Top 9 kryptoměn, které se mají obchodovat v roce 2021 (hloubková kontrola)

Chcete přeskočit čtení a dostat se přímo k našim nejlepším tipům? Nejlepší kryptoměna k obchodování v roce 2021 pro většinu obchodníků je Bitcoin nebo Ethereum.

Bitcoin byl vytvořen již více než deset let. Satoshi Nakamoto záhadně vytvořil bitcoin, ale každým dnem se zvětšuje a zvětšuje. Do dnešního dne musíme zmínit, že bitcoin předchází seznamu, který je první kryptoměnou v každém aspektu.

To ale neznamená, že bychom se měli držet bitcoinů. Existuje mnoho dalších kryptoměn, se kterými můžeme obchodovat. Pokud jste jedním z lidí, kteří neobchodovali s kryptoměnami, ale uvažujete o tom, že to uděláte, a nevíte, s kterou z nich začít, zde na Trading Education představujeme 9 nejlepších kryptoměn, které se mají obchodovat v roce 2021.

Nejlepší 9 kryptoměn, které se mají obchodovat v roce 2021:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Ethereum (ETH)
 3. Bitcoinová hotovost (BCH)
 4. Litecoin (LTC)
 5. Stellar Lumens (XLM)
 6. Tron (TRX)
 7. Iota (MIOTA)
 8. Tezos (XTZ)
 9. Cardano (ADA)

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin je jednou z nejlepších kryptoměn k obchodování v roce 2021. BTC slovo, které vidíte tolik už deset let. „Průkopníkem blockchainu“ se bitcoin obvykle nazývá, protože předchází seznam nejúčinnějších mincí. První bitcoiny „přišly na svět“ v lednu 2009. Začaly postupně růst, ale to neznamená, že bitcoiny od té doby plynule procházejí.

Bitcoin za svého života zažil vzestupy i pády. Bitcoin získal slávu v prosinci 2017, kdy jeho cena téměř dosáhla 20 000 USD. Později bitcoin ztratil 65% hodnoty během jednoho měsíce, od ledna do února 2018. Mnoho kritiků tedy tvrdí, že se do bitcoinu neoplatí investovat, protože dochází k náhlým velkým poklesům cen a je velmi volatilní.

Od té doby, co k tomuto kolapsu došlo, se bitcoiny začaly každým dnem zlepšovat, začaly růst a dosáhly svého historického maxima na hodnotě 41 941 $, 8. ledna 2021. V tuto chvíli bitcoiny dominují nad tržní kapitalizací s 63%.

Rok 2020 byl pro bitcoiny vzrušujícím rokem, protože velké prominentní společnosti, jako je Microstrategy, investovaly velké částky. Bitcoin ve skutečnosti překonal zlato a akcie a investoři ho považují za úložiště hodnoty a zajištění proti inflaci.

Tvůrce Stock to Flow (S2F), Plan B, uvedl, že bitcoin by mohl dosáhnout 100 000 $ do prosince 2021. V době psaní tohoto článku je cena bitcoinu 31 747 $. Jinými slovy, bitcoin během své historie existence ukázal, že je jednou z nejlepších kryptoměn k obchodování.

Přečtěte si více: Prognóza predikce ceny bitcoinů

2. Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH), nazývané také Ether, má jiné vlastnosti než jiné kryptoměny, jako jsou bitcoiny, litecoiny nebo zvlnění. Ether přichází po bitcoinu a jeho hlavní filozofií je decentralizace.

Ether se na trhu stal virtuální měnou. Po bitcoinu se tedy jedná o druhou měnu s největším vlivem na dosažení tržního stropu 161 miliard dolarů. Samotná platforma se stala velmi populární a Ethereum si v poslední době získalo tolik přitažlivosti u obchodníků z celého světa.

“Vývoj třídy aktiv se nadále upevňoval.” Ethereum má stejnou linii jako zbývající síla bitcoinu, “řekl generální ředitel společnosti Grayscale Investments Michael Sonnenshein. “Kolem Etherea jako třídy aktiv roste přesvědčení,” dodal.

Přečtěte si více: Předpovědi cen etherea

3. Bitcoinová hotovost (BCH)

Bitcoin Cash je vidlice bitcoinu. Poplatky za transakce byly skutečným problémem v blockchainu kryptoměny a tímto způsobem chtěli někteří vývojáři bitcoinů najít celkové řešení a přišli s nápadem. Navrhli usnesení o smazání všech dat v každém bloku, ale ne každý přijal tento druh řešení. Vytvořili tak zcela novou minci nazvanou Bitcoin Cash.

Bitcoin Cash byl vytvořen v srpnu 2017 a sestával z bloků s uložením 8 MB dat, což umožňuje rychlejší a častější transakce s nižšími poplatky než bitcoiny (BCT). Ukázalo se, že je to dobré kryptoměna k obchodování. Podle Digitalcoinu by bitcoinová hotovost mohla do března 2021 dosáhnout 755 USD.

Přečtěte si více: Analýza ceny hotovosti v bitcoinech pro rok 2021 (hloubková kontrola)

4. Litecoin (LTC)

Litecoin je kryptoměna se spoustou podobností s bitcoiny. Zakladatel litecoinu chtěl vytvořit „roli stříbra ve zlatě bitcoinu“, a proto Charlie Lee vytvořil litecoin v roce 2011, což je mince, která má mnoho bitcoinových rysů s několika křivkami. Transakce bitcoinů trvají až 10 minut, ale litecoin trvá méně než tři minuty. Celková cirkulující nabídka Litecoinu je 84 milionů. V současné době je v oběhu 66 milionů LTC, což je 79% maxima.

Jak si můžeme být jisti litecoinem? Franklyn Richards, zakladatel Litecoinu, v rozhovoru uvedl, že pro Litecoin existuje spousta plánů.

„Litecoin a kryptoměna tuto situaci vylepšují snížením poplatků a rychlostí přenosu peněz přes hranice. Protože neexistují žádné hranice, jedná se o decentralizovanou síť. Naším cílem je, aby byl pro uživatele co nejvíce neviditelný, a tam budeme trávit spoustu času. To je naše hlavní hnací síla, “řekl.

Digitalcoin předpovídá, že do června 2021 by cena litecoinu mohla dosáhnout 219 $.

Přečtěte si více: Analýza ceny litecoinu pro rok 2021

5. Stellar Lumens (XLM)

Současná digitální měna Stellar je Lumens. Stellar byl při vytváření založen na Ripple, ale funguje spíše v různých formách než v těžbě. Transakce nevyžadují příliš mnoho času a mají nízký poplatek. To je důvod, proč obchodníci mají rádi Stellar.

Mezi Stellar a Ripple existuje příliš mnoho podobností, ale také mezi těmito dvěma kryptoměnami existuje značný rozdíl. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že Stellar vypadá, že chce zjednodušit platby pro jeho uživatele.

Stellar byl uveden na trh v roce 2014, pojmenován Stellar, ale v roce 2015 byl přejmenován a stal se Stellar Lumens. V listopadu 2020 byla cena společnosti Stellar 0,10 USD s objemem obchodování 691 733 206 USD do 24 hodin.

Wallet Investor věří, že v roce 2021 by Stellarova cena mohla dosáhnout 0,30 USD.

Čtěte více: Prognóza hvězdné predikce cen

6. Tron (TRX)

“Rozdíl Tron ve srovnání s jinými krypto a blockchainy – chceme uživatelům sloužit lépe.” V posledních dnech jsou většina decentralizovaných blockchainů pouze komunitní samosprávy. “ To řekl Justin Sun v rozhovoru. Sunovi je jen 28 let a je zakladatelem společnosti Tron.

Tron má svou platformu nazvanou Tronix, kde mohou tvůrci zpeněžit svůj obsah, a přestože Tron nebude svrhávat Netflix, je to vynikající teoretický investiční projekt.

Okamžitá cena společnosti Tron je 0,030 USD a historické maximum bylo 5. ledna 2018 ve výši 0,300 USD. Tento rok se zdá být pro Tron dobrým rokem, protože dosáhl rozumné ceny a dostal se přesně za jeden rok.

Trading Beasts předpověděl vzestup společnosti Tron v roce 2021 s tím, že by mohl dosáhnout ceny 0,036 USD.

Čtěte více: TRON predikce cen

7. Iota (MIOTA)

Hlavním účelem IOTA je podílet se na internetu věcí jako ekonomická vrstva. IOTA vytvořili čtyři lidé, David Sønstebø, Dominik Schiener, Sergey Ivancheglo a Serguei Popov v roce 2015.

Život IOTA začal jako hardwarový projekt, jehož cílem bylo vyvinout levné univerzální procesory.

IOTA dosáhla své historické nejvyšší ceny na 5,69 $ 19. prosince 2017.

Digitalcoin předpovídá, že IOTA by mohla dosáhnout 0,68 $ již v únoru 2021, což lze považovat za konzervativní přístup, protože není příliš daleko od aktuální ceny.

Čtěte více: Prognóza cenové předpovědi IOTA

8. Tezos (XTZ)

Tezos je chytrá platforma, která nezahrnuje těžbu mincí. Analytik Morgan Stanley, Arthur Breitman je zakladatelem společnosti Tezos. Tezos je na seznamu Coinmarketcap uveden jako 20. kryptoměna. Poprvé byl představen v roce 2017.

V tuto chvíli cena Tezosu činí 2,84 USD. Trvalá vysoká cena společnosti Tezos byla 13. srpna 2020 4,48 USD, což nám ve skutečnosti říká, že rok 2020 byl pro Tezos fascinujícím rokem, který obchodníkům přináší vysokou návratnost.

Jedna z největších krizí, které Tezos zažil, byla v březnu 2020 spolu se zbytkem kryptoměn kvůli pandemii koronavirů.

Analytici se domnívají, že rok 2021 může být pro Tezos dobrým rokem. Digitalcoin předpovídá, že Tezos by mohl v roce 2021 dosáhnout až 4,81 USD.

Přečtěte si více: Předpovědi cen Tezos

9. Cardano (ADA)

Ačkoli Cardano je náš poslední výběr, bez jakýchkoli pochyb je to jedna z nejlepších kryptoměn k obchodování v roce 2021. Charles Hoskinson, zakladatel ADA,

nedávno uvedl, že popularita ADA roste, protože tým ADA vynakládá obrovské úsilí.

“Lidé berou své sázky.” Lidé se dívají na vědu, lidé se dívají na tým, dívají se na již dosažený pokrok, dívají se na filozofii, jak podnikáme, a vsadili, že Cardano vypadá jako uchazeč ,” řekl.

Cardano (ADA) má v tuto chvíli hodnotu 0,35 $ a její historicky nejvyšší cena byla 1,33 $, dosažená 4. ledna 2018. Jak již bylo zmíněno výše, Cardano je čím dál populárnější a pro obchodníky atraktivnější, což dokazuje být ziskovou mincí.

Digitalcoin předpovídá, že cena Cardano v roce 2021 může dosáhnout 0,55 USD.

Previsioni Bitcoin je optimističtější, když předpovídá, že cena Cardana do prosince 2021 stoupne až na 2,19 USD, což by byl obrovský úspěch pro investory.

Čtěte více: Prognóza predikce cen Cardano

eToro – nejlepší místo pro obchodování s kryptoměnami

eToro je platforma pro sociální obchodování, kde uživatelé mohou snadno začít obchodovat s kryptoměnami, protože má uživatelsky přívětivou platformu. eToro bylo založeno v roce 2007 a má více než 18 milionů uživatelů z různých zemí světa.

eToro – Obchodujte s nejlepšími kryptoměnami hned teď

eToro se v odvětví kryptoměn osvědčilo po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Virtuální měny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen.

Klíčové body

 • Nejlepších 9 kryptoměn k obchodování v roce 2021 jsou Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Stellar, TRON, IOTA, Tezos a Cardano.
 • Bitcoin předchází seznam tím, že je první. V tuto chvíli bitcoiny dominují na trhu kryptoměn s 63%.
 • Ethereum přichází po bitcoinu a jeho hlavní filozofií je decentralizace.
 • Podle Digitalcoinu by bitcoinová hotovost mohla do března 2021 dosáhnout 755 USD.
 • Transakce bitcoinů trvají až 10 minut, zatímco litecoin trvá méně než tři minuty.
 • Stellar byl uveden na trh v roce 2014, pojmenován Stellar, ale v roce 2015 byl přejmenován a stal se Stellar Lumens.
 • Tron má svoji platformu nazvanou Tronix, kde mohou tvůrci zpeněžit svůj obsah.
 • Analytici se domnívají, že rok 2021 může být pro Tezos dobrým rokem. Digitalcoin předpovídá, že Tezos by mohl v roce 2021 dosáhnout až 4,81 USD.
 • Previsioni Bitcoin předpovídá, že cena Cardano by mohla do prosince 2021 stoupnout až na 2,19 USD, což by byl pro minci obrovský úspěch.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me