Analýza cen etherea: ETH na roztržení, jak se blíží 1200 $

Denní prognóza cen ETH ethereum

  • Parabolická hodnota SAR ve 4hodinovém grafu se změnila z medvědí na býčí.
  • Aktivita adres a růst sítě podle Santimenta vypadají velmi zdravě.

Po medvědí pondělí se býkům Ethereum podařilo za poslední dva dny zcela znovu získat kontrolu. Od této chvíle se cena pohodlně pohybuje nad psychologickou úrovní 1100 USD (1125 USD).

Ethereum obrací 4hodinový trend

Při čtení 4hodinového cenového grafu je vidět, že Ethereum dobyl nejen hranici 1040 $, která cenu opakovaně zmařila. Spolu s tím MACD vykazuje trvalou hybnost kupujícího, zatímco parabolická SAR se změnila z medvědího na býčího.

eth / usd 4hodinový graf 010621

Obrázek: 4hodinový graf ETH / USD

Při pohledu na denní graf je vidět, že vedoucí platformy chytré smlouvy usiluje o psychologickou úroveň 1 200 $. V grafu blikal prodejní signál v podobě zeleného devíti svícen v sekvenčním indikátoru TD. Po krátké korekci se však býci dobře a skutečně vrátili.

denní graf eth / usd 010621

Obrázek: denní graf ETH / USD

Když vidíme IntoTheBlock In / Out of the Money Around Price (IOMAP), vidíme nedostatek podstatných překážek odporu předem. Tam je poněkud mírný odpor na 1200 $, ale kupující by měli mít dostatek hybnosti, aby to rychle překonali.

ether / usd objemový graf 010621

Obrázek: IntoTheBlock

Náš celkový vzestupný výhled dodává další důvěryhodnost tento graf Santimenta.

ethereum santimentový graf

Obrázek: Santiment

Analytická platforma on-chain tweeted obrázek a řekla:

„#Ethereum již potřetí za tři dny přeskočilo hranici 1100 dolarů a jak aktivita aktivity, tak růst sítě pro # 2 tržní kapitalizaci # krypto aktiva zůstávají na dobrém místě“

Je Ethereum podhodnoceno?

Ether (ETH) v poslední době překonal hranici 1000 USD. Brzy však po bitcoinu prudce ustoupil, když se mezera CME uzavřela, což vedlo k 10% korekci BTC. ETH klesl zpět na 850 $, ale nezůstal tam dlouho.

Komentátor průmyslu Alex Saunders se vydal na Twitter, aby se podělil o své myšlenky na to, jak Ethereum vytváří nová historická maxima.

Další analytici a odborníci naznačili, že skutečné peněžní základy pro Ethereum se teprve rozběhnou. Jedna metrika také naznačuje, že aktivum musí jít ještě dál. Podle zprávy Glassnode Insights strávil Ether na čtyřciferném území méně než jeden měsíc, než vstoupil na medvědí trh, který trval dva a půl roku.

Signály on-chain naznačují, že jsme stále v dřívějších fázích býčího trhu, ve srovnání se stejnými cenovými hladinami v roce 2018.

Zpráva analyzovala poměr tržní hodnoty k realizované hodnotě (MVRV), což je vztah mezi tržní kapitalizací a realizovanou kapitalizací. Metrika je uvedena, když je obchodovaná cena pod „reálnou hodnotou“.

Glassnode uvedl, že poměr MVRV je stále extrémně nízký ve srovnání s počátkem roku 2018, kdy cena odpovídala současným úrovním. Když byl poměr dříve tak nízký, v období před býčím během roku 2017 byly ceny ETH stále pod 25 USD.

To naznačuje, že na současném trhu existuje prostor pro další významný růst, než dojde k nadhodnocení ETH.

Bude bitcoin tlačit ethereum na 2 000 $?

Podle analýzy poskytnuté analytikem Jebbem McAfeeem se býci Ethereum musí brzy připravit na cenovou rally na 2 000 $. Společnost McAfee zvážila mnoho základních výhod (například růst společnosti Ethereum jako decentralizovaného aplikačního serveru a její rostoucí objemy vyhledávání na Googlu), než se na aktivu postavil.

McAfee dodal, že bitcoin je primárním katalyzátorem potenciálního býčího běhu ETH. Uvedl, jak pokles tržní kapitalizace kryptoměny v prosinci 2017 připravil půdu pro ETH / USD k dosažení historického maxima 1 419 USD.

Analytik naznačil, že reaktivní shromáždění páru bylo psychologické. Obrovský vzestupný trend na trhu s bitcoiny povzbudil obchodníky, aby prozkoumali další nejlepší digitální aktivum. Ethereum z toho těží hlavně v prosinci 2017 a očekává, že se základní fraktál zopakuje v roce 2021.

Věřím, že bitcoiny, které procházejí masivní rally, budují důvěru mezi investory na býčím trhu. A tato důvěra bude proudit přes [do Etherea] a jeho samotné rally.

Toto prohlášení se objevilo, když Ether podstoupil obrovský vzestupný tlak. Kryptoměna za pouhé tři dny obchodování vzrostla téměř o 60%, protože dominance bitcoinů se korigovala níže.

Klíčové cenové úrovně pro sledování ETH

Nejdůležitější úrovní, kterou je třeba sledovat, je psychologická zóna 1200 $. Nevýhodou je silná bariéra podpory na 1040 USD, kdy dříve více než 500 000 adres zakoupilo 2,75 milionu ETH tokenů. Tato úroveň by měla být dostatečně robustní, aby absorbovala jakýkoli prodejní tlak.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me