat od 0,32 do 0,35 USD po dobu roku, přičemž nejvyšší hodnota aktiva ve výši 0,3512678 USD bude v prosinci
 • Krátkodobé předpovědi celkově naznačují, že cena MIOTY zůstane v roce 2021 vyšší než v současnosti
 • Pro období 2022–2025 algoritmus DigitalCoinPrice předpovídá, že v červnu 2024 bude mít MIOTA hodnotu 1 088 628 $, což v konečném důsledku připraví cestu pro hodnoty 1 240 920 $ v listopadu 2025.
 • PrimeXBT i Coinswitch věří, že cena MIOTY by mohla do roku 2025 dosáhnout 5 $ a více
 • Předchozí ATH IOTA byla 5,3484 $
 • Cena MIOTY může být ovlivněna nabídkou a poptávkou, průmyslem internetu věcí a zprávami a sociálními médii
 • Vytváření předpovědí cen IOTA (MIOTA) může být neuvěřitelně obtížné kvůli nepředvídatelnosti trhu

Pokud jste hledali spolehlivou předpověď cen IOTA pro roky 2021, 2022, 2025 a další, doufáme, že vám tento článek bude užitečný. Ačkoli není možné s naprostou přesností předpovědět, analýza minulého výkonu ceny MIOTA je klíčovým způsobem, jak mohou zkušení investoři vytvářet budoucí projekce.

Ať už doufáte, že budete informovat o své obchodní strategii, nebo vás bude zajímat „je IOTA dobrá investice?“, Pohled na předpovědi kryptoměny může být skvělým místem k zahájení.

Co jsme se tedy naučili? Prognózy pro rok 2021 obecně naznačují, že každý, kdo si kdy prošel googlem „půjde IOTA nahoru?“, By měl být relativně šťastný. Přestože prognózy pro rok 2021 nejsou převážně býčí, téměř všichni souhlasí s tím, že cena IOTA (MIOTA) vzroste, přičemž Previsioni Bitcoin nabízí nejoptimističtější předpovědi. Pro období 2022–2025 by výhled mohl být dramatičtější. Většina předpovědí souhlasí s tím, že hodnota MIOTA může překročit 1 $ a v některých případech zasáhnout zcela nový ATH.

Pokud jste získali sebevědomí začít obchodování MIOTA sami možná budete chtít vědět, že eToro poskytuje schopnost obchodovat s aktivy Crypto, včetně MIOTA, a CFD až na 90+ kryptoměny.

eToro – nejlepší platforma pro obchodování s kryptoměnami

Přihlásit se pro eToro a začněte obchodovat s IOTA nebo kopírováním nejlepších investorů MIOTA bez dalších poplatků. Nejsou zahrnuty žádné poplatky za správu ani jiné skryté náklady.

makléř etoro

75% účtů retailových investorů při obchodování s CFD ztrácí peníze

Předpovědi cen IOTA – nejčastější dotazy

Má IOTA budoucnost?

Podle předpovědí, které jsme viděli, ano, IOTA by mohla mít budoucnost. Jeho cena by mohla v roce 2021 překročit 1 $, přičemž vývoj v oblasti IoT bude mít za následek zvýšené přijetí aktiva na trhu.

Může IOTA dosáhnout 10 $?

Coinswitch věří, že IOTA by mohla během příštích pěti let dosáhnout téměř 10 USD a do konce roku 2025 dosáhla hodnoty 9 847 USD. Pokud k tomu dojde, mohli bychom snadno vidět, že IOTA v roce 2026 dosáhne 10 USD.

Může IOTA dosáhnout 100 $?

Aby dosáhla 100 USD, musela by IOTA dosáhnout tržní kapitalizace kolem 278 miliard USD. To je daleko od jeho současného tržního stropu 697 785 265 $, takže odpověď na tuto otázku je potenciálně, ale neměli bychom očekávat, že se to stane během příštích pěti nebo následujících let.

Zřeknutí se odpovědnosti: IOTA a další krypta jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Prognóza a analýza odrážejí názory různých externích a interních analytiků v daném okamžiku a mohou se kdykoli změnit. Navíc nemohou představovat závazek ani záruku ze strany Trading Education.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me