Kompletní průvodce krok za krokem, jak začít s bitcoiny!

Kryptoměna je měnou moderní generace a v budoucnu se může stát běžným prostředkem směny. Jedná se o virtuální měnu založenou na technologii blockchain, která umožňuje uživatelům provádět online transakce po celém světě. Bitcoin má decentralizovanou povahu, což minimalizuje kontrolu vlády nad jeho nabídkou a používáním.

S bitcoiny můžete dělat, co chcete, protože existuje řídící orgán a neukládají se žádné podrobnosti o transakcích. Bitcoinové transakce jsou zcela skryté a relativně rychlejší a pohodlnější než tradiční platební metody, jako jsou bankovní převody, debetní karty atd.

Lidé stále nemají dostatek znalostí o bitcoinech, protože se jedná o nový koncept a také trochu složitý. Více informací o bitcoinech a jejich použití získáte přes internet. Pokud vás bitcoiny zajímají, ale nemáte o nich žádné znalosti, pak vám tento článek docela pomůže. Níže je uvedeno několik jednoduchých kroků, které vám pomohou porozumět všem důležitým aspektům bitcoinu a tomu, jak jej používat. Pro více informací navštivte oficiální web aplikace

Krok 1 – Naučte se zásadní věci o bitcoinech.

Před vstupem do světa kryptoměny se o ní musíte dozvědět a získat všechny potřebné informace o nejpopulárnější digitální měně; bitcoin. Existuje několik rysů bitcoinu, které jej oddělují od jiných forem měn. Musíte vědět, že bitcoiny jsou plně chráněny před inflací, protože existuje omezený počet bitcoinů, které lze kdykoli těžit, a neexistuje žádná autorita, která by mohla vydávat nové bitcoiny.

READ VET je nyní pravděpodobně jednou z nejžhavějších mincí

Bitcoinové transakce jsou anonymní, což znamená, že k provedení převodu nemusíte uvádět žádné finanční ani osobní údaje. Jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba o bitcoinech vědět, je to, že bitcoinové transakce jsou nevratné, což znamená, že při používání bitcoinů musíte být opatrní, protože převáděné bitcoiny nelze načíst za každou cenu. Existuje také několik dalších aspektů bitcoinů, o kterých se dozvíte před jejich použitím.

Krok 2 – Získejte bitcoinovou peněženku.

S rostoucí kybernetickou kriminalitou je nesmírně důležité chránit vaši digitální měnu. Pokud tedy chcete, aby vaše bitcoiny byly v bezpečí, budete si muset pořídit bitcoinovou peněženku, která je jako virtuální peněženka, kterou můžete použít k jejich ukládání a provádění transakcí. Na trhu je k dispozici několik bitcoinových peněženek, ale musíte si vybrat jednu s nejlepšími funkcemi.

Existují různé typy bitcoinových peněženek, jako jsou papírové peněženky, mobilní peněženky atd., A musíte provést řádný průzkum a vybrat ten, který dokonale vyhovuje všem vašim potřebám a požadavkům. Některé z nejlepších bitcoinových peněženek na trhu jsou Copay, Breadwallet, Airbitz. Můžete si vybrat jeden podle operačního systému, který používáte; iOS nebo Android.

Krok 3 – Získejte nějaké bitcoiny.

Jakmile si založíte peněženku, jste plně připraveni bitcoiny používat, ale musíte si je nejprve koupit. Existuje několik způsobů nákupu bitcoinů, jako jsou bitcoinové burzy, bitcoinové bankomaty, kreditní karty atd. Můžete se přihlásit na jakékoli důvěryhodné bitcoinové burze a nakupovat bitcoiny pomocí své kreditní karty. Pokud chcete bitcoiny získat zdarma, můžete použít následující způsoby;

PŘEČTĚTE si Decentralizovaná burza Uniswap blíží svůj další pětimilionový výsadek UNI

Webové stránky faucetu

Existují různé faucetové weby, kde můžete vydělat bitcoiny pouhým vyplněním průzkumů a webových formulářů. Tyto webové stránky mají sponzory, kteří vám vyplňují bitcoiny za vyplňování průzkumů.

Těžba bitcoinů

Je to další způsob, jak vydělat bitcoiny zdarma, ale za to budete potřebovat výkonný počítačový systém, který dokáže řešit bloky bitcoinové transakce, a za každý blok, který vyřešíte, získáte odměnu.

Krok 4 – Začněte používat bitcoiny.

Nyní přichází poslední krok k používání bitcoinů a využívání jejich fantastických funkcí. Bitcoin existuje nekonečné využití, protože jej můžete použít k online nakupování, rezervaci letenek, nemovitostí a dalšího zboží a služeb.

Před použitím bitcoinů musíte zajistit, aby prodejce akceptoval platbu bitcoinem, protože existují společnosti s ručením omezeným a prodejci, kteří přijímají platby bitcoinem. Dárkové karty si můžete koupit za bitcoiny a použít je k nákupu zboží z webů, které nepřijímají ani bitcoinové platby.

Stručně řečeno, existuje několik kroků, které můžete dodržet, abyste mohli začít s bitcoiny a provádět transakce po celém světě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me