Predikce cen etherea: ETH Bulls tlačí cenu směrem k 1 500 $

Denní technická analýza ETH Ethereum

  • Cena etherea vzrostla z 20denní SMA.
  • 4hodinový cenový graf ETH bliká třemi různými nákupními signály.

Cena etherea vzrostla z 20denního SMA a za poslední dva dny vyskočila z 1,245 $ na 1,365 $. Za současného stavu dělá ETH prudký posun směrem k své nejvyšší úrovni všech dob, které dosáhl minulý týden.

Ethereum na cestě k dosažení své nejvyšší úrovně všech dob

Cena etherea pravděpodobně opět dosáhne své nejvyšší historické úrovně a poskočí na psychologickou úroveň 1 500 $. Relativní index síly (RSI) má stále určitý prostor pro růst, než se vydá do překoupené zóny.

denní graf eth / usd 012921

Obrázek: ETH / USD denně

IOMAP nám říká, že cena etherea je dobře podporována na 1310 $, přičemž 389 000 adres si dříve zakoupilo 8,2 milionu ETH tokenů. Tato úroveň vypadá dostatečně silná, aby absorbovala obrovské množství prodejního tlaku.

ether / usd objemový graf 012921

Obrázek: IntoTheBlock

Nyní, když vidíme čtyřhodinový graf, vidíme, že cena Ethereum v tomto časovém rámci probleskovala třemi různými nákupními signály.

eth / usd 4hodinový graf 012921

Obrázek: ETH / USD 4 hodiny

  1. MACD vykazuje vzestupnou dynamiku.
  2. Parabolická SAR se změnila z medvědí na býčí.
  3. Cena ETH dokázala převrátit SMA s 20 a 50 bary z odporu na podporu.

Cena etherea čelí tvrdému odporu na úrovni 1 435 $, což přimělo ETH k vytvoření vzoru dvojitého vrcholu. Pokud by býci tuto linii dobyli, měl by se ETH snadno přesunout na psychologickou úroveň 1 500 $.

Miliardář Mark Cuban hovoří o éteru a „neomezeném“ vzestupu DeFi

Populární miliardářský investor Mark Cuban se nedávno podělil o své myšlenky týkající se bitcoinů, etherea, decentralizovaného financování (DeFi) a nezastupitelného tokenu (NFT). Na začátku tohoto měsíce se Kubánec vydal na Twitter, aby se podělil o svůj názor na několik kryptoměn.

Kubánský poznamenal, že bitcoiny, ethereum a některé altcoiny mohou přežít současnou spekulativní bublinu, podobně jako startupy jako Amazon, eBay a Priceline přežily bublinu dot-com, zatímco ostatní selhaly.

Řekl také, že bitcoin je „uchovávač hodnoty“. V nedávném rozhovoru CoinDesk hovořil o několika digitálních aktivech. V komentáři k decentralizovanému financování (DeFi) a Ethereu uvedl, že má rád Ether (ETH) a dodal, že je primárním základem DeFi.

Když už mluvil o boomu DeFi, řekl:

Musíme se dostat přes období divokého západu, ale transakce vs. tradiční bankovnictví jsou tak malé. Pokud se dokážou zbavit strachu z KYC a dalších předpisů a nechat produkty využít jejich výhod, mohlo by to opravdu změnit bankovnictví, dramaticky.

Když byl dotázán na celkový blockchainový prostor, kubánský řekl, že „vzestup je skutečně neomezený.“ Dodal, že se jedná o platformu „pro libovolný počet úžasných aplikací, které překonávají své tradiční finanční protějšky.“

Kubán sdílel své názory na bitcoiny a uvedl, že většina lidí nedokáže zvládnout volatilitu, ať už jde o krypto nebo tradiční aktiva. S rostoucí cenou BTC podle něj dochází k prudkému tlaku.

Je těžké utratit $ 35k za jediný BTC a neznervóznit se.

Dodal, že jeho myšlenky na vlajkovou loď kryptoměny se nezměnily. “Nikdy jsem si nemyslel, že je to něco víc než jen uchovávání hodnoty,” poznamenal Kubánec. O potenciálu bitcoinu řekl:

Záleží na tom, kolik lidí a institucí nahradí zlato BTC … Problém je v tom, že hru ovládají velryby. Není dostatek velkých vlastníků bitcoinů. Příliš mnoho je v příliš málo rukou. To vytváří tržní likviditu a výzvy tvůrců trhu.

Reddit spojuje své síly s nadací Ethereum

Reddit, populární síť sociálních médií, spojuje své síly s nadací Ethereum Foundation, aby rozšířila svoji infrastrukturu Community Points. Reddit v komentáři k partnerství uvedl:

[Partnerství] zvýší [závazek společnosti] blockchain, zrychlí škálování a zdroje pro ekosystém Ethereum a přinese hodnotu a nezávislost technologie blockchain milionům redditorů.

Reddit poznamenal, že spolupráce začala již v červnu 2020 s jeho Scaling Bake-Off. Snahou bylo použít blockchain ke zpracování systému bodů komunity na webu. Dvacet dva blockchainových projektů předložilo Redditu návrhy. Nakonec byly body založené na etherea zavedeny do dvou subredditů: r / CryptoCurrency a r / FortNiteBR. Body představují vlastnictví každého uživatele v komunitě a slouží také jako odměna.

Reddit nyní oznámil, že body komunity budou rozšířeny na celou platformu a že nástroje používané k zavedení těchto funkcí budou pro veřejnost otevřeny. Podrobné plány společnosti však zůstávají nejasné. Aya Miyaguchi, výkonná ředitelka Nadace Ethereum, uvedla, že tým je nadšený z úsilí o spolupráci.

Reddit dodal, že je v kontaktu s mnoha dalšími blockchainovými projekty. Zástupce webu řekl:

Byli jsme velmi ohromeni odpověďmi, které jsme dostali od škálování, a jsme v kontaktu s několika týmy, abychom podrobněji prozkoumali tyto možnosti.

Očekává se, že cena etherea těchto úrovní dosáhne

S růstem ceny etherea, pokud se býkům podaří převést tuto pozitivní hybnou sílu a prolomit se nad odporem 1 435 dolarů, měli by dosáhnout nového historického maxima a prolomit psychologickou úroveň 1 500 dolarů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me