Zvlnění (XRP) narůstá na stále vysokou hodnotu $ 0,51, důvody za tímto stoupáním a vše o nákupu a fungování této platformy.

Zvlnění XRP je jednou z předních digitálních měn, jejichž hodnota pravidelně roste. Měna, která byla uvedena na trh v roce 2012, zaznamenala ve své historii velký nárůst. Experti na kryptoměny si toho všimli 4300% zvýšení její hodnoty až do současnosti. Jeho hodnota se včera v noci zvýšila o 50%. Tato zpráva zaútočila na všechny banky, vládní regulační orgány a další finanční instituce. Dnes lidé nemluví jen o Bitcoin, Ethereum a Litecoin. Namísto, Zvlnění XRP také zaskočil lidi. Je to proto, že nikdo neočekával takovou špičku v blízké budoucnosti. Navíc už je to dávno, co jsme viděli takový bodec od Ripple XRP.

Hlavní důvody zvlnění XRP Spike

zvlnění ceny

Přestože rok 2017 zůstal úspěšným rokem pro kryptoměny, přičemž bitcoiny překonaly všechny rekordy. Ripple XRP také v krátkém čase vyletěl z 0,0066 $ na 0,34 $. Je to proto, že funguje nejen jako měna, ale také jako platební platforma. Zvýšila se rychlost přeshraničních transakcí, takže bitcoin zůstal pozadu. Důvodem je použití nejnovějších blockchain technologie. Měna se nedávno zvýšila přes noc na 0,51 USD. Většina lidí se diví nad tímto býčím znamením. Níže mohou být hlavní důvody tohoto náhlého zvýšení hodnoty měny.

  • Úplně prvním a hlavním důvodem tohoto zvýšení hodnoty je rostoucí ekosystém Ripple. Jak víme, několik vládních regulačních orgánů, finančních institucí a bank po celém světě založilo Ripple jako platební platformu. Tento růst ekosystému měny se stal největším faktorem nárůstu. Společnost Ripple nedávno uzavřela partnerství s mnoha špičkovými asijskými bankami, aby sloužila jako bezpečný a rychlý platební protokol.
  • Dalším důvodem tohoto ocenění je uzamčení 55 milionů $ jako vázané prostředky. To znamená, že společnosti se podařilo získat důvěru investorů prostřednictvím úschovy fondů. To znamená, že více než polovina finančních prostředků společnosti není na burzách k dispozici. Investoři na toto oznámení čekali dlouho.
  • Někteří odborníci jsou rovněž toho názoru, že rostoucí ceny bitcoinů také zvýšily důvěru investorů ve všechny digitální měny. Bitcoin se dotkl trvale vysoké hodnoty více než 15 000 $, což přineslo prospěch všem kryptoměnám.
  • Partnerství Ripple se společností American Express je také důležitým faktorem tohoto býčího přihlášení Cena Ripple XRP. American Express má dlouhou historii obchodování s kreditními kartami. Nyní uzavřela partnerství se společností Ripple, aby použila novou platební metodu technologie block chain.

PŘEČTĚTE si Ripple CTO chce do Vánoc XRP za 1 $ – komunita XRP se znovu rozveselí

Pro lepší pochopení konceptu vysvětlíme skutečné fungování této digitální měny.

Práce Ripple XRP a rizikových faktorů, které se na ní podílejí

xrapid zvlnění xrp

Ripple funguje dvěma různými způsoby. Jedním z nich je platební síť RippleNet a druhá je měna Ripple XRP. Prostřednictvím své rychlé sítě probíhají globální transakce během několika sekund. Společnost tvrdí, že dokončení transakce prostřednictvím její sítě trvá jen 2 sekundy. Na druhou stranu dokončení transakce trvá více než 2 minuty až 10 minut.

Ripple se více zaměřuje na banky, protože jim nabízí cenově dostupné platební řešení. Společnost tvrdí, že uživatelé RippleNet mohou ušetřit 3,69 $ za platbu. Důvodem je, že společnost přímo pracuje s bankami bez zprostředkovatelů.

READ Ripple dělá seznam 100 nejlepších přeshraničních platebních společností

Kvůli tomuto zaměření na banky kryptoměna čelí velké kritice. Je to proto, že platforma byla spuštěna s cílem usnadnit obyčejného člověka. Na druhé straně nyní usnadňuje bankám a finančním institucím. Někteří lidé také říkají, že jelikož jsou jeho uzly otevřené, mohou je hackeři snadno hacknout. Realitou je také to, že měna a síť jsou v dětství.

Kde koupit Ripple

Nákup Ripple není obtížný úkol, protože jej lze zakoupit pomocí jiného kryptoměny a také místní měny. Investoři by měli mít peněženka pro uložení měny. Uživatelé mohou snadno koupit prostřednictvím svých kreditních / debetních karet. Majitelé peněženky mohou nejen nakupovat Ripple, ale mohou také posílat ostatním uživatelům výměnou s jinou kryptoměnou nebo fyzickými měnami.

Při nákupu a ukládání Ripple XRP postupujte podle těchto pokynů:

Jak nakupovat Ripple XRP s kreditní / debetní kartou

4 Nejlepší peněženka Ripple XRP pro rok 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me