Top 15 důvodů, proč investovat do kryptoměn

Proč byste dnes měli začít investovat na trhu s kryptoměnou?

Top 15 důvodů, proč investovat do kryptoměn: Úvod

Je krypto dobrá investice?

Kryptoměna a technologie blockchainu vzaly útoky na celý svět, takže není divu, že stále více lidí se obrací k investování do kryptoměny.

Existuje mnoho důvodů, proč lidé investují do krypt, aby splnili své finanční cíle.

Existují však ti, kteří investují na krypto trhu ze špatných důvodů.

Zde je 15 hlavních důvodů, proč by každý investor měl mít ve svém portfoliu kryptoměny.

15 důvodů, proč investovat do kryptoměn

1. Kryptoměny způsobily revoluci v našem světě

Je to něco přes deset let od zahájení Bitcoin – první kryptoměna vůbec. Přesto v dynamickém světě obchodování s kryptoměnami již došlo k tisícům technologických vylepšení, inovací a změn..

S jejich decentralizovanou povahou, kryptoměny změnily tradiční finanční systémy na místo, odkud není návratu, usnadnění transakcí za hranicemi při nízkých nákladech a rychlých dobách zpracování.

Skvělou zprávou je, že potřeba centrálních bank je snížena na minimum, což investorům poskytuje značnou svobodu a kontrolu nad jejich finančními údaji a penězi.

A Hádej co! Investování do kryptoměny není tisíciletý rozmar, ale realita: kryptoměny zde zůstávají a stojí za to do nich investovat. Počet krypto projektů se zvyšuje a podle data, existuje více než 5 000 kryptoměn, do kterých můžete investovat.

2. Kryptoměny jsou označeny vysokou likviditou

Pokud si stále nejste jisti, zda je pro vás obchodování s kryptoměnami, máme další platný důvod, proč letos investovat do kryptoměn. Svět obchodování s kryptoměnami je poznamenán vysoká likvidita, což znamená, že je snadné nakupovat a prodávat kryptoměny.

Například pokud jde o bitcoiny, po králi všech kryptoměn je vždy vysoká poptávka. Data ukázat, že počet kryptoměn v roce 2020 vzrostl na více než 54 milionů.

Nejen ambiciózní investoři a velké podniky jsou připraveni nakupovat a prodávat kryptoměny. Dnešní obchodování s krypto je vysoce dostupné.

Koneckonců, obchodování s kryptoměnou není nějaký druh raketové vědy nebo záhadný podnik vyhrazený pro velké velryby v tomto odvětví. Můžete se také dnes stát součástí světa kryptoměnových investic!

3. Investice do kryptoměny mohou vést k vysokým výnosům

Snad hlavním motivátorem pro lidi, aby investovali do kryptoměny, je možnost dosáhnout zisku. Mít rád nebo ne, Díky penězům se náš svět točí a je to jeden z hlavních důvodů, proč investovat do kryptoměny.

Ačkoli je obchodování s kryptoměnami relativně nové, kryptoměny mohou vést k vyšším výnosům ve srovnání s jinými aktivy, jako jsou akcie. Kryptoměny jsou vysoce volatilní, což znamená, že z jednoho obchodu lze potenciálně dosáhnout vysokých výnosů.

Nezapomeňte zároveň, že volatilita také znamená, že obchodníci mohou vše ztratit za sekundu. Vždy tedy zvažte potenciální rizika! Jelikož investování do kryptoměny může být velmi náročné, jedním z prvních kroků k úspěchu je vymyslet efektivní strategie řízení rizik k omezení ztrát.

4. Kryptoměna vám dává nezávislost & Flexibilita

důvod 4 investovat kryptoměnu

Ať už se rozhodnete investovat do Ethereum nebo Tezos, vaše krypto peníze jsou jen vaše. Jak je uvedeno výše, kryptoměny se nespoléhají na banky, které mají přemrštěné poplatky, jen aby držely vaše peníze.

navíc, kryptotrh je otevřen 24/7, takže si nemusíte dělat starosti s otevírací dobou; můžete si vybrat, kdy a jak chcete nakupovat a prodávat. Není to dost dobrý důvod investovat do kryptoměny?

To je správně! Je jen na vás, abyste si uspořádali čas a obchodní rutinu. Obchodovat můžete buď na plný nebo částečný úvazek; můžete obchodovat s kryptoměnou i na cestách. To je skvělé?

5. Pro diverzifikaci portfolia

Hledáte další důvody, proč investovat do kryptoměny? I když nejste nadšencem kryptoměn, investice do kryptoměny je skvělou volbou, jak diverzifikovat své portfolio.

Co je diverzifikace portfolia? Je to jednoduše skvělá metoda ke snížení rizik rozložením investic a zkoumáním různých aktiv. Jak lidé říkají, neměli byste dávat všechna vejce do jednoho košíku, správně?!

Protože kryptoměna obvykle nepohybuje s aktivy, jako jsou dluhopisy a akcie, je investice do kryptoměny chytrým způsobem, jak se etablovat jako úspěšný obchodník v dnešním dynamickém a neustále se měnícím světě financí.

6. Neomezený výběr mincí

I když nikdo nepochybuje Autorita bitcoinu ve světě kryptoměnových investic, pravdou je, že existují tisíce altcoinů, které se dají koupit a prodat. Máte neomezený výběr mincí, které vám pomohou diverzifikovat vaše portfolio a potenciálně zvýšit vaše bohatství.

Zatímco některé podhodnocené coiny mohou být složitou investicí, jiné si zaslouží vaši pozornost a jsou dobrým důvodem k investování do kryptoměny. Odborníci se domnívají, že některé z top kryptoměny explodovat příští rok jsou Ethereum, Ripple, Tezos, Tether, Monero a Bitcoin Cash.

Nemusíte omezovat své možnosti na nákup a prodej kryptoměn. Můžete také obchodovat s širokou škálou párů krypto / krypto a krypto / fiat BTC / USD, ETH / USD a LTC / USD patří mezi nejoblíbenější krypto-fiatové páry k obchodováníE.

7. Budoucí kryptoměny se zdají jasné

Potřebujete více důvodů, proč investovat do kryptoměny? Zde je náš důvod č. 7: Budoucnost kryptoměny se zdá jasná. I když všichni víme, že krypta jsou velmi nestálá, investice do kryptoměny může být bezpečnější a slibnější alternativou ve srovnání s jinými aktivy.

Vezměme si například bitcoin. Bitcoin má za sebou zubatou historii a byl dokonce několikrát prohlášen za ztracen. Například v roce 2017 dosáhl bitcoin nových maximálních hodnot ve výši 20 000 USD, zatímco v roce 2018 klesl pod 5 000 USD. Bitcoin přesto přežil své vzestupy i pády – a stále se mu daří během probíhající pandemie (se současnou cenou 15 826 USD) – takže investoři jsou ohledně své budoucnosti docela pozitivní.

Mnoho lidí věří, že investice do bitcoinů v době finanční nejistoty jsou bezpečnější. Jak řekl spoluzakladatel Snappa (přední kanadská softwarová společnost) Gimmer: „Raději byste ušetřili peníze v měně, jejíž nabídka se každým rokem nafukuje? Nebo byste raději ušetřili v měně, jejíž terminální nabídka je programově fixována? … Naštěstí se domnívám, že nyní máme k dispozici mnohem lepší technologii spoření. Tou technologií jsou bitcoiny. “

Zvažovali byste investování do kryptotrh?

8. Nabídka a transparentnost nabídky kryptoměn

I když si mnoho lidí kryptoměnu stále spojuje s nelegálními aktivitami a notoricky známými podvody, jako je OneCoin, investice do kryptoměny je slibný podnik, kdy stále více lidí vkládá svou důvěru v kryptách místo fiat měn.

Jak jednou řekl Satoshi Nakamoto – záhadná postava za bitcoinem: „Kořenovým problémem konvenční měny je veškerá důvěra, která je nutná, aby to fungovalo. Je třeba důvěřovat centrální bance, aby neznehodnocovala měnu, ale historie nekrytých měn je plná porušení této důvěry. Je třeba důvěřovat bankám, že drží naše peníze a převádějí je elektronicky, ale půjčují je ve vlnách úvěrových bublin se sotva zlomkem rezervy. “

Kromě toho je mnoho krypt založeno na technologii blockchain, která je považována za téměř neuskutečnitelnou. Transakce blockchainu jsou šifrovány, podepsány soukromým klíčem a ověřeny veřejným klíčem. Tato technologie zároveň nabízí vysokou úroveň transparentnosti – což je další hlavní důvod, proč investovat do kryptoměny.

9. Technologie blockchain může změnit svět

důvod 9 investovat kryptoměnu

Hledáte další důvody, proč investovat do kryptoměny? Člověk nemusí být vývojář blockchainu, aby viděl potenciál kryptoměny a blockchainu mimo obchodování kryptoměn.

S rostoucím využitím inteligentních smluv a decentralizovaných aplikací může blockchainová technologie těžit z různých odvětví, včetně her, lékařství, podniků a hlasování. Zeptejte se kteréhokoli hráče na působivé inovace, které technologie založená na blockchainu může přinést do světa her a digitálního vlastnictví!

Během probíhající pandemie se stále více lidí obrací k blockchainu a digitálním platbám, aby snížilo riziko nových ohnisek. Datová show nárůst stahování krypto aplikací během uzamčení COVID-19 v roce 2020. Nyní jsou i skeptici a přísné vlády vůči kryptům pozitivnější, regulace se stává mnohem jasnější.

10. Každý jde do kryptoměny, dokonce i Wall Street

Se zvyšujícím se celosvětovým zájmem o kryptoměnu se kryptoměny stává stále více. Například Ripple je působivá mince používaná mnoha velkými finančními organizacemi. Nezapomeňme na to na rozdíl od současného systému SWIFT používaného pro mezinárodní platby umožňuje Ripple uživatelům posílat peníze za hranice s nízkými náklady a rychlou dobou zpracování.

Věřte tomu nebo ne, dvě z předních kryptoburz na celém světě, Blíženci a Coinbase, nyní bankovní klienti amerického gigantu JPMorgan.

Vlády také přijímají kryptoměnu a šifrovat. Zatímco mnozí se snaží vyvinout vlastní digitální měny centrální banky, jiní (jako Itálie) uznali bitcoinové dědictví. Zájem o investování do kryptoměn také roste na rozvíjejících se trzích, jako je Keňa a Jižní Afrika.

A Hádej co? Hlavní obchodníci jako Virgin Galactic a Microsoft také přijímají platby v bitcoinech. Opravdu potřebujete více důvodů k investování do kryptoměny?

11. Naučte se nové dovednosti

Ať už se rozhodnete koupit bitcoin nebo obchodovat s různými krypto páry, pravdou je, že musíte investujte do správného obchodního vzdělávání, abyste zvládli umění kryptoinvestování.

I když se investováním do kryptoměny nestanete milionářem, vaše cesta učení bude mít pozitivní dopad na vaše obchodní dovednosti a finanční rozhodnutí. Od strategií denního obchodování až po tipy pro obchodování s psychologií je učení o investování do kryptoměn více než cenné a hodné.

Navíc se snaží zlepšit své finanční dovednosti, budete také schopni zlepšit svou disciplínu, emoční sebeovládání a návyky. Učení je koneckonců celoživotní cesta.

12. Investování do kryptoměny nikdy nebylo tak snadné

A důvodem č. 12 investovat do kryptoměny je, že… Nikdy nebylo tak snadné investovat do kryptoměny. Dnešní svět zaměřený na technologie umožňuje lidem ze všech oblastí života učit se o kryptoměně. Od online kurzů po knihy psychologie obchodování se člověk může zdarma naučit obchodování s kryptoměnami.

Množství obchodních informací je dnes působivé. Stále více webů a fór poskytuje cenné krypto informace a rychle odhaluje podvody. Lze snadno najít trenéra nebo se učit od nejlepších v oboru. Stačí se podívat na některé z krypto králů a jejich příběhy o úspěchu!

Online platformy a inteligentní zařízení usnadňují investice do kryptoměny; vše, co musíte udělat, je otevřít účet, vložit prostředky a začít obchodovat.

eToro – nejlepší platforma pro výměnu kryptoměn pro obchodníky i investory

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

13. Nízký práh vstupu

Zatímco některé typy investic, jako jsou akcie a nemovitosti, vyžadují k zahájení investování hodně počátečního kapitálu, kryptoměna má nízkou vstupní hranici. Není to skvělý důvod investovat do kryptoměny?

Dobrou zprávou je, že mnoho platforem tam venku nevyžaduje velké částky k zahájení nákupu a prodeje kryptoměn. Můžeš začněte obchodovat s kryptoměnou už za 100 $.

A ne, není třeba složitých a časově náročných postupů a náročných papírování.

14. Výměny jsou vysoce bezpečné a nabízejí cenné nástroje

důvod 14 investovat kryptoměnu

Zatímco si všichni pamatujeme tragický příběh notoricky známé japonské výměny Mt. Gox, dobrá zpráva je, že dnešní burzy jsou bezpečnější a mohou dokonce obětem odškodnit v případě hacknutí.

Obchodník dnes může najít spolehlivou burzu, která mu umožní začít nakupovat a prodávat digitální aktiva; obchodník může také najít důvěryhodného brokera, který jim pomůže obchodovat s CFD (skvělá volba pro začátečníky).

Obchodní nástroje jsou mnohem uživatelsky přívětivější než dříve, a krypto weby pomáhají investorům držet krok s aktuálními krypto zprávami a významnými událostmi v oboru. Skvělý důvod investovat do krypt, správně?!

15. Nikdy není pozdě investovat do kryptoměn

Ať už jste úspěšným bitcoinovým investorem nebo nadšencem kryptoměn, nikdy není pozdě začít investovat do kryptoměn. I když někteří věří, že čas vydělat miliony (jako někteří z prvních uživatelů v oboru) uplynul, pravdou je, že investování do kryptoměny je stále aktuálním tématem.

Ve skutečnosti má kryptoměna a blockchain před sebou dlouhou cestu, takže i v roce 2021 vás lze stále považovat za brzkého osvojitele. Pocit investovat do něčeho tak inovativního je prostě ohromující!

15 důvodů, proč investovat do kryptoměny: klíčové body

  • Trh s kryptoměnami je otevřen 24/7 a přichází s tisíci kryptoměn.
  • Investování do kryptoměn je skvělý způsob, jak zvýšit své bohatství, diverzifikovat své portfolio a naučit se nové finanční triky.
  • Pokles investic na akciovém trhu může vést ke zvýšení ceny kryptoměn a zlata, a proto jsou kryptoměny perfektní investicí, pokud chcete diverzifikovat své portfolio.
  • Nezapomeňme, že blockchainová technologie má působivé aplikace i mimo finanční sektor, a proto stále více vlád zvažuje investice do kryptoměn, aby se snížila ohniska během probíhající pandemie.

Nikdy není pozdě investovat na trhu kryptoměn. Přestaňte tedy hledat další důvody, proč zahájit cestu kryptoměnou.

S eToro, můžete začít nakupovat a prodávat kryptoměny nebo obchodovat CFD s více než 90 kryptoměnami.

Investice do kryptoměn stojí za zvážení.

Šťastné investování!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Analýza obchodování není spolehlivým ukazatelem žádného současného ani budoucího výkonu, protože okolnosti se mohou časem změnit. Před jakýmkoli investičním rozhodnutím byste měli vyhledat radu od nezávislých finančních poradců.

eToro je platforma pro více aktiv, která nabízí jak investice do akcií a kryptoměn, tak obchodování CFD.

75% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me