Co je Monero XMR? Je Monero dobrá investice?

Co je Monero?

Monero, který je také známý svým kódem XMR je kryptoměna, která byla spuštěna v měsíci dubnu 2104. Na rozdíl od jiných kryptoměn, Monero je otevřená a soukromá kryptoměna, která se zaměřuje také na škálovatelnost a decentralizaci. Monero nebyl spuštěn pod tímto jménem, ​​ale jako BitMonero ale později za týden tým, který stojí za touto digitální měnou, ji přejmenoval na Monero, protože je krátká a v esperantském jazyce znamená „coin“. Trvalo to nějaký čas Monero XMR stát se senzací trhu. V polovině roku 2016 byla od roku zvýšena tržní kapitalizace společnosti Monero 5 až 183 milionů dolarů, byly v polovině roku 2017, bylo již dosaženo na 720 milionů $.

XMR je obvykle zavádějící jako kryptoměna jako bitcoin, i když by to tak nemělo být, protože funguje úplně jiným způsobem. Je to nutnost rychlejší, soukromá, bezpečná a levná digitální měna které lze použít jako zdroj plateb kdekoli na světě. Bitcoin je spíše měna bankovního převodu, kvůli které musí vlastníci BTC zaplatit poplatek za bankovní převod, pokud takový poplatek neexistuje pro Monero XMR, protože neexistuje bankovní převod. Díky této vlastnosti XMR není kompenzace podvodných a vícedenních zadržovacích období nulová.

XMR není centralizována v žádné měně, kvůli které tato měna nemůže být způsobilá k dani a žádná země ji nemůže zavřít zákonem. Jinými slovy, ekonomická situace v zemi neovlivní hodnotu XMR. Hodnota Monera se zvýší a sníží pouze tehdy, pokud se obchoduje na trhu velmi rychle, respektive pomalu.

Monero je decentralizovaná, soukromá a digitální měna. V jiné elektronické hotovosti máte obvykle pouze dvě vlastnosti; decentralizované a digitální, kde vám Monero nabízí řešení pro obchodování s digitální hotovostí, aniž by jej sledoval jeden, včetně osoby, která obdrží XMR, a osoby, která odesílá. Stručně řečeno, je to bezpečná, soukromá, nevystopovatelná, nespojitelná a zastupitelná digitální měna. Díky těmto vlastnostem Monera vás baví následující, a proto je Monero dobrá investice a proč právě teď investujete do Monera, aby vaše peníze byly bezpečnější a zvýšily jejich hodnotu bez vynaložení úsilí.

Přečtěte si, jak nakupovat Monero (XMR) s USD kreditní / debetní kartou?

Soukromé:

S ostatními digitálními měnami se obchoduje na veřejném blockchainu, díky čemuž může kdokoli zobrazit vaši transakci, kde lze obchodovat s Monero prostřednictvím vlastního soukromého blockchainu. Tím je zajištěno, že všechny transakce provedené prostřednictvím Monero zůstanou ve výchozím nastavení soukromé. Pouze vy můžete vidět své finance nebo svého auditora, pokud si přejete, tím, že mu poskytnete přístup k vašemu účtu. To také dělá Monero, nej privátnější kryptoměna na trhu. Dokonce i když jste XMR v online obchodech, proveďte platbu nebo všechny ostatní příjmy zůstanou soukromé.

Zajistit:

Chcete-li celý proces obchodování Monero XMR, vývojář vytvořil bezpečný obchodní plán pro své uživatele. Aby byla každá transakce bezpečná, poskytují mnemotechnické pomůcky pro individuální účet, který byl vytvořen, když se zaregistrujete na softwaru Monero. Tento kód se skládá z 25 slov, která lze použít k zálohování účtu. Všechny účty byly zašifrovány pomocí přístupové fráze. Tím bylo zajištěno, že vaše peníze jsou zabezpečené, i když se někdo pokusí získat přístup k vašemu účtu. Dokonce i ukradené Monero může být díky tomuto systému bezcenné. Ztráta jednoho Monera je tedy nemožná.

Nezjistitelné:

Aby byly všechny transakce nevystopovatelné, Monero vám poskytne podpis prstenu, což znemožňuje zpětné sledování toho, kdo transakci vygeneroval, kdo je odesílatel a kdo je příjemcem platby. Toto je speciální vlastnost, která funguje s určitými typy kryptografie. Jinými slovy to funguje stejně jako práce VPN, kde můžete prolomit internetovou cenzuru, aniž byste se museli obávat, že vás bude sledovat vláda nebo dokonce váš poskytovatel internetových služeb.

Přečtěte si, jak nakupovat Monero (XMR) s USD kreditní / debetní kartou?

Unlinkable:

Pro další soukromí, jako je skrytí částky z transakce a další, Monero používá technologie ochrany osobních údajů jako RingCT, podpis Ring a tajné adresy. Tím je zajištěno, že před transakcí bude skryto nejen jméno odesílatele a příjemce, ale bude také skrytá částka transakce. Tyto technologie ochrany osobních údajů používá společnost Monero pouze k poskytnutí dalšího soukromí svým uživatelům.

Fungible:

Jedno Monero zůstane vždy stejné jako jiné Monero. Důvodem jsou technologie ochrany osobních údajů, které vytvářejí XMR zastupitelná digitální měna. Tím zajistíte, že si nebudete muset dělat starosti, pokud váš prodejce nebo směnárny uvedou Monero na černou listinu.

To není ono, kromě výše uvedeného; hodnota XMR se každým dnem zvyšuje. Pro investiční účely to stačí k přilákání jakéhokoli investora k investování v konkrétní měně. Má opravdu dobrý zdravý a vyspělý tým vývojářů, kteří pracují na tom, aby byla tato měna spolehlivější, bezpečnější a nevystopovatelná i v budoucnu, kdy digitální měna nahradí papírové peníze. Pokud tedy hledáte digitální měnu pro dlouhodobé investice, pak je XMR díky svým jedinečným a spolehlivým funkcím skutečně nejlepší volbou oproti jakékoli jiné digitální měně. Ačkoli hodnota XMR není příliš vysoká ve srovnání s BTC, což z ní dělá dostupnou digitální měnu pro nákup pro investiční účely.

Můžete si ponechat Monero v bezpečí ve své peněžence dlouhodobě, pokud nejste riskant a hledáte bezpečnou příležitost k investování.

Krok za krokem koupit Monero XMR s kreditní / debetní kartou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me