Top 15 kryptoměn, které je třeba znát a sledovat v roce 2021: BTC, ETH, XRP a další!

Abyste mohli uspět v roce 2021, musíte znát těchto 15 nejlepších kryptoměn!

Zajímá vás, která kryptoměna vybuchne v roce 2021? Nebo možná, které krypto má největší potenciál v roce 2021? Půjde bitcoin v roce 2021 nahoru? To vše a další budeme pokrývat!

Rok 2021 bude následovat těžký čin, to je jisté! Bitcoin po Měsíci skutečně dosáhl Měsíce a připomněl nám, že krypto sen je stále realitou.

Ale když se zeptáte, co se pravděpodobně stane v roce 2021, většina obchodníků s kryptoměnami dává velmi odlišné odpovědi, takže je docela těžké získat jasnou odpověď, která obchodníkům zbohatne v roce 2021.

Měli byste dávat pozor nejen na bitcoiny, v roce 2021 je z čeho nadšení, a měli byste to všechno sledovat! (Někdy je to prostě nemožné!)

Zatímco Bitcoin přitahuje velké instituce, Ethereum je pečlivě sledováno, jak konečně začíná přecházet na důkaz o podílu a Ripple se zabývá fiaskem SEC, které by mohlo trochu otřást kryptovým světem.

A při bližším pohledu na altcoiny je stále ještě spousta příležitostí! Spousta, do které si stále můžete koupit za nízkou cenu a profitovat z ní mnohem později.

Samozřejmě je to nakonec o popularitě. Čím více se mince použije a potenciální aplikace, které může nabídnout, tím vyšší bude její hodnota. Ale to funguje také oběma směry – pokud se kryptoměna stane méně populární, může také snadno stagnovat a poklesnout její hodnota.

V tomto článku se podíváme na top 15 kryptoměn, které budeme znát a sledovat – a v závislosti na vašem úsudku – nejlepší kryptoměnu k nákupu v roce 2021!

Top 15 kryptoměn, které je třeba znát a sledovat v roce 2021:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Zvlnění (XRP)
 3. Ethereum (ETH)
 4. Bitcoinová hotovost (BCH)
 5. Litecoin (LTC)
 6. Cardano (ADA)
 7. TRON (TRX)
 8. Binance Coin (BNB)
 9. Stellar (XLM)
 10. Tezos (XTZ)
 11. EOS (EOS)
 12. MIOTA (IOTA)
 13. Zcash (ZEC)
 14. Ethereum Classic (ETC)
 15. NEO (NEO)

Pokud se chcete na kryptotrh ponořit rychle a snadno, s 0% provize, podívejte se Výměna eToro!

Náš seznam jsme uspořádali na základě toho, které kryptoměny představují nejlepší příležitosti pro rok 2021. Celkově ale stojí za to dávat pozor na každou z nich.

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoiny jsou ve světě kryptoměny vždy první v řadě!

Ano, víme, každý seznam vždy nejprve hovoří o bitcoinech … bla bla bla! Ale rok 2021 je velmi, velmi odlišný. V roce 2020 jsme se konečně dočkali nějaké zásadní akce s bitcoiny, konečně jsme opět dosáhli teritoria $ 20k a pak jsme stříleli hned kolem něj, dvojnásobně!

Bitcoin nabízí snad nejlepší krátkodobá investice do kryptoměny pro rok 2021 s velkou volatilitou se vrací poprvé za zhruba čtyři roky. Ještě nevíme, co se přesně stane.

Bude i nadále stoupat na nové úrovně v roce 2021, nebo najde nový bod, od kterého se začne pohybovat s jasnou úrovní podpory a odporu? Nebo budeme muset počkat do dalšího halveningu, dokud neuvidíme takový obrovský vzestup?

Abychom mohli odpovědět na tyto otázky, můžeme se podívat na to, co říkají někteří odborníci.

Podle Andy Agnas, “Můžeme říci, že BTC bude i nadále překonávat nové výšky v roce 2021. Samozřejmě však dojde k občasným poklesům ceny, ale nebude to tak drsné jako to, co se stalo v roce 2018, kdy dosáhlo svého nejnižšího bodu”.

Tak, mějte na paměti, že cesta bitcoinů nebude vždy nahoru! Ve skutečnosti se také můžeme občas setkat s velkým rozpětím, protože ceny se stabilizují mezi vrcholy a koryty.

Ale na druhou stranu, některé věci nelze předvídat, jako je Tesla, která oznámila, že začátkem února koupila bitcoiny v hodnotě 1,5 miliardy dolarů, a cena následující den vystřelila nahoru o 48 tisíc dolarů! (Další záznam!)

Také bychom neměli zapomenout na dvě hlavní věci, díky nimž je bitcoin snad nejlepší kryptoměnou pro rok 2021:

1) Institucionální obchodníci a velké banky se dostávají hluboko do bitcoinu – konečně vidí jeho potenciál.

A 2) Bitcoin je jako „brána“ do světa kryptoměn. Jedná se o nejznámější kryptoměnu a nováčci mají tendenci to nejdříve proměnit, když začínají, než se chystají prozkoumat další příležitosti.

S ohledem na to je bitcoin stále možná kryptoměnou s největším potenciálem v roce 2021 a vy byste jej měli lépe sledovat! Navzdory tomu by obchodníci s bitcoiny měli být stále opatrní ohledně potenciálního krachu, nezačněte si myslet, že trh může jít nahoru!

 • Přibližný tržní strop: 865 033 736 991 USD
 • Přibližná cena za minci: 47 055,05 $
 • 2020 návrat: 4 698,3%
 • Založeno: 2009

Přečtěte si náš článek o bitcoinech zde.

Zvažovali jste investování do Bitcoin (BTC)?

2. Zvlnění (XRP)

Nenechte se vystrašit SEC, s Ripple stále existuje spousta potenciálu!

Čekali jste Ethereum, že? ŠPATNĚ!

Ripple zaujímá místo č. 2. Proč? Přes pokles ze třetí největší podle tržní kapitalizace na čtvrtou, Zvlnění má velký potenciál stoupat zpět nahoru a až se to stane, může být velmi výhodné být tam.

Pokles ceny znamenal nyní je snazší se dostat do Ripple. Samozřejmě však musíte věřit, že se tato cena vrátí zpět.

A pro ty z vás, kteří se obávají problémů s SEC (US Securities and Exchange Commission), je pravděpodobné, že se nemusíte bát obchodovat s nimi (pokud nejste v USA, možná budete chtít postupovat opatrně). Zatím se nic nestalo a pravděpodobně to neovlivní obchodníky mimo USA.

Podle PrimeXBT by predikce ceny Ripple pro rok 2021 mohla být potenciální maximum 27 $ za žeton a potenciální minimum 0,5 $, což je ve skutečnosti vyšší než jeho aktuální cena v době psaní!

Ale možná pochází rozumnější předpověď City Telegraph, kteří věří, že Ripple má vzestupný trend, který ho pravděpodobně povede 0,755 $ za minci v roce 2021 a že to pravděpodobně uvidíme úroky investorů se vrátí, jakmile cena překročí 6,50 USD.

Nezapomeňte, že existuje také možnost, že by situace s SEC mohla být nakonec výhrou, a pokud je tomu tak, což by mohlo být velmi dobré pro hodnotu Ripple!

 • Přibližný tržní strop: 20 807 485 096 USD
 • Přibližná cena za minci: 0,4583 USD
 • 2020 návrat: 2 846,0%
 • Založeno: 2012

Přečtěte si náš článek o Ripple zde.

Zvažovali jste investování do Zvlnění (XRP)?

3. Ethereum (ETH)

Královna světa kryptoměn je stále silná!

Nyní, jak už pravděpodobně víte, se Ethereum v mnoha ohledech zcela liší od bitcoinu. Ethereum se zaměřuje nejen na revoluci v tom, jak používáme peníze, ale také v tom, jak používáme internet!

A tato vize se pomalu, ale jistě uskutečňuje. V prvním čtvrtletí roku 2020 to bylo hlášeno Cointelegraph že na ethereu nyní funguje 635 fungujících DApps s celkem 616 369 „aktivními“ uživateli.

Zatímco DevTeam.Space, v článku o DApps v roce 2021, tvrdí na Ethereu je až přibližně 3 000! (To znamená, že fungování nebo ne není jasné.)

Ať tak či onak, je to potenciálně velmi velký nárůst a ukazuje nám to Ethereum z hlediska využití stále velmi roste, což ovlivní jeho ocenění, potenciálně se stane jednou z nejlepších kryptoměn v roce 2021.

Další důležitou věcí, kterou je třeba si o Ethereu pamatovat, je to, že po bitcoinech je to obvykle druhá volba nového obchodníka.

Jakmile jednou ochutnají bitcoiny, obvykle začnou investovat do Etherea, druhé největší a známé kryptoměny.

V roce 2021 již Ethereum dosahuje nových maxim. Pravděpodobně to částečně souvisí se zvýšeným zájmem o bitcoiny (tzv. Knock-on efekt, který pravděpodobně ovlivní většinu trhu s kryptoměnami).

V únoru 2021 raketově vzrostl a dosáhl 1 800 $ za minci. I když je třeba říci, odborníci jako Capital.com stále tomu věř do konce prvního čtvrtletí roku 2021 dosáhne maxima 1628 USD nebo minimálně 1107 USD.

Nejdůležitější však je dávejte si pozor na příjezd Ethereum 2.0, kde se Ethereum přesune z dokladu o práci do dokladu o vkladu.

Přestože byl přechod zahájen v prosinci 2020, přechod by měl být dokončen někdy v roce 2021. O tomto kroku se diskutuje už roky a je dlouho očekáván. Po dokončení by mohlo dojít k určitému pohybu nahoru.

 • Přibližný tržní strop: 200 073 757 033 USD
 • Přibližná cena za minci: 1745,84 $
 • 2020 návrat: 4 622,6%
 • Založeno: 2015

Přečtěte si náš článek o Ethereu zde.

Zvažovali jste investování do Ethereum (ETH)?

4. Bitcoinová hotovost (BCH)

Oblíbené dítě bitcoinu možná ještě něco doroste, ale přesto nabízí skvělé příležitosti!

Je pravda, že bitcoinová hotovost v posledním roce od začátku roku 2020 hodně ztratila, ale stále je v top 15 (dříve byla jednou z prvních pěti).

Nezanedbávejte bitcoinové peníze, protože padly mírně z módy, stále je třeba vydělat peníze a stále představují velmi skutečnou hrozbu pro bitcoiny – nebo alespoň životaschopnou alternativu.

Je důležité si uvědomit, že pokud volatilita, kterou bitcoin přináší na trh, se může projevit také na bitcoin cash.

Kromě toho, stejně jako bitcoin, Bitcoin Cash také prochází halveningem, která se konala 8. dubna 2020.

Pravděpodobně jsme však ještě neviděli všechny jeho důsledky, nezaznamenali jsme velký nárůst cen, jako tomu bylo u bitcoinů, a možná si někteří obchodníci říkají, jestli k tomu vůbec dojde.

Stručně řečeno, nálada je prozatím obecně „počkejte a uvidíte“. Bylo řečeno, Agentura pro prognózy ekonomiky to předpovídá do konce roku 2021, Bitcoinová hotovost by mohla dosáhnout mezi 881–923 $ za minci.

 • Přibližný tržní strop: 9 136 379 395 USD
 • Přibližná cena za minci: 489,90 $
 • 2020 návrat: -60,0%
 • Založeno: 2017

Přečtěte si náš článek o bitcoinové hotovosti zde.

Zvažovali jste investování do Bitcoinová hotovost (BCH)?

5. Litecoin (LTC)

Litecoin je jako starý drak, který hoří dál!

Litecoin byl jedním z vůbec prvních altcoinů a byl vážně velkou novinkou, když se poprvé objevil. Ale podobně jako BCH je litecoin stínem svého bývalého já a nyní se v kryptotéce většinou usadil na opačné straně.

To znamená, že je to stále jeden z nejlepších psů v krypto a při obchodování s litecoinem je stále třeba vydělat peníze. Stále představuje spoustu příležitostí a je významným hráčem, kterého je třeba brát vážně.

Podle Arthur Webb z Ripple News, Predikce cen litecoinů pro rok 2021 jsou mezi 150 a nejvyššími $ 40 a nejnižšími.

To lze interpretovat několika způsoby. Buď to může prorazit tuto projekci 150 $ za minci a na neobjednané území, nebo jí dochází pára a může se potýkat s touto.

I když byste měli být jistě opatrní, v závislosti na tom, kolik jste investovali do litecoinu, 3 $ navíc za každou minci, kterou máte, může být pěkným ziskem, v závislosti na vašich cílech.

Krypterium uvádí, že někteří analytici kryptoměny vidí, že cena Litecoinu dosáhne do konce roku 2021 600 $.

 • Přibližný tržní strop: 11 222 626 982 $
 • Přibližná cena za minci: 168,58 USD
 • 2020 návrat: 809,2%
 • Založeno: 2011

Přečtěte si náš článek o litecoinech zde.

Zvažovali jste investování do Litecoin (LTC)?

6. Cardano (ADA)

Dva řetězy jsou lepší než jeden!

Pravděpodobně většina z nás nyní ví, že hlavním prodejním místem společnosti Cardano je jejíouroboros blockchain„- nebo blockchainy, pokud chcete – jeden pro běžné transakce a druhý pro inteligentní smlouvy. (Pokud by Cardano byl rapper, byl by to „2 Chainz“.)

Nyní, zatímco pro některé z vás to může znít jako stará zpráva (to je), stále ještě nevidíme tento potenciálně geniální nápad, který je tlačen na maximum; zjistit, zda jejich řešení skutečně funguje a zda může vyřešit problém škálovatelnosti.

Někdy zapomeneme, ale pokud se problém škálovatelnosti nevyřeší, kryptoměna ve skutečnosti nemá bojovou šanci vzlétnout a skutečně převzít fiat peníze.

Vzdát se tohoto projektu nyní by bylo trochu hloupé. Cardano má stále šanci být další kryptoměnou, která exploduje v roce 2021, ale pokud teď přestanete a stane se, bude vám to velmi líto!

Mějte tedy trpělivost. Je snadné na to zapomenout, zejména proto, že Cardano bylo počátkem roku 2018 velmi výbušné.

Všimněte si však, že některá z těchto volatilit se v posledních měsících vrací s některými zdroji, jako je např Investorplace věřit tomu Cardano by mohlo dosáhnout 2 $ za minci.

Trading Beasts předpovídat zvýšení ceny Cardano, věřit, že ido prosince 2021 dosáhne 1,038 USD.

 • Přibližný tržní strop: 21 314 232 382 USD
 • Přibližná cena za minci: 0,6851 USD
 • 2020 návrat: 38,9%
 • Založeno: 2017

Přečtěte si náš článek o Cardanu zde.

Zvažovali jste investování do Cardano (ADA)?

7. TRON (TRX)

Je TRON stále potichu orbou vpředu v tajnosti?

Lidé zapomínají, že TRON toho má za sebou sakra hodně.

Zapomínají, že ambiciózní Justin Sun začal v kryptoměně pracovat pro Ripple. Zapomněli, že mají kovaný partnerství se společností Samsung, BitTorrent a Baidu (čínský vyhledávač).

Ale možná největší věc, kterou přehlédnou, je to Společnost TRON začala v síti Ethereum! Proč je to významné? Protože to znamená, že používá stejný kódovací jazyk – Solidity.

To je pro TRON obrovská výhoda, protože to znamená, že vývojáři DApp mohou snadno přejít od vývoje na Etherea k TRONu.

Pokud tedy někdy existuje pádný důvod k odklonu od Etherea (např. Příliš nákladné, problémy se škálovatelností, funkční problémy), bude TRON jednou z prvních alternativ, na které budou pravděpodobně myslet.

S ohledem na to, je vysoce možné, že by TRON mohl být velmi podhodnocen. Nyní mějte na paměti, že nemusíme nutně vidět významný zisk z TRON v roce 2021, ale může být ideální čas vstoupit a vydržet, než bude příliš pozdě.

Trading Beast předpovídá, že do prosince 2021, TRON by mohl dosáhnout maximální ceny 0,0582281 $, zdravé zvýšení.

 • Přibližný tržní strop: 3 340 415 564 USD
 • Přibližná cena za minci: 0,04662 $
 • 2020 návrat: 463,5%
 • Založeno: 2017

Přečtěte si náš článek o TRONu zde.

Zvažovali jste investování do TRON (TRX)?

8. Binance Coin (BNB)

Token nástroje Binance Exchange je stále velmi populární, ale co bude jeho budoucnost?

Binance Coin je docela jednoduchá kryptoměna, ale hej, co je špatného na tom být jednoduchým v komplexním světě obchodování s kryptoměnami?

Podívejte se na bitcoiny, zdaleka to není tak složité jako u některých jiných kryptoměn na tomto seznamu, ale přesto se jim daří!

Otázka ohledně Binance Coin, je to, jak dlouho to bude opravdu za obchodování? Bude to v budoucnu ještě sloužit? A pokud ano, co to bude mimo burzu Binance?

A navíc, a co sleva, kterou výměna dává za použití mince k nákupu kryptoměny? Zůstane to stejné nebo bude Binance pokračovat ve snižování, jak původně plánovali?

Podle stránky 9 ze dne Dokument společnosti Binance, do čtvrtého roku (což by byl rok 2021) by byla sleva pouze 6,75% za zaplacení určitých poplatků za Binance Coin. Zatím však mají nesnížil ji z 25% za poslední dva roky.

A do 5. roku (což by byl rok 2022) bylo zamýšleno, že nebude žádná sleva. Možná je však nyní od této myšlenky upuštěno? Binance musí vyjasnit jejich záměry.

Díky tomu je těžké říci, kde bude Binance Coin v blízké budoucnosti, ale alespoň prozatím je možné vydělat nějaké zisky z obchodování.

To stranou, Cena digitálních mincí předpovídá, že Binance Coin by mohla v únoru 2021 dosáhnout až 158,49 USD a uzavřít rok kolem 133,98 USD.

 • Přibližný tržní strop: 16 060 572 142 $
 • Přibližná cena za minci: 103,35 $
 • 2020 návrat: 11 309,9%
 • Založeno: 2017

Přečtěte si náš článek o Binance Coin zde.

Zvažovali jste investování do Binance Coin (BNB)?

9. Stellar (XLM)

Je Stellar životaschopnou alternativou k Ripple?

Stellar viděl několik přílivových vln volatility již v letech 2017 a 2018 a poté vstoupil do období klidu, které skončilo docela nedávno (stejně jako mnoho jiných altcoinů).

Cílem Stellaru je známý příběh, který slyšíme v celé kryptokomunitě: „Pojďme pomáhat bankám odblokovat“.

Podle Světová banka, přibližně 1,7 miliardy dospělých je „bez bank“, které definují jako „bez účtu ve finanční instituci nebo prostřednictvím poskytovatele mobilních peněz“.

Je to docela čestná věc, ale také docela těžká, což je pravděpodobně důvod nyní se více zaměřují na vzájemné propojení finančních institucí prostřednictvím blockchainu.

Možná z hlediska technologie a cílů, Stellar se nejvíce podobá Ripple. Jed McCaleb, spoluzakladatel a technický ředitel společnosti Stellar, předtím pracoval na Ripple před odjezdem, nesouhlasil se směrem, kterým se vydali.

S ohledem na to, Stellar by mohl být dobrým zajištěním proti Ripple nebo pokud si myslíte, že přístup, který tito dva používají, je přístup, který zvítězí nad hlavním proudem.

Zejména když Ripple čelí některým právním problémům, může Stellar vyniknout jako potenciálně jeden z nejlepších kryptoměn, které lze v roce 2021 koupit.

3Comma předpovídají, že maximální cena, kterou lze očekávat pro Stellar pro rok 2021, je 0,45 USD a minimálně 0,208 $.

 • Přibližný tržní strop: 8 703 291 056 USD
 • Přibližná cena za minci: 0,3895 $
 • 2020 návrat: 1 263,8%
 • Založeno: 2014

Přečtěte si náš článek o Stellar zde.

Zvažovali jste investování do Stellar (XLM)?

10. Tezos (XTZ)

Je Tezos nejdemokratičtější kryptoměnou a pomůže jí uspět v roce 2021?

Teoreticky, Tezos je pravděpodobně dosud nejadaptivnější kryptoměnou, přičemž klíčovou součástí jejího vývoje je „správa“. Žádná jiná kryptoměna zatím není tak demokratická a decentralizovaná (což je to, o čem kryptoměna je a dává jí hodnotu) z hlediska vývoje.

A tím, že se vláda postaví před rozvoj, je myšlenka, že oni se dokáže rychle přizpůsobit a proto vydrží déle než jiná krypta (a doufejme, že uděláte moudřejší rozhodnutí).

Samotná podstata toho, jak se se vším zachází, je jednoduchý koncept, který usnadňuje přístup každodenního obchodníka.

To znamená, že v akci ještě uvidíme jasný příklad toho. Teprve potom můžeme skutečně rozhodnout, jak dobře to funguje.

Proto může být Tezos kryptoměnou obchodníci budou muset chvíli držet, než uvidí jakoukoli významnou hodnotu a investovat nyní, i když je to levné, může být chytré.

Mějte na paměti, že pokud se ponoříte hluboko do Tezosu, pravděpodobně uslyšíte o skandálu, který se stal krátce po jeho ICO (jeden z největších ICO vůbec!). To by ale nemělo obchodníky odradit, tyto dny jsou nyní dávno za nimi.

Investor do peněženky předpovídá, že v roce 2021 bude mít jeden token Tezos 4,665 $ a 10,112 $ do roku 2030.

 • Přibližný tržní strop: 2 742 180 683 USD
 • Přibližná cena za minci: 3,62 $
 • 2020 návrat: 241,1%
 • Založeno: 2018

Přečtěte si náš článek o Tezos zde.

Zvažovali jste investování do Tezos (XTZ)?

investujte do tezos

11. EOS (EOS)

Je „zabijákem etherea“ jen čekání na čas?

Když EOS poprvé přišel na scénu, mnoho obchodníků, hodlerů a vývojářů z Etherea se obávalo. EOS říkal, že dokážou do značné míry to, co Ethereum – konkrétně DApps – ale lépe.

Ačkoliv se to zatím ještě nic neuskutečnilo. Stále to dělá EOS je skvělé zajištění proti Ethereum pro ty, kteří vidí budoucnost DApps.

Podle DappRadar, pomocí sítě EOS je minimálně 572 DApps, zhruba šestkrát méně než Ethereum.

EOS je možná jedním z nejlepší kryptoměny, do kterých dnes investujete. Již se používá a velmi populární mezi vývojáři, kteří jej již používají, zatímco některá krypta na tomto seznamu jsou velmi „počkejte a uvidíte“ (což znamená, že potřebujeme čas, abychom zjistili, zda mohou dosáhnout svých nároků), EOS má nyní praktické využití.

Hodnota EOS je hmatatelnější než u jiných kryptoměn, které podle všeho plánují ovládnout svět. Obchodníci, kteří hledají altcoin, který už má každodenní použití, tedy nehledejte nic jiného než EOS.

Trading Beasts předpovídat, že do prosince 2021, EOS může mít hodnotu maximálně 3,87264 $ za minci.

 • Přibližný tržní strop: 3 523 772 269 USD
 • Přibližná cena za minci: 3,66 $
 • 2020 návrat: 118,4%
 • Založeno: 2018

Přečtěte si náš článek o EOS zde.

Zvažovali jste investování do EOS (EOS)?

12. MIOTA (IOTA)

Dokáže se DAG společnosti MIOTA stát tak inovativní jako blockchainová technologie?

MIOTA je možná nejinovativnější kryptoměna, pokud jde o potenciální každodenní použití v budoucnosti. Představte si, že by vaše auto mohlo platit za své vlastní palivo nebo dům, který by mohl platit své vlastní účty za služby!

Jsou velmi pokrokoví a staví něco před technologii potřebnou k tomu, aby fungovala.

Z tohoto důvodu je MIOTA jedním z nejlepších kryptoměn, do kterých lze investovat do roku 2021. Obchodníci musí chvíli počkat, aby zjistili skutečnou hodnotu společnosti MIOTA, chvíli potrvá, než dosáhneme bodu, kdy je tato kryptoměna nejužitečnější. Může to být i desetiletí!

Musíme však zmínit ještě něco jiného; MIOTA je také docela kontroverzní v krypto komunitě. Proč? Někteří to vlastně ani nepovažují za kryptoměnu používá DAG místo blockchainu.

DAG je „Směrovaný acyklický graf„A funguje velmi odlišně na technologii blockchain, která je prosazována většinou kryptoměn a je považována za nejlepší řešení.

DAG existují mnohem déle a v některých kruzích nejsou považovány za účinné. Obchodníci budou muset toto posouzení provést při pohledu na MIOTA.

Trading Beasts vypadat optimisticky, pokud jde o MIOTU, když předpovídá, že bude oceněna Do prosince 2021 nejvyšší částka 1,1060496 $.

 • Přibližný tržní strop: 2 033 370 042 $
 • Přibližná cena za minci: 0,7316 USD
 • 2020 návrat: 9 000,0%
 • Založeno: 2016

Přečtěte si náš článek o MIOTĚ zde.

Zvažovali jste investování do MIOTA (IOTA)?

13. Zcash (ZEC)

Je Zcash nejvyšší mincí ochrany osobních údajů naší doby?

Pro každého špičkového obchodníka s kryptoměnami je to vždy považováno za dobrý nápad mít ve svém portfoliu alespoň jednu minci ochrany osobních údajů. Ve skutečnosti je dobré mít na kryptotrhu trochu všeho trochu jiného.

Mince na ochranu osobních údajů jsou zvláště považovány za důležité pro ty, kteří věří, že byste si měli dávat pozor na své osobní údaje, konkrétně vaše finanční údaje. Nikdo by to neměl nechat ležet na internetu, aby je našel, jako je tomu u distribuovaných knih.

Ale problém s mincemi na ochranu soukromí, jako je Zcash, je ten vlády a banky se jim opravdu nelíbí a existuje mylná představa, že jejich jediným účelem je rozvrátit zákon.

Pro ně je myšlenka anonymity ve financích vyhrazena zločincům („pokud nejste obchodníkem s kokainem, proč musíte skrývat svou identitu?“).

Tady je to, díky čemu Zcash vyniká v konkurenci s jinými kryptoměnami, jejichž cílem je také ovládnout sféru soukromí – Zcash tvrdě pracuje na tom, aby prokázal, že je to legální, a nemá se používat k porušení zákona.

A jsou ochotni spolupracovat s vládami, aby dokázali, že na tom, co jejich kryptoměna dělá, není absolutně nic špatného, ​​a právě tato snaha spolupracovat s bankami a vládami jí dává hodnotu.

Ve skutečnosti již v roce 2017, JPMorgan Chase, jedna z největších amerických bank, začala spolupracovat se Zcash, projevovat určité zvýhodňování velkých institucí.

Odborníci se neshodují na tom, co si bude Zcash pravděpodobně vážit do konce roku 2021. Previsioni bitcoin předpovídá cenu Zcash na 415,68 $ v roce 2021, zatímco Trading Beasts odhadujte konzervativnější maximum 137,989 $.

 • Přibližný tržní strop: $ 1,153,269,485
 • Přibližná cena za minci: 103,95 $
 • 2020 návrat: -99,3%
 • Založeno: 2016

Přečtěte si náš článek o Zcash zde.

Zvažovali jste investování do ZCASH (ZEC)?

14. Ethereum Classic (ETC)

Nejlepší potenciální zajištění proti Ethereum?

Nejblíže ke skutečné věci, nebo řekněme ‚originál ‘. Vzhledem k tomu, že Ethereum a Ethereum Classic se i nadále vyvíjejí odděleně různými týmy, týmy rozpor mezi nimi se zvětší a rozdíly se zvýrazní.

Toto bude platit zejména poté, co Ethereum dokončí přechod na důkaz o podílu – pokud to způsobí problémy s Ethereem, mnozí by se mohli dostat na Ethereum Classic, ve snaze replikovat to, co kdysi Ethereum bylo.

Ethereum Classic by muselo čelit tvrdé konkurenci společností EOS, NEO, Cardano a TRON, abychom jmenovali jen několik.

Možná je zajišťovací Ethereum Classic proti Ethereum tím nejvyšším zajištěním, a na obchodování obou není absolutně nic špatného.

Nemusíte se identifikovat pouze s jedním táborem, i když udělené Ethereum rozhodně má náskok před Ethereum Classic, ten okraj nemusí být vždy tam.

Na prosinec 2021 předpovídá agentura The Economy Forecast Agency cenu Ethereum Classic minimum 9,34 $ a maximum 10,76 $.

Trading Beasts předpovídat, že cena Ethereum Classic dosáhne minimálně 6,49 $ a maximálně 9,55 $.

 • Přibližný tržní strop: 1 066 077 947 $
 • Přibližná cena za minci: 9,17 $
 • 2020 návrat: 561,4%
 • Založeno: 2015

Přečtěte si náš článek o Ethereum Classic zde.

Zvažovali jste investování do Ethereum Classic (ETC)?

15. NEO (NEO)

Nezapomeňte na jednoho z největších a nejstarších soupeřů Ethereum!

Stejně jako Ethereum Classic může být moudré přidělit malé procento vašich finančních prostředků na obchodování NEO, jinému hráči v oblasti vytváření nové generace internetu.

A podobně jako Tezos, NEO si klade za cíl neustále se rozvíjet, což znamená, že může mít také šanci přežít své konkurenty.

S NEO se ale děje také mnohem víc – je to mimo důkaz o sázce vs. důkaz o pracovním bojišti. Místo toho používá mechanismus „Delegovaná byzantská chyba tolerance“, který je údajně docela podobný delegovanému důkazu o podílu.

To vše dělá z NEO zajímavou kryptoměnu a potenciálně další velkou kryptoměnu (pamatujte však, že může být nutná trpělivost a trochu fantazie!).

Podobně jako Ethereum Classic, jak The Economy Forecast Agency, tak Trading Beasts nesouhlasí s potenciálem NEO, přičemž The Economy Forecast Agency dává vyšší odhady.

Trading Beasts věří, že do prosince 2021 dosáhne NEO minimálně 19,52 $ nebo maximálně 28,71 $. Agentura pro prognózy ekonomiky mezitím uvádí, že to by se mohla pohybovat mezi 39,45 USD a nejnižšími 48,96 USD za stejné časové období.

 • Přibližný tržní strop: 2224170822 $
 • Přibližná cena za minci: 31,53 $
 • 2020 návrat: 3 571,1%
 • Založeno: 2014

Přečtěte si náš článek o NEO zde.

Zvažovali jste investování do NEO (NEO)?

Které kryptoměny vám tedy mohou v roce 2021 zbohatnout?

Není to otázka, kterou všichni máme?

Nikdo nemůže zaručit, že zbohatnete investováním do jakékoli kryptoměny na tomto seznamu!

Nejsme jasnovidci a rozhodně nepředstíráme, že jsme Nostradamus. Všechny kryptoměny na našem seznamu představují velký potenciál a velké riziko a všechny jsou ovlivněny různými faktory v závislosti na tom, čeho se snaží dosáhnout.

Skutečnou odpovědí je, že zde není žádný snadný a rychlý způsob zbohatnutí a obchodování s kryptoměnou nikdy nebylo. Každý, kdo obchodováním zbohatl, musel čekat. Žádný jednotlivý obchod vás nezbohatne a je s ním spousta práce!

Možná teď, v tuto chvíli, Bitcoin může být nejlepší kryptoměna pro investice do roku 2021, představovat některé z nejlepších příležitostí k dosažení zisku v letošním roce, pokud bude volatilita pokračovat.

Ale vložení bezpečného množství vašich finančních prostředků pro obchodování s několika různými mincemi může být bezpečnější a diverzifikovat vaše riziko.

Ideálně, měli byste vybírat mince, kterým rozumíte a pamatovat si, že většina mincí v tomto seznamu je stále ještě v plenkách, a musíme počkat o něco déle, abychom zjistili, zda mají skutečnou hodnotu, a proto by s nimi měli obchodníci trpět.

Pak je tu ethereum, které bude pokračovat v převodu na důkaz o podílu v roce 2021, proces, který bude probíhat v několika fázích. To může výrazně zvýšit kryptoměnu, ale riziko jejího selhání by mělo mít obchodníky, kteří hledají potenciální alternativy.

Nakonec může Rippleovo dilema se SEC vypadat strašidelně, ale pamatujte ve skutečnosti by to pro ně mohlo být dobré. Situace může dokonce připravit půdu pro lepší regulaci kryptoměny.

Navíc, SEC možná právě vytvořilo perfektní nákupní příležitost pro Ripple -li odrazí se zpět. Pokud jste mimo USA, není mnoho důvodů se Ripple vyhnout.

Rozhodnete se však obchodovat, pamatujte na to, abyste tak často brali zisky a snižovali ztráty.

eToro – nejlepší platforma pro nákup kryptoměn

Toto je náš seznam top 15 kryptoměn, které byste měli letos znát a sledovat. Pokud se cítíte inspirováni k zahájení nákupu kryptoměn, možná vás potěší, že eToro poskytuje možnost nakupovat kryptoměny a obchodovat CFD až na 90+ kryptoměny.

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Závěr: Kam půjde kryptoměna v roce 2021?

Nyní je stejně těžké odpovědět na otázku, jak dosáhnout zisku v roce 2021! Upřímně řečeno, zatím nevíme, co pro nás bude mít rok 2021.

Jedna věc, kterou můžeme udělat, je ohlédnout se za minulými roky a učinit několik obecných předpokladů o tom, co se pravděpodobně stane.

Ale s tímto přístupem je problém – kryptoměna existuje jen zhruba 12 let, což není dost dlouho na to, abychom měli skutečnou představu o tom, jakým směrem se bude trh ubírat.

To znamená, že existuje několik věcí, které můžeme brát jako „jistoty“, pokud jim budeme vůbec tak říkat.

Při ohlédnutí za předchozími bitcoinovými halveningy si bitcoin s největší pravděpodobností najde novou úroveň podpory a odporu a zůstane v tomto bodě až do dalšího halveningu, který by měl být někdy v roce 2024.

S touto znalostí mohou obchodníci buď zkusit tyto nové úrovně obchodovat, nebo vydržet až do dalšího vyskočení.

Je také docela pravděpodobné, že bitcoin s sebou přinese vlnu zájmu i o další kryptoměny. Pravděpodobně to přijde ve třech různých formách:

 • Obchodníci s bitcoiny expandují více do kryptoměny. Pravděpodobně vydělali nějaké peníze obchodováním s bitcoiny a nyní se snaží reinvestovat tyto zisky do jiných kryptoměn.
 • Nováčci obchodníci, kteří jsou zcela noví, dva krypto scény, kteří nyní chtějí skočit do akce poté, co viděl potenciál.
 • Zkušení obchodníci s kryptoměnami, kteří znají jiné kryptoměny, zažijí určitou volatilitu a také to, jak z této akce profitovat.

Další věc, kterou s jistotou uvidíme v roce 2021, je řada nových kryptoměn, které proudí na trh, jak jsme viděli za posledních několik let. A i když k tomu dojde, pravděpodobně také uvidíme více slábnutí z popularity, a to bude zmíněno stále méně.

Kromě toho bychom měli mít oči upřené na altcoiny vzdalující se od sítě Ethereum a na jejich vlastní „mainnet“, což je pokračující trend.

Kryptoměny, které mohou úspěšně migrovat do své vlastní sítě, pravděpodobně vzrostou.

Připraveni se ponořit do kryptotrhu?

Způsob, jakým obchodujeme s kryptoměnou v roce 2021, se může změnit

Pravděpodobně největším vývojem, kterého se i v roce 2021 dočkáme, je rostoucí zapojení velkých institucí v kryptoměně, kteří mají spoustu peněz na pumpování na trh.

Jejich zapojení na trhu kryptoměn je do značné míry proto, že od svých počátků nesmírně dozrálo.

To vedlo obchodníky všech vyznání k tomu, aby začali vnímat kryptoměnu jako vážný vývoj, který nelze ignorovat a který by měl být ve skutečnosti přijat. A ačkoli je trh stále volatilní, je mnohem méně riskantní než před několika lety.

Dále k tomu, způsoby, jak můžete obchodovat s kryptoměnou, se také hodně vyvinuly. Klíčovým příkladem je trh kryptoměnových futures.

Bitcoinové futures začaly v roce 2017 a nyní v únoru 2021 uvidíme Ethereum Futures, což určitě posílí obchodování a poskytne více lidem přístup k obchodování s kryptoměnami.

Možná ne letos, ale v příštích několika letech se můžeme dočkat dalšího obchodování kryptoměn v podobě futures.

Dalším klíčovým vývojem, na který si v roce 2021 budete dávat pozor, je silný vliv Redditu, s Redditors pravděpodobně bude i nadále zvyšovat ceny konkrétních kryptoměn ve snaze zabránit obchodníkům z Wall Street a zajišťovacím fondům, aby je zkratovali. (V jistém smyslu jsou jako protiklad velkých institucí.)

Stejně jako v případě her GameStop dělají totéž Dogecoin (podle tržní kapitalizace to zvedne na desetinu největšího!) a mohou tak činit i nadále s jinými kryptoměnami, pokud mají pocit, že jim hrozí.

Vzestup DeFi (Decentralized Finance) také skutečně změnil scénu kryptoměny a pravděpodobně to tak bude i po zbytek roku 2021. Někteří věří, že DeFi může v příštím desetiletí dokonce úplně přepracovat způsob, jakým obchodujeme s kryptoměnou (dokonce Nasdaq dělá!).

Při pohledu na Sekce DeFi společnosti CoinMarketCap, všimnete si, že situace je tam velmi odlišná, přičemž některé altcoiny prudce stoupají, zatímco největší kryptoměny nejsou nikde vidět.

V reakci na potenciální hrozbu DeFi mohou makléři nakonec začít diverzifikovat kryptoměny, které nabízejí. Typicky byli velmi opatrní při nabízení obchodování s kryptoměnou a drželi se maximálně 10 nejlepších.

Ale protože se top 10 za posledních několik let výrazně změnilo, může být moudré, aby shodili některé méně příznivé mince a přidali ty novější.

Pokud si přejí pokračovat v získávání nových obchodníků, bude možná nutné riskovat a rozšířit nabídku, kterou nabízejí. Pouze čas ukáže.

Je koronavirus, který podporuje inflaci a čerpání ceny kryptoměny?

Možná o tom nemluví dost lidí, ale jedním z hlavních důvodů, proč hodnota kryptoměny, zejména bitcoinu, roste, je inflace.

Koronavirové stimulační poukázky zvýšily inflaci, protože centrální banky, jako je Federální rezervní systém USA, tisknou stále více peněz na poskytování pomoci.

Z tohoto důvodu kupní síla amerického dolaru a mnoha dalších měn nadále klesá a ztrácí důvěru mnoha obchodníků, kteří chtějí za své peníze bezpečné úložiště hodnoty..

Obchodníci nyní dávají své zisky jinam, v tomto případě bitcoinu, odklon od nekryté měny.

Zajímavé je, že podle Investopedia: „Kongres v současné době jedná o schválení dalšího stimulačního zákona ve výši téměř 1 bilionu dolarů, jehož cílem je pomoci těm, kteří trpí koronavirem. Pokud by byl tento nový návrh zákona o stimulu schválen, znamenalo by to, že od nástupu koronaviru bude v roce 2020 vytištěno přibližně 50% z celkové zásoby USD..

Více nedávno, podle Reuters Americký prezident Biden představil stimulační plán 1,9 bilionu dolarů, téměř dvojnásobek velikosti plánu diskutovaného výše Investopedií. Kdy bude tento plán realizován, je však nejasné.

Co to všechno znamená?

To znamená, že pokud bude tento stimulační zákon pokračovat v USA, může dojít k dalšímu nárůstu ceny bitcoinů.

Pojďme se podívat, co se stane!

Klíčové body

Pokud si pamatujete cokoli z 15 nejlepších kryptoměn, které byste měli vědět a sledovat v roce 2021: BTC, ETH, XRP a další! učinit z nich tyto klíčové body.

 • Bitcoin je stále lídrem a může v průběhu roku 2021 přinést velkou volatilitu. Po dlouhém období nepříliš velkého pohybu je to vynikající zpráva.
 • Situace Ripple s SEC by mohla skončit různými způsoby. Závěrem je, nenechte se odradit, ale buďte opatrní.
 • Ethereum se stále více přibližuje k důkazu o vkladu. Rok 2021 by mohl být skvělým časem pro zapojení obchodníků.
 • Některé kryptoměny mají jasné případy použití, zatímco jiné vyžadují trpělivost. Kryptoměny pro chytré smlouvy jsou již v provozu, zatímco některé kryptoměny s více grandiózními plány budou vyžadovat čas, než uvidíme jejich hodnotu.

Pokud vás bavilo číst Top 15 kryptoměn, které je třeba znát a sledovat v roce 2021, sdílejte jej s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být zajímavý.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me