Analýza cen bitcoinů: Bitcoin klesá po opakovaných odmítnutích na 20denní SMA

Denní předpověď ceny bitcoinu BTC

  • Cena bitcoinů se pohybuje pod dvěma silnými úrovněmi odporu.
  • BTC převrátil SMA 20 bar, 50 bar a 200 bar z podpory na odpor.

Před medvědí akcí tohoto víkendu probíhala cena bitcoinů 3denní býčí běh a tento čtvrtek dosáhla vnitrodenního maxima téměř 40 000 $. Opakovaná odmítnutí na 20denní SMA však otevřela medvědí dveře pro vstup na trh.

Cena bitcoinu klesá pod úroveň 34 000 $ a 33 000 $

Za poslední dva dny převzali medvědi plnou kontrolu nad trhem, čímž cenu bitcoinu stlačili pod psychologickou úroveň 34 000 $ a 33 000 $. Relativní index síly (RSI) se vznáší v neutrální zóně, což dává medvědům větší prostor k poklesu ceny bitcoinu, než dojde k podhodnocení aktiva.

denní graf BTC / USD 020121

Obrázek: BTC / USD denně

Cena bitcoinu v současné době směřuje k linii podpory 32 000 USD, kde 820 000 adres dříve zakoupilo 348 000 BTC. Po překročení této hranice bude další životaschopná podpora v zóně 31 000 USD.

graf objemu BTC / USD 020121

Obrázek: IntoTheBlock

Ve čtyřhodinovém grafu cen bitcoinů jsou dva ukazatele, které dávají velkou důvěryhodnost našemu současnému medvědímu výhledu.

BTC / USD 4hodinový graf 020121

Obrázek: BTC / USD 4 hodiny

Zaprvé MACD vykazuje vzestupnou hybnost a zadruhé cena bitcoinu převrátila SMA 20-bar, 50-bar a 200-bar z podpory na odpor během tohoto pohybu dolů.

MicroStrategy vydává první příručku bitcoinů na světě pro korporace

MicroStrategy, firma zabývající se obchodními informacemi, vydává Bitcoin Corporate „playbook“ na akci Bitcoin Summit 2021 pořádané firmou příští týden. Generální ředitel MicroStrategy Micheal Saylor se na Twitteru podělil o novinky.

Chystáme se otevřít zdrojovou příručku #Bitcoin Corporate Playbook, řadu dokumentů pokrývajících správu, právní, finanční, technické & účetní úvahy. Získejte briefing & předčasný přístup na naší konferenci Bitcoin pro korporace 3. února.

V roce 2020 Saylor vedl MicroStrategy k přesunu většiny svých pokladničních aktiv do bitcoinů uprostřed rostoucí inflace a obav z bezútěšné ekonomiky. Společnost vyzvedla bitcoiny v hodnotě více než miliard dolarů, včetně nákupu konvertibilních bankovek v prosinci za 650 milionů dolarů. Kromě toho Saylor také koupil BTC pro své osobní portfolio.

MicroStrategy nyní podporuje další korporace, aby přesunly část svých aktiv do bitcoinů. V nadcházejícím scénáři bude společnost uvádět právní, správní a další finanční aspekty korporací, z nichž bude vycházet, řekl Saylor.

Chystáme se otevřít open-source naši #Bitcoin Corporate Playbook, řadu dokumentů pokrývajících správu, právní, finanční, technické & účetní úvahy.

Spuštění příručky (3. února) je součástí větší akce pořádané společností MicroStrategy, která by měla představovat další kryptoměnové podniky a diskutovat o několika tématech souvisejících s bitcoiny.

Visa velmi býčí na krypto

Generální ředitel společnosti Visa Al Kelly nedávno znovu potvrdil, že společnost je stále odhodlána nabízet zákazníkům platby kryptoměnou a onrampy. Kellyho komentáře ukazují, že Visa je stále odhodlána zůstat hráčem v krypto sektoru.

Kelly řekla:

Věříme, že máme jedinečnou pozici, abychom pomohli zvýšit bezpečnost, užitečnost a použitelnost kryptoměn pro platby na základě velikosti, integrace a rozpoznávání značky Visa.

Kelly uvedla, že Visa klasifikuje blockchainová aktiva dvěma způsoby. Za prvé, kryptoaktiva představují nová finanční aktiva (například bitcoin), která slouží jako úložiště hodnoty. Zadruhé, stablecoiny jsou navázány přímo na stávající nekryté měny a běžněji se používají k platbám a transakcím.

Chcete-li nabídnout podporu pro tokeny první kategorie s ukládáním hodnoty, Kelly poznamenala, že cílem společnosti Visa je nabízet služby na odbavovací ploše, aby si zákazníci mohli kupovat a držet tokeny.

Naší strategií je zde pracovat s peněženkami a směnárnami, abychom uživatelům umožnili nakupovat tyto měny pomocí svých přihlašovacích údajů Visa, nebo vydělat na naše přihlašovací údaje Visa a uskutečnit fiat nákup u kteréhokoli ze 70 milionů obchodníků, kde je Visa celosvětově přijímána.

Přístup společnosti Visa k budoucnosti stablecoinů je optimistický a společnost naznačuje, že potenciál digitálních měn nabízí mnohem více případů využití. Podle Visa:

[Kryptoměny jsou] vznikající inovace plateb, které by mohly mít potenciál být použity pro globální obchod, podobně jako kterákoli jiná fiat měna.

Očekává se, že cena bitcoinu dosáhne těchto úrovní

Cena bitcoinů aktuálně míří na linii podpory 32 000 $. Přestávka pod ním bude mít BTC na 31 000 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me