Jak koupit mince Ripple XRP v roce 2021

Zvlnění mince již nevyžaduje žádné představování. Každý den se s tím díky rychlosti růstu investoři seznamují digitální měna který byl vynalezen v roce 2004, ale oficiálně zahájen v roce 2012. Jedním z důvodů, proč Zvlnění mince populární jsou jeho investoři. Jedná se o rizikový kapitál, do kterého mnoho formálních společností včetně Google investovalo miliony.

Rok 2017 je skutečně rokem podobných digitálních měn Bitcoin a Zvlnění mince. V posledních několika měsících se hodnota těchto dvou digitálních mincí zvýšila s mimořádně běžným tempem růstu. Zatímco průměrná míra růstu mince Ripple je více než 75% za den, ale původní růst její ceny vůči dolaru je více než 3800% od jeho uvedení na trh. Z tohoto důvodu se nyní investoři rozhodují XRP pro investiční účely. Ve skutečnosti jsou bitcoiny tam, kde mohou investoři investovat, ale cena bitcoinu je nyní dosažena velmi vysoká, což ztěžuje malým a středním investorům investování. Proto je jejich druhá volba Zvlnění mince a proto byl Ripple zařazen mezi třetí nejoblíbenější digitální měny.

Než začnete číst tuto příručku, přečtěte si náš článek: Stojí Ripple Coin za nákup v roce 2021?

Můžete si koupit až tolik Zvlnění mincí chcete proti EUR, USD, INR a BTC atd. Stejně jako u bitcoinů neexistuje minimální částka XRP jsou potřebné k nákupu a investování za účelem investování. Většina z těchto webů, které se zabývají BTC, rovněž nabízí svým investorům řešení nákupu XRP. Pro nové investory, kteří byli přitahováni rychlostí růstu Ripple coin, by pro ně mohlo být obtížné vědět, jak investovat do Ripple coin a odkud mohou koupit zvlnění mince. Proto jsem se rozhodl napsat tento článek a pomoci těm, kteří nevědí, jak nakupovat Ripple a jak investovat do zisku?

Jak koupit XRP?

Oficiální web uvedla seznam jejich schválených společností, ze kterých můžete koupit zvlnění mince vytvořením účtu na webových stránkách. Každý web má své vlastní požadavky a pracuje s různými měnami. XRP lze směňovat se všemi populárními měnami světa včetně USD, BTC, CAD, JPY, EUR, CNY, ETH a mnoha dalších. Abychom pomohli investorům, oficiální webové stránky také sdílely podrobný písemný tutoriál každé webové stránky. Zmínili také seznam bank, které se zabývají mincemi Ripple. Není tedy vůbec těžké najít spolehlivou společnost na nákup Ripple pro investiční účely. Stejný web, který vám umožňuje nakupovat mince Ripple, vám také umožňuje prodat je zpět.

Většina z těchto webů, které vám umožňují nakupovat XRP, také sdílí kurz Ripple a dalších měn v reálném čase. Tyto statistiky vám umožňují vytvořit strategii a rozhodnout se, v jakém okamžiku byste měli nakupovat a prodávat Ripple, abyste generovali příjmy.

Přečtěte si také: Jak nakupovat zvlněné xrp mince kreditní / debetní kartou

Nákup XRP funguje stejně jako nákup jakékoli jiné měny online. I když existuje mnoho webových stránek a společností, odkud můžete koupit XRP ale nejpopulárnější a nejspolehlivější jsou Bitstamp, GateHub, a Kraken.

Jak koupit Ripple na Bitstamp?

bitstamp domů

Nákup XRP od Bitstamp je zcela zdarma. Účtovat budete, až když provedete transakci. Registrace na webu již nestojí nic. Jiné než jen XRP, web se také zabývá BTC, USD a EUR. Musíte tedy mít jednu z těchto měn nákup XRP.

Krok 1: Zaregistrujte se na webu pomocí tohoto odkazu: https://www.bitstamp.net/account/register/. To vyžadovalo přidání velmi základních informací, jako je jméno a e-mailová adresa.

Krok 2: Po dokončení prvního kroku obdržíte e-mail s uživatelským jménem a heslem. Použijte odkaz (https://www.bitstamp.net/account/login/) a informace pro přihlášení na webu.

Krok 3: Před vložením peněz musíte ověřit svůj účet Bitstamp. To lze provést pomocí tohoto odkazu: https://www.bitstamp.net/account/verify/. Musíte pouze zadat požadované informace.

Krok 4: Jakmile dokončíte proces ověření. Dalším krokem je vložení peněz. Toho lze dosáhnout kliknutím na možnost vkladu v hlavní nabídce nebo kliknutím na tento odkaz: https://www.bitstamp.net/account/deposit/. Můžete si vybrat z různých možností. Vyberte si ten správný a odešlete informace.

Krok 5: Proces vkladu může trvat několik sekund až 2 dní (v závislosti na zvolené možnosti). Zůstatek můžete ověřit na tomto odkazu: https://www.bitstamp.net/account/balance/. Nyní navštivte sekce nákupu a prodeje nebo použijte tento odkaz: https://www.bitstamp.net/market/order/instant/ převést svůj zůstatek na XRP.

Krok 6: Sekce prodeje a nákupu vám ukáže sazbu XRP v reálném čase. Nyní tedy záleží na vás, kdy si koupit Ripple coin. Na nákup za nízké ceny můžete počkat několik sekund až několika minut a použít stejnou strategii v době prodeje.

Jak koupit Ripple na Krakenu?

kraken zvlnění

Proces na tomto webu je stejný, jako je uvedeno výše, s výjimkou nutnosti nákupu XBT nejprve vložením peněz do koupit XRP.

Krok 1: Zaregistrujte se na webu pomocí tohoto odkazu: https://www.kraken.com/signup.  Musíte vyplnit formulář s uživatelským jménem, ​​heslem a e-mailovou adresou.

Krok 2: Jakmile obdržíte aktivační e-mail. Pro aktivaci jednoduše klikněte na odkaz uvedený v e-mailu.

Krok 3: Stejně jako Bitstamp musíte svůj účet ověřit na webových stránkách Kraken. Za tímto účelem nabízejí různé možnosti úrovně. Postupujte tedy podle pokynů uvedených na každé stránce úrovní. To bude také vyžadovat, abyste nahráli naskenovanou kopii svého Photo ID.

Krok 4: Než se zobrazí možnost vkladu, obdržíte e-mail s ověřením vaší identity. Klikněte na možnost Vložit, která je v části Účet > Financování > Vklad v hlavním menu. Nejprve musíte zadat objednávku na nákup XBT. Na objednávkové stránce uvidíte mnoho možností, vyberte si, která vám nejvíce vyhovuje.

Krok 5: Jakmile jste provedli objednávku, uvidíte možnost výměny XBT za XRP. Znovu klikněte na novou objednávku a vyberte možnost Jednoduchá. Nyní budete moci použít svůj XBT k nákupu XRP. Jednoduše zadejte částku a klikněte na tlačítko Koupit XRP.

Jak nakupovat Ripple na GateHub?

zvlnění brány

GateHub obchoduje s mnoha měnami včetně JPY, BTC, ETH, USD, CNY a EUR atd. Na této platformě tedy máte mnoho možností, jak si koupit XRP.

Krok 1: Zaregistrujte se na webu pomocí tohoto odkazu: https://signin.gatehub.net/signup. Zadejte základní informace, jako je e-mailová adresa a heslo. Na této stránce si můžete stáhnout klíč pro obnovení, který můžete v budoucnu použít, pokud zapomenete heslo.

Krok 2: Aktivujte svůj účet jednoduše kliknutím na odkaz, který obdržíte e-mailem.

Krok 3: Nyní se zaregistrujte na webu a ověřte svou identitu. K tomuto účelu potřebujete mobilní číslo, kam vám společnost zašle čtyřmístný ověřovací kód.

Krok 4: Před vložením peněz musíte vytvořit bránu. Za tímto účelem musíte na domovské stránce kliknout na možnost s názvem připojit bránu. Odtud vyberete měnu jako EUR (nebo jinou) a kliknete na možnost potvrzení.

Krok 5: Brána vám umožní depotovat peníze. Klikněte na možnost Vložit a vyberte možnost pro vložení peněz. K tomuto účelu můžete použít bankovní účet.

Krok 6: Jakmile úspěšně vložíte peníze do svého Účet GateHub, částku uvidíte v peněžence. Na tuto částku lze zvyknout koupit XRP. Klikněte na možnost Výměna EUR na XRP a zadejte částku. Na této stránce uvidíte kurz XRP v reálném čase. Klikněte na zelené tlačítko koupit XRP.

Přečtěte si také: Jak nakupovat zvlněné xrp mince kreditní / debetní kartou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me