Role, kterou měna XRP hraje v produktech Ripple

Zdá se, že někteří lidé na krypto trhu zatím nepochopili role měny XRP v produktech Ripple. Celý dosud vyvinutý plán Ripple ve skutečnosti připravil půdu pro živé používání digitálních aktiv XRP při přeshraničních převodech.

Ripple měl ambiciózní cíl, pokud jde o XRP, ale zde můžeme říci, že je na pokraji dosažení svých cílů. Pokud to myslím dobře, Ripple je jen krůček od splnění jeho plánu? Mohl bych říci, že je to půl kroku od splnění jeho plánu. Proč to říkám? Protože letos jsme měli první instituci, která vyhlásila živé používání XRapid a XRP při přeshraničních převodech. Toto je Cuallix, která se zabývá převody mezi Mexikem a USA, na fiatovém koridoru MXN / USD. Jak někdo řekl, led byl rozbit.

Použiji metaforu, která může lépe vysvětlit vývojovou fázi, ve které je XRP. Kroky předcházející použití XRP budeme považovat za montáž cívek pro vlak. Zvažujeme také XRP digitálním aktivem být vlak.

V roce 2017 společnost Ripple oznámila, že více než 100 finančních institucí používá technologii Ripple. Později v létě roku 2017 bylo oznámeno vytvoření tří nových nástrojů XCurrent, XRapid a XVia. Nástroj XCurrent je nástroj, ke kterému se připojilo více než 100 finančních institucí.

XCurrent je ve skutečnosti nástroj, který otevírá cestu pro Nástroj XRapid. XRapid je nástroj, který standardně používá digitální aktivum XRP. Poté, co společnost Ripple v lednu 2017 oznámila, že Cuallix je první finanční institucí na světě, kterou používá XRP, čtyři nové finanční instituce prošly testem XRapid.

V 1. čtvrtletí 2018 společnost Ripple oznámila pět nových pilotních zákazníků XRapid – Western Union, Cambridge Global Payments, MercuryFX, IDT a MoneyGram.

Kterákoli ze 100 finančních institucí se může rozhodnout přejít z XCurrent na XRapid. Není pochyb o tom, že XRapid pomocí digitálního aktiva XRP je vynikajícím nástrojem XCurrent. XRapid přichází s rychlostí, škálovatelností, nízkými náklady a zvýšenou likviditou. To jsou důvody, proč se domnívám, že v budoucnu mnoho ze 100 finančních institucí přejde na XRapid. Přechod na XRapid bude přirozeným krokem. Také si myslím, že budou existovat nové instituce, které budou používat nástroj XRapid přímo, aniž by nejprve používaly XCurrent. 

Říkal jsem, že XRapid má oproti XCurrentu spoustu výhod. Je to kvůli XRP mince. Přenos proběhne za 4 sekundy. Současně bude možné 1 500 převodů za sekundu. Náklady na tyto převody se ve srovnání s EU sníží o 60% klasický SWIFT přenosový systém. 

Nezapomeňte na likviditu. Jedním z hlavních bodů letošní agendy Ripple je zvýšení likvidity XRP. Pro optimální provoz a vypořádání se s velkými objemy fiat převodu musí mít XRapid velmi dobrou likviditu. Jak zvýšit likviditu XRP? Vypsáním XRP na tolik burz. Také diverzifikujte typy fiat / XRP mincí. Likvidita musí být zajištěna na tolika plochých chodbách.

READ Ripple vstupuje do Evropy jako král všech kryptoměn

Na závěr byly částečně instalovány železniční kolejnice XRP. A byly spuštěny první vzorky vlaku XRP. Spouštění testů bylo prohlášeno za úspěšné. Dále se pracuje na rozšiřování traťových úseků a vytváření nových tras. Doufám, že se vám ta metafora líbila.

V minulosti mnozí pochybovali, že se XRP použije při přeshraničních přechodech. V letošním roce pravděpodobně budeme mít nová oznámení o živém použití XRP. A tady nemluvím o nízkoobjemových institucích (Cuallix), ale o institucích s působivým objemem převodů. Mluvím zde o MoneyGram a Western Union. Nepochybně budou mít tato velká jména pozitivní dopad na Cena XRP.

Četl jsem různá fóra a vidím, že mnoho kupujících „kup a podrž“ je vývojem ceny mincí XRP docela frustrováno. Nejčastější nespokojenost, „to jsou v poslední době dobré zprávy, ale cena se nezvyšuje.“ Myslím, že všechny tyto zprávy nebyly v poslední době velkou novinkou. Živé používání MoneyGram nebo Western Union společností XRP nebo oznámení více než 200 finančních institucí využívajících XCurrent je velkou novinkou.

PŘEČTĚTE si Binance Futures, připraveni zahájit své dvě nové smlouvy pro XRP a Ethereum Classic

Podíváme-li se také na historii graf XRP, všimneme si, že v minulosti měla tato virtuální měna atypický vývoj. Konkrétně dlouhá období bočního vývoje cen, následovaná agresivními pohyby směrem nahoru. V loňském roce bylo akumulační období mezi dvěma špičkami od června do prosince.

Mějte na paměti věci napsané výše a hledejte svou trpělivost. Bez trpělivosti nebudete moci na XRP dosahovat dobrých zisků. Žádný finančně ani bohatě nezávislý člověk nezískal své jmění za pár dní nebo týdnů. Obecně platí, že proces dosažení finanční nezávislosti trvá roky. Proto je dobré si stanovit realistický časový cíl DRŽET. To by znamenalo konec roku 2018, nebo dokonce dva, tři roky. Pokud to nemůžete udělat, není pochyb o tom, že investice do XRP není pro vás.

V době, kdy jsem psal tento článek, přišla nová zpráva od Ripple. Ripple oznámil Xpring. Společnost Ripple najala Ethana Bearda, bývalého ředitele vývojářské sítě Facebooku a bývalého EIR ve společnosti Greylock Partners, aby vedl Xpring a obecněji vývojářský program Ripple.

“Cílem je podpořit podniky, které, jak věříme, budou mít prospěch z budování hlavní knihy XRP,” uvedl v rozhovoru pro TechCrunch Eric van Miltenburg, Ripple of Business Operations. „Podpora přijde mnoha způsoby: investice, inkubace a potenciál akvizice nebo grantů. Zaměřujeme se na osvědčené podnikatele, kteří mohou pomocí knihy a XRP skutečně řešit problémy svých zákazníků. “

“Je to jen začátek, protože budeme pokračovat v budování dalších případů použití pro XRP,”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me