Top 10 krypto YouTuberů k odběru podle počtu předplatitelů

Top 10 kryptoměnových uživatelů YouTube, k jejichž odběru se chcete přihlásit

Sledování kryptoměn YouTubers je skvělý způsob, jak zůstat informováni o všech nejnovějších trendech ve světě kryptoměny.

To je však jen začátek. Mohou otevřít vaši perspektivu, pohovořit s vlivnými osobnostmi a dokonce vám poskytnout užitečné obchodní tipy.

nicméně, jiné krypto YouTubers mít různé styly a to, co se může líbit jednomu divákovi, se nemusí líbit druhému.

Nezapomeňte zůstat otevřený jejich osobnostem, které mohou být zpočátku nepravdivé, ale čím více je posloucháte, tím více se naučíte.

Zpočátku možná zjistíte, že se jim těžko líbí, ale postupem času vám přerostou.

Rozhodli jsme se hodnotit YouTubery podle počtu předplatitelů, kteří musí být trochu spravedlivější, protože je těžké je hodnotit podle obsahu. Doporučujeme si je všechny prohlédnout.

Pamatujte, že cokoli řeknou, není finanční poradenství, je to převážně jejich vlastní názor, a proto by se nemělo brát jako důvod ke koupi nebo vyhýbání se kryptoměnám.

Vždy byste měli provádět vlastní výzkum!

Chcete se naučit obchodovat s kryptoměnami jako profesionál? Vezměte si naše kurz kryptoměny!

Top 10 krypto YouTubers podle předplatitelů

Zde je náš seznam top 10 krypto YouTuberů, k jejichž odběru se můžete přihlásit podle počtu předplatitelů. Nezapomeňte se přihlásit k odběru všech!

10. Off the Chain Podcast (4 210 předplatitelů)

z řetězce youtube kanálu, krypto youtubers

Hostitelem Off the Chain je YouTuber Anthony Pompliano, přezdívaný „Pomp“.

Interview s širokou škálou lidí zapojených do kryptoměny a na YouTube působí od února 2018.

Pomp je velmi dobrý v tom, že dává svým dotazovaným slovo a umožňuje jim mluvit do hloubky o projektech, které podnikají, a jejich vírách, aniž by museli hodně zasahovat.

Pokud hledáte kanál na YouTube, kde by velcí hráči v krypto mohli mluvit o technické stránce svých projektů, je tento kanál pro vás.

Můžete také sledovat Pomp Cvrlikání a podívejte se na jejich web, kde Pomp píše a denní dopis analýza krypto zpráv.

9. Hashoshi (10 497 předplatitelů)

hashashi youtube kanál, krypto youtubers

Hashoshi, maškrta „hash“ a „satoshi“, hostí YouTuber Forest, který je vývojářem Ethereum. Má tendenci psát každých pár dní.

Forestova videa jsou velmi informativní a rozděluje velmi technické prvky fungování kryptoměny způsobem, kterému může kdokoli porozumět.

Věří, že je důležité vzdělávat lidi a vybavovat je pro nadcházející decentralizovaný svět.

Forest kontroluje také různé peněženky, aby zajistil, že bude vaše kryptoměna v bezpečí.

Můžete také sledovat Hashoshiho Cvrlikání také.

8. Aimstone (23 496 předplatitelů)

zamířit na youtube kanál, krypto youtubery

Tento kanál YouTube má řadu vysvětlovačů videí o různých kryptoměnách a je dobrým místem pro začátečníky, kteří chtějí vědět, jak fungují konkrétní mince..

Na Aimstoneových videích je velmi užitečné, že jsou animovaná, díky čemuž se od nich mnohem snáze učíte, místo aby na vás někdo mluvil.

Mají tendenci zveřejňovat přibližně dvě videa týdně.

Budete muset ve svých videích omluvit jejich silný přízvuk a občasné pravopisné chyby, ale kromě toho jsou jejich videa na místě.

7. Chico Crypto (53 686 předplatitelů)

chico krypto youtube kanál, krypto youtubery

Chico Crypto je hostitelem YouTuber Tyler Swope a je ideální pro pesimističtější pohled na svět kryptoměn.

Swope, který o sobě říká, že je tvrdý kryptoměnový investor, vyšetřuje a hloubí podrobnosti toho, co se děje, a dokáže projít hodně v jednom videu.

Obzvláště dobře umí vybírat potenciálně rizikové scénáře, které mohou v tomto odvětví nastat, a poskytuje rady ohledně nejlepších tipů pro investování.

Swope si klade za cíl zveřejňovat videa téměř každý den s novým videem po většinu dní v týdnu.

Zpočátku vás může odradit Swopeův styl, který se může zdát trochu neprofesionální, ale jakmile to překonáte, oceníte, co říká.

Můžete také sledovat Chico Crypto na Cvrlikání kde je také velmi aktivní Swope a Web společnosti Chico Crypto Consultants.

6. Decentralizovaná televize (79 692 předplatitelů)

decetralizovaný televizní kanál youtube, krypto youtubers

Jedna věc, kterou si musíte pamatovat na Decentralizovanou televizi, kterou hostí YouTuber Peter, je nenechat se svým okolím oklamat.

Nenechte se rozptylovat Lamborghini v pozadí nebo jeho přístupem, má výborné rady.

Stejně jako Chico Crypto má Peter sklon k realističtějšímu přístupu ke kryptoměně a nevěří všemu, na co narazí.

V mnoha Peterových videích hledá to, čím vyniká kryptoměna, a pokud ji nenajde, nemusí mít pocit, že se do ní vyplatí investovat.

Jeho videa jsou často tím, že čte článek, pro který napsal Bitcoinová hospoda.

Peter má také další kanál YouTube s názvem thebitcoinlambo, což je do značné míry o jeho lásce k autům a bitcoinům. Dokonce koupil své Lamborghini za bitcoiny.

Lze také sledovat decentralizovanou televizi Cvrlikání také.

5. Krypto láska (95 818 předplatitelů)

kryptoměna youtube kanál

Crypto Love je velmi výstřední a jeho hostitelem je YouTuber Randal. Je jedním z nejpopulárnějších kanálů věnovaných kryptoměně na YouTube a je také velmi zábavný..

Výborně se občas dívá do grafů a dává svůj názor na to, co se v budoucnu může stát, různým kryptoměnám.

Pokud hledáte kanál, který nejen sleduje různé kryptoměny, ale také obchodní strategie, které můžete implementovat, je Crypto Love dobrým začátkem.

Randal zveřejňuje videa po většinu dní v týdnu.

4. Kryptoměna (100 526 předplatitelů)

crypto lark youtube kanál, krypto youtubers

Crypto Lark je jako „Weird Al Yankovic ze světa kryptoměn“, ale opět, nenechte se jeho vzhledem oklamat.

Crypto Lark hostuje YouTuber Lark Davis a je zdaleka nejlepší v oboru ve vysvětlování, jak různá kryptoměna funguje snadno pochopitelným způsobem.

Je to vaše nejlepší sázka, pokud jde o začátek v krypto světě a jeho slovní zásoba je vynikající a zahrnuje jeho pozadí v politické vědě a kritickém myšlení..

Kromě poskytování svých „dvou satoshi“ o novinkách a událostech má Lark také řadu vysvětlujících videí a provedl rozhovory s některými z nejvýznamnějších osobností v oblasti kryptoměny, včetně společnosti Binance CZ.

Na Crypto Lark lze také navázat Cvrlikání a pochází z Wellingtonu na Novém Zélandu.

3. Boxmining (193 366 předplatitelů)

boxminingový youtube kanál, krypto youtubery

Hostitelem boxminingu je YouTuber Michael Gu, který má vědecké znalosti a také umí vysvětlit, jak fungují různé kryptoměny a od roku 2012 se kryptoměně věnuje..

Příležitostně Michael dělá živá videa, která mohou být zajímavá, ale okno se zprávou vpravo může být rušivé a doporučuje se, abyste jej zavřeli.

Michael také poskytuje čínský pohled na různé kryptoměnové události a umí dokonce číst čínsky, což ostatní youtubers, kteří se ve výchozím nastavení více zaměřují více na západ, často vynechávají.

Můžete také sledovat Boxmining na Cvrlikání a podívejte se na jejich webová stránka kde je Michael velmi aktivní a kontroluje řadu peněženek.

2. Ivan na Tech (207 394 předplatitelů)

ivan na tech youtube kanálu, krypto youtubers

Ivan on Tech je velmi populární kanál YouTube hostovaný Ivanem Liljeqvistem ze Stockholmu ve Švédsku a je možná jednou z nejznámějších tváří kryptoměny na YouTube.

Je mezinárodním řečníkem, pedagogem blockchainu, vývojářem softwaru, datovým vědcem a blockchainovým konzultantem.

Ivanova série „Programátor vysvětluje“ je jednou z nejlepších sérií YouTube, která vysvětluje, jak kryptoměna funguje a jak různé kryptoměny fungují..

Je možná jednou z nejaktivnějších osobností na YouTube a v poslední době zahájil svoji sérii kryptoměn „Dobré ráno“, kde živě streamuje svá videa a hovoří o nedávných událostech..

Dobré ráno kryptoměna se streamuje každý den v 8:00 švédského času a také přináší divákům příležitost klást Ivanovi otázky o dnešním stavu kryptoměny.

Ivana můžete také sledovat Cvrlikání a podívejte se na jeho webová stránka.

1. DataDash (320 977 předplatitelů)

datadash youtube kanál, krypto youtubers

DataDash je hostitelem YouTuber Nicholas Merten a je tím nejlepším místem pro obchodování s tipy a ponořením se do technické stránky obchodování kryptoměn.

Je to také jeden z nejvíce odebíraných kanálů kryptoměny na YouTube.

Nejen, že se budete moci naučit obchodovat s kryptoměnami, ale také řadu dalších finančních nástrojů.

Merten zveřejňuje videa téměř každý den a můžete také sledovat Merten dál Cvrlikání, i když je to jeho osobní Twitter a tweetuje o víc než jen o obchodování s kryptoměnou.

Můžete se také podívat na web Merten tady.

Klíčové body

Pokud si z tohoto článku něco pamatujete, udělejte z toho tyto klíčové body.

  • Ignorujte jejich výstřední styl a poslouchejte, co říkají. Mnoho z nich může působit arogantně, ale je důležité, co říkají.
  • YouTubers jsou skvělý způsob, jak zůstat v obraze o tom, co se děje v kryptoměně. Některá zveřejňují videa téměř každý den nebo každý druhý den.
  • Sledování YouTubers je vynikající způsob, jak se naučit obchodní tipy. Tipy, které můžete použít jak pro obchodování s kryptoměnami, tak pro další tržní nástroje.
  • Dávejte pozor na rozhovory s vysoce vlivnými jednotlivci ve světě kryptoměny. Hvězdy na YouTube jsou velkým problémem a mohou hostit několik poutavých rozhovorů.

Naučte se obchodovat s naším kurzem kryptoměny

Chcete se dozvědět více o dalších kryptoměnách a jak s nimi obchodovat? Poté se přihlaste na náš kurz obchodování s kryptoměnami!

Pokud se vám líbilo čtení Top 10 krypto YouTuberů k odběru podle počtu předplatitelů z Obchodní vzdělávání, prosím dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me