Nyní jsou Ripple Technology a XRP úzce propojeny.

Všiml jsem si velké neznalosti na internetu, pokud jde o Zvlnění a jeho XRP. Proto jsem se rozhodl napsat tento článek. Pokusím se zde vysvětlit, co přesně je technologie Ripple a jaká je role XRP. Existuje mnoho lidí, kteří používají XRP pouze pro spekulativní transakce, aniž by věděli cokoli o technologii a konceptu Ripple. Na rozdíl od 90% mincí na Crypto Market nabízí Ripple něco skutečného a jeho základní data jsou velmi dobrá.

Zvlnění je systém hrubého vypořádání v reálném čase (RTGS), směnárna a remitenční síť od Ripple. Také známý jako Ripple Transaction Protocol (RTXP) nebo Ripple protokol, je postaven na distribuovaném internetovém protokolu s otevřeným zdrojovým kódem, konsensuální knize a nativní kryptoměně zvané XRP (vlnky). Společnost Ripple, která byla vydána v roce 2012, má umožnit „bezpečné, okamžité a téměř bezplatné globální finanční transakce jakékoli velikosti bez zpětných plateb.“ Podporuje tokeny představující fiatovou měnu, kryptoměnu, komoditu nebo jakoukoli jinou hodnotovou jednotku.

Web Ripple popisuje protokol opensource jako „základní infrastrukturní technologii pro mezibankovní transakce – neutrální nástroj pro finanční instituce a systémy.“ Protokol umožňuje bankám a nebankovním společnostem poskytujícím finanční služby začlenit Zvlnění protokolu do svých vlastních systémů, a proto umožňují svým zákazníkům tuto službu využívat. V současnosti regulovaná finanční instituce „drží prostředky a vydává zůstatky jménem zákazníků“. Zadruhé, tvůrci trhu, jako jsou zajišťovací fondy nebo přepážky pro obchodování s měnami, poskytují likviditu v měně, s níž chtějí obchodovat.

Jakýkoli uživatel na Ripple může působit jako tvůrce trhu tím, že nabízí arbitrážní služby, jako je poskytování likvidity trhu, převod měn uvnitř brány, zvlnění atd. Tvůrci trhu mohou být také zajišťovací fondy nebo přepážky pro obchodování s měnami. Podle webu Ripple „udržováním zůstatků ve více měnách a připojením k více branám tvůrci trhu usnadňují platby mezi uživateli tam, kde neexistuje přímá důvěra, což umožňuje výměnu mezi branami.“

PŘEČTĚTE si Moneygram zasáhl ztráty, protože pozastavil partnerství s Ripple

Podle CGAP v roce 2015 „Ripple dělá pro platby to, co SMTP udělal pro e-mail, což umožňuje systémům různých finančních institucí komunikovat přímo.“

XRP je nativní měna Zvlnění sítě. XRP je velmi rychlá a škálovatelná měna třetí generace. Níže máte srovnání s bitcoinovými a ethereovými mincemi.rychlost xrapid

zvlněná rychlost

 

Ze 100 miliard vytvořených 20 miliard XRP si ponechali tvůrci, kteří byli také zakladateli laboratoří Ripple. Tvůrci věnovali zbývajících 80% z celkového počtu pro Ripple Labs. V březnu 2015 si společnost ponechala 67% z původních 80% společnosti Ripple Labs. V květnu 2017 ke zmírnění obav z nabídky XRP, Společnost Ripple se zavázala umístit 55 miliard XRP (88% svých podílů XRP) do kryptograficky zabezpečeného úschovy. Podmíněná úschova jim umožní využít až 1 miliardu měsíčně a vrátit jakékoli nevyužité částky na konci každého měsíce zpět do fronty úschovy v podobě další měsíční smlouvy, která celý proces zahájí.

David Schwartz (Joel Katz) řekl před několika měsíci na Steemit: “V plánu je generovat poptávku po tom, aby XRP bylo použito jako samotné aktivum vypořádání.” Tento plán mimo jiné zahrnoval vytvoření Nástroj XRapid. XRapid je nástroj, který nabízí likviditu (měna XRP) bankovním institucím. Níže máte obrázek, kde vidíte účel nástroje XRapid.

xrapid zvlnění xrp

Těsně před SWELL jsem potvrdil, že se používá XRapid. Zde jsou oficiální zprávy:

„Cuallix se v prvním okamžiku stal první institucí na světě, která použila xRapid – řešení Ripple, které používá XRP jako nástroj likvidity – ke snížení nákladů na posílání přeshraničních plateb z USA do Mexika. Cuallix se přesunul do popředí digitálních plateb pomocí digitálních aktiv k odstranění neefektivnosti a byrokracie spojené se zpracováním a získáváním likvidity,

PŘEČTĚTE si Finablr výměnu SAE s Ripple spuštěním platebních řešení Blockchain do 1. čtvrtletí 2019

Také bych řekl, že mnoho lidí si neuvědomuje, že SWELL přinesl některé důležité zprávy:

1. Ripple zavádí 300M $ RippleNet Accelerator Program pro růst objemu a XRP Utility.

2. Nová spolupráce podporovaná návrhem zákona & Nadace Melindy Gatesové to změní. Společnost Ripple ve spolupráci se společnostmi Dwolla, ModusBox, Software Group a Crosslake Technologies vyvinula s podporou a podporou Gates Foundation nový open-source software s názvem Mojaloop pro vytvoření interoperabilní platební platformy v reálném čase v celostátním měřítku, aby se základní finanční nástroje dostaly k chudým na světě.

Vzpomínám si na skutečnost, že pokud je banka použita k převodu, stojí technologie Ripple a její měna XRP o 60% nižší. Níže máte příkladný obrázek.

sbi zvlnění

Také v říjnu vzrostl počet bankovních institucí testujících technologii Ripple na více než 100.

Prostě všechny tyto novinky vytvoří akumulační efekt a cena se zvýší. Z mého pohledu je zvýšení ceny XRP jen otázkou času. Možná k růstu dojde do konce roku 2017, nebo v roce 2018. Jsme v souladu s používáním XRP jako vyrovnávací měny při přeshraničních platbách. Začala změna současného přeshraničního platebního systému.

300M $ RippleNet Accelerator způsobí, že banky budou používat XRapid a XRP. Tento plán připomíná počátky Visa.

XRP by nemělo po dlouhou dobu chybět v žádném portfoliu. Buďte chytří a investujte do budoucí měny, která má velmi dobré základy. Proveďte prosím svůj vlastní průzkum Zvlnění a XRP před investováním. Všechna tato data lze zkontrolovat na oficiálním webu Ripple nebo na internetu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me