Zvlnění překonat Ethereum? Je čas na nové investice?

Ripple je ve velké krypto sféře dlouhodobě externím umělcem. Dělá většinu z toho, co dělají velké měny, ale zefektivnilo jejich procesy, aby zlepšily měnu vůči hlavním konkurentům. Jedním z takových konkurentů je Ethereum. Vzhledem k tomu, že Ether je nesmírně životaschopný altcoin, není divu, že Ripple chce zasahovat do svého prostoru. Prognózy přicházejí z několika zdrojů, které tyto dva staví do boje o nadvládu v letních měsících, tady je náš úplný rozpis války, která se brzy rozvine.

Zvlnění má hybnost

Vychází z roku 2017 s dobrou cenou XRP a zůstává relativně čistý od turbulencí investorů, které ke konci roku obklopovaly jiné měny (bitcoin, litecoin), Vlnění v prvních měsících udělal hodně, aby získal velkou pozornost. Pozornost poté udělala hodně pro podporu stavu mincí a zvýšení množství humbuku, které má v současné době. S ohromujícími investicemi do blockchainové technologie se Ripple začal opravdu vrhat do boje a začal otáčet spousty hlav.

Chystá se v příštích několika měsících na vlně pevné důvěry investorů a zdá se, že prudce vzroste.

Ethereum jde silně

Ethereum si udržovalo čas a znovu prokázalo, že jejich platforma je robustní. Díky inteligentním smlouvám a silnému záznamu v negaci zbytečného provozu, který ucpává procesy přechodu a zpomaluje časy transakcí, není divu, že se Ether stal dominantní kryptoměnou. V roce 2017 měna vzrostla o více než 13 000% a prosperovala i poté vidlice na blockchainu. Chcete-li udržovat takovou trajektorii při provádění vnitřní generální opravy, je to pro Ripple impozantní protivník.

Boom and Bust

Pečliví investoři rádi zacházejí se svými portfolii velmi opatrně, což v příštích několika měsících výrazně ovlivní výkonnost. Ripple, protože je méně známá z 2, nebude těžit z nových investorů stejně jako Ethereum. O Ripple je však hodně humbuku a má schopnost způsobit boom. 

Co se děje s boomem?

READ Ripple’s CEO Clears FUD About Ripple and XRP, Cites Maintaining Healthy XRP Ecosystem

Boomy mohou mít na kryptoměny skutečně zničující účinek, pokud bude pokračovat humbuk Ripple a investoři začnou přidávat palivo do ohně výkupem tokenu. Potom existuje reálná možnost, že prudce vzroste. Když se tedy důvěra investorů zmenší nebo se humbuk zpomalí (jak to nevyhnutelně bude), hodnota mince významně poklesne. Boomy vytvářejí spoustu finančních ztrát a po boomu litecoinů se mnoho zkušených investorů velmi obává, že budou znovu chyceni. 

Někteří investoři samozřejmě vydělali spoustu peněz. Jiní však ztratili mnohem víc.

S ohledem na tuto skutečnost by to mohlo bránit výkonu Ripple na pozadí očekávání, které v tuto chvíli jasně existuje.

Je Ether bezpečnější?

V současné době fungují obě platformy velmi dobře, obě překračují většinu očekávání a Ripple jde až tak překvapivě. Ether neustále vidí na platformě obrovské množství transakcí každý den a určitě má boj v tom, aby sledoval Ripple, ale ať už bude, či nikoli, není v tuto chvíli skutečně k dispozici odpověď.

Investice do Etheru v současné době zahrnuje všechna stejná investiční rizika jako Ripple, včetně možnosti boomu. Je důležité co nejvíce si přečíst o každé měně a provést informovanou volbu těchto dvou. Lze s jistotou říci, že v minulosti měli oba několik investorů strach. Pravděpodobně je to spíše u Etheru, který měl několik raných počátečních problémů se zabezpečením platformy Ethereum a také se dostal pod palbu pro ICO podvody fungující na platformě.

Jaké máte předpovědi pro Ripple?

Očekává se, že Ripple bude pokračovat od síly k síle, naberou na síle s nadcházejícími investicemi. Svět blockchainu roste a s již provedenými ohromujícími investicemi ve výši 25 milionů dolarů Ripple ukazují, že mají nejen závazek, ale i finanční kapitál, aby zůstali ve hře.

PŘEČTĚTE SI švýcarská burza SIX spouští XRP zálohované ETP zvané Amun Ripple XRP [AXRP]

Přečtěte si také: Předpověď zvlnění ceny na rok 2018

Jaké máte předpovědi pro Ether?

Stejně jako v případě Ripple existuje velká úroveň očekávání pro úspěšný rok pokračujícího růstu s Etherem. Za posledních několik let se z nich stal bitcoinový soupeř a je těžké pochopit, jak by neměli pokračující úroveň růstu. Možná dokonce odpovídá velmi dobrým úrovním růstu v roce 2017. Ethereum má v rukávu eso, které by teoreticky mohlo vyvrátit rovnováhu, pokud by je Ripple vyzval k získání nejvyššího místa altcoinu. Platforma oznámila 2 zásadní aktualizace platformy, Metropole a vyrovnanost. Uvidíme, jestli některý z nich bude spuštěn letos, ale vzhledem k tomu, že v letech před rokem 2018 došlo k aktualizaci platformy, nebylo by to přitahováno.

Hodnota měny vždy vyskočí na zadní stranu aktualizace platformy, takže stojí za to pečlivě sledovat web Ethereum nebo fóra, protože aktualizace může být investiční zlaté vejce, na které jste čekali.

Will Ripple předběhne Ethereum?

Nyní, když byly nakresleny bojové linie, je otázkou času, který z těchto dvou gigantů kryptosveta vyjde na vrchol. Je také docela bezpečné říci, že existují spousta dalších velmi silných altcoinů hledajících korunu Ethereum. Přesto stojí za to sledovat co nejvíce kryptoměn, protože stačí jedna inovace, která vyhodí celý trh s vodou, a tato inovace může pocházet z malého altcoinu.

Scénář: Mary Ann Callahan

Kupte si Ripple XRP kreditní kartou

Ultimate Guide to Start Investing in Ripple XRP (Buying Guide) in 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me