Top 7 nejlepších kryptoměn k investování v březnu 2021 (hloubková kontrola)

Chcete přeskočit čtení a dostat se přímo k našim nejlepším tipům? Nejlepší kryptoměnou, kterou lze v březnu 2021 investovat, je Bitcoin nebo Ethereum.

Hledáte dobrou kryptoměnu k investování?

Pokud chcete rychle a snadno investovat nebo koupit některé z nejlepších kryptoměn Výměna eToro!

Kryptoměna investující i velmi malé částky může sklízet velké výhody. V této příručce si promluvme o nejlepších kryptoměnách, na které bychom se měli podívat v březnu 2021.

Jaká je nejlepší kryptoměna, do které se má investovat v březnu 2021? Sestavili jsme seznam 7 možností, které byste měli zvážit.

Takže bez dalších okolků…

Top 7 nejlepších kryptoměn k investování v březnu 2021:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Tron

4. Litecoin

5. NEO

6. Cardano

7. Bitcoinová hotovost (BCH)

Všechna tato špičková krypta a mnoho dalších si můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Rozhodli jste se tedy nakupovat a investovat do kryptoměn, ale nevíte, která z nich je nejlepší? Neboj se. Provedeme vás seznamem nejlepších kryptoměn, na které se tento měsíc podíváme.

Seznam nejlepších kryptoměn, které je třeba zvážit v březnu 2021

Vzhledem k tomu, že se globální ekonomika stále vzpamatovává z uzamčení Velké koronaviru, spekulanti a investoři na částečný úvazek hledají alternativní způsoby, jak ukládat bohatství a dosahovat zisku. A to znamená, že více lidí hledá nejlepší kryptoměny k investování.

Ale proč začínáš? Koneckonců, vstup do krypto prostoru je pro nováčky ohromující zážitek. A dokonce i ostřílení investoři se mohou s těmito rychle se rozvíjejícími technologiemi a aplikacemi snažit udržet.

Existuje mnoho důvodů, proč tento měsíc investovat do krypt. Investování do kryptoměny je skvělý způsob diverzifikujte své portfolio a snižovat rizika a zároveň zvyšovat možnosti potenciálního ukládání bohatství.

Pokud jde o investování, znalosti jsou opravdu moc. Znalosti jsou to, co vás může udržet na špici, a dá vám šanci spatřit další trendy, než se vůbec stanou.

Chcete tedy vědět o nejlepších kryptoměnách, které můžete investovat 21. března? Jaká je nejlepší kryptoměna, do které se tento měsíc investuje? Je to rok, kdy zavedení hráči budou i nadále dominovat na trhu kryptoměn? Nebo existuje odvážný povýšenec, který letos otřese? A jaké nové digitální mince mají největší růstový potenciál?

Top 7 nejlepších kryptoměn k investování v březnu 2021:

1. Bitcoin

bitcoinové logo

Jako vnuk kryptoměny byl Bitcoin první kryptoměnou, která zaznamenávala finanční transakce na decentralizovaný blockchain. Ačkoli byl bitcoin spuštěn před více než deseti lety – v roce 2009 – bitcoin je stále volbou číslo jedna pro stávající i nové investory, s tržním stropem 763 miliard USD.

Bitcoin umožňuje uživatelům provádět transakce za nízké náklady a bez závislosti na třetích stranách. Ve skutečnosti bylo hlavním účelem bitcoinu revoluce v tradičních finančních systémech a eliminace potřeby vládních měn umožněním inovativní technologie a bezpečné platební architektury.

Je zajímavé, že v prvních dnech mnoho lidí začalo kupovat bitcoiny právě kvůli své slibné budoucnosti. Jak řekl expert na bitcoiny Andrew Badr: „Nejlepší součástí vlastnictví bitcoinů je pocit účasti v budoucnosti.“

Ačkoli bitcoin za poslední tři roky zaznamenal řadu vzestupů a pádů – v prosinci 2020 dokonce vyletěl až na 30 000 dolarů a o několik týdnů později se vyšplhal nad 44 000 dolarů – Ceny bitcoinů se staly stabilnějšími, což z něj činí jednu z nejbezpečnějších možností pro každého, kdo vstoupí do krypto prostoru poprvé.

A i když se zdá, že opojné dny obrovských výnosů prozatím skončily, rok 2021 by stále mohl přinést určitý potenciál. Podle Davea Chapmana, výkonného ředitele společnosti BC Group, "Kryptoměnová aktiva, jako jsou bitcoiny, se jen zesilují".

Hovoříme-li o budoucnosti bitcoinů jako o investici, je také pozoruhodné, že letos jsme byli svědky další významné události – poloviny bitcoinů v květnu 2020, programované události, která snižuje počet nových mincí generovaných sítí. A pro mnoho bitcoinových býků, tento rostoucí nedostatek je součástí toho, co je základem skutečné hodnoty této kryptoměny, což z ní činí jedno z nejlepších kryptoměn, které lze v tomto měsíci investovat!

V únoru 2021 společnost Tesla investovala 1,5 miliardy dolarů do bitcoinů a začala přijímat kryptoměnu jako platbu za své produkty. Cena bitcoinů dosáhla po nejnovějších zprávách nového rekordu 44 000 $ za minci.

Zvažovali jste investování do Bitcoinové BTC?

2. Ethereum

logo ethereum

Ethereum je rozhodně kryptoměna, která si tento měsíc zaslouží místo na našem seznamu Top Cryptos. Ethereum je globální decentralizovaná platforma spuštěná v roce 2015; platforma poháněná vlastní měnou, známou jako ether.

Společnost Ethereum, kterou vytvořil v roce 2015 mladý tým a rostoucí komunita vývojářů pod vedením okouzlujícího Vitalika Buterina, vzala svět útokem.

Nejpřitažlivějším investičním aspektem Etherea je skutečnost, že ho podporuje chytré smlouvy, decentralizované aplikace (dApps) a různé tokeny ERC-20. Jedním z hlavních cílů společnosti Ethereum je ve skutečnosti stát se králem inteligentních kontraktů a dApps, aby uživatelé mohli psát svůj vlastní software bez obav z cenzury a podvodu.

V mlze výhod investování do Etherea je jednou z nejočekávanějších událostí mezi investory do kryptoměny spuštění Ethereum 2.0, které se přesune z proof-of-work do proof-of-stake. Podle údajů poskytnutých CoinTelegraph, spuštění systému sázení ETH 2.0 může být významným býčím faktorem což zvýší poptávku a zvýší ceny ETH nad 500 $ (podle některých předpovědí).

Vzhledem ke svému technologickému a investičnímu potenciálu není překvapením, že Ethereum je druhou největší platformou pro kryptoměny s tržním stropem přes 140 miliard USD.

Přestože je Ethereum v hodnotě 1227,53 USD za minci (v době psaní článku) z hlediska hodnoty stále daleko od bitcoinu, analytici jsou ohledně toho optimističtí Budoucnost Etherea předpovídající stabilní růst v příštích několika letech.

A Hádej co! Ethereum má dostatek podpory od nejchytřejších investorů v krypto prostoru. Jako příklad uvedli Cameron a Tyler Winklevoss v roce 2012 120 000 bitcoinů za 10 $ za minci; po dosažení obrovského zisku dvojčata reinvestovala více než 300 milionů dolarů zpět do kryptoměny a v procesu koupila značné množství etherea.

To není všechno! Behemoths jako JP Morgan, Amazon a Microsoft Azure přijali také blockchainovou technologii Ethereum, aby si udrželi náskok před ostatními finančními giganty, což je faktor, který přitahuje pozornost stále více investorů po celém světě.

Připraveni se ponořit Ethereum ETH?

3. Tron

Tron je další špičková kryptoměna investovat v březnu 2021 – obzvláště skvělá investice pro puristické blockchainy.

Zajímavě, Tron byl vytvořen na Ethereu singapurskou organizací Tron Foundation za účelem řešení problému několika mocných společností ovládajících internet. V roce 2018 migroval Tron na svůj vlastní blockchain; ve stejném roce získal Tron BitTorrent, vybudoval si vedoucí postavení v oboru a stal se významným konkurentem Ethereum.

Tron je decentralizovaná platforma, která využívá technologii peer-to-peer a jejím cílem je vybudovat globální systém zábavy a sdílení obsahu. Přesněji řečeno, vývojáři společnosti Tron vyvinuli bezplatná globální digitální platforma s technologií distribuovaného úložiště, která uživatelům umožňuje sdílet obsah bez potřeby zprostředkovatele třetí strany.

Odstraněním potřeby třetích stran se sníží náklady jak pro spotřebitele, tak pro tvůrce obsahu, přičemž uživatelé budou moci platit přímo tvůrcům. Což je čistě pro obě situace!

Koneckonců všichni víme, že válka se streamováním videa je skutečná a mnoho spotřebitelů je frustrováno tím, že musí spravovat různé účty a cílenou reklamu. Není překvapením, že podle údajů poskytnutých Deloitte, 44% spotřebitelů v USA dává přednost platbě za službu, která poskytuje zážitky bez reklam.

Vzhledem k jeho potenciálu v zábavním sektoru není divu, že podle analytiků bude Tron pohánět platformy sociálních médií nové generace pro sdílení a vytváření obsahu.

Nadcházející fáze společnosti Tron Apollo (polovina roku 2021), Star Trek (polovina roku 2023) a Eternity (konec roku 2025) také zvýší svůj potenciál, což umožní tvůrcům obsahu rozšiřovat své značky a vyvíjet herní platformy, vydávat tokeny a také získávat finanční prostředky.

Mějte na paměti, že původní kryptoměna Tronic (TRX) společnosti Tron má v současné době hodnotu 0,0336 USD za minci.

Zvažovali jste investování do Tron TRX?

4. Litecoin

Litecoin je další špičková kryptoměna, kterou je třeba v tomto měsíci zvážit. Litecoin, který byl spuštěn v roce 2011, jen pár let po vytvoření bitcoinu, je jedním z prvních altcoinů nebo vedlejších produktů bitcoinu, propagovaných jako „odlehčená verze bitcoinu “nebo„ stříbro k bitcoinovému zlatu.“

Litecoin jako takový sdílí mnoho podobností s bitcoiny a umožňuje přeshraniční platby a transakce bez nutnosti používat ústřední orgány nebo třetí strany.

Další podobnost mezi bitcoiny a litecoiny je skutečnost, že litecoin je také kryptoměna, která se spoléhá na proof-of-work a má omezenou produkci. Pamatujte, že vždy může existovat pouze 84 milionů LTC mincí; doposud těžaři vykopali kolem 55 milionů.

Litecoin se tedy od bitcoinu liší. Díky síti, která je levnější a snadněji se udržuje, je Litecoin mnohem méně náročný na zdroje.

Hlavním prodejním místem litecoinů je jeho rychlost a použitelnost; Litecoin je 4x rychlejší než bitcoiny a umožňuje odesílání a přijímání globálních plateb stejně snadno, jako když někomu pošlete e-mail. Tato funkce je velmi atraktivní nejen pro investory, ale i pro obchodníky. Poplatky za litecoin jsou také nižší ve srovnání s poplatky kreditních karet a bankovními převody.

Nejen to! Jelikož kryptoměny spoléhají na kryptografickou integritu svých sítí, měli bychom si uvědomit, že na rozdíl od bitcoinu (který používá algoritmus SHA_256), Litecoin používá algoritmus s názvem Scrypt, který je přístupnější a může přilákat více lidí, kteří se chtějí účastnit jako horníci.

Investovali byste do Litecoin LTC?

5. NEO

Pokud vás zajímá, proč je NEO, dříve nazývaný Antshares, jednou z nejlepších kryptoměn, které investují v březnu 2021, měli byste vědět, že NEO zaujalo představivost investorů po celé Asii.

NEO je open-source blockchainová platforma vytvořená v roce 2014 čínskými počítačovými programátory Da HongFei a Erik Zhang. Ve skutečnosti to byla první kryptoměna, která vyšla z Číny a je to často označované jako čínské ethereum nebo mladší verze etherea. Název „neo“ ve skutečnosti pochází ze starořeckého slova „neos“, což znamená „mladý, nový“.

NEO a Ethereum sdílejí mnoho podobností tím, že poskytují vývojářům dApps snadno použitelnou platformu.

V praxi, NEO je mnohem hbitější. NEO dokáže zpracovat až 10 000 transakcí za sekundu. Prostřednictvím systému open-source provozovaného uživateli, investory a vývojáři je NEO nyní účinným způsobem správy digitálních aktiv v decentralizovaném prostoru. Je to také místo, kde lze digitalizovat skutečná aktiva pro vysokou likviditu.

Není překvapením, že NEO – označovaná také jako „distribuovaná síť pro inteligentní ekonomiku“ – má velkou šanci ovládnout asijský kryptotrh v roce 2020.

Zde bychom měli poznamenat, že NEO umožňuje dva tokeny: NEO a GAS, oba omezeny na 100 milionů tokenů. Být přesnější, NEO je navržen jako dvoustupňový systém pro usnadnění transakcí, s NEO jednající jako zástupce hlasovacích práv a GAS používaný k provádění transakcí a inteligentních smluv.

Skutečnost, že obrovským přínosem pro investování do NEO čínská vláda slíbila, že se stane lídrem na trhu v technologii blockchain a během tiskové konference koncem loňského roku poskytla plnou podporu NEO.

Ačkoli čínským bankám a finančním institucím bylo zakázáno usnadňovat bitcoinové transakce, v červenci 2018 byly burzy a obchodní platformy pro kryptoměny skutečně zakázány., NEO je jedním z mála krypt povolených v Číně a může vést k rozsáhlému přijetí v investičním a vládním sektoru.

Zvažovali jste obchodování NEO?

6. Cardano (ADA)

Cardano je další významná kryptoměna, kterou stojí za zvážení v roce 2021. Ve skutečnosti je to jedna z nejinovativnějších kryptoměn, jaké existují.

Přesněji řečeno, Cardano používá dvouvrstvý blockchain: Cardano Settlement Layer a Control Layer slouží ke zpracování transakcí a inteligentních smluv.

Jeho hierarchická struktura, jejímž cílem je zlepšit škálovatelnost a interoperabilitu napříč různými finančními systémy, není jen rozmarem. Cardanův protokol prošel před vydáním v roce 2017 přísným procesem kontroly (prováděným výzkumnými pracovníky a akademickými pracovníky), díky čemuž je Cardano jedním z prvních recenzovaných blockchainů v existenci.

Dalším podstatným aspektem povahy Cardana je jeho algoritmus proof-of-stake, jehož cílem je zvýšit energetickou účinnost těžby. Všimněte si, že se volá jeho algoritmus Ouroboros, což je název starodávného symbolu představujícího draka, který žere svůj vlastní ocas.

Algoritmus Ouroboros také implementuje nové principy těžby a pobídky, což je atraktivní funkce pro horníky a nadšence blockchainu.

Vzhledem k jeho progresivní povaze není překvapením, že Cardano je jedním z lídrů v sektoru kryptoměn. Po všem, Cardano je definováno jako kryptoměna třetí generace, jejímž cílem je zlepšit problémy škálování bitcoinů, kryptoměna první generace a zásady inteligentního nasazení kontraktu Ethereum, kryptoměna druhé generace.

Není divu, že Cardano je v současné době na 7. místě, co se týče tržního limitu pro mince. Své nativní mince ADA je populární investiční aktivum s působivou tržní kapitalizací a objemem obchodování.

Upozorňujeme, že ADA má maximální zásobu 45 miliard mincí, v současné době je v oběhu 31 112 484 646 mincí.

Zvažovali byste investování do Cardano ADA?

7. Bitcoinová hotovost (BCH)

Poslední mincí, kterou je třeba vzít v úvahu při rozhodování o tom, jaké krypto koupit, je bitcoinová hotovost. Jeden z nejpopulárnějších bitcoinů. Bitcoinová hotovost byla vytvořena v roce 2017, aby se zlepšily problémy se škálovatelností bitcoinů, které kupodivu vyvolala jeho vlastní popularita.

Bitcoin Cash byl vytvořen s většími velikostmi bloků 8 MB, dále se zvýšil na 32 MB. Díky zvětšení velikosti bloku vývojový tým za Bitcoin Cash umožnil zpracování více transakcí do jednoho bloku.

Pokud jde o rozdvojení, měli bychom si uvědomit, že v roce 2018 se bitcoinová hotovost rozdělila na bitcoinové hotovosti ABC a bitcoinové hotovosti SV a v roce 2020 rozdělit do Bitcoin Cash ABC a Bitcoin Cash Node.

To znamená, že stejně jako Bitcoin používá Bitcoin Cash konsensuální algoritmus proof-of-work a je omezen na 21 milionů coinů.

Díky svému technologickému potenciálu a zjevnému propojení s bitcoiny – nejstarší a největší mincí z hlediska tržního stropu a objemu obchodování, se bitcoinová hotovost prudce rozšířila a získala širokou komunitu příznivců, Roger Ver (známý jako Ježíš bitcoinů).

Věřte tomu nebo ne, bitcoinová hotovost vyletěla na 4,091 $ na vrcholu kryptoměny roku 2017. Zde bychom si to měli povšimnout Symbol tickeru Bitcoin Cash je BCH, zatímco bitcoin je uveden pod BTC.

A Hádej co? I uprostřed probíhající pandemie koronavirů je Bitcoin Cash stále jednou z nejpopulárnějších mincí, v současné době je na 6. místě na trhu s mincemi Cap.

Zvažovali byste investování do Bitcoinová hotovost?

Jaká je nejlepší kryptoměna, do které se má investovat v březnu 2021?

Bude to další vzrušující měsíc pro kryptotrhy. A teď máte několik nápadů na nejlepší kryptoměny, které je třeba zvážit v březnu 2021, je to také skvělá příležitost zahájit výzkumnou cestu.

Náš seznam top 7 kryptoměn, do kterých se má investovat v březnu 2021, vám poskytuje široký přehled vašich možností. Obsahuje informace o zavedených mincích, které by mohly slibovat pomalé a stabilní výnosy v průběhu roku 2020, a také některé novější mince s potenciálem vážného růstu.

Vaše volby závisí na tom, jaký typ investora byste chtěli být, a na velikosti vašeho bankrollu. Pamatujte, že každá investice zahrnuje určité riziko. Investujte tedy pouze to, co si můžete dovolit, a proveďte co nejvíce výzkumu, než učiníte konečné rozhodnutí.

Proč byste si měli vybrat eToro investovat do kryptoměn?

Nyní máte odpověď na vaši otázku „Jaká je nejlepší kryptoměna, do které se má investovat v březnu 2021. Pokud máte pocit, že vás inspiruje začít investovat do kryptoměn, nebo vám tento článek poskytne další pohled na vaše stávající obchodní znalosti, možná vás potěší vědět, že eToro vám dává příležitost investovat do různých kryptoměn a obchodovat CFD až Více než 90 kryptoměn. Crypto Investors mohou vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

eToro – nejlepší platforma pro obchodování s kryptoměnami

Přihlásit se pro eToro a začněte obchodovat s krypty nebo kopírováním nejlepších kryptoměnových investorů bez dalších poplatků. Nejsou zahrnuty žádné poplatky za správu ani jiné skryté náklady.

makléř etoro

Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Líbil se vám náš článek Top 7 kryptoměn, které se mají investovat v březnu 2021? Pokud ano, sdílejte jej prosím s každým, komu by to mohlo být užitečné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me