Ar 2021 m. GDAX yra saugus? Analizuojama „Coinbase Pro“ sauga ir prekyba

GDAX visada buvo svarbi šifravimo pasaulio dalis, ir žmonės visada klausia sau to paties klausimo: „Ar GDAX yra saugus?“ ir mes suprantame, su visomis kriptografijos srities problemomis, nenuostabu, kad žmonės bijo visiškai visko įsipareigoti.

Štai kodėl šiame straipsnyje mes jums parodysime kai kurias GDAX funkcijas ir suteiksime informacijos, įrodančios, ar ją tikrai saugu naudoti.

Kriptovaliutų keitimas arba skaitmeninė valiutos keitimas (DCE) yra verslas, leidžiantis klientams prekiauti kriptovaliutomis ar skaitmeninėmis valiutomis kitu turtu, pavyzdžiui, įprastais „fiat“ pinigais ar kitomis skaitmeninėmis valiutomis..

Kriptovaliutos keitimas gali būti rinkos formuotojas, kuris paprastai pasiūlo „bid-ask“ skirtumus kaip sandorio komisinius už savo paslaugą arba, kaip suderinimo platforma, paprasčiausiai ima mokesčius.

GDAX birža priklauso ir ją valdo patikimiausia ir populiariausia kriptovaliutų birža pasaulyje „Coinbase“. 98% klientų kriptovaliutų lėšų yra saugomos neprisijungus veikiančiose šaltojo saugyklose. Likę internetiniai kriptografiniai fondai yra visiškai apdrausti.

ar gdax yra saugus?

Kas yra GDAX?

GDAX yra kriptovaliutų birža, leidžianti žmonėms pirkti, parduoti ir prekiauti įvairiomis skaitmeninėmis monetomis. 2016 m. Paleistas „GDAX“ reiškia „Global Digital Asset Exchange“. Žmonės, sukūrę „GDAX“, yra tos pačios bendrovės, kuri valdo „Coinbase“, kuri dabar yra viena didžiausių mainų brokerių pasaulyje, dalis.!

Iš esmės platforma yra tarpininkas tarp pirkėjų ir pardavėjų, o mainais į tai – GDAX uždirba pinigus, imdama mokesčius už sandorius. Pavyzdžiui, jei Jonas nori nusipirkti šiek tiek Bitcoin, o Jenny – parduoti, juos abu atitinka GDAX birža!

Steigėjai norėjo savo 13 milijonų „Coinbase“ vartotojų aprūpinti pažangesne prekybos platforma. To priežastis yra ta, kad „Coinbase“ leidžia pirkti ir parduoti tik kriptovaliutas. Kita vertus, GDAX leidžia jais prekiauti realiuoju laiku, naudojant įvairias skirtingas prekybos priemones.

Nors GDAX siekia nukreipti labiau patyrusį prekybininką, vis tiek galima naudoti realaus pasaulio mokėjimo metodus, tokius kaip banko sąskaita, norint įnešti ir išsiimti lėšas.!

Puiku tai, kad jei turite „Coinbase“ paskyrą, automatiškai turite ir „GDAX“ paskyrą! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvesti tą patį prisijungimo duomenis, kuriuos naudojate „Coinbase“!

Kaip ir „Coinbase“, taip ir dabar GDAX turi didžiausią prekybos apimtį kriptovaliutų pramonėje. Parašymo metu 2018 m. Liepos mėn. Biržoje vidutiniškai kasdien sudaryta apie 100 mln. USD. Daugiausia, kuo kada buvo prekiaujama GDAX, yra 650 mln. USD per vieną dieną, kurią pasiekė 2017 m. Pabaigoje!

Taigi dabar, kai žinote, kas yra GDAX ir kaip jie pradėjo, kitoje mano GDAX apžvalgos dalyje bus kalbama apie jų naujausią prekės ženklo pakeitimą „Coinbase Pro“!

ar gdax yra saugus?

Taigi, kiek saugu yra GDAX?

Tai priklauso nuo jūsų požiūrio rėmo ir to, kaip apibūdinate grėsmę savo finansiniam saugumui. Kurius veikėjus priskiriate grėsmėms; įsilaužėlių, korporacijų ir vyriausybių? Kuris iš šių subjektų norėtumėte turėti prieigą prie savo duomenų ir lėšų? Mes tyrinėjame visa tai ir dar daugiau skiltyje „Ar GDAX saugu?“.

GDAX buvo pakeistas į „Coinbase Pro“ 2018 m. Birželio 29 d. Deja, žmonės vis peržiūri „Google“ GDAX, todėl dėl šio straipsnio „Coinbase Pro“ vadinsime GDAX. „GDAX“ arba „Global Digital Asset Exchange“ visada priklausė „Coinbase“. GDAX iš pradžių vadinosi „Coinbase Exchange“, 2016 m. Vardas pirmą kartą buvo pakeistas.

„Coinbase“ įkūrė Brianas Armstrongas ir Fredas Ehrsamas 2012 m., O iki 2015 m. Jiems reikėjo plėtoti savo verslą, įtraukiant kasdienių prekybininkų ir investuotojų, institucinių prekybininkų, aktyvesnių prekybininkų ir investuotojų funkcijas. Jie sukūrė GDAX biržą, kad labai aktyvūs prekybininkai galėtų prekiauti bitkoinais ir altcoinais.

Kadangi GDAX priklauso „Coinbase“, ji turi visus varpus ir švilpukus, kuriuos reikia laikyti banku, ir yra San Franciske, Kalifornijoje, JAV. „Coinbase“ yra registruota kaip „FinCEN“ pinigų paslaugų įmonė.

„Coinbase“ taip pat laikosi Banko paslapties įstatymo, JAV „Patriot Act“ ir įvairių valstybės pinigų perdavimo įstatymų ir kitų teisės aktų. „Coinbase“ taip pat laikėsi IRS, kai tik paprašė, perduoti visą susijusią mokesčių informaciją.

„Coinbase“ internete saugomos kriptovaliutų lėšos yra draudžiamos Londono „Lloyd‘s“ sindikato. Be to, kadangi tai yra FDIC apdraustas bankas, visi JAV dolerių piniginės likučiai yra apdrausti iki 250 000 USD.

„Coinbase“ investuotojai yra Fredas Wilsonas, Andreessenas Horowitzas, „Union Square Ventures“ (USV), „Ribbit Capital“, „Draper Fisher Jurvetson“ (DFJ), Niujorko vertybinių popierių birža (NYSE), JAV ir keli bankai..

Nors anksčiau 250 000 USD atrodė kaip geras etalonas, tai užtemdė „Civic“ kriptografinė piniginė, kuri dabar suteikia 1 000 000 USD dangtelį, kai naudojama jų piniginė. Nors draudimo rūšys yra kardinaliai skirtingos, jos tarnauja skirtingiems tikslams ir jas reikia ištirti.

Mes sutelkiame dėmesį į tai, kad 4 kartus padidinus sumą siūloma paprasčiausiai naudojantis pinigine, nėra jokių kitų sąlygų, kurių reikia laikytis. Piniginę taip pat garantuoja Londono „Lloyd’s“, ją teikia „Coincover“.

ar gdax yra saugus?

„GDAX / Coinbase Pro Security“

Visi „Coinbases“ produktai teikia palaikymą telefonu ir el. Paštu. Palaikymas telefonu yra mirštanti kliento teisė, kurią įsilaužėliams labai lengva išnaudoti. Ši paslauga leidžia vyresniems ir jauniems vartotojams jaustis esanti gerose rankose.

Kalbėti su žmogumi, net ir nemandagiu, visada geriau nei kalbėti su botu. Nors tai atsitinka, kad vartotojai nurimtų, tai taip pat atveria sąskaitas, kurias gudrūs įsilaužėliai gali naudoti socialinę inžineriją. Vartotojai taip pat turi apsaugą, jei jiems paskambina iš kitos stoties, tačiau jei „Coinbase“ jums paskambina, greičiausiai įvykdysite tam tikras užklausas.

Jei viskas yra lygu, pati „Coinbase“ turi įspūdingą saugumą ir yra saugi. Jie turi neįtikėtinai didelį klientų kriptovaliutos fondą, 98 procentai yra neprisijungę ir yra šaldymo piniginėse. Ši šaldymo kamera, neprisijungus naudojamos piniginės yra saugomos saugyklose ir seifuose visame pasaulyje, leidžiančios užfiksuoti ne vieną gedimo tašką..

Nors „Coinbase“ naudoja SMS 2FA, abu šie metodai pasirodė esą nesaugūs, tačiau kalti yra galutiniai vartotojai, o ne mainai. Sukurtos sistemos yra sukurtos tam, kad sukeltų klaidingą saugumo jausmą, priversdamos galutinį vartotoją būti grūdintam nuo kvailų atakų, kurios yra labiau oportunistinio pobūdžio. Priešingai nei yra užgrobtas prieš sudėtingus įsilaužėlius, kurie žino, kaip įsiskverbti į sistemas.

„Coinbase“ naudoja kelis 2FA metodus, kad apsaugotų vartotojų paskyras. Paprasčiausias naudojamas būdas gauti SMS į jūsų mobilųjį telefoną. Šiuose SMS yra skaičius, kurį reikia įvesti po prisijungimo duomenimis. Šis metodas visada buvo nesaugus.

Kitas būdas yra naudoti „Google 2FA“ arba „Authy“ kaip papildomą jūsų telefono apsaugos lygį. Šios programos sugeneruoja dar vieną kodą, kurį reikia įvesti prisijungiant. Nors tai atrodo saugu, profesionaliems kibernetiniams nusikaltėliams nėra problemų pasiekti šiuos duomenis.

ar gdax yra saugus?

„GDAX / Coinbase Pro Security 2.0“

Toliau turime pažvelgti į tai, ką „Coinbase Pro“ veikia tinkamai naudodama grandinės analizę. Verslo požiūriu „Neutrino“ įsigijimas buvo puikus „Coinbase“ pasirinkimas bendradarbiauti. Jie turi ilgą duomenų analizės naudojimo istoriją pranešdami apie didelių vartotojų grupių elgesį ir veiklą.

Pasitelkiant technologijas, įgytas iš Neutrino, „Coinbase“ yra greitas žingsnis prieš savo konkurenciją, turėdamas tai namuose. Kadangi kriptovaliutų kompanija, siekianti tapti banku, yra per didelė, kad žlugtų, reikalauja saugumo priemonių.

Nors tarptautinė bankininkystė buvo sukurta dėl sukčiavimo, mokesčių vengimo ir akivaizdžios korupcijos, beveik neįmanoma nieko sugauti. Kas nutiko Panamos dokumentams? Geresnis klausimas yra; kur tariamai naudojamas žurnalisto srautas? Tie dokumentai turėjo būti virusiniai?

Kita vertus, „Blockchain“ yra stebimas, atsekamas ir atpažįstamas. Tai suteikiant, sudėtingi metodai, tokie kaip monetų prisijungimas ir „Ricochet“, gali labai greitai nuplauti jūsų Bitcoin BTC ir kitas valiutas, tačiau tai gali būti neteisėta jūsų šalyje.

„Neutrino“ puikiai tinka „Coinbase“, tai ilgametė darbo su duomenų analitika istorija. Nors tai kyla iš darbo su vyriausybėmis, kurios jaučia nuojautą žmogaus teisių pažeidimams.

Grandinės analizė iš esmės skirta pažeisti privatumo teises. Kiekvienas sandoris, įeinantis į piniginę ar iš jo, bus nuskaitytas ir pranešta teisėsaugai.

Taigi, ką geriau naudoti žmonių grupei nei Įsilaužėlių komanda, kurie neprieštarauja žmogaus teisių pažeidimams ir neprieštaraus jūsų teises pažeidžiančio kodekso rašymui.

Geros naujienos yra tai, kad įvyko tam tikras atsakas ir „Hacking Team“ nariai buvo pašalinti. Tačiau „Coinbase“ vis dar valdo „Neutrino“ ir nuskaitys kiekvieną operaciją ir toliau pažeis skaitmenines teises. Galutinis šių pažeidimų tikslas yra gauti institucinį verslą ir įrodyti, kad kriptovaliutos yra vertos reguliavimo kaip saugesnė ir patikimesnė operacijų rūšis.

Kitas nuostabus bruožas gali būti „Clearview“ veido atpažinimo programinės įrangos naudojimas, tai leis nedelsiant patikrinti. Tai neabejotinai yra rinkodaros žingsnis, kuris sukurtų pasitikėjimą „Coinbase“ prekės ženklu ir kartu surinktų daug duomenų apie savo vartotojus, kuriuos būtų galima parduoti arba kuriuos būtų galima pasiekti teismo sprendimu. Bet kokiu atveju, tai yra abiejų pusių atvejai už bitkoino kainą.

Kompiuteriai iš tikrųjų nėra protingi ir daro tik tai, kas jiems liepta, ir mes asmeniškai nekantraujame pamatyti, kaip tai bus nulaužta. Kažkas panašaus į tai “Hakerė suklastoja Vokietijos ministrės pirštų atspaudus naudodama rankų nuotraukas

ar gdax yra saugus?

„GDAX / Coinbase Pro Hacks“

Nors „Coinbase“ yra saugūs mainai ir tikimybė, kad bus įsilaužta į visą mainų rinką, yra labai maža, tai nėra neįmanoma. Individualių galutinių vartotojų įsilaužimo tikimybė yra astronomiškai didesnė.

Galutinių vartotojų įsilaužimo tikimybė priklauso nuo to, kaip jie sąveikauja su visuomene apie kriptovaliutas ir kokias monetas turite. Šiuo metu mobiliųjų telefonų tiekėjai nepadeda išspręsti problemos, o tiesiog nori kaltinti vartotoją.

Nedaug pasikeitė telekomunikacijų operatorių veikla per pastaruosius 40 metų. Ši technologija patobulėjo, tačiau jos vis tiek naudoja tą patį asmens dokumentą. Dauguma įmonių vis dar naudoja tuos pačius ar panašius autentifikavimo protokolus, kad galėtų naudoti savo tinklus. Jų infrastruktūra nepagerėjo pagal vidinę programą.

Tai puiki dirva socialiniams inžinieriams įsilaužti į žmones, taip pat įdiegtos sistemos telekomunikacijų tinklams apsaugoti. Jei norėtumėte giliau suprasti, kaip kuriami telekomunikacijų tinklai ir kuo jie pažeidžiami, turėtumėte perskaityti Keviną Mitnicką „Ghost in the Wires: My Adventures as a Most Wanted Hacker in the World“..

Jei norite atlikti daugiau socialinės inžinerijos tyrimų, peržiūrėkite socialinių inžinierių tinklalaides arba galite perskaityti Christopherio Hadnagy knygas. Geresnės, bet sausesnės skaitomos Mitnicko knygos „Įsibrovimo menas“, „Apgaulės menas“.

Jei turite vizitines korteles, kasdien perduodate daugumą savo duomenų. Kažkas tiesiog turi laukti už jūsų biuro ribų ir užgrobti jūsų mobiliojo telefono tinklą, todėl jūsų sąskaitos gali būti išeikvotos. Tai supaprastinta versija.

Geriausia naudoti degiklį arba jums neregistruotą telefoną. Kai kuriose šalyse tai yra neteisėta, nes vyriausybė turi jus stebėti dėl jūsų saugumo tik tuo atveju, jei netyčia susiduriate su žinomais nusikaltėliais, teroristais ar kovotojais už laisvę. Gera kriptovaliutų saugumo knyga yra „Nematomumo menas“.

ar gdax yra saugus?

„GDAX / Coinbase Pro Crypto’s Broken Markets“

GDAX kartą sumušė Eterio rinką, ETHUSD prekybos pora sumažėjo nuo 317 USD iki 0,10 USD. Tai buvo problema, daranti įtaką daugeliui valiutų ir biržų, o „Coinbase“ neturėtų jaustis labai blogai. 2019 m. „Bitstamp“ turėjo tą patį problema: nelikvidžios rinkos ir nekantrūs pardavėjai, kuriems tai nerūpi.

ICO pinigų sumai plūduriuojant nuo 2017–2019 m., Nenuostabu, kad šie įvykiai vyko. Žvelgiant į 2020 m., Dabartinė avarija atitinka S&P500 rodo, kad pirštais rodome BITMEX ir dėkojame jų inžinieriams, kad jie yra nekompetentingi..

„Bitmex“ komanda turi patikimą pasiteisinimą sustabdyti prekybą, nes kovo 13 d., 02:16 UTC ir 12:56 UTC, jie patyrė dvi DDoS atakas. Vienu metu visoje „BitMEX“ užsakymų knygoje liko tik apie 20 mln. USD pasiūlymų. Gerai, kad „Bitmex“ sumažėjo ir rinka turėjo laiko stabilizuotis.

Nors tai vyko, „DeFi“ taip pat sunkiai sekėsi, nes buvo pernelyg komplikuota. Vienintelis protingas žmogus kambaryje sugebėjo įsigyti milijonus dolerių vertės „Ethereum ETH“ už 0,00 USD. Nors tai atrodo beprotiška, su protingomis sutartimis nėra nieko neįmanoma. Pažvelkite į ankstesnius įsilaužimus, kurie išspręsti naudojant draudimą ir pinigų spausdinimą.

ar gdax yra saugus?

Išvada

Baigdamas klausimą „Ar saugus GDAX?„,„ GDAX “ar„ Coinbase Pro “visada buvo vertinamas kaip centralizuotas, blogas niekšas, dirbantis su blogio imperija, vadinama Amerikos vyriausybe. Nėra dviejų būdų, kaip išspręsti cypherpunk nuomonę. Jie teisūs, bet kas iš to? Ar jų nuomonė sustabdys žmogaus godumą? Ne.

Nors ankstyvieji taikantieji šifruotojai gali išpūsti ir išleisti Bitcoin kainas bei linksmintis su kriptografinės rinkos struktūra, tikri pinigai investuoti į Bitcoin ir Cryptocurrency rinkos infrastruktūrą. Tokios kompanijos, kaip „Coinbase“, vykdo efektyvų verslą, kuriam reikia likti juodoje vietoje, kitaip jie žlugs. Norint išlikti juodoje būsenoje, bus pažeistos kai kurių vartotojų teisės, kad būtų užtikrinta, jog tradicinio bankų pasaulio laikomasi taisyklių.

Teisės bus trypiamos kriptovaliutomis, nes pagrindiniai vartotojai atsisako naudoti kietąsias pinigines ir rizikuoja visi jų lėšų prekyba ar skolinimas. Be to, galutiniai vartotojai atsisako sužinoti apie piniginių etiketą ir tikrąją geriausią saugumo ir saugos praktiką, net jei tai erzina ir gaišta laiką. Galiausiai, kriptovaliutos pirkėjai mieliau atiduotų savo KYC duomenis, nei mano kriptovaliutas.

Laimei, „Coinbase“ saugiai valdys jūsų fondus, saugos jūsų šifravimą ir beveik užtikrins jūsų saugumą. Taigi saugu, perduos jūsų duomenis daugumai vyriausybių, kurios to prašo, kad visi būtų saugūs. Naudodamiesi „Coinbase“ esate saugus, nebent esate įsilaužtas, nes FDIC padengia bankrotą, o ne galutinio vartotojo aplaidumą.

Be to, jei jūs tikrai įsilaužėte, jūs esate uždarytas nuo skaitmeninio gyvenimo, kol įsilaužėliai nepadarys jūsų darbo. Skaitmeniniai tinklai yra sukurti siekiant padėti jums iš naujo nustatyti slaptažodį, o ne susigrąžinti paskyrą. Gali praeiti kelios dienos, kol jūsų problemos bus išspręstos, tada jūs būsite palaužtas ir visas savo nuogų nuotraukas turėsite internete.

Turite aparatinę piniginę, kuri buvo susieta su niekuo nesusijusi. Naudodamiesi išankstinio mokėjimo kreditinėmis kortelėmis, telefonais su degikliais ar mūsų mėgstamiausiais, naudodamiesi kasybos įmonėmis, įmontuotomis pagal „Shell“ kompaniją, privačiai ir anonimiškai įrašykite „fiat“ į kripto.

Anonimiškumas yra pasirinkimas, o „Blockchain“ analizė gali pamatyti viską, ko nežino, kas yra visi. Nebent leisite jiems.

„Coinbase Pro“ naudojimas ar nenaudojimas turi būti pagrįstas pasirinkimas ir jis neturi būti galutinis. Tai gali būti kiekvienu atveju atskirai. Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, kad užtikrintumėte ateitį, kurioje norite gyventi, yra gyventi tokį gyvenimą, kokį norite, kad kiti gyventų, ir paprašyti kelių žmonių prisijungti prie jūsų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me