Vysvětleno: Jak vydělat peníze z kryptoměn a zisk z růstu trhu s kryptoměnami

Během posledního desetiletí je trh s kryptoměnou zdaleka nejvýkonnějšími aktivy. Bitcoin zaznamenal 9 000 000% růst a byl hodnocen jako nejlepší investice desetiletí – zde je vše, co potřebujete vědět.

Ačkoli jsou kryptoměny stále v raných fázích vývoje, začaly se považovat za alternativy pro investiční a peněžní využití. Lidé je považují za aktivum, do kterého se vyplatí investovat, ať už kvůli tomu, že během převodu odstraňují překážky, nebo kvůli příležitosti profitovat..

Rozhodnutí Paypalu nabízet krypto služby umožněním uživatelům prodávat a kupovat kryptoměny zvýšilo autoritu kryptoměn a ukázalo, že je již nelze považovat za samozřejmost.

Ale co je to investování do kryptoměny? Jak investovat do kryptoměn? Je to riskantní, nebo byste měli investovat hned teď? Níže naleznete odpovědi nejen na tyto otázky.

Na Trading Education jsme se podívali na to, jak se vyvíjí trh s kryptoměnami, a tady jsme zjistili.

Co je investování do kryptoměny?

Kryptoměny jsou digitální aktiva nebo digitální peníze. Investice do kryptoměn znamená nákup jedné z kryptoměn, jako je bitcoin nebo například ethereum, za použití nekryté měny, jako je americký dolar nebo EURO.

V okamžiku, kdy si koupíte kryptoměnu, jste držitelem kryptoměny. Můžete investovat do jedné nebo více kryptoměn v závislosti na vašem výběru a své kryptoměny můžete držet tak dlouho, jak chcete.

Jak mohu investovat do kryptoměn?

Existuje několik způsobů, jak investovat do kryptoměn, ale nejoblíbenější je burza kryptoměn. Zprostředkování jako např eToro nabízejí investiční příležitosti pro kryptoměnu.

Mezi nejoblíbenější burzy kryptoměn, kde můžete začít investovat, patří Binance, Coinbase, Kraken, KuCoin, Bittrex, eToro atd..

Jak si mohu vybrat, kterou kryptoměnu koupit?

Neexistuje žádné přísné pravidlo, jak zvolit kryptoměnu, kterou chcete koupit. Někteří lidé raději investují do jedné mince, zatímco jiní investují do více.

Existuje tendence více investovat do bitcoinů nebo jiných renomovaných kryptoměn. Ale v mnoha případech jsou to právě nové kryptoměny, které mají obrovský růst s vysokou návratností investic. Dle Coinmarketcap, v současné době existuje 7509 kryptoměn. Hlavními faktory, které je třeba při nákupu mince hledat, jsou tržní kapitalizace, likvidita a objem obchodování.

Připraveni se ponořit kryptotrh?

Investuje na trhu s kryptoměnou riskantně?

Při investování do jakéhokoli aktiva vždy existuje riziko. Bitcoin byl spuštěn v roce 2009, takže si uvědomujeme, že kryptoměny jsou nové a mnoho lidí stále nechápe, o co jde.

Kryptoměny jsou od přírody volatilní, takže existuje mnoho příležitostí k zisku. Pokud stručně analyzujeme historii ceny bitcoinů, dospějeme k závěru, že investoři během těchto 11 let existence bitcoinu vydělali větší zisk, než ztratili peníze..

cenový graf bitcoinů

Zdroj: coinmarketcap.com

Když byl bitcoin spuštěn v roce 2009, neměl vůbec žádnou hodnotu. Bitcoin poprvé dosáhl hodnoty 0,0009 USD v červenci 2010. Od té doby cena bitcoinu zaznamenala prudký růst a pokles, dokud 18. prosince 2017 nedosáhla svého historického maxima 20 089 $ za bitcoin..

Tato cena však netrvala dlouho, protože až v listopadu 2018 klesla pod 3500 USD. Od té doby cena bitcoinu opět zaznamenala vzestupy a pády a nyní se pohybuje těsně nad 13 000 USD.

V prosinci 2019 Bloomberg dospěl k závěru, že v průběhu desetiletí zaznamenal bitcoin růst 9 000 000%, takže všichni konkurenti zůstali v prachu. Tato skutečnost je ukazatelem toho, že HODLers, tj. Ti, kteří investovali v počátcích bitcoinu a měli trpělivost držet své investice během cenových změn, nyní mají obrovské zisky. Navíc v roce 2019 také CNN hodnotil bitcoin jako nejlepší investici desetiletí.

Jak dlouho mám investovat na krypto trhu?

Jak již bylo zmíněno dříve, ani v tomto případě neexistuje žádné konkrétní pravidlo, jak dlouho můžete držet své investice do kryptoměn. Záleží na vaší intuici, zkušenostech a trpělivosti.

Stojí však za zmínku, že výše uvedená čísla ukazují, že ti, kteří mají léta trpělivost investováním, vydělali nejlepší.

Přečtěte si více:

Do kterých 10 nejlepších kryptoměn investovat v roce 2021?

Nejdůležitější kryptoměny jiné než bitcoin

Jak profitovat z trhu s kryptoměnou

Existuje mnoho způsobů, jak můžete profitovat z trhu s kryptoměnami, a nejběžnějšími metodami jsou dlouhodobé investice nebo jinak známé jako HODLing, denní obchodování, obchodování CFD, sázení a těžba.

Přečtěte si více:

Jak obchodovat s kryptoměnou

Burza obchodování s kryptoměnou nebo CFD na kryptoměny?

Nejlepší trhy k obchodování v roce 2021: Vše, co potřebujete vědět!

Jak profitovat z kryptoměnové volatility?

Kryptoměny jsou od přírody volatilní, což znamená, že se jejich cena v určitých časových obdobích často mění. Proto jsou také ziskové, protože vždy budete mít příležitost koupit svou oblíbenou kryptoměnu, když je její cena nízká, a prodat ji, když její cena stoupne.

Připraveni se ponořit kryptotrh?

Jak vydělám na krypto arbitráži?

Různé burzy kryptoměn nabízejí mírně odlišné ceny kryptoměn. Krypto arbitráž znamená, že si můžete koupit kryptoměnu na jedné burze a poté ji převést a prodat na jiné burze, která má v té chvíli za stejnou kryptoměnu vyšší cenu.

Je však třeba poznamenat, že tento proces musí být proveden velmi rychle, protože kryptoměny jsou volatilní a ceny se rychle mění. Těm, kteří praktikují krypto arbitráž, obvykle pomáhají různé nástroje, které mají být přesnější.

Jaká je budoucnost kryptoměny?

V počátcích se kryptoměny setkaly s velkou skepsou. Ačkoli stále existují skeptici ohledně kryptoměn, jejich budoucnost nyní vypadá jasněji než kdy jindy. Když Paypal konečně integroval kryptoměny do své platformy, cena bitcoinů se začala zvyšovat a v současné době se pohybuje jen něco málo přes 13 000 dolarů, což je nejvyšší cena od roku 2018.

S výjimkou Paypalu, který zahájil svá dobrodružství ve světě kryptoměn, byl rok 2020 pro kryptoměny výjimečný vzhledem k tomu, že se jejich výhodám stalo mnoho dalších věcí. Společnost MicroStrategy, která je největší společností zabývající se business intelligence na světě, koupila za bitcoiny 425 milionů dolarů. Square také koupil 50 milionů $ a Stone Ridge koupil 110 milionů $ v bitcoinech.

Následovala také DBS Bank, která je největší singapurskou bankou a zahájila svoji směnárnu kryptoměn s názvem "DBS Digital Exchange," což umožní obchodování s bitcoiny, bitcoinovými hotovostmi, etherem a zvlněním.

Všechny tyto události posílily autoritu kryptoměn a vědci předpovídají, že bitcoiny mohou brzy překonal svůj rekord z roku 2017 když dosáhl 20 000 $. Je však třeba říci, že odborníci předpovídají růst cen, přičemž dávají různá čísla, ale nikdo přesně neví, kam až cena bitcoinu jde.

Přečtěte si více:

Predikce ceny bitcoinů: Kolik bude bitcoin platit v roce 2021 a dále?

Top 9 bitcoinových investorů

Předpovědi zvlnění ceny: Kolik se zvlnění vyplatí v roce 2021 a dále?

Kde se mohu dozvědět více o investování na trhu kryptoměn?

Tady na Trading Education vás naučíme, jak investovat do kryptoměn. V našich kurzech se můžete naučit nejúčinnější metody investování do kryptoměn.

Trading Education také poskytuje technickou analýzu, obchodní nástroje, ekonomický kalendář, údaje o trhu, přehled trhu, pokročilý graf v reálném čase atd.

Také na Trading Education najdete řadu článků souvisejících se světem obchodování a různé další velmi cenné funkce, jako je "Najděte svého makléře", kde najdete své zprostředkování, které nejlépe vyhovuje místu, kde žijete.

Proč byste měli obchodovat s kryptoměnami pomocí eToro?

eToro je přední platforma pro sociální obchodování na světě. eToro je známé svým "Kopírování obchodování" funkce, kde můžete kopírovat svého oblíbeného obchodníka. Top 5 kryptoměn, které lze obchodovat na eToro, jsou Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple a Dash, následované mnoha dalšími.

eToro – nejlepší platforma pro obchodování s kryptoměnami

makléř etoro

eToro se v tomto odvětví osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme vám je vyzkoušet.

75% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem.

Můžete začít stavět svůj krypto portfolio na eToro, a budete mít k dispozici přehledy v reálném čase, takže si můžete nastavit strategii se stop loss a využít parametry zisku. Další skvělá věc na eToro je, že vám umožňuje procvičovat obchodování s $ 100 000 díky virtuálnímu portfoliu.

eToro je plně regulováno a své investice do kryptoměny můžete začít nyní pomocí Paypalu nebo jakékoli kreditní karty, kterou vlastníte. Platforma je uživatelsky přívětivá a eToro neustále pracuje na tom, aby bylo obchodování s kryptoměnou zábavné a atraktivní.

Další vynikající výhodou, kterou eToro má, je to, že má své peněženka, kde můžete své kryptoměny po zakoupení uložit. Peněženka eToro podporuje více než 120 kryptoměn.

Klíčové body

  • Kryptoměny jsou digitální aktiva a můžete je koupit za použití nekrytých měn, jako je americký dolar nebo EURO.
  • Kryptoměny lze nakupovat prostřednictvím kryptoměn.
  • Podle vaší volby můžete investovat do jakékoli kryptoměny.
  • Bitcoin poprvé dosáhl hodnoty 0,0009 USD v červenci 2010 a za deset let zaznamenal 9 000 000% růst.
  • Bitcoin je podle CNN hodnocen jako nejlepší investice desetiletí.
  • HODLing, denní obchodování, obchodování CFD, sázení a těžba jsou nejčastějšími metodami vydělávání peněz z kryptoměn
  • Oznámení Paypalu nabízet krypto služby poskytlo kryptoměnám podporu, která tlačila cenu nahoru.
  • Microstrategy, Square a Stone Ridge významně investovaly do bitcoinů, které hrály také klíčovou roli, což kryptoměnám poskytlo větší uznání.
  • DBS Bank se také stala součástí této vlny zahájením své krypto burzy "DBS Digital Exchange."
  • Budoucnost kryptoměny je jasná a odborníci předpovídají, že bitcoin brzy překoná svůj vlastní rekord ve výši 20 000 USD stanovený v prosinci 2017 dosažením nových cenových výšin.

Nikdy není pozdě investovat na trhu kryptoměn. S eToro, můžete začít nakupovat a prodávat kryptoměny nebo obchodovat CFD s více než 90 kryptoměnami.

Investice na krypto trhu stojí za zvážení.

Šťastné investování!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kryptoměny jsou vysoce volatilní. Váš kapitál je ohrožen

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me