Skryté důvody odmítnutí platformy Coinbase přidat Ripple XRP

Platforma Coinbase a Ripple XRP

Před pár dny, Zvlnění XRP na začátku tohoto týdne exponenciálně vzrostla hodnota, takže se zvýšila z 0,90 $ až 1,06 $. Důvodem byly pověsti, že platforma Coinbase ji plánuje přidat do měn, s nimiž lze obchodovat.

Je dobře známo, že Americká společnost Coinbase se těší skvělé pověsti a důvěře amerických investorů v digitální měnu a používají ji k nakupujte a prodávejte bitcoiny kromě bitcoinové hotovosti, Litecoin a ethereum. Jsou to čtyři měny, s nimiž lze na této platformě obchodovat.

Po hodinách fám a tvrzení tisíců fanoušků světa třetí největší digitální měna, platforma reagovala, stejně jako předtím, že v současné době neplánuje přidat žádnou digitální měnu.

Jako vždy říkali, že velmi rádi udržují bezpečnost svých uživatelů a že plánují a studují přidání jakékoli kryptoměny, o které si myslí, že je v zájmu investorů na platformě.

Oficiální prohlášení zveřejněné společností tlačilo cenu slavné digitální měny na pokles přibližně o 0,80 $, podporovaný také silným poklesem cen ostatních digitálních měn.

Ačkoli tisíce investorů požádali společnost, aby přidala tuto měnu ke čtyřem měnám, s nimiž lze obchodovat, ale její odmítnutí nás přimělo hledat skutečný důvod této záhady.

PŘEČTĚTE si předpovědi zvlnění ceny XRP / USD

V tomto článku se podíváme na skryté důvody odmítnutí Platforma Coinbase pro přidání Ripple XRP.

1 – Decentralizovaná digitální měna:

První důvod, jak se zdá, pro který Společnost Coinbase nechtěli prozradit, že tato digitální měna je decentralizovaná měna a je za ní společnost.

Společnost Ripple vlastní miliardy této měny a může manipulovat s cenou měny zobrazováním měnových jednotek k prodeji, což vede ke kolapsu jejich hodnoty.

Společnost si sice sama vydělává hlavně na službách, které poskytuje bankám, a přestože má důvěru velkých finančních institucí, ale miliardy této měny děsí obhájce decentralizovaných a těžitelných digitálních měn.

Společnost předložila plán nabídnout 55 miliard XRP. Tento plán znamená, že každý měsíc nabídne k prodeji 1 miliardu jednotek a že během příštích 55 měsíců ukončí svůj monopol na tuto měnu, přičemž zdůrazňuje, že mechanismus prodeje tohoto množství bude bezpečný a dobrý a nebude nepříznivě ovlivňovat cenu dodávky. Společnost zahájila tento plán od konce loňského roku.

2 – Soutěž a jiné vize:

Za tímto neoprávněným a nepřímým odmítáním této úspěšné digitální měny stojí další důvod: konkurence a rozdílná vize.

READ Ripple spolupracuje se společnostmi podporujícími společenskou příčinu, říká Ripple’s Official 

Je jasné že Coinbase podporuje bitcoiny a její rodina, což jsou měny, které mohou nadšenci modifikovat na vlastní technologii Zvlnění XRP který je vlastněná jednou společností která ji bude i nadále ovládat, je velmi divoká konkurence a liší se od bitcoinu a jejích sester.

Zvlněná společnost úspěšně uzavřel dohody s desítkami bank a finančních institucí včetně společností Western Union, MoneyGram a dalších institucí a nabídl svou měnu jako nejlepší ve všech ohledech, protože je levnější a rychlejší v převodech peněz a bezpečné.

Nejděsivějším bodem pro platformu Coinbase a komunitu bitcoinů je to, že tato digitální měna má spíše vizi sblížení s globálním finančním systémem, než aby s ním bojovala.

Soutěž mezi Coinbase a Ripple ukazuje důležitý problém: první je poskytování GDAX, platforma pro výměnu kryptoměn pro podniky a profesionální obchodníky, kteří obchodníkům poskytují řešení pro přijímání plateb v digitální měně, a kdo ví, že mohou mít plány i na cílení na banky.

Je to podruhé, co se šíří zvěsti o směru Coinbase přidat Ripple XRP k obchodování a společnost zveřejnila oficiální prohlášení popírající fámy. Zatímco tisíce podaly elektronickou petici ke schválení, aniž by reagovaly na jejich požadavek, aby třetí největší kryptoměna zůstala mimo EU největší obchodní platforma ve Spojených státech.

zdroj obrázku

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me