Top 5 nejlepších míst k nákupu bitcoinů v roce 2021

Nelze popřít skutečnost, že bitcoin je nejlépe hodnocená a stará kryptoměna. Pokud tedy chcete investovat do kryptoměn; bitcoin by měla být vždy mezi vaší nejlepší volbou. Nabízí skvělou likviditu, protože se jedná o široce přijímanou měnu a je k dispozici téměř na všech kryptoburzách po celém světě.

Výběr kryptoměny pro investiční účely je celkem snadné rozhodnutí. Výběr burzy je ale hodně obtížný, protože do ní budete investovat finanční prostředky. Dobré rozhodnutí se proto může ukázat jako prospěšné, zatímco špatné rozhodnutí vám může způsobit velkou ztrátu.

Na co je třeba pamatovat při výběru kryptoměny

Existuje mnoho kryptoměn, které se obchodují v různých zemích po celém světě. Výběr dobrého závisí na osobě, která hodlá investovat do kryptoměn. Níže jsou uvedeny některé z faktorů, které vám mohou pomoci vybrat nejlepší burzu bitcoinů.

1-Likvidita

Úplně první a nejdůležitější věc, kterou je třeba mít na paměti před výběrem bitcoinové burzy, je likvidita burzy. Likvidita je schopnost burzy prodávat bitcoiny bez ovlivnění ceny. To má vždy tendenci snižovat cenu mince a kupuje je více kupujících. To znamená, že čím větší bude likvidita, tím větší bude počet kupujících. Chcete-li zkontrolovat likviditu jakékoli burzy, měli byste prozkoumat data několika prvních kryptoměn. Zkontrolujte počet obchodovaných bitcoinů za posledních 30 dní. Čím větší je objem obchodování, tím více likvidity má burza.

2-poplatky

Druhou důležitou věcí, kterou je třeba mít na paměti při výběru bitcoinové burzy, jsou poplatky, které si účtuje obchodování s mincemi. Téměř všechny kryptoburzy po celém světě berou poplatky buď větší, nebo menší. Tento poplatek je pobídkou pro burzy, aby jim pomohly při podnikání. Zde stojí za zmínku jedna věc kryptoburzy neberte si paušální poplatky. Místo toho se poplatek bere jako procenta. Tento procentuální model má tendenci zvyšovat hodnotu bitcoinů po určitou dobu. Poplatek má také inverzní vztah k objemu obchodování. Zvyšuje se s klesajícím objemem obchodování kryptoměny a klesá s rostoucími objemy prodávané kryptoměny.

3-Proximity

Blízkost výměna bitcoinů má v dnešní době velký význam, protože stále více zemí se je snaží regulovat. Zeměpisná poloha burzy kryptoměn vám umožní pochopit pravidla, která burza musí dodržovat kvůli své poloze. V dnešní době je Japonsko na špici v zemích přátelských ke krypto a výměny v něm mají velký význam. Zde je také důležité zmínit, že bitcoin je hodně známá měna a většina vlád uvažuje o jeho přijetí a regulaci.

4-Transparentnost

Před investováním do jakékoli krypto burzy vždy zkontrolujte její transparentnost. Je to proto, že po celém světě existuje mnoho burz, které mají skryté poplatky a poplatky. Postup prodeje a nákupu bitcoinů také není pochopitelný. Před investováním do něj proto vždy zkontrolujte transparentnost a také to, zda je poplatek stanoven v poměru k objemu obchodování. Důvodem je, že poplatky jsou brány v poměru k objemu obchodování, vždy se pro investory ukáží jako výhodné.

Před výběrem jakékoli kryptoburzy je třeba hledat mnoho dalších věcí. Jedná se o přístupnost burzy a také rychlost, jakou byste dostali bitcoiny do peněženek. V tomto ohledu jsou rovněž důležité směnné kurzy a směnárenské postupy týkající se znalosti svých klientů a techniky boje proti praní peněz. V dnešní době je také velmi důležité vzít v úvahu měny, které konkrétní kryptoburza přijímá, a zda vám to umožňuje nakupujte bitcoiny prostřednictvím kreditních / debetních karet nebo ne. Jaké jsou směnné kurzy pro různé měny, které směnárna nabízí, je také další důležitá věc, kterou je třeba zvážit.

Chcete nakupovat bitcoiny přes PayPal? zde je náš průvodce krok za krokem k nákupu bitcoinů s Paypal bez ověřovacího ID

Nejlepší burzy kryptoměn po celém světě

Rostoucí hodnoty kryptoměn také zvýšily počet burz po celém světě. Existuje mnoho krypto burz v různých zemích po celém světě. Zde je vždy důležité mít na paměti, že všechny výměny nejsou vytvářeny rovnocenně. Proto je výběr vhodné bitcoinové burzy velmi důležitý. Hodnotu jakékoli bitcoinové burzy můžete zkontrolovat čtením recenzí uživatelů. Existuje mnoho dalších kritérií pro výběr nejlepších burz bitcoinů. Následující uživatelské recenze a objemy obchodování jsou však následující Pět nejlepších bitcoinové burzy po celém světě.

Hodnost

Jméno poskytovatele

Hodnocení

Poplatky

Zjistit více

hodnocení1

logo coinbase

Výběr redakce

Průměrný

Nakupujte bitcoiny od Coinbase

Získejte zdarma bitcoiny v hodnotě 10 $

hodnocení2 logo coinbase

Volba editora v EU

Průměrný

Nakupujte bitcoiny od společnosti Kriptomat

Získejte 10 EUR, když utratíte 100 EUR

hodnocení3 tabulka loga coinmama

Rychle & Snadný

Vysoký

Nakupujte bitcoiny od společnosti Coinmama

hodnocení4 logo changelly Vysoký Nakupte bitcoiny od Changelly
hodnocení5 logo localbitcoins Průměrný Nakupujte bitcoiny z Localbitcoinů

1 – Coinbase

coinbase kryptoměna

Coinbase je nejlepší směnárna kryptoměn po celém světě v San Francisku ve Spojených státech. Miliony zákazníků využívají tuto burzu globálně, protože jim nabízí nákup, prodej a obchodujte bitcoiny bezpečně. Burza je velmi populární mezi investory ve Spojených státech, Kanadě, Austrálii, Singapuru, Velké Británii a mnoha dalších evropských zemích. Tato burza také přijímá platby debetními / kreditními kartami a za všechny nákupy a prodeje si účtuje paušální poplatek 3,99%. Zde je důležité zmínit, že tento poplatek je nižší než u všech ostatních burz v USA a Velké Británii.

začněte krypto

Někdy burza nabízí také bonus za nákup bitcoinů v hodnotě 100 $ a více. Při nákupu bitcoinů z této burzy můžete postupovat podle následujících kroků.

 • Nejprve musíte vytvořit účet u burzy.
 • Jako způsob platby můžete do svého profilu přidat svoji kreditní / debetní kartu.
 • Burza vás zaregistruje po nezbytném ověření vašeho účtu.
 • Teď můžeš nakupujte bitcoiny prostřednictvím své kreditní / debetní karty.

Web má krásné uživatelské rozhraní. Na této burze je přibližně 30 000 000 uživatelů, z toho 75 000 obchodníků a 15 000 vývojářských aplikací. Následují výhody a nevýhody této bitcoinové burzy.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Krásné uživatelské rozhraní.
 • Vysoká likvidita s maximálními limity nákupu.
 • Přiměřené poplatky.
 • Obrovská databáze důvěryhodných zákazníků.
 • Poskytuje možnost „Okamžitý nákup“ prostřednictvím debetních / kreditních karet.
 • Velmi snadné použití pro začátečníky.

NEVÝHODY

 • Převody bitcoinů na váš účet trvá nákupy přes bankovní účty 3-5 dní.
 • Sleduje vynakládání finančních prostředků.

2 – Kriptomat 

Kriptomat byl založen v roce 2018 zkušeným týmem podnikatelů s velmi úspěšnými výsledky. Díky desetiletým zkušenostem mezi nimi a pozadí, které zahrnuje vše od digitální marketingové agentury s 50 zaměstnanci až po robustní softwarové řešení CRM, je tým společnosti Kriptomat dobře vybaven pro poskytování neuvěřitelných obchodních zkušeností.

Kriptomat je EU regulovaná vazebná výměna fiat-to-crypto. Společnost je registrována v Estonsku, jedné z nejpokročilejších zemí na světě, pokud jde o regulaci kryptoměny a podporu technologických společností..

Kriptomat nabízí bezpečnou a snadno použitelnou platformu určenou pro nováčky v krypto světě a je přístupný zákazníkům ve více než 80 různých zemích. Zajistila řadu světově proslulých digitálních měn a bezpečnostních licencí, zatímco pracuje bez dosud zaznamenaných hacků nebo úniků dat.

Proces ověření identity platformy je rychlý a bezbolestný, což znamená, že většina uživatelů je v provozu za 5 minut nebo méně. Spárujte to s relativně nízkými obchodními poplatky, které si každý uživatel jistě užije, a Kriptomat je snadno jednou z nejlepších burz kryptoměn na evropském trhu..

začněte krypto

Profesionálové:

 • Rozhraní je velmi uživatelsky přívětivé a ideální pro začátečníky.
 • Kriptomat nabízí jedny z nejnižších obchodních poplatků ze všech burz.
 • Burza je k dispozici ve více než 80 zemích s podporou 30 různých jazyků, díky čemuž je burza globální službou.
 • Kriptomat podporuje více než 30 nejpopulárnějších kryptoměn na trhu. Burza neustále přidává nová aktiva, jak požaduje jejich komunita.
 • Kriptomat odpovídá mezinárodním bezpečnostním standardům a bylo mu uděleno několik licencí a je v souladu s přísnými zákony o ochraně osobních údajů, jako je GDPR.

Nevýhody:

 • Vklady a výběry nejsou k dispozici pro všechny kryptoměny. Z regulačních důvodů lze v rámci této platformy nakupovat a prodávat několik kryptoměn, ale nepřenášet je do az platformy.
 • Neexistují žádné pokročilé funkce mapování. Burza je silná ve své jednoduchosti, ale může se cítit omezena na zkušenější obchodníky.
 • Program odměn a věrnost Kriptomatu by se mohl zlepšit. V současné době nabízejí 10 EUR za doporučení přítele.

Pomocí kreditní karty nebo bankovního převodu SEPA můžete bitcoiny nakupovat přímo od společnosti Kriptomat. Rychlý, jednoduchý a bezpečný způsob, jak vytvořit nebo rozšířit své kryptoměnové portfolio, stačí jen několik jednoduchých kliknutí k provedení nákupu.

Nákup bitcoinů na Kriptomatu, krok za krokem:

 1. Vytvořte si svůj účet Kriptomat: Po počáteční registraci zkontrolujte e-mail s odkazem na ověření účtu.
 2. Potvrďte vaši identitu: Před nákupem bitcoinů od společnosti Kriptomat musíte ověřit svou totožnost. Jednoduše odešlete kopii svého národního dokladu nebo pasu a pořiďte si selfie – to je vše!
 3. Financujte svůj účet: Vyberte způsob platby a vložte své prostředky na svůj účet. Platbu můžete provést kreditní / debetní kartou, bankovním převodem, Sofort, Skrill nebo Neteller.
 4. Koupit bitcoiny: Vyberte bitcoin ze seznamu dostupných digitálních měn a klikněte na koupit. Vše hotovo! Úspěšně jste provedli svůj první nákup na Kriptomatu. BTC se automaticky převedou na váš účet, jakmile kliknete na KOUPIT!

začněte krypto

3 – Coinmama:

coinmama zvlnění xrp

Toto je další špičková burza, která uživatelům umožňuje nakupujte bitcoiny a ether prostřednictvím kreditních / debetních karet. Jednou z nejatraktivnějších funkcí této burzy je, že ji můžete používat z kterékoli části světa. Tuto výměnu navíc mnoho obchodníků upřednostňuje, protože jim umožňuje nakupovat bitcoiny výměnou jejich místních měn. Ačkoli jsou služby této burzy k dispozici po celém světě, některé země přesto nemohou plně využívat její funkce.

začněte coiny

Výměna trvá 6% poplatek za nákup prostřednictvím kreditní / debetní karty. Vyžaduje vyšší poplatky kvůli rizikům spojeným s tímto druhem platby. Tato burza nabízí větší limity pro nákup bitcoinů. Můžete si koupit bitcoiny v hodnotě 5 000 $ každý den, ale s maximálním limitem bitcoinů v hodnotě 20 000 $ za měsíc. Pro nákup bitcoinů prostřednictvím této burzy se budete muset zaregistrovat na webových stránkách. Po nezbytném ověření vašeho účtu můžete jako platební metodu přidat svoji kreditní / debetní kartu a můžete nakupovat bitcoiny.

Přečtěte si také: Krok za krokem nakupujte bitcoiny od společnosti Coinmama

Zde také stojí za zmínku, že tato burza nabízí jednosměrný obchod. To znamená, že prostřednictvím této burzy můžete nakupovat pouze bitcoiny, ale nemůžete je prodat zpět na burzu. Následují výhody a nevýhody nákupu bitcoinů prostřednictvím této burzy.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Má krásné a uživatelsky přívětivé rozhraní.
 • Funguje ve všech zemích po celém světě.
 • Přijímá platby prostřednictvím kreditních / debetních karet.
 • Umožňuje nákup bitcoinů výměnou jakékoli místní měny.
 • Nabízí nejvyšší denní a měsíční limity pro nákup.
 • Časy transakcí jsou velmi rychlé.

NEVÝHODY

 • Bere vyšší poplatky než mnoho jiných burz.
 • Nenabízí žádné zařízení pro prodej bitcoinů.

začněte coiny

4 – Changelly

měnit kryptoměnu

Tato česká kryptoměnová burza se v posledních letech ukázala jako prominentní burza. Je populární jako nejlepší směnárna kryptoměn po celém světě. Na této burze je zaregistrováno více než 700 000 zákazníků. Tento web přijímá platby ve více než 35 měnách včetně amerického dolaru a eura. Pokud chcete vyměnit jednu kryptoměnu za druhou, existuje žádná lepší výměna než Changelly.

nakupujte bitcoiny s coimamou

Tato burza je založena na robotovi, který je propojen s nejlepšími kryptoburzami světa. Tento robot přijde s nejlepšími možnými sazbami během několika sekund. Tato webová stránka neúčtuje poplatky za opravu. Místo toho to trvá 0,25% spolu se síťovými poplatky. Převod bitcoinů trvá 5-30 minut vaše peněženky. Zde je důležité zmínit, že čas pro převod bitcoinů do vašich peněženek se může lišit v závislosti na rychlosti blockchainové sítě.

Changelly je hodně známý poskytováním vysokých limitů. To znamená, že můžete koupit bitcoiny jakékoli hodnoty. Burza vám umožňuje nakupovat bitcoiny v neomezené hodnotě. Dva faktory autentizace jsou Changelly jeden ze zabezpečených webů. Metoda otevření účtu na tomto webu je také podobná ostatním a je mnohem jednodušší. Následují výhody a nevýhody této bitcoinové burzy.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Vysoký počet kryptoměn v nabídce
 • Krásné uživatelské rozhraní a také snadné pro začátečníky.
 • Bere minimální poplatky za krypto burzu.
 • Hodně bezpečné díky autentizaci dvěma faktory.
 • Důvěryhodní uživatelé z celého světa.

NEVÝHODY

 • Bere vyšší poplatky za přímý nákup kryptoměn.

nakupujte bitcoiny s coimamou

 

Závěrečný verdikt

Po přečtení celého článku to můžeme snadno shrnout Coinbase je jednou z nejlepších kryptoburz, protože vám umožňuje nakupovat bitcoiny prostřednictvím přijímání plateb různými způsoby. Má velkou databázi zákazníků, která dokazuje, že má vysokou likviditu. Platforma je docela uživatelsky přívětivá i pro začátečníky. Poskytuje zařízení online pojištěných peněženek. Navíc za transakce trvá minimální poplatky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me