Hodl or Trade XRP: Co je lepší?

 Za posledních osm měsíců jsme se museli potýkat s medvědy, ale nebylo to poprvé. Historie měla něco pro naši referenci. Něco podobného se stalo na kryptotrhu na konci roku 2013. V prosinci 2013 závodil s tiskovými maximy 1250 $. Krátce poté se trh stabilizoval o 90 procent a registroval minima 100 USD. Poté byl pokles ceny bitcoinu o více než 90%. Jak tedy vidíte, před našimi očima se rýsuje duplikace, zvláště když na obrázek umístíte XRP. Ačkoli se jedná o jednu z nejlepších mincí na krypto trhu, za současné spotové ceny je XRP o 93 procent nižší a je jedním z „nejhorších“ hráčů, jak říkají odborníci.

Za těchto okolností nebylo pochyb o tom, že jsem se na různých fórech zeptal, co je podle mě nejlepší způsob, jak vydělat peníze během těchto zkouškových a medvědích okamžiků. Můžeme obchodujte nebo držte XRP zeptali se, ale jako vždy se dostaneme mezi řádky a dáme vám přesvědčivé odpovědi na základě faktů. Pro zjednodušení budeme destilovat a uvidíme, jaké jsou výhody a nevýhody každé strategie a co můžete udělat, abyste překonali tyto nenasytné medvědy.

Obchodování:

Obchodování je přehnaně o ziscích a existují tři hlavní kategorie obchodování, které jsou většinou definovány stylem obchodování:

– Denní obchodování (kde se obchody konají od jedné hodiny do dne)

– Krátkodobé obchodování (pokud se obchody konají do jednoho týdne)

– Obchodní houpačka nebo houpačka (pro obchodníky trpělivé, kteří obchodují několik měsíců)

Tak či onak jsme procvičovali jeden nebo jiný druh výše zmíněných obchodních strategií. Před deseti lety, když jsem byl začátečník, jsem experimentoval s denním obchodováním. Přitahovalo mě lákadlo rychlých zisků. Rychle jsem se ale naklonil, že obchodování není pro ty, kdo chtějí svobodu, vhodné. Ve skutečnosti je to docela těžké, protože jste museli zůstat přilepení k počítači celý den. Zatímco jsem promoval a využil několik technických indikátorů zahajujících obchody založené na signálech nákupu a prodeje, bylo to jen zdlouhavá práce sledovat celý den graf. Ano, existovaly limitní objednávky, které jsem využil, ale je pravda, že tyto limity pro prodej nebo nákup nejsou nijak zaručeny. Ceny by mohly dosáhnout naší stanovené hodnoty a později klesnout, což znamená, že jsme nedělali zisky a většinu času jsme skončili se ztrátou.

Tímto omezením je vysoká volatilita převládající na trhu, díky níž jsou stop lossy nespolehlivé a nejsou zárukou. Příležitostně jsem občas vydělával peníze, ale to byly nezbytné zkušenosti, které upevnily moji křivku učení.

READ Ripple poráží bitcoiny letos s nárůstem o 16 000%

Nejbezpečnější cestou k ziskovosti je stále sledování vašich obchodů a ruční otevírání a zavírání příkazů. Musím však říct, že jsem s obchodováním dne krátce nato přestal, řekněme to. Zisky jsou nízké a ano, chamtivost nelze úspěšně zvládnout.

Po denním obchodování jsem zkusil krátkodobé obchodování a takto jsem trh hrával asi jeden rok. Zkušenosti získané z tohoto obchodního stylu byly nejméně rozhodující. Skvělá věc na tomto obchodním čase je grafistický čas, který byl seknut a navíc se zisky rozšířily. To mi nezabránilo pobíhat kolem a později jsem se rozhodl pro swingové obchodování. Je to opravdu snadné a vše, co musíte udělat, je nakupovat, když dojde k významným tržním korekcím s prováděním až po několika měsících nebo když budou vaše cíle zasaženy. Jedinou strategií, která sází na obchodování Swing, pokud jde o návratnost investic, je strategie nákupu a držení.

Koupit a podržet:

Spolu s těmito obchodními aktivitami jsem část svého portfolia přidělil strategii nákupu a držení. Tato obchodní strategie je docela přímočará a taková, jaká je. Vše, co musíte koupit, je, když jsou ceny levné a spravedlivě oceněné. A nevadilo mi čekání, protože někdy, abych se dostal levně, musel jsem čekat několik měsíců, často mezi 3 nebo 4 měsíci.

Můžete si koupit veškeré požadované množství za jednu cenu nebo si můžete vybrat krok ke koupi strategie. Přesněji řečeno, peníze jsou rozděleny na tři stejné části, přičemž nákupní pozice se otevírají na důležitých úrovních podpory rozložených do tří úrovní. Tento styl obchodování je lépe známý jako žebřík. Poté, co se zvýší vaše touhy, vyžaduje strategie nákupu a držení počkat 6 měsíců až několik let, než dosáhnete požadovaného zisku. 

Warren Buffett je jedním z mnoha obchodníků miliony dolarů prostřednictvím nakupujte a držíte strategii. Warren se snažil koupit levné akcie, obvykle po krachu trhu, poté čekal roky na prodej svých akcií.

Závěry:

Po analýze našich vlastních obchodních strategií za posledních deset let jsme dospěli k následujícím závěrům:

– nikdy neinvestujte více, než si dovolíte prohrát.

– Před nákupem se vždy podívejte, zda vstupujete levně. Identifikujte tyto minima kritickým pohledem na grafy.

– Strategie Buy and Hold často vrací nejvyšší návratnost investic

– Statistiky podporují strategii nákupu a držení a více než 90 procent obchodníků dosáhlo zisku.

PŘEČTĚTE si hromadné adopce Need Bridges to Banks – David Schwartz z Ripple

– Vyberte obchodní strategii, která nejlépe doplní vaši osobnost

– Obchodování na medvědím trhu je pro nováčky těžké, často zkušení obchodníci dosahují zisku.

– Denní obchodování je úkolem a návratnost investic je nízká

Na základě našich dedukcí je jisté, že současné tržní podmínky nejsou příznivé pro ty, kteří začínají. Studenti by měli lépe naskočit a procvičit si, když se trh zasekne v určitém rozsahu nebo když kupující prodírají

Když řeknu, že nejlepší strategie je ta, která vyhovuje vaší osobnosti, mám na mysli, že úzkostlivý mladík si pravděpodobně bude myslet, že nákup a držení je pro něj nevhodná strategie. Pokud ale tento investiční styl nevyzkoušel, nemůže vědět, zda mu nákup a držení vyhovuje. Mladí lidé obecně chtějí rychlé peníze a chtějí obchodovat, ne kupovat a držet. Nakonec záleží na větší návratnosti investic a tohoto obrovského zisku lze dosáhnout pouze na XRP nákupem a podržením.

Kupte si je, držte a zakryjte to se spoustou trpělivosti. Koneckonců čas ukázal, že medvědí trh nemůže trvat věčně. Kryptotrh má cykly, jako každý kapitálový trh. Po medvědím cyklu následuje akumulační období a poté býčí cyklus. Povzbudivě se v roce 2018 zlepšily základy XRP. Letos byl Xrapid testován a několik finančních institucí využívá XRP pro svá přeshraniční platební řešení.

Je pravda, že objem těchto převodů je poměrně nízký, ale nezapomeňte, že jde o SBI a podle generálního ředitele společnosti Ripple Brada Garlinghousea do konce roku 2018 některé banky přijmou XRP. Nízká cena XRP v tomto okamžiku je způsobena bublinou, která vedla ke krypto trhu na konci roku 2017 a na začátku roku 2018. Tento pokles cen jako takový nemá nic společného se základními daty XRP.

Postupem času se ukázalo, že XRP je solidní produkt a s rostoucím přijetím je nepochybné, že ceny budou o palec vyšší. Takové cenové poklesy existovaly na jiných kapitálových trzích a několikrát v krypto sféře a v těchto zkoušených dobách se kapitálové trhy zotavily. Pokud se chcete stát Warren Buffet na krypto trhu, musíte mít dost trpělivosti. Bývalého ATH od 3,6 USD bude dosaženo a rozděleno v blízké budoucnosti nebo daleko.                                                           

HODL XRP!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me