10 būdų užsidirbti pinigų naudojant Bitcoin [2021]

„Bitcoin“ dabar yra šiek tiek daugiau nei 10 metų ir pasaulį užklupo audra. Per įvairius bulių važiavimus ji sukūrė daugybę milijonierių per naktį. Didžiausia vertė buvo pasiekta 2021 m. Sausio mėn., Kai ji pasiekė daugiau nei 38 000 USD. Dėl savo sudėtingo pobūdžio ir didelio pelno jis pritraukia įvairiausių žmonių, kai kurie naudojasi kitų žmonių žinių stoka. Daugelis žmonių tapo bitkoinų suktybių ir ponzi schemų auka. Todėl svarbu žinoti, kas yra bitkoinas ir kaip iš tikrųjų galite užsidirbti pinigų iš bitkoino.

Kas yra bitkoinas?

pompastiškas dėl bitkoino

„Bitcoin“ yra kriptovaliuta ir pasaulinė mokėjimo sistema. Tai yra pirmoji decentralizuota skaitmeninė valiuta, nes sistema veikia be centrinio banko ar vieno administratoriaus. Tinklas yra „peer-to-peer“ ir sandoriai vyksta tarp vartotojų tiesiogiai, be tarpininko.

„Bitcoin“ pasiekia šią naują nepriklausomybę pasitelkusi naujas technologijas ir pasikliaudama neįtikėtinai sudėtingu matematiniu įrodymu, vadinamu kriptografija.

Kadangi nei vienas administratorius nėra atsakingas už „Bitcoin“ palaikymą ar palaikymą, Bitcoin operacijos yra patikrinamos ir įrašomos viešoje išplatintoje knygoje. Ši viešoji knyga vadinama „blockchain“.

Kaip veikia Bitcoin?

tamsioji neto kriptovaliuta

„Blokų grandinė“, kaip pirmą kartą nurodė anoniminis autorius Satoshi Nakamoto, iš esmės yra viešoji knyga, kurią visame pasaulyje kompiuteriai platina ir prižiūri per internetą.

„Blockchain“ yra bendroji viešoji knyga, kuria remiasi visas „Bitcoin“ tinklas. „Blockchain“ savo pavadinimą semiasi iš savo duomenų struktūros, kurią sudaro 1 megabaito rinkmenos, vadinamos „Blokais“, kurios iš esmės yra pačios knygos. Blokai sujungiami kartu per sudėtingą matematinį įrodymą.

Paprasčiau tariant, „blockchain“ yra didžiosios knygos forma, kurią vietoj banko „kalnakasių“ ir „mazgų“ visame pasaulyje dalijasi ne bankas, o bankas..

Visi tinklo mazgai (kompiuteriai, kuriuose veikia „Bitcoin“ programinė įranga) turi galimybę pasiekti „Blockchain“ ir peržiūrėti autentifikuotas operacijas be kliūčių, trukdančių prieigai (pvz., Bankas, apmokestindamas už savo paslaugas išlaikydamas operacijų istoriją)..

Vietoj to, „blockchain“ remiasi kriptografija (kodų rašymo ar sprendimo menu), o ne remiasi trečiąja šalimi, kuri patvirtins ir patikrins visas laukiančias operacijas, kol jos dar nėra įvykdytos. Laukiančių operacijų autentifikavimo ir surinkimo į bloką, kurį reikia įtraukti į „Blockchain“, procesas vadinamas „Kasyba“. Šį procesą atlieka „Bitcoin“ bendruomenės nariai, vadinami „kalnakasiais“.

Kasyba savo pavadinimą sėmėsi iš metaforos, kad kalnakasiai gauna Bitcoin kaip atlygį panašiai kaip tai, kaip iš žemės kasamos retos prekės, pavyzdžiui, auksas. Kalnakasiai yra kompiuterių vartotojai, turintys nepaprastai galingą techninę įrangą, sprendžiančią sudėtingas matematines problemas, kad kriptografiškai patikrintų operacijų bloką ir sujungtų juos su visais ankstesniais sandoriais „Bitcoin“ tinkle..

Kalnakasiai aptarnauja Bitcoin bendruomenę, apsaugodami tinklą. Bloko kriptografinio įrodymo sprendimo procesas reikalauja daug išteklių. Laimėdami 1 megabaito „blokų“ sandorių laimėjimą, kalnakasiai gauna „premiją“ arba „atlygį“ Bitcoin. Taip pat paskirstomi nauji „Bitcoins“ ir patenka į sistemą.

Sandorio metu „Bitcoin“ šalys naudojasi vadinamąja „Bitcoin pinigine“, kad galėtų keistis nominalais Bitcoin (BTC). „Bitcoin“ piniginės suteikia savo vartotojams tiek viešąjį raktą (adresą, iš kurio siunčia, nei iš kurio gauna „Bitcoin“), taip pat privatųjį raktą.

Privatus raktas yra nepaprastai svarbus „Bitcoin“ vartotojų „parašas“, naudojamas patvirtinti laukiančias operacijas pateikiant matematinį įrodymą, kad jie atsirado iš atitinkamos piniginės savininko..

Kai vartotojas nori atlikti operacijas Bitcoin, apie jo ketinimą pranešama „Blockchain“, pateikiant operaciją, pasirašytą vartotojo privačiu raktu. Tada „Bitcoin“ tinklas patikrina operaciją patikrindamas, ar adresai į ir iš adresų galioja, ar privatus raktas galioja ir ar jis turi prieigą prie pakankamai lėšų operacijai atlikti. Operacija paprastai patvirtinama tinkle per kitas dešimt minučių.

Bitcoinas, kaip finansų sistema, yra sukurtas savireguliacijai. Kenkėjiškam sandoriui atlikti reikia tiek daug skaičiavimo (taigi ir elektros), kad beveik visais atvejais naudingiau naudoti tą pačią skaičiavimo galią tinklui apsaugoti ir rinkti atlygį už bloką. Tai neleidžia aktoriams pulti tinklo ir apsaugo „Blockchain“ nuo piktybinių ar apgaulingų įrašų įrašymo.

Vartotojai visame pasaulyje gali gauti „Bitcoin“ kaip atlygį už tinklo kasybą ir apsaugą, gauti kriptovaliutą kaip dovaną arba kaip konkursą už suteiktas paslaugas, arba gali pirkti Bitcoin iš jų pasirinktos internetinės valiutos keitimo.

Klaidinga nuomonė

Kaip ir bet kurios naujos technologijos atsiradimo atveju, „Bitcoin“ aplinkoje yra keletas klaidingų įsitikinimų, kurie tiksliai neapibūdina, kaip veikia „Bitcoin“ tinklas (arba apskritai kriptovaliutos)..

Nepaisant populiarių gandų, neįmanoma „nulaužti“ Bitcoin tinklo ir apgaulingai kurti ar leisti Bitcoins; tam reikalingas kiekvieno bendro mazgo visame pasaulyje „sutarimas“. Panašiai, kaip gali būti pavogta fizinė piniginė su valiuta, tačiau „Bitcoin“ piniginės gali turėti įvairių pažeidžiamumų, priklausomai nuo jų emitento ir kilmės, o pačios „Piniginės“ gali būti užpultos..

Sandorio šalys yra pseudonimos, nes „Blockchain“ ne iliustruoja šalių pavardžių, o pateikia atsitiktinį skaičių ir raidžių sąrašą, kad būtų vaizduojamos sandorio šalys..

Nors galima pasikliauti banku, kad apsaugotumėte savo banko sąskaitos (privačios knygos) privatumą, visi „Bitcoin“ tinklo kompiuteriai gali peržiūrėti „Blockchain“ ir paprastai gali pamatyti kiekvieno piniginės likutį.

Be to, visos operacijos toliau matomos „Bitcoin“ tinkle. Nors keičiantis Bitcoin tinkle neatskleidžiami sandorių šalių pavadinimai, sudėtinga blokų grandinės analizė gali leisti trečiosioms šalims stebėti srautus per tinklą.

Pinigų ateitis?

„Bitcoin“ siūlo nuostabią alternatyvą tradicinei bankų sistemai, jos pagrindas remiasi nekintamais matematiniais įrodymais ir pirmą kartą žmonijos istorijoje siūlo decentralizuotą valiutą, kurioje dviejų šalių pasitikėjimas gali būti padidintas iki tokio lygio, kai pasaulinė bendruomenė turi vienodas prieigos galimybes. pasaulinei pinigų sistemai, kuri yra savaime skaitmeninė.

„Bitcoin“ sėkmę ateityje lems tai, kiek žmonių ir rinkų visame pasaulyje yra pasirengę priimti ją kaip de facto skaitmeninę valiutą, ir kaip bankai ir kiti reguliuotojai visame pasaulyje gali suvokti „Bitcoin“ tinklą kaip grėsmę jų suverenitetą ir patį egzistavimą.

Kaip užsidirbti pinigų naudojant „Bitcoin“

HODLing – pirk ir laikyk

Pirkite bitkoinus iš kriptovaliutos biržos ir HODL iki būsimos datos, kai jo vertė žymiai išaugo. Terminas HODL atsirado, kai prekybininkas bitkoinų forume neteisingai parašė žodį „hold“, kai norėjo pasakyti, kad laikys savo pelną, o ne pardavinės. „HODLing“ yra ilgalaikių investavimo į bitkoinus forma, kai jūs perkate dabar, neketindami artimiausiu metu parduoti ir statydami už ilgalaikę valiutų vertę..

Bitcoin prekyba

Prekyba „Bitcoin“ yra pirkimas ir pardavimas pažangiose kriptovaliutų biržose, naudojant prekybos diagramas, panašias į forex prekybą, siekiant išbandyti kainų pokyčius, kuriuos sukelia išoriniai rinkos veiksniai, tokie kaip įvykiai, tokie kaip bitkoino sumažėjimas perpus, reguliavimas ir pramonės naujienos. Naudojant tokius metodus kaip nuotaikos, techninė ir esminė analizė, padedant priimti prekybos sprendimus.

„Bitcoin Arbitrage“ 

Arbitražo prekyba yra tada, kai vienas perka bitcoiną už mažą kainą pigiausioje biržoje, o tada parduoda jį brangiau kitoje biržoje. Arbitražinis prekybininkas naudojasi skirtingų biržų kainų skirtumais, kad gautų greitą mažos rizikos pelną.

Bitcoin ateities prekyba

„Bitcoin“ ateities sandoriai leidžia prekybininkams spekuliuoti apie bitkoino kainą iš tikrųjų neturėdami jokio bitkoino. Tai ilgos ar trumpos lažybos pagal bitkoino kainą per nurodytą laikotarpį. „Bitcoin“ ateities sandoriai veikia taip pat, kaip ir tradicinio finansinio turto ateities sandoriai.

Bitcoin Solo kasyba

 Galite būti vienas iš minų, jei turite savo bitkoinų kasyklą. Tai yra sudėtingas būdas išgauti, nes blokų generavimas gali užtrukti ilgiau, priklausomai nuo jūsų įrangos, nes jums reikia didelių hashratų.

Bitcoin kasybos baseinai

 Bitkoinų kasybos baseinas yra tada, kai bitino kalnakasiai sujungia jėgas, kad padidintų maišos galią, kad padidėjus sunkumams, jie greičiau generuotų blokus. Subūrę savo išteklius, jie greičiau generuoja blokus, o nauda yra padalijama pagal įnašus.

Bitcoin debesų kasyba 

Jūs pasirašote sutartį dėl kasybos įrangos nuomos nuošalioje vietoje nustatytam laikui. Kasyba vyksta nuotoliniu būdu tose vietose, kur kriptovaliutų kasyba yra prieinama. Jums nereikia rūpintis aparatūros pirkimu, montavimu, eksploatavimo išlaidomis, į kurias įeina elektros energijos sąnaudos, ventiliatorių sukurta šiluma ir triukšmas. Investuodami gaunate kasdienes išmokas, pagrįstas jūsų investicijomis, tiesiogiai negaudami.

„Bitcoin“ tinklo rinkodara

Padidėjo įmonių, kurios siūlo bitkoinų gavybą per struktūrą, kurioje žmonės gauna komisinius komisinius. Jie tvirtina sujungti kriptovaliutas ir tinklo rinkodarą. Tipiška bitkoinų kasybos tinklo rinkodaros įmonė reikalauja, kad įsigytumėte bitkoinų gavybos sutartį, panašią į debesų kasybą, ir tada pradėsite uždirbti dividendus, priklausomai nuo to, kokį paketą perkate. Tinklo rinkodaros pusė atsiranda naudojant schemą, kurioje jūs gaunate premijas ir komisinius iš visų žmonių, kuriuos nurodote tam tikrame „Bitcoin“ tinklo rinkodaros tinkle. Vienas iš tokių tinklų yra Kasybos miestas.

„Bitcoin“ filialų programos 

Kriptovaliutų bendrovės išmokos bitkoinais žmonėms, kurie nukreipia naujus klientus į savo verslą. Tai labai dažnai įvyksta keičiantis kriptovaliuta turint filialų programas, kuriomis jų klientai dalijasi per socialinę žiniasklaidą, kad pritrauktų kitus vartotojus. Pvz., Prisijungiate prie „Bitcoin“ filialų programos ir tada sukuriate „YouTube“ vaizdo įrašus apie produktą su aprašyme esančia filialo nuoroda ir mokate už visus, kurie užsiregistruoja per jūsų nuorodą..

Bitcoin maišytuvai 

„Bitcoin“ maišytuvai yra svetainės, mokančios jums „Satoshis“ (mažiausia bitkoino dalis, 0,00000001 BTC), kad atliktumėte paprastas užduotis, pvz., Žiūrėdami vaizdo įrašus, spustelėdami skelbimus, atsisiųsdami programas ir užpildydami apklausas..

Dabar jūs žinote šiek tiek daugiau apie tai, kas yra bitkoinas ir kaip žmonės uždirba pinigus naudodamiesi bitkoinu. Skaitykite daugiau mūsų straipsnio mokymosi skyriuje ir sužinokite apie kriptovaliutų mainus čia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me