Ripple XRP predikce ceny pro rok 2018

Vlnění si ve světě kryptoměn sbírá velkou pozornost. Stejně jako jiné kryptoměny, kryptoměna Ripple, používá XRP také blockchain technologie. Na rozdíl od jiných kryptoměn je však regulován a usnadňuje převod prostředků pro banky.

Přečtěte si naši novou predikci na rok 2021: Predikce zvlnění ceny: Predikce XRP na období 2021-2025

Společnost Ripple zaznamenala v první polovině roku 2017 nárůst o 4000%. Dnes je tržní kapitalizace Ripple více než 100 miliard dolarů. Společnost Ripple tvrdí, že ve druhém čtvrtletí roku 2017 proběhly transakce v hodnotě více než 11 miliard USD. Aktuálně je kótována na 30 burzách.

Proč se očekává, že XRP bude v roce 2018 fungovat skvěle?

Přečtěte si také: 5 důvodů, proč kupovat mince Ripple XRP

1 – Provoz:

Ripple spolupracuje s některými z největších finančních institucí po celém světě. Ripple si klade za cíl posílit celý finanční sektor tím, že umožní okamžité transakce za zlomek současných nákladů. Poskytuje zážitek z tření pro globální převod fondů pomocí blockchain technologie. Očekává se, že v budoucnu bude fungovat jako řešení likvidity přeshraničních transakcí. Banky a poskytovatelé plateb mohou pomocí XRP vypořádat transakce ve více měnách, aby minimalizovali režie.

Právě teď, SWIFT usnadňuje většinu mezinárodních platebních převodů. Kdykoli provedeme přeshraniční transakci, musíme uvést SWIFT kód pobočky banky. SWIFT má monopol na přeshraniční dohody. Ve své síti má více než 11 000 finančních institucí a 200 zemí. Ripple se sdružuje s velkými finančními institucemi a spolupracuje s mnoha bankami na začlenění své technologie blockchain. Je těžké říci, jak brzy nebo zda bude Ripple schopen SWIFT snížit nebo ne. Může však skutečně prolomit monopol společnosti SWIFT na mezinárodní převod fondů.

PŘEČTĚTE si Predikci zvlnění ceny: Predikce XRP 2021-2025

2 – Výkonná technologie:

Ripple dokáže zpracovat 1 500 transakcí za sekundu, což je ve srovnání s bitcoiny obrovské. Bitcoiny mohou zpracovat až 7 transakcí za sekundu. Technologie společnosti Ripple je dostatečně silná, aby nahradila mezinárodní platební systémy, jako je VISA, a zároveň snížila náklady a umožnila okamžité převody.

3 – Důvěra:

Velké množství bank z celého světa aktivně spolupracuje se společností Ripple na implementaci této technologie prostřednictvím své platební infrastruktury. Díky tomu je Ripple důvěryhodný a investoři považují XRP za relativně bezpečnější sázku ve srovnání s jinými kryptoměnami.

4 – Kryptoměny jako bezpečné útočiště:

Výkon kryptoměn během roku 2017 bude určujícím faktorem pro jejich poptávku v roce 2018. V roce 2017 došlo během první poloviny k rychlému nárůstu ceny XRP. Pro ostatní kryptoměny nebude snadné kopírovat vývoj trhu Ripple. Investoři, kteří mají zájem o digitální měny jako útočiště pro nejisté časy, najdou Ripple jako slibného kandidáta.

5 – Znalost:

Bitcoin a Ethereum jsou nejvíce obchodované kryptoměny. Velké procento obchodníků a investorů s kryptoměnou stále nezná společnost Ripple navzdory její slibné technologii. Jakmile se do sítě připojí několik institucionálních investorů a Ripple prostupuje komunitou mainstreamových investorů, jako je Bitcoin a Ethereum, díky přílivu následovníků trendů mohou ceny XRP vystřelit přes střechu.

Přečtěte si také: 5 tipů na ochranu vašich digitálních měn

Předpovědi pro rok 2018

– Při pohledu na nejnovější vývoj a rostoucí zájem o XRP se očekává, že do konce roku 2018 cena Ripple překročí hranici $ 7.

– Objem obchodování XRP není zdaleka nejpopulárnější kryptoměna, BTC a ETH. Očekává se, že objem obchodování vzroste v roce 2018 a nárůst spekulativní aktivity v kryptoměně Ripple může dokonce zvýšit její ceny také na hranici 7 až 10 USD.

– Ačkoli celkově cena XRP očekává se vzestup, ne všechny měsíce roku 2018 budou stejné. Mnoho nadšenců kryptoměny se nelíbí myšlenka bank nebo jakékoli finanční instituce nebo společnosti regulující kryptoměnu. Z dlouhodobého hlediska a pokud banky budou existovat, se XRP pravděpodobně ukáže jako solidní investice, ale její ceny mohou v některých měsících zaznamenat klesající trend.

PŘEČTĚTE si očekávání Ripple XRP pro rok 2018 od 2 $ po Měsíc

Pokud byste investovali do Ripple?

Pokud chcete investovat do Ripple, XRP jako dlouhodobé investice, kterou byste chtěli držet v nadcházejících letech, Ripple se jeví jako slibná investice. Dochází ke změně paradigmatu a my směřujeme k digitalizaci veškeré měny. Ve světě, kde v digitální knize bank existují peníze, mají kryptoměny jako Ripple zvláštní místo, protože nemají protibankovní povahu jako mnoho jiných kryptoměn. Místo toho jsou vyvinuty tak, aby umožnily bankám využívat vyvíjející se technologii blockchain.

Pokud chcete investovat do XRP pro rychlé zisky během několika měsíců až roku, zdá se to slibné. V roce 2018 se očekává prudký nárůst cen. Předpokládá se, že minimálně překročí hranici jednoho dolaru.

Pokud jste denním obchodníkem, měl by také vzrůst objem obchodování XRP. Se zvýšenou obchodní aktivitou bude také vidět kolísání cen.

Závěrečný verdikt

Díky slibné finanční technologii pro budoucnost a rostoucí síti bank vypadá kryptoměna Ripple jako slibná dlouhodobá investice. S tím, jak si více investorů začne uvědomovat XRP a rostoucí povědomí o její technologii, se očekává, že ceny XRP porostou v roce 2018. V první polovině roku 2017 cena XRP vzrostla až na 4000%. Vzhledem k tomu, že objem obchodování s touto kryptoměnou není zdaleka nejpopulárnější kryptoměnou, BTC a ETH, očekává se, že bude svědkem alespoň jedné čtvrtiny nebo poloviny špičky, jaká byla zaznamenána v roce 2017. Proto se předpokládá, že vzroste nad 7–10 $ v 2018.

Přečtěte si našeho nového průvodce: Ultimate Guide to Start Investing in Ripple XRP (Buying Guide) in 2018

Poznámka: „Tento článek by neměl být chápán jako investiční poradenství a jeho účelem není poskytovat jej. Před investováním do jakékoli kryptoměny prosím proveďte svůj vlastní důkladný průzkum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me