Nejlepší 3 predikce cen Bitcoin, Ethereum, Ripple: Příliv se obrací ve prospěch krypto býků, ale na jak dlouho?

  • Bitcoiny povzbuzují povzbudivé zprávy od Fedu, zvyšují inflační očekávání USA, ale přesto jsou opatrní.
  • Ethereum riskuje pokles na úterní minimum, pokud nenalezne přijetí nad 1650-1700 $.
  • Zvlnění uvízlo mezi klíčovým průměrem v denním grafu a čeká silný katalyzátor pro únik rozsahu.

Poté, co začátkem tohoto týdne předvedli děsivou show, zdá se, že kryptoboti našli své nohy, protože ve čtvrtek se na palubě crytpo strhne příliv optimismu. Navzdory obratu v sentimentu zůstávají trhy stále nervózní uprostřed nedávného reflačního bzučení a nepříliš povzbudivých komentářů nejbohatších světů.

Dříve došlo k výprodeji na krypto trhu, protože investoři přehodnocovali nedávný rekord po opatrných poznámkách americké ministerky financí Janet Yellenové, zakladatele Tesly Elona Muska a spoluzakladatele Microsoftu Billa Gatese.

Vzhledem k tomu, že americký Federální rezervní systém (Fed) zveřejnil nové předpoklady pro vydávání digitálního dolaru a rostoucí inflační očekávání, býci se opět stali nadějnými. Předpoklady Fedu naznačovaly, že je dlouhá cesta do zavedení digitální měny centrální banky (CBDC).

Mezitím se inflační očekávání USA zvýšila na nejvyšší za téměř deset let, a to díky vyhlídkám na velký fiskální balíček, pokroku v zavádění vakcín a zadržené poptávce spotřebitelů, díky čemuž je kryptoměna Bitcoin atraktivnější jako zajištění proti inflaci.

Společnost Coinbase Global Inc., největší burza kryptoměn S, se přihlásila k širšímu optimismu trhu a přihlásila se k zveřejnění, přičemž první hlavní přímý výpis proběhne na burze Nasdaq, uvedla společnost v podání u amerických cenných papírů a cenných papírů. Burzovní komise ve čtvrtek.

Uprostřed obnoveného optimismu se pojďme podívat, jestli technické grafy odrážejí totéž pro několik nejvíce dominantně obchodovaných kryptoměn.

Bitcoinové býci trvají na tom, ale ještě ne ze dřeva

Pozornost se opět obrací k hranici 60 000 $, protože se zdá, že bitcoin našel nějakou solidní podporu kolem 45 000 $. Je však pravděpodobné, že býci BTC budou čelit těžké bitvě na sever, jak ukazuje čtyřhodinový graf.

Daný graf ukazuje, že nejoblíbenější digitální aktivum na světě zachytilo medvědí 21-klouzavý průměr (SMA) na 50 899 $, přičemž během posledních dvou obchodních jednání pevně obhájilo horizontální 50-SMA na 50 094 $.

Přestože obnovený nárůst v BTC / USD došel páry pod úrovní 52 000 $, cena se v době zápisu potýká s 51 000 $. Index relativní síly (RSI) je vyšší, ale zůstává pod středovou čarou, což naznačuje, že zkreslení prodeje stále zůstává nedotčeno.

Pokud by tedy kritická podpora 50-SMA ustoupila, mohl by být v nedohlednu prudký pokles směrem k minimu tohoto týdne poblíž 45 500 $. Další relevantní cíl pro medvědy je 42 569 USD, kde je vyrovnána mírně býčí 200-SMA.

BTC / USD: čtyřhodinový graf

Alternativně je zapotřebí čtyřhodinový svícen, který se zavírá nad bariérou 21-SMA, aby obnovovací hybnost získala trakci. Kulatá částka 52 000 $ by zpochybnila závazky kupujících a vystavila horizontální 100-SMA na 52 733 $.

Akceptace nad posledně jmenovaným by mohla zaznamenat obrovský nárůst směrem k rekordním maximům 58 367 USD. Další nejlepší sázkou pro býky je prahová hodnota 60 000 $.

Ethereum: Obrana 200-SMA je pro býky kritická

Ethereum je na vzestupu na optimistickém tónu pozorovaném napříč krypto komplexem a sleduje trvalý pohyb nad překážkou $ 1700. Stojí za zmínku, že býci ETH nedokázali najít silnou oporu nad druhou od té doby, co se pokusili zotavit z výprodeje z tohoto týdne na téměř 1350 dolarů.

Z technického hlediska prodejci nadále číhají na vyšších úrovních, protože RSI se obchoduje bez seznamu pod střední linií, aktuálně na 45,50. Mezitím býci potřebují přesvědčení, aby překročili medvědí 21-SMA za 1648 dolarů. Pouze trvalý pohyb nad úrovní 1700 $ však mohl oživit býčí dynamiku.

Blížící se medvědí kříž v uvedeném časovém rámci, přičemž 50-SMA chce prorazit 100-SMA shora, také podporuje případ hrozícího poklesu kryptoměny č. 2.

Středeční minimum 1 500 $ by bylo na radaru prodejců, přičemž další nevýhodný cíl by byl vidět na úrovni 1 400 $.

ETH / USD: čtyřhodinový graf

Na druhé straně čeká silný odpor na úrovni kolem 1 800 USD – soutok 1 – a 50-SMA, pokud by se nákupní tlak zrychlil nad středeční maximum 1714 USD.

Nenechte si ujít: Predikce cen etherea

Ripple konsoliduje kolaps tohoto týdne a objevují se rizika zpomalení

Býci XRP se ve čtvrtek pokusili o vlažný odskok, který přerušil dvoudenní klesající trend, i když rizika zůstávají vychýlená směrem dolů, protože technické ukazatele nadále upřednostňují medvědy.

V denním grafu XRP / USD vytvořil svícen doji, což naznačuje, že býci postrádají zaujatost poté, co se předčasně tento týden spotřeba zhroutila na 0,4397.

14-RSI také míří níže pod úroveň 50,00, což naznačuje, že nevýhoda se zdá být pro obchodníky Ripple přitažlivější.

Okamžitý pohyb níže by mohl hlídat mírně vzestupný 100-SMA za 0,4293 $, pokud prodejci vyčerpají týdenní minima.

Jižněji na jih by mohla stoupající 50-SMA za 0,3992 $ pomoci zachránit býky XRP. Pokud se prodejní tlak zesílí, může být zpochybněna kritická horizontální podpora na 200-SMA ve výši 0,3427 USD.

XRP / USD: denní graf

Pokud se kupujícím podaří vzdorovat nad středečním (týdenním) minimem, odskok by mohl nabýt rychlosti směrem k psychologickému magnátovi 0,50 $.

Silná rezistence na 21-SMA ve výši 0,5162 $ by mohla být další významnou překážkou pro minci č. 7.

Závěrem lze říci, že je zapotřebí silný katalyzátor, který pomůže potvrdit průlom pro XRP / USD v obou směrech. Do té doby bude hra v dosahu pravděpodobně pokračovat i v následujících dnech.

Check Out: How to Buy Ripple – Beginner’s Guide

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me