Top 9 Bitcoin Investors – Bitcoin Millionaires Investors

9 nejlepších světových investorů do bitcoinových milionářů

Top 9 bitcoinových investorů

1. Roger Ver – „The Bitcoin Jesus“

2. Barry Silbert – jeden z nejbohatších investorů v krypto světě

3. Gavin Andersen – Osoba, která pomohla komunitě bitcoinů růst

4. Tyler a Cameron Winklevoss – Milionářská dvojčata

5. Kingsley Advani – jeden z nejmladších bitcoinových milionářů

6. Blythe Masters – jeden z nejrespektovanějších ženských bitcoinových investorů

7. Michael Novogratz – jeden z nejodvážnějších býčích investorů do bitcoinů

8. Tim Draper – jeden z nejlepších investorů rizikového kapitálu

9. Dan Morehead – Investor, který vytvořil první americký krypto fond

Proč je investice do bitcoinů dobrý nápad?

Jak investovat do bitcoinů?

Klíčové body

Odhalení nejúspěšnějších lidí ve světě investování bitcoinů

Zajímá vás, kdo jsou nejlepší bitcoinoví investoři na světě? Už se nemusíte divit! Níže je uveden seznam některých z nejvýznamnějších bitcoinových investorů na světě.

Neváhejte se zaregistrovat na některý z našich online obchodních kurzů, abyste se dozvěděli více o investování do bitcoinů a stali se profesionály v obchodování s bitcoiny – stejně jako velká ryba v odvětví kryptoměn.

Top 9 bitcoinových investorů

1. Roger Ver – „The Bitcoin Jesus“

Roger Ver, bitcoinoví investoři

Roger Ver je jedním z prvních (a nejkontroverznějších) investorů do bitcoinů. Ver je také známý jako vášnivý zastánce začínajících společností souvisejících s bitcoiny, včetně Ripple a Kraken, a investování do kryptoměny.

Díky své otevřené povaze a osobnosti se Roger Ver nebojí využít svého vlivu na sociálních médiích k rozhovoru o bitcoinu, který mu dal přezdívku Bitcoin Jesus. Všimněte si, že v posledních letech, evangelista bitcoinů vyjádřil podporu bitcoinové hotovosti.

Podle nedávných údajů je Ver jedním z nejbohatších investorů v krypto světě s více než 100 000 bitcoinů v peněžence.

2. Barry Silbert – jeden z nejbohatších investorů v krypto světě

Barry Silbert je další slavný bitcoinový investor, jeden z nejlepších bitcoinových investorů na světě. Měli bychom poznamenat, že je zakladatelem společnosti Digital Currency Group – jedna z předních společností ve světě kryptoměny.

Od roku 2020, Společnost Silberta investovala do více než 125 společností souvisejících s blockchainem, včetně investic Genesis a Grayscale Investments. Zajímavé je, že v roce 2016 společnost Digital Currency Group získala jeden z nejlepších webů o kryptoměnách, CoinDesk.

Vzhledem k jeho lukrativním projektům není žádným překvapením, že Silbert patří mezi nejúspěšnější investory do kryptoměn v hodnotě přibližně 500 milionů amerických dolarů, podle Forbes.

3. Gavin Andersen – Osoba, která pomohla komunitě bitcoinů růst

Gavin Anderson je jednou z nejznámějších postav ve světě investování bitcoinů. Anderson začal na bitcoinu pracovat na plný úvazek v roce 2010 a svůj čas věnoval propagaci bitcoinů mezi veřejností a vývojáři.

Zajímavě, v roce 2010 Anderson vytvořil web – první bitcoinový faucet – dávající lidem bitcoiny, aby pomohl kryptokomunitě růst.

Ačkoli – na rozdíl od Satoshi Nakamota – Anderson není zahalen tajemstvím, měli bychom připustit, že Gavin Anderson utvářel cestu bitcoinu a decentralizované kryptoměny záhadným a okouzlujícím způsobem.

4. Tyler a Cameron Winklevoss – Milionářská dvojčata

Dvojčata Winklevoss, bitcoinoví investoři

Když mluvíme o úspěchu ve světě investování bitcoinů, měli bychom připustit, že bratři Winklevossové patří mezi nejlepší investory bitcoinů na světě. Ve skutečnosti jsou dvojčata Winklevoss, Tyler a Cameron Winklevoss, považována za první bitcoinové miliardáře. Od roku 2020 bratři vlastní 179 605,25 bitcoinů v hodnotě 1 438 918 236,69 $.

Zajímavé je, že Winklevossové mají zájem investovat nejen do bitcoinů, ale do různých kryptoměn (zejména ethereum) a blockchainových projektů.

V roce 2015 byla uvedena na trh dvojčata Gemini – jedna z nejvlivnějších kryptoburz, která umožňuje obchodníkům nakupovat a prodávat digitální aktiva. Název jejich platformy je také symbolický – Gemini znamená dvojčata a vyjadřuje integraci kryptoměn do plateb fiat měn.

5. Kingsley Advani – jeden z nejmladších bitcoinových milionářů

Pokud si myslíte, že stát se milionářem ve vašich 20 letech je nemožné, dvakrát si to rozmyslete! Kingsley Advani je jedním z krypto králů, kteří zbohatli ve věku 24 let. Advani je nyní jedním z nejinspirativnějších investorů ve světě investování bitcoinů.

Přestože byl v počátcích bitcoin využíván k nezákonným činnostem, Advani viděl jeho potenciál a vyprázdnil své úspory investované do bitcoinů. Investoval 34 000 dolarů a za méně než rok se stal milionářem.

Nyní je Advani významným poradcem, který pomáhá mladým lidem zvládnout umění obchodování. Jak řekl: „Myslím, že v žádném okamžiku lidské historie neměli lidé ve svých 20 letech takovou příležitost investovat do tak rychle rostoucích aktiv.“

6. Blythe Masters – jeden z nejrespektovanějších ženských bitcoinových investorů

Blythe Masters, bývalý generální ředitel společnosti Digital Asset Holdings, je jedním z nejúspěšnějších a nejrespektovanějších bitcoinových investorů s vynikající pověstí na Wall Street.

Všimněte si, že Digital Asset Holdings je jednou z předních finančních společností, které staví produkty na technologii distribuované účetní knihy. Nyní je jedním z hlavních produktů Digital Asset Holdings takzvaný Digital Asset Modeling Language, jehož cílem je pomoci odborníkům vytvářet chytré smlouvy.

Masters svými nápady dokázala, že krypto průmysl není vyhrazen pro muže. Data ve skutečnosti ukazují, že 43% investorů se zájmem o bitcoin jsou ženy.

7. Michael Novogratz – jeden z nejodvážnějších býčích investorů do bitcoinů

Ačkoli investování do bitcoinů může být riskantní, někteří investoři nám ukazují, že riskování je logickou součástí obchodování. Vezměme si například Michaela Novogratze! Novogratz je považován za jednoho z nejúspěšnějších býčích investorů do bitcoinů, kteří v roce 2017 zbohatli.

V roce 2018 společnost Novogratz vytvořila Galaxy – jeden z nejvýznamnějších investičních fondů, které se zabývají blockchainovými a dalšími digitálními aktivy.

Zajímavé je, že Novogratz je také známý svými predikcemi cen a radí investorům, aby drželi nejen bitcoiny, ale i zlato.

8. Tim Draper – jeden z nejlepších investorů rizikového kapitálu

Tim Draper, bitcoionoví investoři

Tim Draper je jedním z nejlepších bitcoinových investorů. Je slavným investorem v oblasti rizikového kapitálu, který získal široké pokrytí v roce 2014. Přesněji řečeno, v roce 2014 Draper koupil 30 000 zabavených bitcoinů ze stránky Silk Road v aukci.

Nyní Draper pomáhá společnostem prosperovat prostřednictvím technologie blockchain, protože pevně věří v masové přijetí bitcoinů.

Jak jednou řekl: „Najednou maloobchodníci říkají:„ Ach, chcete říct, že nemusím platit bankám 2,5–4 procenta pokaždé, když někdo vytáhne kreditní kartu? “

9. Dan Morehead – Investor, který vytvořil první americký krypto fond

V neposlední řadě si promluvme o Danovi Moreheadovi. Morehead je jedním z devíti nejlepších bitcoinových investorů na celém světě. Stojí za zmínku, že založil první kryptofond v USA, kdy podle historických údajů měl bitcoin hodnotu pouze 65 $. Morehead byl také prvním investorem, který nabídl předaukční fond Initial Coin Offering (ICO).

Společnost Moretera Pantera Capital je nyní jednou z předních investičních společností, které se zaměřují na bitcoinové investice.

Zajímavě, Morehead věří, že současná ekonomická situace na celém světě může vést k rozmachu bitcoinů, takže stále dělá obrovské investice a podporuje blockchainový průmysl.

Proč je investice do bitcoinů dobrý nápad?

Bitcoin, první kryptoměna, je stále považován za nejúspěšnější kryptoměnu a největší virtuální aktivum založené na blockchainu na celém světě. Všimněte si, že podle CoinTelegraph Tržní kapitalizace bitcoinů je 205 miliard amerických dolarů (od roku 2020), čímž předstihla Intel a Coca-Cola.

Predikce ceny bitcoinů: Kolik bude bitcoin platit v roce 2021 a dále?

Není žádným překvapením, že bitcoin, kryptoměna, která vedla k vývoji různých altcoinů a blockchainových projektů, přináší revoluci v celém finančním světě.

Navzdory své volatilitě a pokračující pandemii je proto investice do bitcoinu považována mnoha odborníky za dobrou investiční alternativu. Mnoho vlivných kryptoinvestorů věří v jeho potenciál v nadcházejících letech!

Jak investovat do bitcoinů?

Investování do bitcoinů je velký problém. Pokud se také chcete stát prominentním obchodníkem s kryptoměnami, měli byste investovat do řádného vzdělávání. Od online kurzů až po obchodování s knihami byste měli rozumět odvětví kryptoměn, abyste mohli vyvinout úspěšnou obchodní strategii.

Také se ujistěte, že víte, jaké předpisy platí pro obchodování s kryptoměnami v zemi, ve které sídlíte. Zde se dozvíte více o městech, která jsou nejpříjemnější pro kryptoměny po celém světě.

Stát se odborníkem na investování bitcoinů, jeden by měl také rozvíjet sebeovládání a disciplínu, aby přijali jak prohru, tak vítězství.

Vždy pamatujte, že investování do bitcoinů s sebou nese vysokou míru spekulativního rizika.

Klíčové body

  • Bitcoin je první digitální kryptoměnou, což je stále považováno za nejúspěšnější virtuální minci vůbec.
  • Mezi přední investory bitcoinů patří Roger Ver, dvojčata Winklevoss, Kingsley Advani, Blythe Masters a Dan Morehead..

Pokud se také chcete stát úspěšným bitcoinovým investorem, měli byste investovat do vzdělávání, praxe a emoční sebeovládání. My v Trading Education vám můžeme pomoci na vaší obchodní cestě k úspěchu. Jednoduše se přihlaste k jednomu z našich online kurzů a zjistěte, jak na to investujte jako odborníci.

Nyní znáte top 9 bitcoinových investorů. Pokud se cítíte inspirováni k tomu, abyste začali investovat do bitcoinů, možná vás to potěší etoro poskytuje možnost nakupovat bitcoiny a další krypto aktiva a CFD až na 90+ kryptoměny. Bitcoinoví investoři mohou vybudovat diverzifikované portfolio s nejoblíbenějšími coiny.

Mezitím nám dejte vědět, který bitcoinový investor je pro vás nejinspirativnější. Dejte nám vědět v komentářích níže.

Líbil se vám náš článek Top 9 bitcoinových investorů | Odhalení nejúspěšnějších lidí ve světě investování bitcoinů? Pak nám neváhejte dát lajk a sdílet je s kýmkoli, kdo se o dané téma zajímá.

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen a minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me