Top 10 kryptoměn, do kterých se má investovat v roce 2021

Úspěšné portfolio mincí exploduje v roce 2021

Hledáte kryptoměny, které chcete investovat v roce 2021? Zajímá vás, co je top 10 digitálních aktiv? Plánujete letos vybudovat výnosné portfolio kryptoměn? Pak pokračujte ve čtení a zjistěte, co platí pro sektor kryptoměn do roku 2021.

Navzdory všem šíleným spiknutím ohledně nového koronaviru je faktem, že pokračující pandemie stále infikuje nejen lidi, ale i ekonomiky po celém světě.

Rok 2020 byl náročným rokem zejména pro finanční sektor a investory.

Strach z globální recese však vedl ke zvýšenému zájmu o kryptoměny a blockchainové technologie. Investoři viděli příležitost investovat do kryptoměn jako alternativu k tradičním aktivům a jako zajištění proti inflaci.

Technologie blockchain se naopak stala něčím přirozeným – stejně jako internet nebo elektřina.

Významné finanční instituce rovněž uznaly potenciál kryptoměn, což přirozeně vedlo k širšímu přijetí a výraznému zvýšení cen.

Jinými slovy, ačkoli byl rok 2020 náročným rokem, pomohl kryptům upevnit jejich místo ve finančním sektoru.

Rok 2021 začal býčí výzvou pro celý trh.

Pokud se chcete na kryptotrh ponořit rychle a snadno, vyzkoušejte to Výměna eToro!

Top 10 nejlepších kryptoměn v roce 2021:

 1. Bitcoin
 2. Ethereum
 3. Vlnění
 4. Litecoin
 5. TRON
 6. Bitcoinová hotovost
 7. Cardano
 8. Tezos
 9. JOTA
 10. Hvězdný

Můžete si přečíst naše podrobné recenze top 10 kryptoměn v tomto roce, abyste mohli učinit informované rozhodnutí.

1. Nejlepší kryptoměna pro investice do roku 2021: bitcoin

Pokud existuje jedna kryptoměna, o které jste pravděpodobně slyšeli, je to pravděpodobně Bitcoin.

Název bitcoinu rezonuje u kryptoměnových investorů a nadšenců blockchainu z nějakého důvodu.

Bitcoin je první kryptoměnou, která přeměnila budoucnost financí na bod bez návratu. Ačkoli bitcoin vytvořil před více než deseti lety anonymní postava Satoshi Nakamoto, zdá se, že tato kryptoměna nikdy nevyjde z módy.

Bitcoin je platforma typu peer-to-peer používaná k usnadnění online plateb za zboží a služby.

Na rozdíl od nekrytých peněz nemají bitcoiny fyzickou podobu. Právě naopak – bitcoiny nevytisknou žádné vlády; místo toho se těží. Těžit lze 21 milionů mincí, přičemž v současné době je v oběhu 18 618 006.

Snad jednou z největších výhod bitcoinů a dalších altcoinů je skutečnost, že jsou decentralizované a transparentní, což urychlilo přijímání kryptoměn po celém světě.

Historie bitcoinu je poznamenána řadou vzestupů a pádů. Ačkoli je bitcoin nyní považován za úložiště hodnoty, BTC se několik let po svém počátečním obchodování obchodovalo téměř k ničemu.

Přesto uprostřed krypto bubliny v roce 2017 vyletěl BTC na více než 20 000 $. V loňském roce, kdy došlo ke třetímu polovinu bitcoinu, se bitcoinu podařilo zotavit se z probíhající pandemie a dosáhnout nových maxim.

Bitcoin v lednu 2021 prudce vzrostl na více než 40 000 USD, po kterém následoval výrazný výprodej.

Bude cena BTC nadále růst v roce 2021? Odborníci sdílejí silné názory na BTC a předpovídají neuvěřitelné cíle ve výši 100 000 USD, 170 000 USD a 318 000 USD v roce 2021 a dále.

Někteří tvrdí, že bitcoin nahradí zlato jako úložiště hodnoty. Bitcoin je ve skutečnosti jednou z nejlepších kryptoměn, které lze v roce 2021 investovat. Jedna věc je jistá: mnoho mincí přichází a odchází, ale Bitcoin je tu, aby zůstal daleko za rokem 2021.

2. Ethereum (ETH)

Vaše portfolio nebude v roce 2021 úplné bez Ethereum. Ethereum je po bitcoinech druhou největší kryptoměnou s tržním stropem 176 153 194 295 USD.

Ethereum, které vytvořil vizionář Vitalik Buterin, je více než platební systém.

Ethereum lze použít k nasazení inteligentních kontraktů a decentralizovaných aplikací (dApps). Je to také platforma, která podporuje vývoj různých tokenů ERC-20. Ve skutečnosti byl dnešní gigant Binance Coin vyvinut na blockchainu Ethereum.

Ethereum také podporuje různé platformy, které jsou aktivní v sektoru Decentralized Finance (DeFi), což je dnes velká výhoda. Sektor DeFi je koneckonců jedním z nejpopulárnějších kryptografických trendů, které zde zůstanou dlouho po konci roku 2021.

Věřte tomu nebo ne, počet aktiv zamčených v DeFi vzrostl z 3 miliard $ v roce 2019 na 13 miliard $ v roce 2020. A hádejte co: Ethereum byla mince, která držela 96% objemu všech transakcí!

Nejen to, ale Ethereum usnadňuje vývoj různých her založených na blockchainu, což je další rychle rostoucí odvětví po celém světě.

Navzdory pokračující pandemii se tedy Ethereum vyšplhalo z přibližně 125 USD na více než 600 USD v roce 2020, což byl nárůst o více než 380%!

ETH vstoupil do roku 2021 s býčím startem; tolik odborníků věří, že v roce 2021 může prorazit hranici 2500 USD.

3. Zvlnění (XRP)

Ripple je další jedinečná mince, kterou stojí za zvážení v roce 2021. Vydána v roce 2012, Ripple získala velkou podporu od hlavních finančních institucí po celém světě.

Vzhledem ke svému potenciálu transformovat přeshraniční platby při nízkých nákladech nyní Ripple spolupracuje s více než 300 poskytovateli ve 40 zemích. Někteří velcí partneři jsou Banco Santander a JP Morgan.

Zde bychom měli poznamenat, že Ripple není vaše průměrná mince. Ripple byl vytvořen jako lepší a méně nákladná alternativa nejen ke kryptům, ale k tradičním platebním systémům, jako je SWIFT. A to je jeden z důvodů, proč koupit XRP!

Podle oficiálního fóra měnových a finančních institucí může společnost Ripple nahradit SWIFT z hlediska bezpečnosti, rychlosti, sledovatelnosti, nákladů, transparentnosti a řízení rizik.

Zatímco XRP je nativní kryptoměna Ripple, uživatelé si mohou zvolit libovolnou měnu, která bude na platformě provádět transakce. Měli bychom poznamenat, že zatímco Ripple zpracovává kolem 1 500 transakcí za sekundu, společnost tvrdí, že může škálovat až 50 000 transakcí.

Všimněte si, že ačkoli společnost Ripple zaznamenala v průběhu let stabilní pokrok, soudní spor americké Komise pro cenné papíry (SEC) vedl k jeho nejisté současné pozici na kryptotrhu v letošním roce.

Můžeme jen počkat a uvidíme, co se letos stane s Ripple…

4. Litecoin (LTC)

Litecoin je bezpochyby jedním z nejlepších kryptoměn, které lze investovat do roku 2021. Litecoin, který byl vytvořen jako odlehčená verze bitcoinů, usnadnil a zrychlil platby. Upozorňujeme, že zpracování bloku na litecoinech trvá až 2,5 minuty, ve srovnání s 10 minutami bitcoinu.

Jeho aktuální cena je dalším lákavým aspektem pro investory a obchodníky, díky čemuž je litecoin cenově dostupnou alternativou k bitcoinu.

Dobrou zprávou je, že litecoin stále prosperuje pro inovace. Vydání videohry LiteBringer na hrdiny na blockchainu Litecoin je jedním z projektů, které mohou vést ke zvýšení cen. Upozorňujeme, že transakce litecoinů po vydání LiteBringeru přesáhly 130 000.

Není žádným překvapením, že téměř deset let po svém počátečním vydání je Litecoin stále jednou z nejvýkonnějších mincí. V současné době se litecoin řadí na # 7 CoinMarketCap.

Rok 2021 bude pro LTC slibný a odborníci věří, že cena litecoinu bude i nadále růst. Například Cryptoground tvrdí, že kryptoměna se letos vyšplhá až na více než 347 $. CoinSwitch na druhé straně věří, že Litecoin může v roce 2021 dosáhnout nového cenového cíle 600 $.

5. TRON (TRX)

Pokud chcete letos vybudovat úspěšné portfolio, zvažte TRON.

TRON je jednou z nejpopulárnějších platforem, které mají potenciál transformovat sdílení obsahu a reklamu.

TRON se však zcela liší od jakéhokoli jiného kanálu sociálních médií. Jejím cílem je chránit své zákazníky a odměňovat je prostřednictvím Tronixu současně. Tento typ zpeněžení je ve skutečnosti mnohem transparentnější než v případě tradičních kanálů sociálních médií.

Je zajímavé, že ačkoli byl TRON vytvořen na blockchainu Ethereum, v roce 2020 objem transakcí dApp společnosti TRON přesáhne objem Ethereum. Není pochyb o tom, že tato kryptoměna je nyní jednou z největších mocností na trhu.

Síla, která se neustále vyvíjí! V loňském roce byl implementován například protokol TRON 4.0 Great Voyage.

Mnoho odborníků věří, že rok 2021 bude pro TRON dalším pozitivním rokem. Skutečnost, že TRON spolupracuje s obry jako Baidu a Samsung, je jedním z mnoha známek toho, že TRON je tu, aby zůstal!

6. Bitcoin Hotovost (BCH)

Bitcoinová hotovost je další mincí, kterou se letos vyplatí sledovat. Bitcoin Cash, vytvořený v roce 2017 jako rychlejší a škálovatelnější verze bitcoinů, je nyní jednou z nejpopulárnějších mincí, do kterých se investuje.

Upozorňujeme, že bitcoinová hotovost byla vytvořena s osmkrát většími bloky než bitcoiny, které byly dále zvýšeny na 32 MB. Jelikož Bitcoin Cash zvládne více transakcí, mnoho odborníků a nadšenců blockchainu věří, že Bitcoin Cash se může stát hlavním blockchainem pro provádění online transakcí.

Jak jeho hlavní zastánce Roger Ver, Bitcoin Jesus, tweetoval: „Bitcoin a Bitcoin Cash jsou stejně vzácné, ale Bitcoin Cash lze ve skutečnosti použít k platbám.“

Vyšší adopce samozřejmě může vést ke zvýšení cenových pásem BCH. Experti na kryptoměny se domnívají, že ceny BCH se mohou v roce 2021 pohybovat mezi 500 a 1900 dolary.

Můžeme jen čekat, až uvidíme, co tento rok platí pro bitcoinové peníze!

7. Cardano (ADA)

Cardano je blockchainová platforma proof-of-stake s jedinečnou architekturou a principy algoritmu.

Cardano se však nepřestalo vyvíjet. Podle jeho plánu bude mainnet Goguen spuštěn přibližně v únoru až březnu tohoto roku, čímž se Cardano přiblíží o krok blíže k tomu, aby se stal skutečným zabijákem Ethereum.

Kromě toho může implementace Hydra – řešení druhé vrstvy Cardano – pomoci Cardanu v budoucnu zpracovat více než 1 milion transakcí, což zvýší jeho růst a ceny.

Mezitím musíme zmínit, že cena ADA vzrostla 5. ledna 2020 na 0,25 – nejvyšší úrovně od poloviny roku 2018.

Není žádným překvapením, že Cardano přilákalo velkou pozornost investorů a v současné době se může pochlubit více než 14 000 skupinami podílů.

Počet peněženek ADA se také výrazně zvýšil. Čísla ukazují, že 5. ledna bylo zaregistrováno 4 000 nových peněženek ADA.

Vzhledem k jeho potenciálu se mnozí odborníci domnívají, že ADA může v roce 2021 překročit 1,5 USD za minci.

8. Tezos (XTZ)

Rok 2021 se vyznačuje zvýšeným zájmem o kryptoměnu a DeFi. Jak bylo uvedeno výše, sektor DeFi může způsobit revoluci v celém finančním sektoru – a Tezos je jedním z krypt, které mohou těžit ze zvyšujícího se zájmu o DeFi.

Tezos je ve skutečnosti jedním z nejslibnějších krypto projektů z šílenství ICO (Initial Coin Offering) z roku 2017. Jeho jedinečná a demokratická struktura pro automatickou aktualizaci protokolu (bez rizika výskytu vidlic) je jedinečná. Zúčastněné strany mohou sázet (nebo delegovat XTZ), což jim umožňuje hlasovat a rozhodovat o budoucnosti Tezosu.

Přes všechny právní problémy, které následovaly po jeho počátečním vydání, zaznamenal Tezos stabilní růst. Rok 2020 nebyl výjimkou: Tezos zdvojnásobil svůj tržní strop z 1,21 miliardy USD v prosinci 2019 na 2,32 miliardy USD v prosinci 2020.

Nejlepší na tom je, že Tezos neustále vylepšuje, aby přilákal nové platformy DeFi a tržiště non-fungible token (NFT), jako je Kalamint.

Například Delphi byl jedním z posledních upgradů, které vedly ke snížení spotřeby plynu, aby byly pro vývojáře dostupné pokročilé inteligentní smlouvy.

Bude se Tezos i nadále rozvíjet do roku 2021?

9. IOTA (MIOTA)

Pokud hledáte více kryptoměn, které by diverzifikovaly vaše portfolio v roce 2021, vložte IOTA do svého seznamu sledovaných.

IOTA je open-source platforma používaná ke zpracování transakcí a výměně dat mezi zařízeními na internetu věcí. Protože Internet věcí umožňuje miliardám zařízení extrahovat a vyměňovat si data pomocí inovativních technologií, mnozí odborníci tvrdí, že internet věcí může být výhodnější než internet.

Díky technologii distribuované hlavní knihy IOTA zvané Tangle je tato kryptoměna jedinečná. Ve skutečnosti je Tangle považován za bezpečnější alternativu k jiným blockchainovým technologiím.

Vzhledem k jeho potenciálu bychom neměli být překvapeni, že IOTA již spolupracuje s různými hráči na automobilovém a pojišťovacím trhu. Což samozřejmě může zvýšit ceny MIOTA v průběhu roku 2021!

10. Stellar (XLM)

Stellar je další špičková kryptoměna, kterou je třeba zvážit v roce 2021.

Stellar, který byl vytvořen v roce 2014, se nepřestal vyvíjet. Jeho cestovní mapa je o růstu, pokud jde o veřejné povědomí a transakce.

Zde bychom měli vysvětlit, že Stellar používá algoritmus federované byzantské dohody (FBA) místo tradiční těžby, aby ověřil transakce za nízké transakční náklady, což je jedna z jeho jedinečných vlastností.

Stellar umožňuje nejen rychlejší transakce, ale jeho cílem je překlenout propast mezi kryptoměnami a tradičními platebními systémy. Vytváří partnerství s obry jako Deloitte a IBM, aby se etablovala jako globální platební lišta.

Všimněte si, že Stellarova rodná měna je Stellar Lumen (XLM), což může mít silný přístup v roce 2021.

Sečteno a podtrženo: Do ​​které kryptoměny investovat v roce 2021?

I když není pochyb o tom, že rok 2021 bude pro kryptoměnové obchodníky a investory úspěšným rokem, měli bychom si uvědomit, že trh s kryptoměnami může být nepředvídatelný a závislý na faktorech, jako je poptávka a nabídka, nálada na trhu, krypto zprávy a spekulace a technologie pokroky.

I když se seznamy nejlepších kryptoměn mohou lišit, všechny by mohly poskytnout dobré investiční příležitosti. nicméně, vždy proveďte svůj průzkum než investujete do jakékoli kryptoměny. Sledujte naživo cenu svého oblíbeného aktiva, analyzujte jeho minulý a aktuální výkon a nezapomeňte sledovat nejnovější krypto oznámení.

Nakonec je hromadné přijetí kryptů otázkou času. Otázka tedy není, pokud, ale kdy? Kdy se tedy ponoříte na trh??

eToro – Kupte si nejlepší kryptoměny v roce 2021

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Rok 2020 vedl ke zvýšenému zájmu o kryptoměny a blockchainovou technologii.
 • Navzdory pokračující pandemii bude rok 2021 pro trh s kryptoměnami pozitivní.
 • Prvních 10 kryptoměn, které se mají investovat do roku 2021, jsou Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, TRON, Bitcoin Cash, Cardano, Tezos, IOTA a Stellar.
 • Ceny kryptoměny závisí na různých faktorech, včetně poptávky a nabídky, konkurence, technologie a nálady na trhu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me