Internet hodnoty: základy a výhody

Vynález internetu proměnil svět v globální vesnici. Jakákoli informace se přesune po celém světě v žádném okamžiku. Od začátku 21. století dochází v oblasti počítačů a technologií k velkému rozvoji. Technologie blockchain je nejnovější forma technologie, která přináší revoluci v podnikání po celém světě. Kvůli pozitivním účinkům této technologie je svět svědkem digitalizace téměř ve všech oblastech života. Digitalizace peněz zejména přinesla na této planetě nebývalé změny. To znamená, že finanční informace jsou přeneseny po celém světě během několika sekund. Byla zavedena řada digitálních platforem, díky nimž jsou přeshraniční transakce bezpečnější, jednodušší a rychlejší, než tomu bylo v minulosti.

Co je to internet hodnoty?

internet hodnoty

Zdroj: bankinnovation.net

„Internet hodnoty“ je typ zařízení, jehož prostřednictvím přeshraniční transakce probíhají rychle, stejně jako při přenosu slov, obrázků a videí. Dříve se digitální transakce po celém světě vypořádaly několik týdnů. V nejpokročilejších zemích, jako je Amerika a Anglie, se dokonce usadilo téměř 3–5 dní. Zde je také důležité zmínit, že transakce v té době měly procento chyb 5 a stály 42 $. V dnešní době s pomocí digitálních platforem jako Vlnění, tyto transakce proběhnou za pouhé 3 sekundy bez velkých nákladů a téměř bez šance na chybu.

Jinými slovy, můžeme říci, že „Hodnotný internet„Pomáhá vyměnit jakékoli aktivum, které má pro někoho hodnotu. To znamená, že pomáhá vyměňovat akcie, hlasy, cenné papíry, hudbu, vědecké objevy a duševní vlastnictví. Za výměnou všech těchto aktiv stojí technologie blockchain. Důvodem je, že to eliminovalo roli třetích stran nebo zprostředkovatelů při provádění těchto výměn. S pomocí technologie blockchain jsou všechna aktiva přímo vyměněna mezi odesílatelem a příjemcem. Odesílatel i příjemce znají realitu transakce a její stav v průběhu procesu.

Zpráva READ Ripple Q2 odhaluje, že XRP je celosvětově vypsáno přes 130 kryptoměn

Zvlnění je v horní části seznamu platforem, které zpracovávají přeshraniční transakce během několika sekund. Platforma provádí transakce bezpečně, spolehlivě a okamžitě bez potřeby třetích stran. To minimalizovalo náklady. Odborníci doufají, že se v blízké budoucnosti bude hodnota měnit po celém světě, stejně jako informace dosáhnou. Nejnovější technologie využívaná společností Ripple se velmi osvědčila při vývoji mnoha dalších aplikací pro usnadnění různých oblastí života, včetně zdravotní péče. Například Nasdaq je jednou z aplikací vyvinutých pomocí technologie blockchain. Tuto aplikaci používají společnosti po celém světě ke správě svých akcií.

Hlavní výhody hodnotného internetu

S každým dalším dnem, kryptoměny získávají popularitu po celém světě. Zdá se, že mnoho lidí má o tyto měny zájem, aby maximalizovali svá aktiva. Hodnotný internet se pro nás ukazuje jako velmi výhodný, protože pomáhá penězům cestovat jako informace po celém světě, čímž snižuje náklady a čas transakcí. Když vezmeme v úvahu všechny tyto věci, můžeme zdůraznit hlavní výhody „internetu hodnoty“.

1 – Minimalizace doby transakce

Úplně první a nejdůležitější výhodou „internetu hodnoty“ je to, že nám pomohl minimalizovat čas transakce v tomto digitálním světě. Globální transakce, jejichž dokončení trvalo dva týdny, jsou nyní zpracovány během několika sekund. Ripple je opět nejrychleji rostoucí sítí, protože zkrátila dobu transakce pouze na tři sekundy. Mnoho společností po celém světě proto uzavírá partnerství se společností Ripple za účelem zpracování přeshraničních transakcí.

READ Ripple si najímá vedoucího inženýra pro zabezpečení informací pro implementaci dalších bezpečnostních řešení IT

2-nákladová efektivita

Efektivita nákladů je druhou největší výhodou „internetu hodnoty“. Odstraněním role třetí strany nebo zprostředkovatele minimalizovala náklady transakcí na přeshraniční transakce. Tato nákladová efektivita přilákala mnoho bank, finančních institucí a společností zabývajících se převodem peněz, aby přijaly technologii blockchain, aby minimalizovaly transakční náklady bez šance na jakoukoli chybu.

3-Zabezpečení

„Internet hodnoty“ také přinesl velkou bezpečnost při převodu peněz po celém světě. Pouze odesílatel a příjemce zná hodnotu transakce a její stav. Odesílatel a příjemce mají své vlastní soukromé klíče, aby byly tyto transakce zabezpečené. navíc, blockchain technologie také používá P2P síť, která eliminuje šance na únik informací.

Na závěr můžeme snadno říci, že „Hodnotný internet„Se ukazuje jako velmi prospěšné pro naše každodenní použití. Denně probíhá mnoho různých transakcí. Téměř všechny tyto transakce jsou zaznamenány na decentralizované účetní knize, která je zabezpečena pomocí konkrétních klíčů. Rovněž se ukazuje jako velmi prospěšné pro vývoj různých aplikací založených na blockchainu, které se používají v různých oblastech po celém světě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me