Proč Ripple (XRP) není mrtvý?

Ripple (XRP) se v posledních několika letech neustále zvyšuje a stává se jednou z nejpopulárnějších digitálních měn. Přestože otřesy způsobené hlavně bitcoiny otřásly kryptoměna loď, Ripple navigoval bouři docela dobře.

 Někteří by mohli namítnout, že Ripple by nyní měl být oceňován dvojciferně. Bez ohledu na to je jeho snaha poskytovat efektivní transakce dosažena prostřednictvím xCurrent, xRapid a xVia.

To znamená, že udržení zájmu a motivace investorů a uživatelů je náročný úkol. Mince je jako modelování, kde jsou investory soudci. Pokaždé, když se objeví nové inovace, bude se dav pohybovat s nejzajímavějšími a nejrelevantnějšími trendy. Jak to tedy je XRP kapotáž v tomto ohledu? Je budoucnost transakční platformy solidní?

Tým Ripple si je dobře vědom toho, jak je to důležité. S ohledem na to bylo pro investory včasné oznámení investorům, že se připravují důležité projekty. Některé z těchto projektů tedy zahrnují; 

  1. Přijetí XRP jako platné měny pro přeshraniční platby společností Western Union a MoneyGram.
  2. Zahájení mobilního XRP od Santander Bank.

Jsou to jen dva a pomohou učinit obchodování s XRP lukrativnějším a jednodušším pro uživatele

Cobaltův protokol 

Jedním z takových příkladů je budoucí implementace kobaltového algoritmu. Toto je myšlenkou Ethana MacBrougha, zaměstnance Ripple, který je také skvělým kryptoarchitektem. 

Tento algoritmus je důležitý protože drasticky zvyšuje rychlost transakce. Díky tomu bude bleskurychlá již tak rychlá rychlost transakce. Rychlost se ve skutečnosti sníží na sekundu. Tato rychlost přibližně 75 procent znamená, že Ripple nyní dokáže zpracovat více než dvojnásobek transakcí, které mohl dříve. Výsledkem bude, že obchodníci budou s Ripple velmi pravděpodobně více ohromeni.

READ Ripple poháněný Money Tap zajišťuje podporu od jiné japonské banky

Cobalt také zvýší stabilitu Ripple a eliminuje zastavení transakcí. Druhá možnost nastává proto, že transakční postup by se nikdy nezastavil, i kdyby došlo ke zpoždění přenosu. To je skvělé pro celý systém. Závěrem lze říci, že kobaltový algoritmus by byl cenným upgradem, díky kterému bude Ripple v blízké budoucnosti lukrativnější.

Partnerství se Santander Bank

Toto je jeden aspekt, kdy Ripple hrany s většinou ostatních mincí a zahrnuje podporu zavedených bank. Banka Santander je přidružena ke globální skupině Santander. Zejména banka spustila platební aplikaci Ripple. 

To byl milník sám o sobě, protože Santander se stal první finanční institucí, která vydala svou mezinárodní platební službu založenou na blockchainu. To je pro Ripple velká podpora, protože Santander má více než 100 milionů zákazníků. To je mimo jiné důvod, proč Ripple zůstane relevantní i v budoucnu.

PŘEČTĚTE si Odeslání XRP prostřednictvím e-mailu s doplňkem MoneyMessage integrovaným do aplikace Microsfot Outlook

Partnerství s Hyperledger

Společnost Ripple oznámila toto partnerství se společností Hyperledger Consortium 28. března 2018. Hyperledger je důležité blockchainové konsorcium přidružené k Linuxové nadaci. Hyperledger od svého vzniku významně přispívá na trh kryptoměn.

Toto partnerství je skvělé ze dvou důvodů:

  1. Zrychlení vývojového procesu blockchainové aplikace.
  2. Partnerství pravděpodobně podpoří cena zvlnění.

Ceny kryptoměny mohly vypadat, že dosáhly stropu. To může být pro některé investory zklamáním, ale každý, kdo očekával pokračování zvýšení cen v roce 2017, si to zasloužil. Prostě to nebylo udržitelné.

Pomalejší, ale konzistentní růst je však do značné míry v oblasti možností. Pokud nenastane okamžik červené pilulky, kdy se lidstvo náhle probudí k zázrakům blockchainové technologie, budoucí růst zavedených mincí bude pravděpodobně postupný.

Proto by nás malé otřesy na trhu neměly posílat do předpovědí scénáře soudného dne. Ripple je jedna mince, která se rozhodně spoléhá na praktické použití a přijetí v reálném životě. Je těžké předvídat, jak rychle to může být.

Bez ohledu na to je tato mince připravena zůstat úspěšným příběhem. Je to mimo jiné z výše uvedených důvodů. Ripple je tu, aby zůstal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me