Stojí Ripple za nákup roku 2021?

Zajímá vás, zda se Ripple tento rok vyplatí investovat? Použijte průvodce níže a získejte odpověď na svou otázku!

  • Společnost Ripple usiluje o regulatorní jasnost v návaznosti na probíhající soudní spor SEC.
  • Velryby XRP zase plní své tašky vysokou rychlostí, což nesmírně zvyšuje nákupní tlak.
  • Přerušení nad 1 $ vyvolá FOMO, když investoři tlačí na zisky směrem k historickému maximu.
  • Výhled společnosti Ripple se z dlouhodobého hlediska zdá být býčí na základě MVRV, což znamená v roce 2021 hodnou investici.

V této příručce budeme hovořit o Ripple – co bude Ripple Worth v roce 2021 a proč byste měli zvážit investování do Ripple. Na konci této příručky budete o Ripple lépe rozumět – a budete schopni odpovědět na otázky „stojí Ripple za letošní nákup?“, A pokud ano, "jaká je nejlepší burza pro nákup XRP?".

Svět kryptoměn je neustále na vzestupu. Jak pravděpodobně víte, od představení bitcoinu se odhady počítačových peněžních forem krok za krokem rozšiřují. Dokonce i v krátkém časovém rámci byl odhad cen kryptoměny zvýšen o tisíce a kryptoměny se staly atraktivními aktivy, do kterých se investuje.

Cyklus býčích kryptoměn 2020/2021 zanechal mnoho slin, zatímco nadšenci průmyslu sedí na okraji a nemohou odtrhnout oči od grafů. Společnost Ripple zahájila soutěž se svými kolegy, ale utrpěla zásadní porážku po žalobě podané Komisí pro cenné papíry a burzu (SEC) proti vydávající společnosti Ripple Labs Inc. a jejím vedoucím pracovníkům. K podrobnostem se dostaneme o něco později.

V prosinci došlo ke kolosálnímu rozpadu, kdy XRP klesl o 80% na 0,17 USD. Soudní proces byl významnou nevýhodou, zejména během býčího cyklu. Mezitím XRP udělala velký pokrok směrem k 1 $, ale ročního maxima bylo dosaženo na 0,75 $. V době psaní tohoto článku se XRP na obecně vzestupném trhu uhýbá na hodnotě 0,56 USD.

Zvlnění – přehled

Ripple od svého vzniku vystupoval jako blockchainová platforma pro přeshraniční převody, které jsou rychlé a cenově dostupné. Nejdelší dobu byla XRP třetí největší kryptoměnou na trhu. Byl však předjet Tether (USDT) a později ztratil několik pozic kvůli nejistotě způsobené probíhajícím soudním procesem.

Token mezinárodního přenosu byl navržen tak, aby vyřešil problém, kterému v současné době čelí přední systémy přenosu fiat, jako je SWIFT. V roce 2013 proto Ripple vznikl jako celosvětový systém podporující platby, mezinárodní platby a obchodní nástroj. Token XRP je nativní pro blockchain, XRP Ledger.

Je nutné mít na paměti, že Ripple se odlišuje od bitcoinu (BTC) a ethereum (XRP) jako most mezi fiatem a digitálním světem. Společnost Ripple se navíc domnívá, že je schopna řešit problémy v reálném světě. Všimněte si, že XRP není těžitelná mince jako BTC a ETH, protože všech jejích 100 miliard tokenů bylo vytvořeno na začátku projektu.

Jedinou překážkou je, že XRP vychází jako centralizovaná kryptoměna a není decentralizovaná jako její kolegové, hlavně proto, že 55 miliard z celkové nabídky je ve vlastnictví Ripple Labs.

Co zatím zvlnění dosáhlo?

Společnost Ripple v průběhu let vybudovala různé systémy, aby jí pomohla dosáhnout jejích cílů. Například RippleNet je blockchainová platforma, která zákazníkům umožňuje využívat XRP při získávání likvidity, zejména na mezinárodních trzích. Platforma již propojuje více než 300 bank a platebních institucí, aby zajistila okamžité vypořádání při současném snížení směnných poplatků.

Nejnovějším vlajkovým produktem společnosti je likvidita na vyžádání (ODL), která pomáhá lidem, bankám a dalším institucím provádějícím převody peněz poskytovat okamžité přeshraniční platby bez předběžného financování nových trhů.

Hlavní globální organizace jako MoneyGram podporovaly ODL. Nadále se mu daří v zemích, jako je Brazílie, Filipíny a asijský region. Kromě toho poskytuje lidem prostředky k odesílání a přijímání peněz na mezinárodní úrovni rychlým a cenově dostupným způsobem.

Mnoho odborníků považuje Ripple za pokročilou minci, která je v seznamu Coimarketcap uvedena jako šestá kryptoměna. Ripple, který byl spuštěn v roce 2012, je jednou z nejcennějších kryptoměn mezi krypto komunitou.

Společnost Ripple nedávno zaznamenala pokles ceny, protože čelila obvinění SEC, ale krypto analytici se domnívají, že společnost Ripple stojí za nákup v roce 2021, protože se očekává, že její hodnota poroste.

Proč byste měli v roce 2021 investovat do Ripple?

XRP je jedním z digitálních aktiv, která se stále obchodují za relativně nízkou cenu navzdory býčímu trhu. Společnost Ripple Labs Inc. a její vedoucí pracovníci čelí žalobě SEC za údajný prodej neregistrovaných cenných papírů zákazníkům. Americká SEC tvrdí, že blockchainové společnosti se podařilo držet se od regulace déle než sedm let při porušení zákona o cenných papírech.

Současně Ripple již vystřelil zpět na SEC a požádal regulátor, aby prokázal, že bitcoin a ethereum nejsou cenné papíry. Ripple je připraven bránit se a nepřijme regulační údery na kolena, aby zkrátil dlouhý příběh.

Proto nejistota, která se vznáší kolem Ripple, nakonec zmizí, což XRP umožní shromáždit se jako jeho vrstevníci. Za zmínku stojí, že XRP se nedávno uzavřelo na 1 $, ale opravilo kolem 0,75 $. Rozdělení zjistilo podporu na 0,35 $, což umožnilo býkům bojovat o odskok. Bariéra na 0,7 $ aktuálně omezuje pohyb, protože přeshraniční tokenové bitvy pro útěk nad 0,6 $.

Býčí výhled společnosti Ripple z pohledu řetězce

Metriky v řetězci poskytují skvělý vhled do cenové akce kryptoměn. Podle modelu distribuce držitelů Santimentu jsou velryby na divoké nákupní horečce. Například počet adres s 10 000 až 100 000 XRP se zvýšil z prosincového minima 95 022 na téměř 104 500. Zároveň obsahy mezi 100 000 a 1 milionem XRP vzrostly z 15 860 na zhruba 17 225.

Vzestup velryb je obrovským býčím signálem, který by letos mohl zaznamenat zvýšení hodnoty XRP. Všimněte si, že objem přesunutý velrybami musí zvýšit zadní vítr za XRP.

Model MVRV odhaluje, že XRP je stále v kupní zóně. Santiment vysvětluje, že metrika zdůrazňuje průměrný zisk nebo ztrátu těch, kteří drží tokeny XRP, kteří změnili majitele za posledních 30 dní, a na základě ceny, kdy se každý token naposledy pohyboval. Proto MVRV rovný dvěma naznačuje, že držitelé XRP jsou v současné době dvakrát na své investici.

Jinými slovy, je nepravděpodobné, že by investoři prodali, když jsou v penězích nebo ve ztrátě. Vysoká hodnota MVRV znamená, že oprava je věrohodná, protože investoři by raději vypláceli zisk. V době psaní se model XRP MVRV drží na 0,459, což znamená, že přeshraniční token je stále v kupní zóně.

Zvlnění se postupně stává populární, což je jeden z mála důvodů podpořených celkovou expanzí mince v průběhu let. Vzestup uživatelů připojujících se k síti až koncem roku 2020 zanechává pozitivní dojem na kryptoměnové očekávání. Teprve v lednu 2021 vzrostl nárůst zapojení uživatelů v síti až na procento 240%.

Zvlnění nikdy nemělo být penězi nebo strategií platby. Díky tomu je investování do určité míry průměrné mince. V každém případě existuje malý souhrn trhů, které na webu potvrzují platby v tokenech XRP.

Můžete si s ním například koupit různé zboží, což je pro kupující atraktivnější. Můžete objevit seznam obchodníků, kteří jsou evidentně schopni uznat Ripple XRP, ale věci se neustále mění a některé známé trhy v tomto bodě to neuznávají.

Navrhuje se, aby základním případem použití pro XRP byl pohyb různých měnových standardů (nebo jistých položek, například zlata nebo ropy) nad organizací Ripple. Navíc by investice do Ripple v roce 2021 mohla být dobrým krokem, protože cena XRP je v tuto chvíli nízká a očekává se, že v blízké budoucnosti poroste.

Co bude zvlnění v roce 2021?

Predikce ceny Ripple v roce 2021 ji staví vysoko nad historické maximum 3,56 USD. Z technického hlediska se XRP těší na prolomení ročního maxima na 0,75 USD. Bulls se bude moci soustředit na řešení bariéry z dubna 2018 za 0,99 $. Obchodování nad 1 $ pravděpodobně vyvolá strach ze ztráty (FOMO) a následně katapultuje cenu na rekordně vysokou.

Týdenní graf XRP / USD

Konvergenční divergence klouzavého průměru (MACD) má býčí impuls, který naznačuje, že XRP bude pokračovat s uptrendem. 50 jednoduchých klouzavých průměrů (SMA) se navíc chystá překročit 100 SMA na týdenním grafu a vytvoří vzestupný zlatý křížový vzor. Pokud uptrend bude pokračovat, XRP by mohl překonat historicky nejvyšší maximum a shromáždit se směrem k 10 $. Obslužnost Ripple nadále roste, což je faktor, který podpoří očekávaný masivní skok v hodnotě.

Vzhledem k tomu, že cena bitcoinu nyní překročila hranici 50 000 USD, jednotlivci, kteří chtějí investovat menší čísla a mají vyšší výnosy, raději investují do mincí, jako je Ripple. To by navíc mohlo společnosti Ripple pomoci zvýšit hodnotu, protože bude větší poptávka.

Ale co bude mít Ripple v roce 2021? Longforecast předpovídal, že hodnota XRP by mohla do roku 2021 dosáhnout až 1,29 USD. Digitalcoin předpovídá, že Ripple by mohl dosáhnout 0,89 USD již v březnu, a poté do prosince 2021 klesnout na 0,86.

Investuje XRP v roce 2021?

XRP zůstává hodnou investicí i v roce 2021. Jediným kamenem úrazu se zdá být žaloba proti vydávající společnosti. Ripple Labs je však připraven bojovat o výhru, což také zvýší hodnotu tokenu díky regulační jasnosti. Současně se Ripple prezentuje jako platforma pro stabilnícoincoiny a mohla by těžit z toho, že centrální banky hodlají zahájit státní digitální aktiva.

XRP, pokročilý token vytvořený zakladateli Ripple, potěšil několika ostrými zisky, které v lednu 2021 stouply z 0,25 $ na více než 0,75 $.

Zvlnění by mohlo být v roce 2021 oceněno na 1 $, jak uvádí Nigel Green, organizátor a generální ředitel měnové poradenské společnosti deVere Group. Green odkazoval na pozornost, která zahrnuje token XRP, stejně jako na jeho rozumnou šikovnost při vytváření této prognózy. Díky tomu by byl token velmi atraktivní pro investice.

V roce 2021 zvlní cenu?

Abychom byli mírní, XRP může dosáhnout 1,20 $ před koncem roku 2021. Podle mnoha pozorovatelů kryptoměny může dosáhnout dokonce 2 $.

Jako startup byl financován různými finančními podporovateli. Toto spuštění financování má název světově známých organizací včetně Google. Vzhledem k tomu, že se odhad Ripple rozšiřuje, řada dalších běžných a realizovaných organizací se navíc rozhodla v příštích měsících investovat prostředky do této investice.

To dává společnosti Ripple sílu přispívat a budovat důvěru pro své finanční podporovatele. Daná skutečnost navíc zvyšuje možnost, že by tato mince mohla v roce 2021 zaznamenat růst cen.

Ripple Coin News hodnotí, že nadcházející roky by se po nepředvídatelném vzoru mohly pro Ripple objevit jako hladký čas. Protože dojde k vývoji tajných dohod a rostoucí inovace, které by mohly zvýšit cenu XRP na 8 $ nebo 10 $. To z něj dělá atraktivní investiční místo pro všechny zájemce o kryptoměnu. Je tedy logické, že by jeho cena mohla v blízké budoucnosti, konkrétně do konce roku 2021, vzrůst.

eToro – Nejlepší platforma ke koupi Zvlnění XRP

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčová slova

  • Longforecast je optimistický při předpovídání ceny Ripple v roce 2021 a předpovídá, že by do října mohla dosáhnout až 1,09 USD.
  • Cena Ripple Rise na vyšší hodnotu, konkrétně kolem 1,20 USD do konce roku 2021.
  • Je jen logické, že cena Ripple vzroste v blízké budoucnosti, konkrétně do konce roku 2021.

Co je to Ripple? Průvodce pro začátečníky

Předpověď zvlnění ceny

Co bude pohánět cenu Ripple XRP v roce 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me