Analýza zvlnění ceny: navíjení XRP z Falloutu soudního sporu SEC

Denní předpověď ceny Ripple XRP

  • Zvlnění je nejžhavější téma diskuse za posledních 24 hodin.
  • XRP klesl pod Tether v top 10 podle seznamu tržních kapitalizací.

Podle Santimentu dominuje Ripple v krypto médiích za posledních 24 hodin.

Pro ty, kteří vědí, to není vůbec překvapení. Skutečnost, že Ripple je na pokraji obdržení soudního sporu od SEC, měla zničující dopad na cenovou akci XRP. Výsledkem je, že Ripple klesl pod Tether v top 10 kryptoměn podle seznamu tržních kapitalizací.

CEO Ripple uklidňuje zaměstnance

Jelikož se blíží soudní spor americké Komise pro cenné papíry (SEC) proti společnosti Ripple, ředitel společnosti Brad Garlinghouse sdílel poznámku svým zaměstnancům. Zatímco nazýval tuto zprávu „neuvěřitelně frustrující“, Garlinghouse také zdůraznil svou ochotu bojovat dál.

Požádal své zaměstnance, aby se nestarali o soudní spor, který podle něj bude trvat dlouho:

To, co NECHCEM, je, abyste si dělali starosti. Projdeme si to a svůj případ dokážeme u soudu. Máme fenomenální právní tým a jak jsem řekl, od začátku jsme na správné straně zákona. Vězte však, že právní systém je pomalý a to je jen začátek dlouhého civilního procesu.

SEC nedávno oznámila svá obvinění proti Ripple. Hlídací pes obvinil Ripple, že prostřednictvím „neregistrované, odchozí“ nabídky XRP vsítil odhadem 1,3 miliardy dolarů. Jake Chervinsky, obecný zástupce společnosti Compound, říká, že stížnost je pro Ripple „docela špatná“.

To je pro Ripple docela špatné. Ne úplně nejhorší případ, to by byl podvod s cennými papíry, ale blízký. XRP je v podstatě k ničemu, pokud je považován za zabezpečení. Údajné porušování až do současnosti je vražedná střela.

Oblek se zaměřuje na Garlinghouse a bývalého generálního ředitele Chrisa Larsena. Výše uvedená poznámka také říká, že oba manažeři měli možnost se usadit samostatně, ale místo toho se rozhodli bojovat.

MoneyGram přijímá přístup „čekat a vidět“

Společnost MoneyGram uvedla, že ve své dlouhodobé obchodní dohodě se společností Ripple dosud nezažila žádný „negativní dopad“. Platební společnost to uvedla, protože soud Spojených států pro cenné papíry a burzy (SEC) proti společnosti Ripple se rychle blíží.

Podle zprávy Coindesk mluvčí MoneyGram řekl:

MoneyGram bude i nadále sledovat vývoj situace. Společnost MoneyGram po dobu trvání smlouvy se společností Ripple nadále využívala své další tradiční protistrany obchodování s FX.

SEC údajně zvlnila použití svého tokenu XRP k provádění probíhajícího prodeje neregistrovaných cenných papírů za 1,3 miliardy USD. Společnost Ripple vlastní více než 4% společnosti MoneyGram a na začátku letošního roku zaplatila společnosti MoneyGram 9,3 milionu USD za poskytnutí likvidity pro síť přeshraničního vypořádání společnosti Ripple založenou na XRP. Společnost Ripple poskytla společnosti MoneyGram 52 milionů dolarů za používání služby likvidity na vyžádání (ODL) společnosti Ripple.

Společnost MoneyGram od června 2019 využila ODL společnosti Ripple k přesunu do a ze čtyř měn. Ve stížnosti SEC se úřad zdá, že zmiňuje MoneyGram, když tvrdí, že „nástup do ODL nebyl organický nebo tržní“, ale spíše „dotovaný společností Ripple. “

Ačkoli MoneyGram nebyl ve stížnosti identifikován jménem, ​​upřesnil, že Ripple zaplatil nejmenovanému převaděči peněz poplatky ve výši 52 milionů dolarů do září 2020, v dohodě, která začala v roce 2019. SEC pokračovala v tvrzení:

Převodník peněz se stal dalším prostředkem pro neregistrovaný prodej XRP společnosti Ripple na trh, přičemž společnost Ripple získala další výhodu, kterou mohla uplatnit pro své anorganické „využití“ a objem obchodování pro XRP..

Zakladatel společnosti Ethereum volá XRP „shitcoinem“

Vitalik Buterin, generální ředitel společnosti Ethereum, kritizoval Ripple za to, že naznačuje, že čínská vláda kontroluje bitcoiny a ethereum. V dřívějším článku nazvaném „Shrnutí příspěvku společnosti Ripple’s Wells“ tým Ripple tvrdil, že XRP je lepší aktivum než BTC a ETH kvůli širšímu přijetí a jeho neschopnosti být centralizována čínskou vládou.

Výňatek z článku zní:

Z politických důvodů nedoporučujeme považovat XRP za investiční smlouvu.

A. Inovace v odvětví kryptoměn budou plně postoupeny Číně. Bitcoinové a ethereové blockchainy jsou vysoce náchylné k čínské kontrole, protože oba podléhají pravidlu jednoduché většiny, zatímco XRPL brání srovnatelné centralizaci.

V reakci na to Buterin nazval XRP „shitcoinem“.

To vše přichází poté, co SEC podala žalobu na Ripple, ve které tvrdila, že Ripple použila XRP k provedení probíhajícího prodeje neregistrovaných cenných papírů za 1,3 miliardy USD.

XRP neustále klesá

Za posledních pět dní poklesl token přeshraničních převodů z 0,584 USD na 0,26 USD, což je pokles o téměř 55%. MACD ukazuje, že medvědí tržní dynamika se neustále zvyšuje. To znamená, že cena může klesnout ještě více.

Obrázek: denní graf XRP / USD

Během tohoto dramatického poklesu XRP klesla pod 20denní, 50denní a 200denní SMA spolu s dolním Bollingerovým pásmem. Při pohledu na cenovou historii existuje kritická podpora na 0,172 $. Pokud to nedrží cenu nahoře, může to být pro XRP naprosto zničující.

Klíčové cenové úrovně pro sledování Ripple XRP

200denní SMA (0,293 $) je nejdůležitější úrovní pro XRP. Pokud prodejci udržují cenu pod touto hodnotou, je na kartách pokles na bariéru podpory 0,172 $. Pokud však kupující převrátí 200denní SMA z odolnosti na podporu, mohli by ji použít jako základnu provozu, aby se vyšplhali zpět na 50denní SMA (0,46 USD).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me